|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
29.3.2009 13:03:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 13:47:59   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: Almera
skoraj 2 uri spanjauser posted image user posted image

Včeraj sva končno zbrala 240 fotk (od 1500) , da jih danes pokaževa mojim; zdaj jih moram pa še na kakih 30-40 zreducirat, da jih v album fliknem

Srečanje - ta teden v sredo 1.aprila - a nismo tako rekle?



Tako je, sreda 1. april ... res si dobre datume zbiramo user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 13:49:34   
Majuska
Naš Aleksander je ravnokar malical jabolko, tokrat surovo in zmiksan s piškotom. Madonca se je pačil - po mojem ga je kisel okus zmedel ... no se bo že navadil in gruntam, da mu danes najbrž še ne bom ponudila mesa. Magari jutri ... 

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 14:21:25   
nanka
joj kakšen deževen dan, naše ni ura nič zmedla, je bila spet budna ob 6, potem se je pa pol zre še pri nama valala in to je to. Gremo pa zdaj k sosdeu na rojstni dan, drugače pa samo poležavamo.

Almera
sem ti kar malo fauš, ker ti cunje visijo, meni so sicer vse stare prav, pa bi bila prav srečna če bi mi visele, in bi morala kupiti eno številko manjše, se ne bi nič pritoževala.

Jutri moram pa lulanje ulovit in takoj z Natko v laboratiruj, da ji kri vzamejo. Imava 7.4 pregled pri 9 mesecih in morava imeti izvide vode in krvi že s seboj. Pa bo cel teden leteči, v torek gremo na izlet v prekmurje ( očka gre službeno pa gremo zraven, potem pa še babico in teto v Ruše obiskat), v sredo sem vaša, v četrtek je očka doma, ker gre popoldne v službo, pa bo že petek.
No zdaj se gremo pa zrihtat, da zabijemo še malo popoldneva z žlahto.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 15:05:34   
glugluglu
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: Almera
skoraj 2 uri spanjauser posted image user posted image

Včeraj sva končno zbrala 240 fotk (od 1500) , da jih danes pokaževa mojim; zdaj jih moram pa še na kakih 30-40 zreducirat, da jih v album fliknem

Srečanje - ta teden v sredo 1.aprila - a nismo tako rekle?



Tako je, sreda 1. april ... res si dobre datume zbiramo user posted image



sem se samo jaz pritoževala, ker imam med tednom avto, pa ravno v sredo ne morem, ker ima Tian sistematskega?user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 15:07:18   
ksenci
sam nahitr se javim, kr se mi čist nič ne da. dans imamo končno dan, ko smo vsi trije skupaj doma in se cartamo in lenarimo. in to prav paše!user posted image
HD- sm se spomnla, da mi je mami večkrat rekla, da ks bila mala sem med spanjem večkrat migala z glavo sm in tja. in to skor vsako noč nekaj časauser posted image user posted image zakaj pojma nimam, vglavnem, sm se odvadlauser posted image

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 15:23:31   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: glugluglu

sem se samo jaz pritoževala, ker imam med tednom avto, pa ravno v sredo ne morem, ker ima Tian sistematskega?user posted image



kdaj pa imata? user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 15:40:18   
netki
ojojojoj

imam neki vprašanj...

čaj, sok.....a vse dajete čaj bebam, al je že katera poskusila kakšen sok dat, sam ne od frutka...mislem un navaden sok

rebeca.....ti se mende rekla da zjutri spiješ sok ene grenivke al kako.....a to si eno stisneš al more bit en kozarc poln...ker men nanese en deci soka

M....tud jst je še nimam, čeprav sem pred meseci že neki mela ampak zdej je ni...mam pa občutek da mi že vse not in da ko pride, bom utonilauser posted image bom pa šla do G ker mi je sumljivo in baje ni dobro

zdej pa sploh ne vem kaj sem še hotla vprašat....user posted image user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 15:45:32   
netki
aja še to....

mi se tud dans sam valjamo okol, samo doma in smo mel svoje kosilo po dolgem času in zdej se igramo....tilen je pa tečen da je za znort, če zdej niso zobki pol pa res ne vem kdaj bojouser posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 15:54:22   
metuljcek321
Mmmmm, kako sva se napokala rizote s piscanckom in zelenjavo - ma, mi je ratala .... zelo, je bila ful mnjamsi, mnjasmi. Tamaucica je pa pohrustala svojo dozo zelenjave, piscancka & polente - ma, tud ni slabo, a ne?user posted image

Dan je ful lenoben, ampak mi je uspelo zlikat, posesat, u nulo spucat kopalnico, do konca napisat recenzijo za prirocnik za uciteljeuser posted image  & I'm happy about ituser posted image

Kako ste kaj ve?

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 15:56:51   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: netki

ojojojoj

imam neki vprašanj...

čaj, sok.....a vse dajete čaj bebam, al je že katera poskusila kakšen sok dat, sam ne od frutka...mislem un navaden sok


nismo še poskusili ... za čaj mu ni, niti Hippovega ne mara, tako da mu dajem vodo. Je pa zelo skromen, noče kaj dosti piti, če glih ne gre za moje mleko user posted image


rebeca.....ti se mende rekla da zjutri spiješ sok ene grenivke al kako.....a to si eno stisneš al more bit en kozarc poln...ker men nanese en deci soka


al pa malo razredčiš, da ni premočen okus...



M....tud jst je še nimam, čeprav sem pred meseci že neki mela ampak zdej je ni...mam pa občutek da mi že vse not in da ko pride, bom utonilauser posted image bom pa šla do G ker mi je sumljivo in baje ni dobro


pa še dojiš?



_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 15:59:33   
metuljcek321
IZVIRNO SPOROČILO: tims

Populis, ja randi je uspel na polnouser posted image . Sem vse polikala.


user posted image  user posted image  user posted image , prebrala sem poKlikalauser posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 16:01:03   
neboglasnica
Oj!


Samo pomaham, ker sem rekla, da danes ne bom na računalniku. Vreme je primerno samo za ležanje s knjigo v roki in skledo česarkoli že.


Uživajte v crkljanju!

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 16:06:06   
metuljcek321
Majuska, masina, kje staknes vse te prima frustke? Dobri so & hvala, da skrbis za nase zdravje from day to dayuser posted image

3jemi, ej, jaz sem tudi prav tak hrcek kot ti - spravljam vse spominke, darila, razglednice, cestitke, ki jih dobim/kupim/naredim. Tudi vse cestitke, ki sem jih kadarkoli izdelala za starse, so v skatli & to se meni izredno dopade. Je res, da se kar nabere stvari, a takle mamouser posted image  In resnicno lepo, da si ti fenica pikapolonic ... kot da bi slutila ...
 
user posted image  Nini za spanje! In ha, ha, vidim, da ste tudi vi imeli rizoto - ocitno je nalezljivouser posted image

mirjam, v katerem Kiku si pa bila? Ga imate tudi v Postojni? Daj, fotkni nova oblacilca.

Almera, naso je zadnjic skoraj kap, ko je moz prisel namazan s peno, ready to shave ... kar ni in ni mogla zapreti ust od zacudenja. In user posted image  za izboljsanje zdravja, pa za ureditev slikic. Jih bos kaj prinesla na miting? Daj, pliiiiz.

nanka, uzivajte na RD-ju.

Almera, 3jemi, a Bor in Lovro sta ze dala kri in urin? Smo vse v ZD Vic, pa me zanima --- meni se nihce ni nic rekel v tej smeri, pregled ima pa tocno 15. 4., ko dopolni 9 mes.

netki, nasa pije samo komarckov caj, pa se tega naredim cisto anemicnega & ji ga potem ponujam preko celega dneva. Pa vcasih naredim cezano & pije tisto - nesladkano, of course. In naj hitro prileze zobek ven.

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 16:08:06   
metuljcek321
OMG, pa kolk je ta zenska suha?!: KLIKNI

Aha, Brad je samski ... mogoce je to moja sansauser posted image : KLIKNI

user posted image  user posted image , saj ne morem verjet: KLIKNI

Malcica se je prebudila - gremo se igrat & crkljat, ati je tudi ze v polpocepu, pripravljen na zabavo s svojima princeskama ... mejte se ...

< Sporočilo je popravil metuljcek321 -- 29.3.2009 16:10:48 >


_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 16:11:18   
Netta
IZVIRNO SPOROČILO: frutka RR

Mala spi že tretjo rundouser posted image . Je to OK, da toliko spi po driski. Full je nerazpoložena in utrujena. Poje nekaj hrane in gre spančkat. Kakšni so bili vaši otroci po driskicah?

Iščem info, če mi katera lahko pomaga. Big brotherju bi radi postavili hišico na vikendu. Ima katera kaj podobnega. Lesena, plastična,....? Karkoli? S toboganom, dvonadstropna...karkoli?





Frutka - a to iščeš hiško za igrat, al za živet noter?


v Lidlu so imeli eno poceni varianto, bolj kot nekak šotor, pa žogice so bile notri...dokaj poceni, ampak ne me vprašat za ceno.
V tušu pa so imeli eno tako plastično zadevo in je stala 174E...na pogled kar ok.

zakaj pa ne greš v eno trgovino in dobiš tako ogromno škatlo...zrežeš luknje za okna in vrata, narediš streho in pobarvaš skupaj z malim...tako sem videla pri prijateljih...zastonj pa še ful bolj uživajo not

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 16:17:37   
Netta
netki - sok sem dala le frutkov enkrat - mislim da ananas; sicer pa pije le jabolčni kompot

metuljček - v Kiku na rudniku sem bila...user posted image fotka pride kasneje

midva sva pa zdajle postavila kar šotor sredi dnevne sobe, ga nabasala s blazinami in odejami, pa smo se vse popoldne notri igrali...uf je bilo fino, sedaj pa še bolj ker je Ana padla dol od utrujenostiuser posted image
sva ugotovila, da se preko odej in raznih ovir začne prav plaziti in ne z nogico spodvito, ker tako nikamor ne gre...tako da bomo to še ponovili.

no grem sedaj fotke iskat

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 16:32:29   
Netta
user posted image
Nabor oblek za Ano v Kiku!

user posted image
"To oblekco mi je pa mami sešila!"user posted image Ja prav vidite...copatke imam najraje.

user posted image
Kaj menite? Mi rastejo zobki ali sem morda v daljni žlahti s hrčki!user posted image

user posted image
Kljub slabemu vremenu kampiranje uspelo. Lokacija: dnevna soba!

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 16:33:19   
Netta
zdaj se gre pa še mami crkljat...user posted image user posted image pa pa

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 16:56:40   
tims
Kako butast danuser posted image .
Nina spi že od treh, jaz sem malo pospravla, Tim se igra, oči gleda film, .... kr nekiuser posted image . Komaj čakam, da bo konec današnjega dne. Joj, pa jutrišnjega tudi.

IZVIRNO SPOROČILO: netki



čaj, sok.....a vse dajete čaj bebam, al je že katera poskusila kakšen sok dat, sam ne od frutka...mislem un navaden sok




Naša pije samo vodo. Čaj sem ji ene parkrat probala dat, pa ni hotla, soka pa ji sploh še nisem ponudla.

Mirjam user posted image  za oblekco. Luškana ful.

Almera, hvala v naprejuser posted image .

Metuljček, jaz sem naši dala kar rižoto dons in je malcala ko velikauser posted image .

Mah, grem še Timu mal težituser posted image . Mogoče se bo pa hotu kaj z mano igratuser posted image .

Uživajte.


(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 17:23:06   
neboglasnica
Naš Staš je zadnja dva dni jedel k ta velik: krompir z ocvirki. Njami, je rekel.


Tims: tudi jaz čakam, da bo konec današnjega dne. Jutri imaš zobozdravnika?

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   [Brisano sporočilo]
29.3.2009 17:45:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tims)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 18:28:19   
ksenci
netki-Aljaž poskusi sok iz mojega kozarca- zmeram ko vidi, da kaj pijem začne kr usta odpiratuser posted image
neboglasnica- a ocvirke si mu pretlača, al je kr cele jedu?
aurora- midva žal Aljaža nimava kam selit, ampak če bi imela možnost, bi ga vrjetn tud pr teh mesecih
kik- jz sm bla enkrat, pa sm na blagajni čakala 20 min, pa ni blo nevem kake gužve, delala je sam ena blagajna. kupla pa sm si dvojne hlače, ki so se mi ful skrče, mam zdaj 3/4user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   [Brisano sporočilo]
29.3.2009 18:30:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 18:57:21   
glugluglu
majuska, ni variante, da pridem, takrat sem sicer napisala, da imam sistematskega ob10.15 ., imam ga sicer ob 10.45 (sem malo bolj natančno pogledala), skoraj isto.

Nanka, dobro, da si me spomnila, da mora Tian kri pred pregledom dati, pa vodo bo najbrž treba tudi lovitiuser posted image .

rebeca, če sta tvoja dva po novi uri zjutraj vstala ob 6.30, pomeni, da sta po stari uri spala do 5.30 (ne do 7.30)user posted image . če sta šla spat po novi uri ob 17.30, to pomeni, da sta po stari uri šla spat nočno spanje? že ob 16.30user posted image . Sedaj ko pišem je ura 18.55 po novem, po starem pa 17.55.

Tiana pa ura ni nič zmedla, spi ko spi, itak že prej ni vsak dan ob istih urah spal.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?