|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:59:14   
Kerensa*
Tvoja slaba izkušnja z mano je v virtuali že javna, Nuala. Vsi vedo, da sem ti ostala dolžna denar. In tisti, ki me poznajo (ne tukaj, virtualno, temveč tudi osebno, pa še od prej), ti lahko tudi potrdijo, da nisem še nikomur ostala dolžna (razen državi, pa še tej zdaj plačujem), torej tudi tebi ne bom. In tudi to lahko javno napišem (ker sem že dobila ZS točno o tej tematiki - pa naj bo javna do konca, a ne?). Ko bom imela dovolj oz. ko izplačam rubež, poplačam še osebne dolgove (trije so trenutno - ti in še dva) v eni rundi. Do takrat pa - ne skrivam, da sem dolžna. In to ljudje vedo.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   [Brisano sporočilo]
26.3.2009 13:59:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Belika)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:01:06   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Katey
Volga za tole pa kapo dol, prov si napisala, men se ni dal ker takim kot je tale mi ni za pisat, škoda tipkovnice.

Če ni prebrala naslova Ni za občutljive, no.

huh... enkrat se strinjam z ronjo, pa je vse narobe... sicer me pa boli k''''ac kaj si kdo misli... vem pa da je mnogo takšnih, ki "nimajo" pa kot je ena že nekje napisala, pridejo po rabljene cunje z audijom... so me že prevečkrat nategnile te virtualne sirote, da ne verjamem več... kakor koli, vsak ima svoje mnenje... in občutljiva je volga, ki se je ra.pi.kala

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:01:33   
mika
....in jaz sem mislila, da RR ni več aktualnauser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:02:03   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
koji je ku.ra.c tebi user posted image  ne bod pametna. če hočeš odgovor na vprašanje, pa ne napadi mene. piz.darija, vsi sam berete, nobena pa nima jajc nč napisat. pa jaz nisem rekla, da naj si ne kupuje kave, mal bol preber... pa če je to njen problem, naj ne jamra na javnem forumu... naj gre delat. pi*da, sam tvoj mnenje je dober, drugi smo pa vsi neumni...


Ti se mi pa res smiliš. Upam, da tebe kdaj kaj takšnega ne doleti, ker boš v isti sekundi svoje besede tukaj vzela nazaj! Živi svoje življenje, in se ne vtikuj v življenja drugih.. Ti si moraš pri svojem pragu marsikaaaj razpucati, toliko da veš user posted image

Kako pa drugi živijo, kaj si ti sploh, kraljica al kaj, da boš kar nekaj diktirala, kako pa kaj?? Mater, to pa me razjezi!!! user posted image user posted image
In tisto, odbeljeno - za tebe to še kako drži!!


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:03:10   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
ima pa po eni strani prav, in sicer, ker zapraviš preveč za kavo...

ja, kako da ne, kdo pa je to napisal? moja stara mama?

se ti ne zdi preveč, medtem ko si ne moreš privoščit banane? zaradi mene pa lahko od kave živi, briga me

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:04:38   
Katey
Angel_rebelde, Volga taki kot je tale (MM) mislim da nima smisla kaj prov dost pisat ker je bitje več kot očitno prepolno same sebe in izgubljeno. Nima smisla.



(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:07:18   
Korina1
No sam danes sem se pa res nasmejala, tako pa že nekaj časa ne.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:07:44   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
koji je ku.ra.c tebi user posted image  ne bod pametna. če hočeš odgovor na vprašanje, pa ne napadi mene. piz.darija, vsi sam berete, nobena pa nima jajc nč napisat. pa jaz nisem rekla, da naj si ne kupuje kave, mal bol preber... pa če je to njen problem, naj ne jamra na javnem forumu... naj gre delat. pi*da, sam tvoj mnenje je dober, drugi smo pa vsi neumni...

Ti se mi pa res smiliš. Upam, da tebe kdaj kaj takšnega ne doleti, ker boš v isti sekundi svoje besede tukaj vzela nazaj! Živi svoje življenje, in se ne vtikuj v življenja drugih.. Ti si moraš pri svojem pragu marsikaaaj razpucati, toliko da veš user posted image

Kako pa drugi živijo, kaj si ti sploh, kraljica al kaj, da boš kar nekaj diktirala, kako pa kaj?? Mater, to pa me razjezi!!! user posted image user posted image
In tisto, odbeljeno - za tebe to še kako drži!!

veš kaj ti rečem... j...... se... ti neveš kaj je živeti v pomankanju, ko res nimaš niti strehe nad glavo, veš? no, ona, ki pa ima hišo in v največji "krizi" opremlja stanovanje se mi pa res ne smili... sama sem bila tudi na cesti z mamo in bratom, ki je bil star 13 mesecev, nismo imeli za plačati najemnine, pa smo bili zunaj cele tri dni... misliš da veš kako to je? ne veš... mene boli k... kako bo kdo živel in kaj bo delal... pravico do svojega mnenja pa imam. pa veš kaj... ti si neumna in ne jaz

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:10:07   
Kerensa*
Skratka - vi nadaljujte temo o vsem ostalem (ali pa o istem, no - meni je vseeno user posted image ), kogar pa kaj konkretno zanima (z imeni, priimki ali nicki, kaj pa jaz vem) o tem, kdo ima z mano slabe in kdo dobre izkušnje in zaradi česa, naj se mi pa oglasi na ZS ali e-mail, bo bo izvedel. Dejstvo pa je, da sem, kdor sem - daleč stran od popolnosti ali celo kakšnega svetništva. Se pa ne izdajam ne za popolno, ne za svetnico. Tako, da - moje osebno življenje - kogar zanima, naj se mi oglasi. Ostali pa nadaljujte temo na domnevah oz. mnenjih. user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:10:15   
ZARA
MLADAMAMICA, samo psovk imaš pa na zalogo, mater. Malo se umiri.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:11:05   
ZARA
KARNISA! Povej no...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:11:15   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
koji je ku.ra.c tebi user posted image  ne bod pametna. če hočeš odgovor na vprašanje, pa ne napadi mene. piz.darija, vsi sam berete, nobena pa nima jajc nč napisat. pa jaz nisem rekla, da naj si ne kupuje kave, mal bol preber... pa če je to njen problem, naj ne jamra na javnem forumu... naj gre delat. pi*da, sam tvoj mnenje je dober, drugi smo pa vsi neumni...

Ti se mi pa res smiliš. Upam, da tebe kdaj kaj takšnega ne doleti, ker boš v isti sekundi svoje besede tukaj vzela nazaj! Živi svoje življenje, in se ne vtikuj v življenja drugih.. Ti si moraš pri svojem pragu marsikaaaj razpucati, toliko da veš user posted image

Kako pa drugi živijo, kaj si ti sploh, kraljica al kaj, da boš kar nekaj diktirala, kako pa kaj?? Mater, to pa me razjezi!!! user posted image user posted image
In tisto, odbeljeno - za tebe to še kako drži!!


veš kaj ti rečem... j...... se... ti neveš kaj je živeti v pomankanju, ko res nimaš niti strehe nad glavo, veš? no, ona, ki pa ima hišo in v največji "krizi" opremlja stanovanje se mi pa res ne smili... sama sem bila tudi na cesti z mamo in bratom, ki je bil star 13 mesecev, nismo imeli za plačati najemnine, pa smo bili zunaj cele tri dni... misliš da veš kako to je? ne veš... mene boli k... kako bo kdo živel in kaj bo delal... pravico do svojega mnenja pa imam. pa veš kaj... ti si neumna in ne jaz


Pišuka.. kak se pa obnašaš user posted image Pravico do svojega mnenja imaš, absolutno! Ampak ti to tvoje mnenje prav vsiljuješ, kot da si vso pamet tega sveta požrla!!
Vdihni, izdihni in se pomiri! user posted image user posted image

Pa še to : za vsako žaljivko ti bo kmalu še žal user posted image

aha, in še to.. če tvoja mama ni znala poskrbeti za to, da bi bili pod streho, mi je resnično žal.. Eni to znajo, in ti si zavistna do konca!!!


< Sporočilo je popravil angel_rebelde -- 26.3.2009 14:13:14 >


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:12:11   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
KARNISA! Povej no...

KERENSA... user posted image ... kaj pa hočeš vedeti?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:12:13   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

no, ona, ki pa ima hišo in v največji "krizi" opremlja stanovanje se mi pa res ne smili...


Opremlja s podarjemi starimi omarami., In? Imaš zato ti kaj manj?

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:12:45   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

MLADAMAMICA, samo psovk imaš pa na zalogo, mater. Malo se umiri.



Saj ni sama svoja, ne pomaga.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:13:36   
Korina1
MLADAMAMICA poleg tega da OPREMLJAM STANOVANJE  imam čas da si grem ta moment skuhat kavo, lahko se mi pridružiš. 

< Sporočilo je popravil Korina1 -- 26.3.2009 14:14:09 >

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:13:36   
MLADAMAMICA
briga me, ti si začela z žaljivkami... in pa jaz ne vsiljujem svojega mnenja, edina sem sploh odgovorila na vprašanje in si me med drugimi ti napadla...

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   [Brisano sporočilo]
26.3.2009 14:14:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:14:20   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
KARNISA! Povej no...

KERENSA... user posted image ... kaj pa hočeš vedeti?
Ja, saj sem te že na prejšnjem listu vprašala. Pejt prebrat.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:14:32   
mika
MM, s tabo pa res nekaj ne štima. Korina si celo drzne opremljat stanovanje in to s podarjenim pohištvom in sprašuje, kako se znebit vlage iz omar. Mater tera luxuz.

Veš, če bi ti res dala takšno pomanjkanje skoz, ko pišeš, ne bi bila tako zajedljiva. Ali si pa preprosto zlobna in želiš, da se tudi kdo drug znajde v takšni situaciji....
Ko sem jaz bila stara dve leti, smo zaradi požara ostali brez strehe nad glavo. Ostal nam je avto in oblačila, ki smo jih imeli na sebi. Tega, kar sta moja starša dala takrat, ne privoščim nikomur. Zato razumem vsakega, ki je v kakršnem koli pomanjkanju, pa to ne pomeni, da mora bit gol in bos in presušen od lakote.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:14:35   
Katey
MLADAMAMICA nagobčnik ti bo treba priskrbetuser posted image .

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:15:52   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
A na FB si samo KOS? user posted image

Ne, nisem samo to. user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:16:18   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde
aha, in še to.. če tvoja mama ni znala poskrbeti za to, da bi bili pod streho, mi je resnično žal.. Eni to znajo, in ti si zavistna do konca!!!

nisem zavistna, ker jaz ne iščem od nikogar nič user posted image  pa ne iščem usmiljenja, moja mama je delala in so jo odpustili ker je brat zbolel, zato ni mogla plačat najemnine... pa kdo si ti da ti to razlagam?

ps. a ona je pa odgovorna, ker svojemu otroku ne more priskrbeti osnove?

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:17:06   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
A na FB si samo KOS? user posted image

Ne, nisem samo to. user posted image
Ampak, če dobro pomisliš, bi bila res lahko samo KOS. Nečesa. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?