|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
27.1.2013 17:47:34   
Izabela_
NRMM, super, čestitke! user posted image  Ah, prav lepo!

Matevž zbolel...

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 2551
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
27.1.2013 18:40:07   
ac
Ooo, NRMM, čestitke user posted image user posted image user posted image Pri meni je pa razlog za napit se samo EMŠO user posted image Sej bi zatajila, pa me je Lonja pogruntala user posted image

Izabela, vas pa bolezni res ne pustijo pri miru user posted image Mi smo končno zdravi, danes smo cel dan uživali na snegu in šli potem še drsat. Zdej me pa čaka likanje...

Imejte se lepo!

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2552
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
28.1.2013 20:13:59   
lonja
Čer,

sam tolk da se tukej obelodanimo,da danes naša Ac rojstni dan slavi. Let pa ne izdamo, le to, da smo z vsakim dopolnjenim še lepše in pametnejše user posted image .

Lep večer, NRMM božaj bušija.

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 2553
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
28.1.2013 20:54:12   
ac
Lonja, hvala user posted image Si res zaslužiš pijačko user posted image

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2554
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
28.1.2013 22:32:58   
mml
čer...

Sem v službi, kar pomeni, da imam nekaj minut časa user posted image

Najprej NRMM(M) VAUUUUUUUUUUUUUU. čestitam za pogumno in lepo odločitev user posted image . Upam, da so vse težave že za tabo in boš imela sedaj čas za uživanje

ac res vse najboljše!!!

izabela upam, da je Matevž že boljše user posted image

tinas kam jo boste mahnili smučat? Domnevam, da bo bolj vozičkala kot smučala, kar zna biti marca prav prijetno. Ja otroci so pa res zelooooo različni...
Mi smo odsmučali, prve tri dni je bilo slabo vreme, za povrh se je Manca v torek zbudila z vročino, glede na predhoden kašelj in hitro dihanje je dobila AB in je bila že naslednji dan spet na snegu, user posted image  je do srede bolel hrbet...no po tem je šlo pa na boljše user posted image  in ker je bilo v soboto tako lepo sončno vreme, smo še v soboto smučali do 14.30 in prišli domov malo pred 19...ampak se je splačalo. lonja ti napišem po mejlo, kaj je pametno vzeti s sabo in česa res ne potrebuješ, ker lahko tam kupiš...
Manca in Matic super smučata, tako da gremo lahko na večino rdečih prog, če le niso predolge, ker sicer začne Maticu zmanjkovati moči in po tem pelje samo šus brez ovinkov user posted image . Po novem imata oba tudi palice, ki so trenutno bolj v napoto, ampak je z vsako vožnjo boljše...

Da mi ni dolgčas sem že danes dežurna, no za dobro jutro sme najprej ugotovila, da imam predavanje za študente (HB že pripravljeno, samo za popravit), s tem sem po malem računala, no po tem sem pa ugotovila, da imam še eno predavanje na podipolomskem izobraževanju, ki pa ni bilo še prav nič narejeno. Sem ga pripravila že do 12.15 user posted image  in so bili slušateji menda prav zadovoljni... user posted image  je šel do srede v Munchen, tako da otroka čuva moja mama in so imeli danes pižama party... tako da jim ni hudega...

...trenutno še nimam razporeda dežurstev za februar, tako da ne morem nič reči, kdaj lahko grem z vami na čvek..tako da spoočim


_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 2555
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
30.1.2013 6:22:10   
NRMM1
Juuuuuuuuutro!

Jaz že polna adrenalina skačem po bajti 1,5 ure user posted image . Očitno neki ni vredu z mano. Med vikendi ob 5.00 zjutraj likam, tu pa tam kak dan v tednu vstanem med 4-5 uro, včasih niti ob 6.00 ne morem vstat.........čudne stvari se dogajajo z mano že dober mesec user posted image .

Punce hvala za dobre želje. Če ne druga, sem malo oživila naš klepet user posted image . Mml mislim,da je bila odločitev kar prava, kakorkoli bi bilo drugače, bi me pošteno vrglo iz tira. Slabosti res pojenjajo, dva dni je že kolk tolk normalno, sicer nekega hudega teka nimam, slabosti po vsaki hrani pa tudi ne. Kg že 2 dni stojijo, se nič ne manjšajo, itak je bilo dovolj it dol 7kg, če bi šlo še naprej tako, bi po porodu lahko šla med manekenke user posted image .

Počasi bom mogla odrinit v službo, pa mi nekak ni. Dobro od vsega je to, da je sreda še malo pa vikend.

Punce lepo bodite.


Ima katera za prodat otroško posteljico z jogijem? Še v jeseni sem prodala zadnje kose za dojenčka, tako da štartamo pri opremi od začetka user posted image .

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 2556
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
30.1.2013 8:42:48   
lonja
Jutro,

Ac, kaj je zdej, a gremo v mehiško drug teden. Dans so kupončki za Mexico 1867 na netu....user posted image .

Lep dan vsem!

(odgovor članu NRMM1)
Neposredna povezava do sporočila: 2557
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
30.1.2013 10:51:42   
ac
NRMM, dobra si, jaz bi vsak dan spala do ene desetih dopoldne, če bi se le dalo user posted image

Lonja - jaz sem za. Fino bi bilo, če bi se nas čim več zbralo. Sem že pozabila, kdaj katera nima časa. Izabela, mml, Nana Liza, Taja Nagaja, še kakšna? Na te kupončke se pa nič ne spoznam. Smo nekej gledali zdej na šihtu, pa so bili že pretečeni user posted image

Uživejte, pa upam, da se nas čim več uspe zbrat.

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2558
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
30.1.2013 12:46:03   
mml
Imam norišnico...

...sem mislila, kakšen miren dan bo danes...ja pa jada...je zjutraj sodelavka sporočila, da je bolna in imam sedaj njen seminar s študenti...

Jaz sem dežurna 10. in 27., ostali dnevi so pa zaenkrat prosti...tako da sporočite, kdaj in kje se dobimo

Šibam


_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 2559
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
31.1.2013 8:36:14   
lonja
Dobro jutro,

evo, zadnje informacije za Ac:

Nana Liza je ta teden na smučanju, za drug teden se nam pa rade volje pridruži v Mehiški. Tako da....

Izabela danes dobi user posted image  nazaj in bo povedala, kateri termini bi ji ustrezali. Tako da....

O Taji Nagaji pa ni sledu, čeprav je konferenca mimo user posted image .

Lep dan vsem.


(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 2560
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
31.1.2013 9:38:02   
Izabela_
Hojla, ena user posted image ? Jaz jo rabim. Matevž je celo noč kašljal in stokal. Še dobro, da ga nisem včeraj že poslala v šolo, se mi je zdel kar okej. Potem pa popoldne spet vročina 38.5, pa tale kašelj in nos...

Za drug teden še ne vem, ampak mislim, da imam vse dni čas. user posted image  se mi nič ne javi, samo toliko, da je živ po smsju, govorila pa nisva. Kar predlagajte datum, pa saj veste, da vedno pridem tja, kjer je hrana. user posted image

NRMM - opreme nimam nič več, sem tudi jaz prodajala lani.

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2561
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
31.1.2013 13:19:51   
ac
Ojla. Tudi meni je zaenkrat vseeno kateri dan se dobimo, tako da kar določite datum.

NRMM - opreme tud jaz nimam več. Oz. posteljica je še zmeraj v uporabi user posted image

Izabela - ena user posted image za Matevža. In ena user posted image zate user posted image

Pa uživajte v sončnem dnevu.

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2562
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
31.1.2013 15:13:33   
mml
oddala dva prispevka, dve poročili za teriarne projekte...

...no vmes sem se pa še malo ukvarjala z bolniki...kriza tale služba...

Šibam na RD v vrtec ,naslednji četrtek je pa v šoli...

Sem mislila it danes tečt, samo mislim, da bom prepozna...

Uživajte


_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 2563
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
31.1.2013 15:13:42   
mml
in po tem ko se mi mudi, prehitro klikam in dvakrat oddam isti prispevek...grrrrrr


< Sporočilo je popravil mml -- 31.1.2013 15:14:20 >


_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 2564
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
31.1.2013 15:52:54   
lonja
Ac, jst bi drug teden torek, četrtek ali petek....user posted image .

Mml, bi bi rajši termin od tebe, kdaj imaš kaj frej, ne pa koliko prispevkov si dans napisala....ne zameri user posted image !

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 2565
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
31.1.2013 16:57:04   
mml
Lonja. Slabo bereš...
...če pogledaš 6 postov navzgor, boš videla, da imam samo dve kontraindikaciji ;-)

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2566
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
31.1.2013 17:07:40   
Izabela_
Hoj, jaz lahko vse dni drug teden. Petek je pa praznik, tako da takrat raje ne.

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2567
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
31.1.2013 18:13:11   
Taja Nagaja
Hojla!

1. konferenčno obdobje se z današnim dnem končuje user posted image

NRMM- tokrat ti ne bom sledila user posted image Čestitke iz vsega srca. Če boš pa prihodnjo jesen potrebovala cimro za na Roglo... Pa saj veš kje me dobiš. Drugače imam pa tudi jaz zgodnje vztajanje. Me malo čudno gledajo, ko se po njivah prehajam s psom in čelno lučkouser posted image Jaz tudi nimam več dojenčkastih stvari, sem se jih uspešno znebila v jeseni.

tinas- me veseli, da uživate in se crkljate. B&B pa imata dva meseca staro sestrično in sta najsrečnejši.

mml- - Beti sporoča, Papagaču, da darilo le še zavije- poljubček/objemček pa dobi v živo.

Izabela- naj se vas bacili in sorodna golazen kmalu naveličajo in gredo drugam. Skratka povej jim, da je vabilu pretekel rok.

ac: - a že kaj hiške gledaš? Ker Maji bo pa posteljica nabrž že kmalu premajhnauser posted image

lonja- le kaj bi mi brez tebe user posted image , pri meni je za naslednji teden še vse odprto, le ure so bolj problem. V torek imam prvi roditeljski za Beti in v četrtek govorilne za starše. Glede na to, da jutri dobijo domov obvestila o uspehu, pa nekaterih to šolsko leto še nisem videla... Ko dorečete bom videla kako in kaj.

Najbrž sem še kaj izpustila spregledala... pa kaj čem, glede na zdravstveno stanje ljudi v službi in doma sploh ni čudno. Delam še popoldanski šiht, pa punce smo same, pa Bina ima vročino,... pa danes je bil sonček in dan je takoj lepši.





Ne vem, če sem vam že uspela sporočiti najpomembnejše:

Bina nima več dieteuser posted image (ostajajo nam le še oreščki, ki me pa niti ne ganejo).

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2568
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
31.1.2013 20:01:38   
mml
Taja Nagaja zelo mi je všeč tvoj podpis!!!!!

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2569
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
1.2.2013 7:55:35   
ac
Taja Nagaja, super za Bino user posted image Lepo, da si se oglasila, pa upam, da se drug teden vidimo. Hiške pa... nič novega...

Po novem jaz v torek nimam časa. Se pravi v četrtek?

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 2570
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
1.2.2013 8:40:32   
lonja
Jutro,

Ac, men je četrtek OK. Tak fajn začetek tridnevnega vikenda user posted image .

Mml, se mi je kar zdelo, da moram tvoja sporočilca brati bolj kompleksno user posted image .

Taja Nagaja, upam, da med vsemi obveznostmi najdeš tudi minutko za nas user posted image .

Izabela, ti se pa v četrtek stradaj čez dan, boš zvečer dobila dozo user posted image .

Nana Liza, se počasi vračate iz smučanja? Zdej imaš 6 dni za regeneracijo, pol pa gas v mehiško user posted image .

Zdej pa delat.


(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 2571
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
1.2.2013 9:02:48   
mml
Jaz za četrtek še težko rečem, user posted image  se je prijavil na službeno smučanje, tako da načeloma nimam prostega večera, razen če bosta šla M&M na počitnice k moji mami, ker sem v nedeljo dežuna user posted image  ima pa prav tako dežurni konec tedna...


_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2572
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
1.2.2013 10:56:44   
lonja
kaj pa potem sreda user posted image ???? Matr težim, a ne? Da nam slučajno Ac ne rata še starejša, preden se bomo me zmenile....

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 2573
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
1.2.2013 14:03:43   
Izabela_
Ja meni je vse prav, da ne bom skoz to poudarjala... user posted image

Matevž je danes pri meni doma, jaz sem poskušala zraven malo delat. No, saj nekaj sem, prav veliko pa ne. Čakam, da pride user posted image iz službe in grem lahko za pisalno mizo. Sva pa oprala in obesila tono perila, pa skuhala sva kar užitno kosilo, Matevž je celo sestopil z iPada in se igra s plastelinom. No, v ponedeljek gre nazaj v šolo, upam, da Aljoša ostane zdrav.

A vaši drugošolci tudi berejo vsak dan doma? Mi moramo vsaj 5 minut in potem barvamo bralno knjižico, koliko minut je bilo. No, saj to verjetno počnete vsi. user posted image

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2574
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
1.2.2013 14:37:20   
ac
Meni je, kot že rečeno, vse razen torka ok user posted image

Kar se branja tiče, smo mi precej leni. Včasih je Sara še kaj naglas brala, sedaj pa kar potiho zvečer v postelji. Za bralno značko ji pa jaz enkrat preberem, potem pa ona parkrat obnovi po slikicah... Ker če bi sama morala prebrat tri pravljice in ne vem koliko pesmic, ne bi bilo nič z bralno značko...

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?