|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   www.o-baby.de
3.4.2009 10:25:03   
tasa.m
Zanima me če je katera kupovala na tej strani in kako je zadovoljna z načinom dobave, so hitri .... Kako je pa s plačilom (PayPal), a samo vtipkaš kodo kartice in ti oni avtomatično trgajo znesekuser posted image


_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: www.o-baby.de
3.4.2009 10:29:11   
tasa.m
Rada bi kupila sprednje kolo od Quinny-ja, buzz 3, pa me zanima če je ga katera zasledila tudi kje v Avstiji oz. Italiji 

user posted image

Hvala!

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: www.o-baby.de
3.4.2009 10:55:16   
Alja_
Moja izkusnja:

Sama sem narocila voziček Jane Slalom pro in košaro Cappazo pro na www.O-Baby.de, in sicer sedaj konec marca.

Vključuje vse (torbo, dežno prevleko, tlacilko, globoko košaro) razen lupinice.
Tak set v Pikapolonici je JANE SLALOM PRO FORMULA STRATA in cena je 760€.

Sama pa sem tule plačala 474€+poštnina 9,5€, skupaj 483,5€. Provizija na banki za plačilo v tujino je bila 2,24€ (NKBM).
Če bi še vzela lupinico Strata, bi bila cena 622,5€ (vključno s poštnino).

Poslala sem le mail (na nemscino odgovarjajo, anglescino pa zelo omejeno) na njihovo stran, da ne zelim placati s Paypalom ampak preko bancnega transferja.
Bili so zelo prijazni in mi odgovorili, da gre tudi tako kot zelim sama (ker je se njim ugodneje) in se nekaj drugih info, kar me je zanimalo.
Poslala sem mail za narocilo, oni pa so mi poslali potrditveni mail (naslednji dan), da moram v roku 3 dni plačati, ker tako dolgo velja rezervacija.
Sem sla na banko s podatki in sem placala preko bancnega transferja. Banka nakaze v tujino v roku 1-2 dni.

Sedaj se samo cakam 3-5dni, da ga dobim na dom.

LP

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: www.o-baby.de
3.4.2009 10:58:52   
tasa.m
A imaš mogoče njihov mail, ker bi potem tudi raje sama tako probala.

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu Alja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: www.o-baby.de
3.4.2009 11:01:21   
tasa.m
Sem ga našla, bom poskusila. Hvala

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: www.o-baby.de
3.4.2009 12:29:59   
piko12
Jaz sem naročila 2 romerjeva avtosedeža, enega plačala s paypalom, drugega na banki. Poštnina je bila cca 10eur, sem pa dobila v enem tednu. Navsezgodi zjutraj prinese GLS. Dobiš pa kodo za sledenje paketa in veš kje je.

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: www.o-baby.de
4.5.2009 12:35:20   
mayuri
imam vprašanje v zvezi z dostavo gls...na o-baby sem naročila voziček + košaro pa me zanima, kaj se zgodi s paketom, če me zjutraj ko dostavljajo ni doma...baje se dobi neka koda za sledenje paketu...mogoče kdo ve kako potem naprej...se lahko z njimi zmenim za ponovno dostavo, ali moram sama kje prevzeti paket??

prosim tiste ki kaj veste o tem za čim več informacij...

hvala user posted image

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: www.o-baby.de
4.5.2009 14:33:00   
piko12
GLS pusti tudi listek. Baje greš lahko osebno v Šentvid po paket, ali pa pokličeš in poveš svojo številko in se zmeniš kako in kaj. Številko sem jaz dobila po mejlu od o-baby.de.

(odgovor članu mayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: www.o-baby.de
4.5.2009 20:48:00   
ZmajTolovaj
Jaz sem kupila avtosedež, nakazala denar prek klika, dobila v enem tednu. GLS nam je pustil obvestilo, ker smo bili ravno na dopustu, pa smo šli osebno iskat v Šentvid, drugače pa jih pokličeš in se zmeniš. Priporočam.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: www.o-baby.de
5.5.2009 6:42:28   
mayuri
Hvala punce, zdaj sem pomirjena. Upam da bo šlo tudi pri meni tako gladko.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: www.o-baby.de
5.5.2009 10:18:11   
tasa.m
Jaz sem danes nakazala denar preko klika, zdaj pa samo čakam kdaj bo prišel paket. user posted image

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu mayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: www.o-baby.de
5.5.2009 13:18:01   
monty
tukaj pa res vse najdemo in rešimo!

sem ravno danes naročila preko O-Baby in mi je odpisala, da lahko plačam preko banke ali Paypala pa bom preko banke oz. preko klika. Nisem pa še plačevala po kliku v tujino in me zanima kje to narediš in ali je dovolj varno, ter katere vse podatke rabiš. je njihov IBAN in koda dovolj. pa kaj ste napisale kot namen plačila? A kr ime izdelka, ki ga plačuješ?

hvala

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: www.o-baby.de
5.5.2009 21:17:09   
tasa.m
Greš pod naročila, najdeš plačila v tujino in vneseš IBAN kodo, naslov firme, ime banke...., pod namen plačila pa sem jaz napisala ime izdelka in št. naročila. Drugače pa greš lahko na banko s podatki pa ti bodo tam svetovali, mislim da je provizija samo evro dražje kakor bi plačevala preko klika.

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: www.o-baby.de
5.5.2009 21:51:49   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: monty

tukaj pa res vse najdemo in rešimo!

sem ravno danes naročila preko O-Baby in mi je odpisala, da lahko plačam preko banke ali Paypala pa bom preko banke oz. preko klika. Nisem pa še plačevala po kliku v tujino in me zanima kje to narediš in ali je dovolj varno, ter katere vse podatke rabiš. je njihov IBAN in koda dovolj. pa kaj ste napisale kot namen plačila? A kr ime izdelka, ki ga plačuješ?

hvala


Varno mislim da je dovolj, okoli podatkov pa rabiš še naslov banke, pri kateri je TRR, na katerega nakazuješ. Namen nakazila sem jaz napisala kar Romer Kindersitz, če se prav spomnim.



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: www.o-baby.de
6.5.2009 14:37:47   
monty
hvala za info!
imam pa težavo, ker so mi na prvi mail o naročilu takoj odgovorili potem pa sem spraševala še kako je z garancijo.... in jih prosila naj mi povejo če so dobili naročilo in naj mi sporočijo IBAN... pa ne duha ne sluha od nikogar????? pa na tel se tudi ne javljajo????

a vam so poslali IBAN na osnovi oddanega naročila preko spletne strani ali ste pošiljale še maile? ker meni na podlagi naročila na O-baby niso nič poslali potem pa sem kr mail na info@O-baby.de poslala in so mi pisali. Samo ne pridem do konca!

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: www.o-baby.de
6.5.2009 21:28:48   
ZmajTolovaj
Joj, se ne spomnim točno. Mislim, da so mi po oddanem naročilu poslali mail s podatki, kam in kako nakazat, in ko sem nakazala, sem dobila še en mail, da so paket oddali - zraven je bila tudi koda za sledenje. In potem čez par dni sem dobila paket.
Kaj točno ti povzroča težave? Pri kliku? Al kako? Če je banka že v sistemu SEPA, ne rabiš vseh podatkov, samo recimo IBAN ali pa samo naziv, pa ti podatke izpiše
TUKAJ preveri, ali je banka že not.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: www.o-baby.de
7.5.2009 19:27:26   
tasa.m
Jaz sem danes dobila kodo za sledenje paketa.

Jaz sem oddala naročilo preko maila. Poslali so mi sledeče podatke:

Für Kunden ausserhalb Deutschlands (EU-Binnenüberweisung):
Bank        : Commerzbank Halle, Germany
BIC-Code    : COBADEFF800
IBAN-Code   : DE26800400000604133900

naslov:  O-Baby.de Sylvia Stasche
Kinderwagen und Autositze
Damaschkeweg 15
D-06366 Koethen

Pa znesek, pa splošne pogoje.

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: www.o-baby.de
12.5.2009 16:57:38   
tasa.m
Danes zjutraj dobila paket user posted image user posted image

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: www.o-baby.de
22.5.2009 18:58:00   
tane
punce, vprašanje, zelo se zanimam, da bi kupila voziček Jane Slalom pro in košaro capazzo pro preko o-baby pa me zanima kako pa je z garancijo, ali je kaj garancije na voziček, pa kako jo uveljavljaš? pa še to, v primeru, da ko robo prejmeš, da kaj ni ok, kaj storiš pošlješ nazaj? ali ima mogoče katera izkušnje s tem?

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: www.o-baby.de
22.5.2009 20:57:23   
ZmajTolovaj
Na njihovi spletni strani piše, da je garancija dve leti.
Drugače pa ko dobiš robo, moraš v 8 dneh sporočiti, če kaj ne štima.




_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: www.o-baby.de
25.5.2009 10:25:50   
tane
Hvala za odgovor, nemščina ni namreč moje področje...no, v primeru, da bi blo kajnarobe pa verjetno tudi ni problem nazaj poslati... 

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: www.o-baby.de
30.6.2009 21:58:53   
belokranjka
Danes sem prejela voziček JANE SLALOM PRO BUGGY ETNA H65 (košaro in špoRtni voziček - za lupinico se nisva odločila, ker jo otrok hitro preraste in bova na HR kupila lupinico MAXICOSI). user posted image user posted image user posted image  
CENA 449,00 EUR + POŠTNINA 9,50EUR PROVIZIJA NLB 1,80EUR.
NAJ ŠE POVEM, DA NI NIČ MANJKALO. SUPER. ŠE BOVA KUPOVALA PREKO O-BABY.DE.

[link=http://mail.google.com/mail/?ui=1&view=att&th=12231a8698165eb3&attid=0.2&disp=inline&zw][/link]




(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: www.o-baby.de
30.6.2009 22:25:40   
Andrejka9386
potem je vatno kupovati na tej strani...ker imam tudi sama namen nekaj naročit...

Belokranjka: maxi cosi lupinica ti ne bo pasala na jane voziček...če bi se slučajno odločila za jane lupinico, jo prodajamo ker smo enako dobili za darilo in dveh ne potrebujemo...

(odgovor članu belokranjka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: www.o-baby.de
2.7.2009 21:44:29   
belokranjka
Hvala ti Andrejka9386. Vem, da MAXI COSI LUPINICA ne paše na jane voziček, ampak slišala sem, da je jane lupinica zelo majhna in zato sva se odločila za MAXI COSI, ter tako kupila tudi košaro. Otroka tako ali tako ne nameravam voziti v lupinici na sprehode ampak v košari. Lupinico bom uporabljala samo za prevoz v avtomobilu. Še enkrat hvala za opozorilo.

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: www.o-baby.de
3.7.2009 12:25:04   
MIHAILO
Priporocam,narocila set Concorda(sportni del,kosara in lupinica)300e ceneje kot je pri nas...

(odgovor članu belokranjka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?