|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dieta brez kruha...
6.4.2009 12:37:26   
kajajaka
kaja02, pikapolonica, florecita DOBRODOŠLE!!!

Ja, pa smo začele...user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tudi imela za zajtrk belo kavo, ker otrobov še nisem nabavla. Za malico jabolko, sedaj pa komaj čakam kosilo. Imela bom juhico (govejo od včeraj) pa mešano solato s tuno user posted image user posted image user posted image  njami. Popoldne in zvečer bo malo krize, to že vem, ampak bomo skupaj zmogle!!!

Pa da še jaz dodam svojo žalostno statistiko: 91 kg, cilj -20 kg, pa bom presrečna.

Danes sem si že ogledovala nove Nancy kopalke- tako za motivacijo user posted image

Se javim spet zvečer, po kosilu namreč z malo šibam na sonček- pri nas je 21 stopinj.

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
6.4.2009 14:28:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dieta brez kruha...
6.4.2009 14:39:50   
kajajaka
Kind Lady, kje si pa otrobe dobila? si jih imela doma ali si laufala zjutraj v trgovino? user posted image  Jaz si jih moram danes kupit. Sicer imam pa kar krizo. Solatka od kosila je že nekam izginila, in moj želodček že pogleduje proti jogurtu...user posted image  ampak ne bo nič do 16h, sicer ne bom preživela do večerje user posted image .

Meni je pri vseh teh dietah najtežje to, da pogrešam "okus"- lahko pojem kilo jabolk, pa mi bo še vedno falil okus po svežem hrustljavem kruhku user posted image .

Grem na cappucino, da pozabima na to obsedenost s hrano, ampak občutek je pa res čuden- kot bi izgubila dobro prijateljico user posted image user posted image user posted image

To sem danes po mailu dobila in mi je kar polepšalo dan:
V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno lahko utišam to kozo s piškoti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
6.4.2009 14:40:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dieta brez kruha...
6.4.2009 14:41:28   
kajajaka
kind lady, vidim, da imaš novo slikco s čeveljci. Lepo. A si ti tudi malo mahnjena na čeveljce z visoko peto? Jaz jih imam polno omaro (nosim pa večinoma supergeuser posted image ).

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
6.4.2009 14:42:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dieta brez kruha...
6.4.2009 15:57:11   
kajajaka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zakaj pa misliš, da so moje v omari?

Ampak letos poleti bo vse drugače...  user posted image user posted image user posted image


Aja, še to sem pozabila včeraj pri dieti omenit: ČIMVEČ VODE PITI !!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
6.4.2009 19:36:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
6.4.2009 19:38:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dieta brez kruha...
6.4.2009 19:57:15   
kajajaka
bravo morrak!

Jaz sem tudi preživela prvi dan brez grehov. Ampak noč je še mlada user posted image ... Ne, ne se hecam. Morda le kakšen drugačen grehec... s hrano pa ne!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dieta brez kruha...
7.4.2009 7:57:34   
florecita
'jutro!

naj povem, da sem danes začela z dieto in zajtrkovala otrobeuser posted image  ampak kaj čmo.

ne saj se hecam. Najprej sem bila ful ful lačna, pa sem si mislila pa kako me bo to nasitilo....user posted image
no pa me je. Na srečo.

zanima me kako juho boste jedle vsak dan?
Govejo verjetno ne boste vsak dan kuhale,ne user posted image user posted image user posted image
mislite v večini tisto iz vrečke? Knorr, maggi ipd?
so mišljene juhice samo tekočina, verjetno nič ''dodatkov''user posted image user posted image user posted image

no, saj bo, samo te juhe je ful

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
7.4.2009 8:29:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu florecita)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Dieta brez kruha...
7.4.2009 8:35:01   
benika
A se vam jaz tud lahko pridružim? Tudi mene lovi precej odvečnih kg, za mano je precej diet, ampak volje ni bilo. Ta vaša dieta je pa zame krasna, ker ne zahteva veliko premišljevanje pri kuhi, pa še simpl je.

Pa še vprašanje imam. A zelenjavo lahko jem vso, edino fižola ne? Al je še kakšna druga prepovedana?


< Sporočilo je popravil benika -- 7.4.2009 8:37:16 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
7.4.2009 8:37:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
7.4.2009 13:21:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Dieta brez kruha...
7.4.2009 17:05:41   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: benika

A se vam jaz tud lahko pridružim? Tudi mene lovi precej odvečnih kg, za mano je precej diet, ampak volje ni bilo. Ta vaša dieta je pa zame krasna, ker ne zahteva veliko premišljevanje pri kuhi, pa še simpl je.

Pa še vprašanje imam. A zelenjavo lahko jem vso, edino fižola ne? Al je še kakšna druga prepovedana? še krompir...



Drugače je pa danes zame bolj lačen dan. Komaj čakam, da mine teh prvih par dni, potem bo lažje.

Juho jaz tudi včasih Quick juhico iz vrečkice ali pa Heisse Tasse. Ali pa zelenjavno imam za 2 dni.

Danes bom tudi jaz za večerjo regrat in jajca.
lp

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
7.4.2009 19:43:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
7.4.2009 19:43:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Dieta brez kruha...
7.4.2009 19:45:36   
benika
Evo, pa še moje poročilo prvega dne:

zajtrk- mleko
kosilo-piščanec na žaru
večerja-najbrž nič, ker me tako zob boli da ne morem griztuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Dieta brez kruha...
7.4.2009 20:54:12   
kajajaka
morrak, odvisno od vsakega posameznika... saj čisto lahko bit na dieti ni nikoli user posted image  ampak meni je po ene petem dnevu lažje, po 2 tednih je pa spet kriza, pa potem spet gre...

Benika, upam, da kmalu mine zobobol, ker to kar ti sedaj držiš ni dieta, ampak stradanje ob bolečinah user posted image  (brez zamere)

Jaz imam malo bolano in se zato bolj malo javljam, ampak bom probala vsaj malo vsak dan napisat, da se vam javim. Vročine sicer nima, je pa nahodna in kašlja... Revica. Prvi prehlad v življenju (mislim, da je meni težje kot njej user posted image )

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Dieta brez kruha...
8.4.2009 18:16:51   
rj1808
Jaz bi se tudi pridružila..ampak polno dojim..?!Mislite da lahko..?user posted image je star 1 mesec..teža 80kg,želim si zgubit 15kg....user posted image

_____________________________

Carpe diem!

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Dieta brez kruha...
8.4.2009 19:26:47   
kajajaka
rj1898, jaz bi na tvojem mestu počakala.
Kot vem, med dojenjem odsvetujejo kakršnokoli dieto. Imej zdravo uravnoteženo prehrano, ki bo tvojemu dojenčku omogočila najboljše mleko.
Ko se mleko presuši, pa vabljena med nas!

No, seveda se nam lahko pridružiš tudi sedaj, sama se boš morala odločiti.

(odgovor članu rj1808)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Dieta brez kruha...
8.4.2009 19:29:46   
kajajaka
Kako se držite sottrpinke?

Jaz sem ravnokar povečerjala. Sem si naredila pasirano skuto sem malo posolila, dodala rdečo mleto papriko in sesekljan drobnjak. (kot en liptauer namaz). Poleg sem pa jedla kumare in paradižnik. Njami. Je bilo prav osvežilno in je pasalo. user posted image

Sem pa za kosilo malo grešila- špinačo in malo pirejčka sem zmazala... user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Dieta brez kruha...
8.4.2009 20:41:08   
svita
Tako tako se držim! Prvi dan uspešen, včeraj sem grešila ob 21huser posted image ko si je mož naredil mladi sir z tržaško omako, joj res ga nisem upala sam gledati pol ko pa sem pojedla sem pa bila sama nase jezna, ker se nisem upala zadržatiuser posted image Danes mi tudi gre kar vredu, sigurno pa se bom pregrešila za vikend z kakšno potico in kuhano pršuto. No kot je že ena pred mano napisala je ta teden bolj uvajanje potem pa strogo zares(upam).

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
8.4.2009 20:47:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?