|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:44:30   
lake
Očitno sm premal prebralauser posted image . Ok hvala. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:44:34   
KatMat
ZA V PONEDELJEK!!!
 
A KERA PRIDE?? DA NE BOM ZAMAN TAM CAKALA...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:45:48   
lake
Jst pridem v ponedeljek. Kdaj že? Ob 11h?

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:46:25   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: lake
Punce, tiste ki ste že dobile odločbo iz CSD. Kaj vam piše, do kdaj imate porodniški dopust. Jst ne vem al so se pr men zmotil, al je treva še kej podaljšat. Ker piše kot da mi pripada samo tri mesece porodniškega dopusta.


zdej si dobila 105 dni porodniškega dopusta po rojstvu otroka pa neseš na socialo rojstni list od user posted image pa potem dobiš odločbo še za nego in varstvo! upam da sem ti kaj pomagalauser posted image


Aha, tko je to... Jst nisem še nič vložila. Bom šla najbrž vse v petek zrihtat, ker v četrtek zadnji dan delam! Sicer pa naslednji petek "šele" dopolnim 34 tednov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:46:33   
Anonimen
kaj spet o hrani jz sem pa dons pojedla sam eno banano in jogurt in sem sita, mi nič več trenutno ne paše jestuser posted image kako lahko kr naprej premišljujete o hraniuser posted image jz odprem hladilnik pa ga prc zaprem ker mi nič ne pašeuser posted image no ja se sej redila ne bomuser posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:47:25   
KatMat
OB ENAJSTIH V BTC-JU SLASCICARNA ZVEZDA....


ce vam cist po pravici povem se ne vem kje je ampak tortice bom pa ze izvohala

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:48:49   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

kaj spet o hrani jz sem pa dons pojedla sam eno banano in jogurt in sem sita, mi nič več trenutno ne paše jestuser posted image kako lahko kr naprej premišljujete o hraniuser posted image jz odprem hladilnik pa ga prc zaprem ker mi nič ne pašeuser posted image no ja se sej redila ne bomuser posted image user posted image


kok pa spijes na dan??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:52:16   
Dudica1
jaz pijem ful premal...mam zato tud mal slabšo vodo...zato pa jem več...sej nekaj mora pa user posted image dobit al z pijačo al pa hrano...

midva z malim sva danes sama in bova jedla samo krompirjeve cvrtke in pa za mamico skledo regrata...user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:52:44   
KatMat
drugac sem pa prebrala da eno kolki matrajo...mene tud ...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:53:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: lake
Punce, tiste ki ste že dobile odločbo iz CSD. Kaj vam piše, do kdaj imate porodniški dopust. Jst ne vem al so se pr men zmotil, al je treva še kej podaljšat. Ker piše kot da mi pripada samo tri mesece porodniškega dopusta.


zdej si dobila 105 dni porodniškega dopusta po rojstvu otroka pa neseš na socialo rojstni list od user posted image pa potem dobiš odločbo še za nego in varstvo! upam da sem ti kaj pomagalauser posted image


Aha, tko je to... Jst nisem še nič vložila. Bom šla najbrž vse v petek zrihtat, ker v četrtek zadnji dan delam! Sicer pa naslednji petek "šele" dopolnim 34 tednov.




ja zdej gre tako, ker ti na sociali zdej dobiš samo en list in ta je za porodniško in nego, ki pa ga moraš poslat v službo da ga izpolnejo, in ko to neseš potem na socialo ti oni dajo najprej odločbo za porodniško, in po rojstvu otroka ti neseš samo še rojstni list in potem ti pošljejo odločbo za nego otroka!

glede očetovstva je pa v LJ.P. bilo tako iz občine je pršla in te popisala, tiste ki smo bile poročene smo rabile poročni list in je iz tega avtomacko mož tudi oče, je bila pa v sobi ena k ni bla poročena in se spolnim da je dala samo potrdilo da je partner oče njenega očeta, drugače se pa to da tud pol rihtat sam moraš laufat po občini da ti zrihtajo, tako pa je ta oseba tam in ti pošljejo že na dom rojstni list, ne rabiš nobenega dodatnega tekanja po občini, saj tajo je bilo pred tremi leti in pol! jz vem da sem takrat dobila rojstni list od sinka v enem tednuuser posted image

(odgovor članu lananai)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:54:17   
KatMat
moj upije da se kr nalivam men se pa zdi da ful premal pijem...jem pa tko al tko prevec...dudi...povej ti men ta recept...KAKO ZABOGA SE SKLANJAS KO REGRAT NABIRAS?!?!?!?!

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:55:05   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

drugac sem pa prebrala da eno kolki matrajo...mene tud ...


ja mene...tud vstat s posle včasih ne morem user posted image ...pa samo desni me jeb***

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:55:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

kaj spet o hrani jz sem pa dons pojedla sam eno banano in jogurt in sem sita, mi nič več trenutno ne paše jestuser posted image kako lahko kr naprej premišljujete o hraniuser posted image jz odprem hladilnik pa ga prc zaprem ker mi nič ne pašeuser posted image no ja se sej redila ne bomuser posted image user posted image


kok pa spijes na dan??


en liter in pol do dva litra user posted image zakaj?

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:56:33   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

moj upije da se kr nalivam men se pa zdi da ful premal pijem...jem pa tko al tko prevec...dudi...povej ti men ta recept...KAKO ZABOGA SE SKLANJAS KO REGRAT NABIRAS?!?!?!?!


user posted image user posted image user posted image
ja počepnem al se pa normalno sklonim ko ga režem...ma to men ni problem sam da ga imam...nimam jaz mamice tuki da bi mi ga nabirala in čistla...user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:56:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

moj upije da se kr nalivam men se pa zdi da ful premal pijem...jem pa tko al tko prevec...dudi...povej ti men ta recept...KAKO ZABOGA SE SKLANJAS KO REGRAT NABIRAS?!?!?!?!


to bi pa tud jz rada vedlauser posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:57:26   
lake
Pa kje se vam da vsak dan regrat nabirat. Jst si še nogavic ne morem obut zjutri, kaj šele da bi se sklanjalauser posted image . Zvezda je v BTC-ju nasproti Merkurja, taka rdeča stavba, ne moreš zgrešit. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:59:59   
lananai
Po moje se meni res širijo medenične kosti, se telo pripravlja. Ko se ponoči prevalim iz boka na bok ali pa ko se dvignem iz ležečega položaja, najbolj čutim... Čez dan niti ne, ko sedim ali pa stojim. Joj, si včasih kar že predstavljam tole našo bebico, ko že nestrpno čaka, da nas spozna. user posted image  Ampak mora še malo počakat, nimamo še nič prištimano - še vse po škatlah, nič oprano...

< Sporočilo je popravil lananai -- 27.3.2009 10:00:40 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 10:00:21   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

drugac sem pa prebrala da eno kolki matrajo...mene tud ...


ja mene...tud vstat s posle včasih ne morem user posted image ...pa samo desni me jeb***



Mene pa kr oba...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 10:02:17   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: lake

Pa kje se vam da vsak dan regrat nabirat. Jst si še nogavic ne morem obut zjutri, kaj šele da bi se sklanjalauser posted image . Zvezda je v BTC-ju nasproti Merkurja, taka rdeča stavba, ne moreš zgrešit. 


ja tuki se tud jest podpisem!!!

sem se zanc spravla ga nabirat pa sem ze po 10 min razmisljala ce bi sla po pasje cez travnik...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 10:03:39   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

kaj spet o hrani jz sem pa dons pojedla sam eno banano in jogurt in sem sita, mi nič več trenutno ne paše jestuser posted image kako lahko kr naprej premišljujete o hraniuser posted image jz odprem hladilnik pa ga prc zaprem ker mi nič ne pašeuser posted image no ja se sej redila ne bomuser posted image user posted image


kok pa spijes na dan??


en liter in pol do dva litra user posted image zakaj?



jah uprasam...da vem ce spijem vsaj tok kt ostale

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 10:05:27   
petrazg
Cebelica 82 - pazi nase in na svojega malčka!!! user posted image user posted image user posted image Sem jaz na istem kot ti, mirovanje, tabletke, pa zdržat čim dlje...  A injekcije za pljučke so ti dali?

(odgovor članu cebelica82)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 10:05:38   
KatMat
ma najbolj se smejim ko se spravim frizurco delat tam spodi....ko probam pogledat mojo špelco iz vseh kotov...pa mi ne rata...vcasih se skor zakotalim ko probavam

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 10:06:41   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

ma najbolj se smejim ko se spravim frizurco delat tam spodi....ko probam pogledat mojo špelco iz vseh kotov...pa mi ne rata...vcasih se skor zakotalim ko probavam


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 10:08:29   
vanilla
Ojla punce...
Evo, spet se malo oglašam, berem pa itak vsak dan.... Čestitke za 4. del user posted image user posted image !!!

Ene bomo verjetno kar končale v 4. delu in ne bomo prilezle do 5-ega, ker imamo rok čisto na začetku maja user posted image .

Govorite o izcedku oz. možnem iztekanju plodovnice: Meni tudi tale izcedek včasih povzroči paniko.... Namreč, že skos ga mam zelo veliko, ampak zadnje tedne pa tut mene skrbi, da mi ne bi odtekala plodovnica. Me pa potem G na pregledih pomiri, da jo je še vedno dovolj, tako, da me potem ne skrbi in si mislim, da očitno je to res samo izcedek.
Ker tudi ta izcedek je tako "dvomljiv" - je sicer bolj gost in bel na hlačkah oz. vložku, ampak včasih, ko recimo vstanem iz postle ali kavča, se mi pa kar toplo malo ulije po hlačkah in me to takooo ustraši. Takoj potem grem gledat, kaj je to. In sicer vidim belkasto, ampak je pa vmes tut tako redko, da je čist prozorno. In pol si čist zmešan, ker ne veš, al je to samo izcedek, al je tut plodovnica user posted image . No, sej pol na pregledih nam povejo, kakšno je stanje, tako da nič se sekirat.

Joj, jaz kar ne morem verjet, da se že bližam koncu. Danes sem nastopila 35. teden in če me kdaj kej špikne ponoči ali čudno začrviči se že kar ustrašim, kaj če je to moj dan D user posted image .

Aja, pa še moji podatki za statistiko: teža +8kg, trebušček 99 cm, naslednji pregled 7.4.2009.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 10:10:58   
baba84
Ojla čveke

se vam malo javljam, čeprav vas ne berem veliko (upam,da niste hude zaradi tega)
sem mogla pridet malo pokukat kaj dokaja tukaj z vami... ste še vse v enem kosu? user posted image

Meni pa mučijo slabosti, skoz se mi kaj nazaj vrača in ni prav nič prijetno user posted image  drugače pa vse okej, mali pridno raste.. medenične kosti pa uhh sam ne omenjat tega user posted image  včasih mam občutek, da me bo preklal na pol user posted image  pitje- tu pa jaz malo zaostajma sem i zdi, ker mi gre vse tako teško dol user posted image

gre katera danes na predavanje o EA v Po?

LP

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?