|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: skupinski seks
28.4.2009 20:21:00   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No, moj nima nobene želje imeti dve ženski hkrati v postelji..ker še mene komaj obvladauser posted image ..Jaz pa sanjam o dveh moških, ampak moj tega niti slišati noče...grrr bo treba skok čez plotuser posted image user posted image user posted image user posted image


jaz imam tudi take sanjeuser posted image ...sam vprašanje če jih bom kdaj uresničila...mogoče pol k bom prke 50 tim.... da mal poživim life svoj, ko otrok ne bo več, ta star bo dolgočasen...in tko ja...

skok čez plot ? hmm...no ja... moj mož ni tak po izgledu in dovžini, kot sem jih imela prej..postavne,visoke, mišičaste, z dolgimi...hmm in tako dalje.... ga pa ljjubim in on mene in vse ostalo se malo da popusta pa je...

bi pa težko kam skočila...mislim, "samo dvignem telefon in bivši prišiba...to ni problem" samo jaz ne bi mogla z tem živet...

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: skupinski seks
29.4.2009 17:10:22   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78
Kerensa* moram pa ti priznati, da te res občudujem (v pozitivnem smislu)...a imaš kak recept da postaneš takšen flegmatik za te stvari?

Saj ni tako flegmatično, kakor je morda slišati.
Lagala bi, če bi trdila, da bi mi bilo vseeno, če moj partner popoka k drugi. Ampak po drugi strani bi pa samo sebe označila za neumno, če bi želela ostati s človekom, ki bi se zaljubil v drugo (pa skupinski seks gor ali dol). Logika je tukaj popolnoma preprosta, pravzaprav - če me nimaš rad, ne bodi z mano. Ali obratno - če te nimam rada, ne bom s tabo. Ne glede na milijon skupnih otrok in ne glede na milijone za kredit za skupno streho nad glavo.
Je bilo mišljeno "flegmatik za skupinski seks"? To je pa samo način razmišljanja (ponovno). Če človeku (partnerju) zaupaš, se v kaj takega spustiš mirne duše. Če se za*ebeš, pač izvisiš. Življenje kljub temu teče dalje. Kar te zanima, pač moraš poskusiti. V nasprotnem primeru si neke vrste mazohist - mučiš samega sebe z zanikanjem. Tega pa menda tudi nikomur ni treba, a ne? Živeti po pravilih "družbe" je za moje pojme nesmisel, saj je točno ta družba tista, v kateri so posamezniki, ki se strinjajo s tabo. Paradoks, torej.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: skupinski seks
19.9.2011 17:00:27   
nudist
sex z dvema zenskama je najbolse kar je mozno vendar ne z svojo zeno edino ce ona to izrecno zeli

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: skupinski seks
19.9.2011 17:27:45   
*becky*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No, moj nima nobene želje imeti dve ženski hkrati v postelji..ker še mene komaj obvladauser posted image ..Jaz pa sanjam o dveh moških, ampak moj tega niti slišati noče...grrr bo treba skok čez plotuser posted image user posted image user posted image user posted image


se kar pridružujem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: skupinski seks
19.9.2011 17:28:53   
*becky*
IZVIRNO SPOROČILO: emalina

Midva imava nekaj izkušenj iz swinger klubov, vendar pa naju to že dolgo ne zanima več, ker v njih enostavno ni nekaj takega, kar bi naju vleklo. Je le goli seks. Imava pa stalnega prijatelja, ki je zanesljiv in si vsi trije zaupamo. Moj mož namreč ne sanja o 2 ženskah ampak dveh moških in eni ženski. In te njegove želje, ki so tudi moje uresničujeva. Tisti pa, ki pravi, da se je potrebno pogovorit kao, tisti tega ne bo nikoli udejanil. Pri nama se je vse namreč odvilo spontano, brez nekih pogovorov ali razgovorov. Preprosto sva nekoč začela ob pijači na plesišču pogovor katerega bi povabila v posteljo jaz in katerega bi povabil zame v posteljo on. 


Pa v praksi stvar res deluje tako skulirano, kot se sliši (mislim, prav v vajinem primeru)?

(odgovor članu emalina)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: skupinski seks
21.9.2011 14:05:44   
dreamhorse
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78
Kerensa* moram pa ti priznati, da te res občudujem (v pozitivnem smislu)...a imaš kak recept da postaneš takšen flegmatik za te stvari?

Saj ni tako flegmatično, kakor je morda slišati.
Lagala bi, če bi trdila, da bi mi bilo vseeno, če moj partner popoka k drugi. Ampak po drugi strani bi pa samo sebe označila za neumno, če bi želela ostati s človekom, ki bi se zaljubil v drugo (pa skupinski seks gor ali dol). Logika je tukaj popolnoma preprosta, pravzaprav - če me nimaš rad, ne bodi z mano. Ali obratno - če te nimam rada, ne bom s tabo. Ne glede na milijon skupnih otrok in ne glede na milijone za kredit za skupno streho nad glavo.
Je bilo mišljeno "flegmatik za skupinski seks"? To je pa samo način razmišljanja (ponovno). Če človeku (partnerju) zaupaš, se v kaj takega spustiš mirne duše. Če se za*ebeš, pač izvisiš. Življenje kljub temu teče dalje. Kar te zanima, pač moraš poskusiti. V nasprotnem primeru si neke vrste mazohist - mučiš samega sebe z zanikanjem. Tega pa menda tudi nikomur ni treba, a ne? Živeti po pravilih "družbe" je za moje pojme nesmisel, saj je točno ta družba tista, v kateri so posamezniki, ki se strinjajo s tabo. Paradoks, torej.


Jaz mojemu partnerju zaupam, pa nikoli ne bi prenesla misli, da ga vtika v drugo (če jo ljubi ali gre zgolj za seks), kaj šele, da bi jaz to vedela, kaj šele gledala....
Če je kdo zato, super, nimam nič proti, ampak jaz nikoli ne bi tega počela. Resnično občudujem ljudi, ki lahko to počnejo. In če jim je tako ok, pa naj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: skupinski seks
25.9.2011 23:15:35   
arabela*
Priporočam film Sex and breakfast...tak čist na izy..opisuje dva mlada para in podobne želje...končen izid obeh parovuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: skupinski seks
26.9.2011 10:46:45   
Anonimen
Jaz sem poskusila pred leti enkrat z dvema moškima enkrat s tremi.Je bilo kar v redu, ampak danes ne bi tega ponovila.
to so bila pač leta eksperimentiranja in odkrivanja,e pa zanimiva izkušnja.user posted image

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: skupinski seks
25.5.2012 7:53:49   
bimabo
bil že z dvema ženskama in bilo je prav super sicer bi raje videl v postelji poleg še enega moškega. Vzburja me pogled kako ga obema naeenkrat obdeluje, sesa, vzburja,......

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: skupinski seks
13.10.2013 14:10:57   
Lunik
Sam se pridružujem mnenju, da če te oseba prevara, da je to nekaj najhujšega in ti lahko pusti posledice s skrajnimi razsežnostmi. Mogoče sem (še) preveč naiven in letom navkljub še vedno nimam dovolj treznega pogleda na življenje, ampak ko osebi pustiš, da postane tvoj najbolj intimen družabnik, ko je hkrati tvoj najboljši prijatelj, opora in spolni partner ter nasploh vse kar ti lahko nekdo nudi, zna biti proces prevaranja uničujoč. Predvsem tu mislim na to, da varanje ne poteka zgolj na fizični ravni temveč tudi na čustveni, da oseba ki ti to naredi tudi sicer ne potemtakem more do tebe gojiti iskrenega odnosa itd. Kakorkoli že, sam nikoli ne bi mogel partnerke prevarati in hkrati nikoli verjetno ne bi prebolel, če bi se to zgodilo meni. Z bivšo sva imela zvezo, ki je trajala kar nekaj let in je mejila na pravjlico. Vseeno se je končalo, prevarala se pa na srečo nisva in zaradi tega sem veliko laže nadaljeval skozi življenje. Zaradi dejstva, da prevaran še nisem bil, lahko komu tudi zaupam. Če bi se mi pa zgodilo nasprotno, potem dvomim, da bi s komerkoli še lahko imel pristen odnos...

Kar se skupinskega seksa tiče pa tu ne gre za varanje. Če imate tu zadržke, se tega preprosto ne lotevajte. Če vas partner/ka zapusti po izkušnji seksa v več, potem vam je bila storjena velika usluga, ker nekdo, s komer ne shajate več izključno zate, ker se mu/ji cedijo sline po telesnem kontaku z neko drugo osebo, nekako ni ravno primer trajnega partnerja, ki bi vam stal ob strani. Treba pa si je priznati, da imamo sami želje in potrebe ter da jih ima(jo) tudi partner(ji) in te se znajo močno razlikovati.
Sam sem z bivšo večkrat odkrito govoril o skupinskem seksu in v osnovi sploh ni bila nezainteresirana, vseeno pa do tega ni nikoli prišlo, tako da moja edina izkušnja s tega področja ostaja še iz obdobja, ko sem bil samski... Nikoli nisva imela težav s pogovori o tej temi in ker partnerstvo temelji na medsebojnem zaupanju, so bili taki pogovori relativno pogosti. Verjetno nisem (bil) približek idealnega spolnega partnerja, niti taka ni bila ona, vseeno pa sva imela pestro spolno življenje, ki sva si ga pogosto trudila še izboljšati. Tako sva poskušala ugoditi vsaj večini potreb in želja, vseeno pa so nekatere ostale neuresničene. Za dobro in trajno zvezo, se morajo včasih uresničiti tudi take in skupinski seks sploh ni nujno nekaj negativnega ali kakorkoli ga že hočete označiti. Če obstaja obojestranski interes in se hkrati zanimata za kako novo izkušnjo, zna biti to nekaj imenitnega. Največjo težavo pa verjetno predstavlja izbor oseb(e) s katero/imi bi se dogajanje odvijalo. No, če si vzameš čas in dobro premisliš, potem se verjetno že najde kdo, sicer pa mogoče tega res raje ne izvajaš. Kakorkoli, mene je privlačila tako misel na dodatno žensko kot moškega (za njene potrebe, ne zame) v najinem spolnem življenju in ne bi imel težav s tem, da bi jo z nekom "delil" (Se strinjam s komentarji, da je vsakdo individualna oseba in se sam odloča s kom bo in s kom ne, tako da neke absolutne moči odločanja okol tega sploh nimamo...) v kolikor se bi to dojemalo kot nek dodaten korak, k popestritvi (spolnega) življenja. Če bi se pa zgolj na podlagi tega razvila romanca med mojo partnerko in še nekom, pa bi bil prej vesel, da ne delim več skupne poti z njo, kot pa da bi obupaval in se večno spraševal kje sem ga polomil...

Da ne bom predolg - poskrbite za pestro spolno življenje in glejte da partnerju zaupate. V kolikor je proces obojestranski, si vse skupaj lahko začinite tudi s kako skupinsko izkušnjo, ne glede na to ali gre zgolj še za eno žensko/moškega poleg ali pa za celo skupino. Sto ljudi, sto čudi... Fantazije imamo vsi in če bi radi bili čistuni, potem verjetno tudi fantazirat ne bi smeli ker je že to lahko nekakšna oblika varanja, glede na to da se posvečaš misli na nekoga drugega. Sam preprosto na te stvari ne gledam tako in sem vesel, da lahko z bližnjo osebo mirno delim svoje potrebe in izkušnje ter jih v večji meri tudi uresničujem. Za uresničevanje (vsaj večine) svojih fantazij morate poskrbeti sami in če je odgovor v skupinskem udejstvovanju, naj ne bo nikogar sram. Samo pazite z izbiro kdaj, kje in s kom. ;)

Se opravičujem za daljše sporočilo pa lep pozdrav.

(odgovor članu bimabo)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: skupinski seks
23.10.2013 15:38:41   
Anonimen
Z ženskam je križ. Jaz si v postelji želim še enega atleta, ki bi mi jo pomagal obdelovat, moja pa mi nonstop ponuja še eno žensko, da bi jo obdeloval...

(odgovor članu urša28)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: skupinski seks
24.10.2013 14:54:13   
Lunik
Rešitev je verjetno v kombinaciji obojega. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?