|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
28.3.2009 19:30:30   
neboglasnica
Pa še tole, ker me jutri ne bo sem gor:


Lan in Tia: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
28.3.2009 19:30:56   
nanka
itak da se pri nas luči ne bodo ugasnile, ker je nogomet na sporedu, čakam kebab, čakam in čakam...In je prišel...ko bi le prej napisala


< Sporočilo je popravil nanka -- 28.3.2009 19:31:54 >

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
28.3.2009 20:34:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
28.3.2009 20:38:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
28.3.2009 21:34:20   
ksenci
jz spet ful zmatrana, ampak Aljaž ima veselico. čez dan je spal 2 urci, zdaj pa še ni nič zaspanuser posted image iz nosa m še malo teče, ampak vročine nima več. danes se je s plastično igračo tako vžgal po nosu, da mu je malo tekla kri. prejšnji mesec je uniču vrtiljak, zdaj pa je oblogo okrog postlce dol potrgal, trakce paitak najraje v usta tišči. pri 8. mesecih pa tak razbojnik, kako še le bouser posted image
ati varuje tekmo v mb, tak da ga še zihr kmal ne bo. grem poskust, če bom lahk Aljaža spat spravla.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
28.3.2009 22:00:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ksenci)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
28.3.2009 22:02:58   
Inigo
ahoj babnice!

saj ne boste mogle verjet... sem najbrž zadnja - danes sem končno dobla prvo menzo po porodu!!! user posted image

sj ne morm verjet. in seveda je prišla ob najbolj glupem času, ko so že vse trgovine zaprte in sm obsojena na par vložkov, ki so mi slučajno ostali iz porodnišnice in tri mini tampone, ki jih je Marko našel v naši "lekarni". joj joj! user posted image

naš miš je danes bil tečka, takšen kot vreme. amapk zdaj lušno spi, in upam, da bo tko tut ponoč.

nič, grem tut jst aja aja!

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
28.3.2009 22:08:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
28.3.2009 22:22:46   
AAA
IZVIRNO SPOROČILO: populis

V Outletu imaju Tom Tailor kavbojke znižane iz 70 € na 10€, ne moreš verjamet, a ne? Gužve pa nobene v štacuni. Sicer men so na rit bol pasale ene od firme Only, nikad čula pa so mele tud polno ceno 70 €, znižane pa so bile na 25, tako da imam končno nove kavbojke.user posted image user posted image user posted image




Sedaj vidim kam se moram obrnit, če hočem kaj dobrega kupit. Škoda, da jutri ni odprto, bi bila že ob 9 tam. A je to tisti Outlet na Rudniku?




IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

saj ne boste mogle verjet... sem najbrž zadnja - danes sem končno dobla prvo menzo po porodu!!! user posted image




Ne, nisi zadnja, jo še jaz s strahom pričakujem.


Zadnje čase sem kar pozno tukaj, najbolj da grem pod kožo gledat.

Pa pa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
28.3.2009 22:23:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
28.3.2009 22:30:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
28.3.2009 22:37:25   
Majuska
No takole, nova tema, nov avatar ... se že spodobi narediti spremembo user posted image

Mi smo bili v šopingu, pa na kavici, je naša najljubša natakarica v Comidi ugotovila, kolk je Aleksander že zrastel ... zraven nas je pa sedela punčka, ki se mu je stalno nasmihala user posted image   no doma smo sicer pogasnili luči, računalnik je pa vendarle ostal prižgan.

Tako da Comida je tudi med tednom odprta od 9. ure naprej, kot celoten MC in ne bo problema za srečanje. Do 11. ure pa tudi zajtrk strežejo, če ga bo katera doma preskočila user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
28.3.2009 22:59:22   
lex
helow

vidim, da ste dosegle 10 del user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  obljubim da bom bolj pridna tuki user posted image
no nas bolezen še vedno ni zapustila: vita je včeraj spet imela vročino in valda drisko po Alini. ampak ni bilo hudo je samo 2x dopoldne in 1x popoldan sračkala samo ful tekoče in ful obilno, pa smrdeče uuuuuuuuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Alina še vedno kašlja kot zmešana, prej mi je celo večerjo zbruhala od kašlja. No Aleks je že malo boljši user posted image


tako to je naše poročilo.
Inigo sem videla, da te je doletelo - no jaz je še nimam. user posted image nisem, ker tak poredko jagode obiramo, da se nima kaj primit, če se pa že lotimo jih pa ziher eden prekineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

frutka daj ji za jest tisto kar hoče. aleks je po rotavirusu rabil par dni, da je k sebi prišel. sicer je bil že večji, ampak je bil v bolnici in je prišel nazaj tak da ga nisem spoznala (je bil ati z njim, ker sem jaz bila zadnji teden pred pdp z alino)

in zakaj jaz nikoli ne najdem tako ugodnih kavbojk?????????? ker vedno kopujem cote za tamale, zase skor nič user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zdaj grem pa fotke od Alemre gledat

nočko

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
28.3.2009 23:04:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
28.3.2009 23:29:58   
lex
AAA midve sva bile pa na istem po porodu. jaz sem domov prišla v nedeljo, v ponedeljek sem že kuhala kosilo za vse delavce na bajti in nosla kavo dol,... še sreča da sta babici pazili na večja dva, ker drugač bi se mi spipalo. Ampak še to popoldan, dopoldan sem bila sama z vsemi tremi. Takrat se mi je že skor zrolalo. Enostavno včasih nisem več vedela kaj je normalno govorjenje. Potem sem pa nekega dne z grozo ugotovila, da se me Aleks in Alina že skoraj bojita. samo tulila sem po hiši. Sem se vzela malo v roke in je šlo dalje. kronična utrujenost in jaz sva eno in isto. In kmalu bo pomlad in kmalu se bo začela hiša in kmalu bom spet sama za vse. je prav pasala tale zima, da mi je druagi malo pomgala pri otrocih. še sreča, da so vsi vedeli da gradiva in sva potem udarla zaključni piknik, povabla vse kolege in so takrat prišli vsi naenkrat na obisk. je pasalo user posted image
in kot si rekla okrog se bomo obrnile pa se ne bodo več hoteli žulit z nami.
sedaj pa res grem
nočka

Almera fotke so pa ČUDOVITE!

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 9:10:09   
AAA
Dobro jutro,

končno se enkrat prva oglasim.


IZVIRNO SPOROČILO: lex

AAA midve sva bile pa na istem po porodu. jaz sem domov prišla v nedeljo, v ponedeljek sem že kuhala kosilo za vse delavce na bajti in nosla kavo dol,... še sreča da sta babici pazili na večja dva, ker drugač bi se mi spipalo. Ampak še to popoldan, dopoldan sem bila sama z vsemi tremi. Takrat se mi je že skor zrolalo. Enostavno včasih nisem več vedela kaj je normalno govorjenje. Potem sem pa nekega dne z grozo ugotovila, da se me Aleks in Alina že skoraj bojita. samo tulila sem po hiši. Sem se vzela malo v roke in je šlo dalje. kronična utrujenost in jaz sva eno in isto. In kmalu bo pomlad in kmalu se bo začela hiša in kmalu bom spet sama za vse. je prav pasala tale zima, da mi je druagi malo pomgala pri otrocih. še sreča, da so vsi vedeli da gradiva in sva potem udarla zaključni piknik, povabla vse kolege in so takrat prišli vsi naenkrat na obisk. je pasalo user posted image
in kot si rekla okrog se bomo obrnile pa se ne bodo več hoteli žulit z nami.
sedaj pa res grem
nočka

Almera fotke so pa ČUDOVITE!




jaz se še zdaj zalotim, da se samo derem in sploh sem sama sebi tečna. Zmatrana pa tako... Po mojem,ko bom šla v službo bom šele malo počilauser posted image

Danes  bo pa verjetno dan za crkljanje ali pa pucanje - odločitev je vašauser posted image user posted image .
če nam bo uspelo bomo mi pucali.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 10:21:07   
glugluglu
Dobro jutro,

populis, v katerem outletu so tiste kavbojke, a so na Rudniku, te je že AAA spraševala saj vem, ampak to me pa tako mika, če so res tako poceni moram pogledat.

glede denarnice pa itak no comment, pa midva imava še toliko za okoli hiše in v hiši uredit, da sploh ne vem kaj ima prednost - vse, pa še dopustuser posted image

HD, saj pravim, da ziher ima Kali kakšno foro s tem miganjem, nekateri otroci tako migajo z glavo sem in tja predno zaspijo. Ja pa še enkrat povem, če si spregledala, da te ne bo skrbelo, da je to druga stvar kot kakšno nekontrolirano trzanje, tiki, itd.

AAA
, k nam pa pridejo moji starši na kosilo, ker pripeljejo ta večja dva in bo itak akcija.




(odgovor članu AAA)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
29.3.2009 10:52:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu glugluglu)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 10:57:38   
metuljcek321
Morning!

Nasa mala zaba ima cist odstekan ritem danes ---- spala je cez 11 ur (spat sla ob 19.30, auf ob 7.45 po novem cajtu)user posted image , zdaj pa spi ze eno uro - hm?! Vceraj smo sli k tastu in tasci po vecjo stajco, malo smo pustili tam & je potem celo popoldne in vecer zganjala norcije, se kot za stavo postavljala na vse stiri, vriskala, se smejala, dogajalo ji je ohohoj, na - danes pa koma strica Tomauser posted image

Kako ste ve? Tole vreme je ena velikaaaaa zalost, res.

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 11:14:36   
3jeMi
oj, pupike!

kdo je sploh dovolil, da se ura prestavi???? kdo???... in potem se človek sprašuje zakaj ga daje spomladanska utrujenost... saj ni čudno, če ti pa že v štartu spičijo 1 uro... user posted image

naša žaba je že ok... vročine ni... je pa sline v potokih... moram prav gledat kam stopim, da ne zaplavam v kakšno lužico... user posted image

blacky... user posted image  za sezname
 
frutka... ti kar pusti dete spati, samo tako bo prišla k sebi... user posted image

populis... outleti in cote... jaz bom še malo počakala... v omari imam polno dokaj novih cot, ki so mi seveda premajhne... se pa že 14 dni psihično pripravljam na podvig Hujšanje... in ko me prime, bo šlo tudi teh 13 kg stran... samo nekaj vas prosim, ko gremo skupaj na kavo... ko bom hotela tortico, PLIZ, me spomnite na to, da imam polno omaro premajhnih cot, ki me vsakič lepo prosijo, da bi jih še kdaj oblekla... user posted image

... n'č... mi imamo pa danes projekt - Obisk tašče... tako, da mejte se... mi se bomo potrudili... user posted image

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 11:17:11   
metuljcek321
nanka, je Natka any better? Pa kebab je dobro sedel?

hd, kako kaj Kali? Kdaj se je zacelo tole miganja L-D? Kar tako, naenkrat? Kolikokrat na dan pa? Upam, da je le kaksna finta malcice.

user posted image  Boru za zobek nr. 3. Mi se cakamo na enkico ...

glugluglu, kako ste na vasem koncu?

O, hvala, populis, hvala --- ma, sem hotla kaj spesnit, potem sem pa samo eno dvovrsticnico gor dala - se mi zdi, da je tko hitro priletel tale 10. del ... In yummy, yummy za super pralineje. Vau, kavbojke za 10 & 25 evrov ---- me like it a looootuser posted image  user posted image  user posted image  To moram precekirat. Ze kar nekaj casa nisem zavila v Mega Factory Outlet, se mi zdi, da je zdaj pravi cas za ponovni obiskuser posted image

frutka, driske k sreci se ni imela - trkam, trkam. Kako je mala? Bolje? ... BB ... mislis prav tistega z voditeljico Nino Osenar? Se pripravlja tretji del al kako? Do tell us all about it ... we're all ears ... aja, glede lokacije pa ne znam pomagat.

tims, ja, bo pa naslednjic lepse, k se vidimo s puncami. Kako si kaj ti? Vas je mala pustila spati?

neboglasnica, a ti bos mela tud okroglo ... torto, sevedauser posted image  user posted image  Sem se ful nasmejala.

mirjam, prima video o tistem otrocku ... nisem pa mogla mimo tega, da so narobe napisali dining room ... ej, ej, ej ... pa never mind, samo, da je bil mali ful cukr, povsod ga je bilo polno, kot bi bil modri dirkacuser posted image  Sicer pa: zdaj vse vidim, k mam nova ocala - sokolje oko na prezi, pazte se, babe-zabeuser posted image

neboglasnica, ksenci, kako prsti? In ojej, kaksen mali lump je tale Aljaz - a kar kri je tekla revcku, tolk se je lopnil po nosu? Easy, easy, ti fantic, da se ne poskodujes.
mojcek, je tvoj uzival na drinku? Pa user posted image  za uspesen soping.

Inigo, upam, da nisi poplavila, dusa nasa. In vau, sele zdaj prva menstra ... jaz sem ze skor pozabila, da sem bila v nosecnosti brez, pa pol en mal ...
O, Majuska, nov avataruser posted image  Tak v stilu: "Kva pravs, mami?" Ej, btw: a nam lahko v Comidi zrihtas kaksen popust, k si ze skoraj na ti z natakarji? Bomo probale, ne? A datum za naslednji miting ze imamo?
 
lex, zivjo, zivjo, te pogresamo ... vidim, da se vedno razsajajo bolezni pri vas ... sccc, sccc, sccc ...

AAA, uf, ti si bila pa po porodu naspidirana sto na uro, dobr, da nisi dol padla, ej.

vikend praznovalcki - tole je za vas mini b'day. Uzivajte:
user posted image

Likalnik & sesalec mi jokata za vogalom, ju grem mal potolazit & pocrkljat ... otrok pa itak se kar spi ... zdaj ze skoraj uro in pol ... menda jo bo kaj kruleci trebuscek zbudil al kaj?


_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 11:21:05   
Majuska
'morning ladies,

danes je pa prav en zaspan dan ... Aleksander je po novi uri spal do 10.00 ... dobil flaško, ponagajal očku, sta zganjala vragolije po postelji, medtem sem jaz zrihtala mleko in v miru pozajtrkovala.

Za vse nas pa zajtrk, ker si zaslužimo
user posted image

Danes bomo zgleda bolj lenarili ... kar je tudi fajn user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 11:23:58   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321

O, Majuska, nov avataruser posted image  Tak v stilu: "Kva pravs, mami?" Ej, btw: a nam lahko v Comidi zrihtas kaksen popust, k si ze skoraj na ti z natakarji? Bomo probale, ne? A datum za naslednji miting ze imamo?
 



Hehe, ne pri naslednjem mitingu bom dvignila roke ... da ne boste rekle, kaj se kar naenkrat grem user posted image user posted image

Uh za popust se bošš morala pa sama menit, ker ga tudi meni ne dajo user posted image ...


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 11:48:55   
tims
Dan,

v kakšen dan smo se zbudil user posted image user posted image user posted image . Groznooooo.

Evo, naša Nina se pa tud ne zna ničesar držat. Kot sem včeraj napisala, sem se odločila, da če se bo 10x zbudila, jo bom pa tokrat podojila. In naša frajla je spala od 22ih do pol šestih po stari uri. Sem kar gledala na uro. In bila sem takoooo naspana. No, po dojenju je spala potem še do pol devetih oz, pol desetihuser posted image . Tako da sem kot prerojena.

Populis, ja randi je uspel na polnouser posted image . Sem vse polikala. Pa bravo za nakup. Jaz se še kar nisem spravla v šoping zase. Je pa moja denarnica tud ful shujšalauser posted image .

Metuljček user posted image  za Anjino spanje. A si mal zamenjamouser posted image ? Ker naša se je današnjo noč ziher mal zmotilauser posted image
Majuska, user posted image za nov avatar.

Lex in AAA, tudi pri nas se včasih dogaja, da imam občutek, da je samo eno ljubo dretje in se moram prav brzdat, da dokaj normalno govorim, ker tudi Tim mene včasih tako pogleda, da mi je potem pa žal. Pa si potem mislim, sej ni on kriv, da sem jaz zmatrana, tako da sem si obljubila, da se moram obvalat, ker na koncu me bo še res zasovražiluser posted image user posted image user posted image .

En velik kup user posted image  za vse bolane.

Tia in Lan - vse najboljše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Zdaj grem pa kuhat. Bomo imel rižoto, ker jo Tim obožuje, pa mož tud. Pa še tamali jo bom dala za probat.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 12:30:08   
Netta
dan,

danes pa je en zaspan dan. smo spali do 7.15 po novi uri in ana sedaj že dobri 2,5 uri spiuser posted image

midva pa lenariva tu na kavču. lena sem kot ....škoda beseduser posted image


populis, majuska - hvala za fotkeuser posted image

populis - uau, tole so bile pa res poceni kavbojke, imaš prav nos, da zvohat take poceni stvariuser posted image
jaz sem prav ponosna, ker sem zdanjič za ano zapravljala v Kiku in ji kupla jakno, copatke, kiklco in oblekco ter dala za vse skupaj le 18E...mislim da bom postala redni gostuser posted image

ideje prosim
- moj stric kmalu praznuje 50.letnico in nimamo pojma kaj naj mu kupimo...za oris: je avtroprevoznik, štosen možak, rad dobro je in ne zdrži dolgo časa na istem mestu (toplice tak odpadejo)....prosim za kakšno idejo!

aktivnost po porodu - vsaka vam čast dekleta, da ste že tako kmalu po porodu vse delale...jaz sem bila cela dva tedna čisto fuč (vneti šivi, vročina 40C, nespanje....) vidim da nisem med bolj trpežnimi

evo dete se prebuja...


(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?