|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:17:31   
Kerensa*
Pa čakajte no malo... A sem jaz prav razumela to kolobocijo, da vam gre (nekaterim) v nos, ker Korina trdi, da so revni, istočasno pa pije kavo? user posted image  Daj recite mi, da sem narobe razumela, no.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:18:05   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pa čakajte no malo... A sem jaz prav razumela to kolobocijo, da vam gre (nekaterim) v nos, ker Korina trdi, da so revni, istočasno pa pije kavo? user posted image  Daj recite mi, da sem narobe razumela, no.
Ne, nisi.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:18:28   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Ampak, če dobro pomisliš, bi bila res lahko samo KOS. Nečesa. user posted image

Brez skrbi... to pa sem. user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:18:28   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pa čakajte no malo... A sem jaz prav razumela to kolobocijo, da vam gre (nekaterim) v nos, ker Korina trdi, da so revni, istočasno pa pije kavo? user posted image  Daj recite mi, da sem narobe razumela, no.


Samo mladi mamici

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:19:20   
Kerensa*
Ej, a je to res, Mlada mamica? Daj mi še ti razloži (kljub prebranemu).

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:19:45   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: mika
Ko sem jaz bila stara dve leti, smo zaradi požara ostali brez strehe nad glavo. Ostal nam je avto in oblačila, ki smo jih imeli na sebi. Tega, kar sta moja starša dala takrat, ne privoščim nikomur. Zato razumem vsakega, ki je v kakršnem koli pomanjkanju, pa to ne pomeni, da mora bit gol in bos in presušen od lakote.

ne, nikomur ne želim tega, kar sem sama doživela... tudi njenim hčeram ne, ampak za moje pojme ni tako boga, kot se zdi... kar se mene tiče je debate konec...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:20:20   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde
aha, in še to.. če tvoja mama ni znala poskrbeti za to, da bi bili pod streho, mi je resnično žal.. Eni to znajo, in ti si zavistna do konca!!!

nisem zavistna, ker jaz ne iščem od nikogar nič user posted image  pa ne iščem usmiljenja, moja mama je delala in so jo odpustili ker je brat zbolel, zato ni mogla plačat najemnine... pa kdo si ti da ti to razlagam?

ps. a ona je pa odgovorna, ker svojemu otroku ne more priskrbeti osnove?


Hudiča, kaj ti pa je??? A zdaj ti misliš, da otrokom nekaj manjka, zato ker pač kupuje kavo?? Ma, ti si abnormalna... Ne bom časa zapravljala s tabo user posted image user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:20:52   
liliana
A ne piše, da tema ni za občutljive......user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:21:03   
BUŠICA
MLADAMAMICA je v bistvu stara omica...

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:21:23   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA


ps. a ona je pa odgovorna, ker svojemu otroku ne more priskrbeti osnove?


Saj jim priskrbi, brez skrbi, nista ne lačni, ne žejni. pa tudi oblečeni sta. Tako da ne pametuj v prazno. Pa upaj, da njeni punci ne bosta brali tega, verjetno jima ne bi bilo ravno prijetno ob tvojih komentarjih.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:21:26   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA


ne, nikomur ne želim tega, kar sem sama doživela... tudi njenim hčeram ne, ampak za moje pojme ni tako boga, kot se zdi... kar se mene tiče je debate konec...


Ne morem da ne bi, ti nisi normalna, sigurno ne, pa kaj te briga?!!!!

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:21:44   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: mika
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Pa čakajte no malo... A sem jaz prav razumela to kolobocijo, da vam gre (nekaterim) v nos, ker Korina trdi, da so revni, istočasno pa pije kavo? user posted image  Daj recite mi, da sem narobe razumela, no.

Samo mladi mamici

hej, to so ronjine besede: na temi koliko date za hrano na mesec in ne moje... preklet ste ene napadalne in vidte sam kar vas zanima

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:23:27   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: mika
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Pa čakajte no malo... A sem jaz prav razumela to kolobocijo, da vam gre (nekaterim) v nos, ker Korina trdi, da so revni, istočasno pa pije kavo? user posted image  Daj recite mi, da sem narobe razumela, no.

Samo mladi mamici

hej, to so ronjine besede: na temi koliko date za hrano na mesec in ne moje... preklet ste ene napadalne in vidte sam kar vas zanima


Kje pa imaš Ronjo? A ti narekuje kaj moraš pisatuser posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:24:37   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

hej, to so ronjine besede: na temi koliko date za hrano na mesec in ne moje... preklet ste ene napadalne in vidte sam kar vas zanima


četudi so, in ti se strinjaš z njimi.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:25:12   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Ej, a je to res, Mlada mamica? Daj mi še ti razloži (kljub prebranemu).

hvala kerensa, ker mi daš do besede... lej, vprašanje teme je: kdo po tvojem mnenju ni to, za kar se predstavlja... sem odgovorila da Korina1 in Ronja... in ja, spet moja direktnost je pripravila do tega, da sem neumna, abnormalna....
uglavnem, menim, da je ena pretirano dobra, druga pa pretirava v neimetju... medtem se je oglasila korina in razložila, da ji je nekdo na rr rekel celo, da naj si ne kupuje kave... to je bila ronja... in rekla sem, da se DELNO strinjam s tem, ker je navedla da si kupuje 10kg, kar znese do 80eur... sej veš to je tisto, na kar so se nekatere nasadile in me napadajo... zdaj razumeš?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:26:43   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Katey
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
ne, nikomur ne želim tega, kar sem sama doživela... tudi njenim hčeram ne, ampak za moje pojme ni tako boga, kot se zdi... kar se mene tiče je debate konec...

Ne morem da ne bi, ti nisi normalna, sigurno ne, pa kaj te briga?!!!!

tudi murko je za marsikoga neumen, zame je pa neumen tisti, ki ga bere user posted image

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 14:27:25   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
hej, to so ronjine besede: na temi koliko date za hrano na mesec in ne moje... preklet ste ene napadalne in vidte sam kar vas zanima

četudi so, in ti se strinjaš z njimi.

DDDDEEEELLLLNNNNOOOO

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 167
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?