|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 9:19:03   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Sej se hecaš Volga, aneda, da se? user posted image



ni bilo toliko domiselnih igric, smo pa vseeno "preživele".



No, sej mogoče ste pa ravno zato preživele user posted image Fajn.
Me pa zanima, koliko stane tak žur - če ga seveda organizira "zunanji" organizator? A je to sploh treba, da nekdo drug organizira, zato da se ima gruča nosečnic super?


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 9:22:25   
mika
user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

A to so igre za otroke?


pa ti nisi resna no user posted image  to so igre za prijateljice, ki pridejo na zabavo bejbi šover, torej k nosečnici, ki bo rodila otroka in ji prinesejo darila in potem se igrajo opisane igrice. A ti tega nisi imela? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image razneslo me booooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 10:51:09   
Anonimen
Zakaj nas posiljujete s temi reklamnimi sporočili. Pa kako naj zgleda zabava za dojenčka (in ne baby shower)... a mormo res vsako stvar posvojit zato da si "kul"? Da jst začnem s takimi igrcami (ala nariši dojenčka, pantomimo dojenje,...) pred mojimi puncami počjo od smeha al bi se pa zamislile nad mojim zdravjem. Sicer pa...ljudje smo si različni.

Ideja, da se prijateljice dobijo skupaj pa da malce počvekajo se mi zdi super, princip ki ga furajo američani in ki bi ga radi uvedli pri nas pa se mi zdi naravnost trapast. Pač moje mnenje. Ker glavni namen ni več to, da se sprostiš in poklepetaš s prijateljicami, ampak to, da ti prinesejo darila.

Pa veliko uspeha, tistim ki to storitev nudite in tistim ki se boste ob tovrstnih igricah zabavale.

Moje punce bodo prišle na kavo in čaj pa domače piškotke...pa seveda kozarec dobrega vinčka.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 10:58:04   
Lenck

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: babyshower


Izberite ime za novorojenčka
Pripomočki: Listi in svinčniki za vse goste.
Navodila: Vsak izmed gostov naj na list papirja napiše ime za bodočega novorojenčka. Če je spol že določen potem napišite ime primerno spolu, če spol še ni znan napišite imena za oba spola. Bodoča starša naj ocenita imena od 1 do 5 ter izbereta najljubšega.


Meni je pa ta cisto vsec in prakticna.
Recimo da se mami in ocka (in mogoce se bratci in sestrice) o imenu ne morejo dogovorit.
Da ne pomaga niti sirsi druzinski nasvet.
Da so mnenja na Ringaraji deljena.




Vam se vedno ostane BEJBIŠAVR user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Od vseh krutih, je tale najbolj kruta... ko ringaraja odpove, nastopi bejišavr! user posted image user posted image user posted image Že to mi ni bilo jasno, kako enim na forumu z glasovanjem prepuščat izbiro imena, ampak mogoče pa funkcionira z vlečenjem listkov user posted image

Ajme mili bože, hvaležna sem vam, ki ste komentirale tole temo, ker se sedaj ne počutim več tako čudne in izvanredne... user posted image

Sicer pa seveda, seveda, smo zelo odprti, če komu paše, naj se ima fajn...

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 10:59:12   
Lenck

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zakaj nas posiljujete s temi reklamnimi sporočili. Pa kako naj zgleda zabava za dojenčka (in ne baby shower)... a mormo res vsako stvar posvojit zato da si "kul"? Da jst začnem s takimi igrcami (ala nariši dojenčka, pantomimo dojenje,...) pred mojimi puncami počjo od smeha al bi se pa zamislile nad mojim zdravjem. Sicer pa...ljudje smo si različni.

Ideja, da se prijateljice dobijo skupaj pa da malce počvekajo se mi zdi super, princip ki ga furajo američani in ki bi ga radi uvedli pri nas pa se mi zdi naravnost trapast. Pač moje mnenje. Ker glavni namen ni več to, da se sprostiš in poklepetaš s prijateljicami, ampak to, da ti prinesejo darila.

Pa veliko uspeha, tistim ki to storitev nudite in tistim ki se boste ob tovrstnih igricah zabavale.

Moje punce bodo prišle na kavo in čaj pa domače piškotke...pa seveda kozarec dobrega vinčka.



V času krize je to zelo uporabna ideja. A knjige želja (podobno kot knjige mladoporočencev) se da tudi odpreti?

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 11:33:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Sej se hecaš Volga, aneda, da se? user posted image



Nič se ne heca. Sem bila povabljena...MOram sicer priznati, da pri VOlgi ni bilo toliko domiselnih igric, smo pa vseeno "preživele". VOlga, saj đe imaš tiste posebne afriške copatke? Upam, da si jih spravila za spomin...so me kar drago prišle,.....


Mi je zelo žal, ampak tiste dragocene afriške copate je mali pri dveh mesecih tako pobruhal, da se jih ni dalo več spucat, tako da sem jih vrgla stran. pa saj menda niso bile tako zelo drage. Oprosti, no, nisem vedela tega.

Aja, še to. jaz takrat nisem imela nobenega organizatorja, sem povabila prijateljice, jim rekla, naj prinesejo darila in to je bilo to.

< Sporočilo je popravil Volga -- 3.4.2009 11:38:34 >

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 11:42:24   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga


Mi je zelo žal, ampak tiste dragocene afriške copate je mali pri dveh mesecih tako pobruhal, da se jih ni dalo več spucat, tako da sem jih vrgla stran. pa saj menda niso bile tako zelo drage. Oprosti, no, nisem vedela tega.



Aha, ja....no, saj nekje razumem, ker usnja pa res ne bi mogla oprati. Mogoče bi morala kupiti raje kakšne copatke iz blaga....Ja, drage pa so bile, pa saj to ni tako pomembno, vendar zate in tvojega tamalega mi ni nič predrago.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 11:50:59   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Volga


Mi je zelo žal, ampak tiste dragocene afriške copate je mali pri dveh mesecih tako pobruhal, da se jih ni dalo več spucat, tako da sem jih vrgla stran. pa saj menda niso bile tako zelo drage. Oprosti, no, nisem vedela tega.



Aha, ja....no, saj nekje razumem, ker usnja pa res ne bi mogla oprati. Mogoče bi morala kupiti raje kakšne copatke iz blaga....Ja, drage pa so bile, pa saj to ni tako pomembno, vendar zate in tvojega tamalega mi ni nič predrago.


Saj sem vedela, da boš razumela, hvala ti. Ja, za naše sončeke ni nič predrago user posted image  Sploh če prijateljice kupijo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 13:51:34   
barika
Anonimna, zelo lepo si napisala user posted image

Volga, ti pa iz dneva v dan presenečaš.user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 14:02:26   
Greenie
Res ne vem zakaj ste nekatere tok proti takim zadevam, ki so čisto zabavne. Verjetno ste malo ljubosumne, da same tega niste imele oz. se niste spomnile user posted image . Res veliko neumnega poberemo po Američanih, ampak kakšna zadeva je pa fajn.
Jaz sem imela Babyshower in izpadel je super. In nekaj razlogov zakaj je user posted image
1. imaš lahko res veliko zabavo z vsemi prijateljicami, ki je ko se dojenček rodi ne moreš imeti (no razen če misliš, da bo tak rompompom lepo prenašal), je kot neke vrste dekliščina, pa še vse prijateljice se na kupu dobijo (pri nas je to zaradi služb in ker živimo na zelo različnih koncih zelo težko).
2. stane zelo malo - nosečnica ne pije alkohola in tudi ostale kolegice potem ponavadi ne, igrice se lahko spomniš take, ki so zastonj, kupiš nekaj hrane in pijače, itak pa kolegice ponavadi ogromno hrane spečejo in prinesejo s sabo (saj moje so se same ponudile).
3. dobiš darila, ki jih dejansko potrebuješ že ob otrokovem rojstvu, tako ti določene opreme ni potrebno kupovati, pač poveš kaj še potrebuješ. Če čakaš na otrokovo rojstvo se ti pa lahko veliko stvari podvaja.
4. prijateljicam lahko res posvetiš celo popoldne, večer in še noč; po rojstvu dojenčka pa se lahko z njimi dobiš za kratek čas, pa že laufaš domov dojit ...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 14:07:41   
mika
 Verjetno ste malo ljubosumne, da same tega niste imele oz. se niste spomnile user posted image . Res veliko neumnega poberemo po Američanih, ampak kakšna zadeva je pa fajn.

 
ajojuser posted image

Volga in Marogica, dajta si še malo duška.user posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 3.4.2009 14:08:01 >

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 14:54:25   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Greenie

Verjetno ste malo ljubosumne, da same tega niste imele oz. se niste spomnile user posted image


Eeee, to bo to! Nikakor nisem mogla najti razloga, zakaj me tovrstna zabava odbija. Najprej sem mislila da je to otročje in pocukrano...ampak ne! Zdaj vem! Ljubosumna sem!

Madona...grenko je to spoznanje...user posted image

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 15:00:08   
Anonimen
No fino, pe dobr da vem. A mam loh vsak dan do poroda zabavo za dojenčka? Rabim kar precej stvari AHAHAHAHA user posted image

(odgovor članu babyshower)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 15:03:17   
FLASK_A
Greenieuser posted image dobr s`to povedalauser posted image

user posted image user posted image user posted image

Samo da ste se imele fajnuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 15:05:24   
Anonimen
Je treba izkoristit, ker pol je pa konc. Ko pride dojenček gre družabno življenje u maloro. Pol je povsem drugače, s prijateljicami se ne bomo več družile. Zato je treba izkoristit priliko. Pa še darila prinesejo, kako super.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 15:13:43   
tia12
Kaj ste ene glupe s temi neumesnimi komentarji ej....

Pa kaj znate res samo pljuvat po ljudeh????

Če nekomu paše imet zabavo ob prihodu otročka naj jo ima...pa sej smo vsi samo ljudje. Če nam neki paše nam paše in to tud nardimo...

Tiste, ki ste tako proti tej zabavi....zakaj je pa potem čisto vsakdanje, da očka zapije rojstvo otroka??? Čist tko. To se pa vsem zdi čist normalno, brez tega sploh ne gre in bla bla bla...

Dej mal si preberte kva pišete...pol se pa zamislte, če ste sploh zrele, da ste oz. postanete mame. Kakšen vzled boste pa dajale? Dobrga zihr ne.

PA BREZ ZAMERE!


_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 15:40:37   
Lenck

IZVIRNO SPOROČILO: Greenie

Res ne vem zakaj ste nekatere tok proti takim zadevam, ki so čisto zabavne. Verjetno ste malo ljubosumne, da same tega niste imele oz. se niste spomnile user posted image . Res veliko neumnega poberemo po Američanih, ampak kakšna zadeva je pa fajn.
Jaz sem imela Babyshower in izpadel je super. In nekaj razlogov zakaj je user posted image
1. imaš lahko res veliko zabavo z vsemi prijateljicami, ki je ko se dojenček rodi ne moreš imeti (no razen če misliš, da bo tak rompompom lepo prenašal), je kot neke vrste dekliščina, pa še vse prijateljice se na kupu dobijo (pri nas je to zaradi služb in ker živimo na zelo različnih koncih zelo težko).
2. stane zelo malo - nosečnica ne pije alkohola in tudi ostale kolegice potem ponavadi ne, igrice se lahko spomniš take, ki so zastonj, kupiš nekaj hrane in pijače, itak pa kolegice ponavadi ogromno hrane spečejo in prinesejo s sabo (saj moje so se same ponudile).
3. dobiš darila, ki jih dejansko potrebuješ že ob otrokovem rojstvu, tako ti določene opreme ni potrebno kupovati, pač poveš kaj še potrebuješ. Če čakaš na otrokovo rojstvo se ti pa lahko veliko stvari podvaja.
4. prijateljicam lahko res posvetiš celo popoldne, večer in še noč; po rojstvu dojenčka pa se lahko z njimi dobiš za kratek čas, pa že laufaš domov dojit ...


Ne boš verjela, ampak ljudje smo različni, in ene pač nismo ne fouš ne ljubosumne, ampak se nam take zadeve iskreno zdijo bedarija. Meni je zdi bejbišavr v taki obliki, kot je opisan tu, nočna mora, in? Zaradi mene lahko vsaka, ki ji je to kul, v tem uživa, nikjer pa ne piše, da se mora meni zdeti fletno. Ne, zdi se mi butasto, in pika.
Naj v tem uživajo vsi, ki jim diši, lepo, da najdejo nekaj, kar jih osrečuje, samo da bi jim pa tudi ostali morali ploskati, kako super ideje - ne, pa ne bom.

Mogoče ste pa tiste s tem savrjem foušne onim, ki tega ne potrebujemo, ker se imamo fajn prej in potem user posted image

Tia, ti pa nam, neukim, prosim razloži, zakaj to pomeni znak nezrelosti? Ker smo pač podale svoje mnenje na javnem forumu, in o, kako si drznemo, da to ni navdušujoče? user posted image Ja, meni se zdi risanje otročička v petih sekundah z gručo vreščečih babnic jako zrelo... bemtiš, zdaj pa res ne vem, kako sem si drznila seksat, na, zdej bom pa, nezrela, imela otroka... user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 15:46:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lenck


Tia, ti pa nam, neukim, prosim razloži, zakaj to pomeni znak nezrelosti? Ker smo pač podale svoje mnenje na javnem forumu, in o, kako si drznemo, da to ni navdušujoče? user posted image Ja, meni se zdi risanje otročička v petih sekundah z gručo vreščečih babnic jako zrelo... bemtiš, zdaj pa res ne vem, kako sem si drznila seksat, na, zdej bom pa, nezrela, imela otroka... user posted image


user posted image user posted image user posted image


Tia, oprosti, ampak edini nezrel komentar na temi je bil tvoj!


(odgovor članu Lenck)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 15:48:14   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Lenck


Meni je zdi bejbišavr v taki obliki, kot je opisan tu, nočna mora, in? Zaradi mene lahko vsaka, ki ji je to kul, v tem uživa, nikjer pa ne piše, da se mora meni zdeti fletno. Ne, zdi se mi butasto, in pika.



Ti si čisto nezrela za mamo in si pravzaprav zelo slab zgled user posted image user posted image user posted image


...v resnici se pa do zadnje pike strinjam s tabo.user posted image

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 15:56:23   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: tia12

zakaj je pa potem čisto vsakdanje, da očka zapije rojstvo otroka??? Čist tko. To se pa vsem zdi čist normalno, brez tega sploh ne gre in bla bla bla...

Dej mal si preberte kva pišete...pol se pa zamislte, če ste sploh zrele, da ste oz. postanete mame. Kakšen vzled boste pa dajale?



Da očka zapije rojstvo otroka- za mene osebno ni niti vsakdanje niti zrelo dejanje. Zato pa imam moža, ki je bolj pameten in praznuje na drugačen način- in ne boš verjela, prav tako srečen in zadovoljen jeuser posted image

Ali sem zrela za mamico in ali bom dajala dober zgled? Seveda, to že počnem skoraj dve letiuser posted image Pa še enkrat bomuser posted image In itak, da bom imela zabavo- z najboljšimi kolegicami od dobri pijački, tortici in sprostilnem klepetu kak lep popoldan...user posted image Me tale program za bejbišavr žal ni prepričal...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 20:37:59   
Greenie
Eh brezveze... eni se zgleda ne marajo zabavat... itak je 90% Slovencev nedružabnih.

Da pa je to zbiranje daril se mi zdi pa mimo komentar, a tista darila, ki jih dobite po rojstvu pa zavrnete?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 20:41:54   
Greenie
Pa če se vam zdijo igrice nezrele... se boste tud z otročkom en k... znale igrat, k ste malo preveč zrele in se ne znate pootročjit. Eni smo pa kar na sploh otročji in ni otroka, ki tega ne bi oboževal.

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 20:43:31   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Greenie

Eh brezveze... eni se zgleda ne marajo zabavat... itak je 90% Slovencev nedružabnih.

Da pa je to zbiranje daril se mi zdi pa mimo komentar, a tista darila, ki jih dobite po rojstvu pa zavrnete?



Kera darila? Zakaj pa je sploh treba pričakovat, da ti bo kdo kakšna darila dal? Ne vem, jaz nisem dobila nobenih ogromnih daril, ki bi mi olajšale proračun ob prihodu otroka. Je pa res, da mi ni bilo nerodno vzeti rabljenih zadev- voziček, stol za hranjenje, postelja, ipd.....

Zabavam se pa veliko, smo ne z nekimi butastimi igrami, kdo bo prej nacrtal dojenca, pa kakop mu bomo izbrali me, pa ne vem kaj še vse user posted image user posted image user posted image ker to je meni butasto, ne zabavno.

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 20:49:27   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Greenie

Eh brezveze... eni se zgleda ne marajo zabavat... itak je 90% Slovencev nedružabnih.

Da pa je to zbiranje daril se mi zdi pa mimo komentar, a tista darila, ki jih dobite po rojstvu pa zavrnete?



Kera darila? Zakaj pa je sploh treba pričakovat, da ti bo kdo kakšna darila dal? Ne vem, jaz nisem dobila nobenih ogromnih daril, ki bi mi olajšale proračun ob prihodu otroka. Je pa res, da mi ni bilo nerodno vzeti rabljenih zadev- voziček, stol za hranjenje, postelja, ipd.....

Zabavam se pa veliko, smo ne z nekimi butastimi igrami, kdo bo prej nacrtal dojenca, pa kakop mu bomo izbrali me, pa ne vem kaj še vse user posted image user posted image user posted image ker to je meni butasto, ne zabavno.



pa zraven je treba spuščat zeeeelo cvileče iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii-je user posted image

hvala bogu, da nimam takih cvilečih in v glavo bolnih prijateljic.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
3.4.2009 20:55:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?