|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
18.2.2013 10:58:05   
ac
Lonja, uživajte na smučanju! Pa tudi vse ostale, ki imate že počitnice. Mi smo na vrsti naslednji teden. Ker user posted image nima dopusta, smučanje odpade in gremo punce same v terme user posted image

Mml, ti si pa že prava medijska zvezda, smo te brali in gledali v žurnalu user posted image

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
23.2.2013 18:04:41   
lonja
Juhuhu, mi smo nazaj user posted image .

Sej mi ne boste verjele, a ne, da smo imeli cel teden sonček user posted image ??? Ampak je res, čista resnica, čeprav so že za sredo napovedovali sneg, ga kar ni in ni bilo in je bilo treba prav čisto vsak dan smučat user posted image user posted image .

Punci divjata kt zmašeni, Ajda je bila v najboljši skupini, s štirimi fanti in eno deklico, vsi so bili eno glavo večji od nje, ampak je kar šlo, so prevozili vse, tudi črne proge user posted image .

Manca je počitnice začela v najmanjši sončkovi skupini, še isti dan ''napredovala'' v boljšo, rdečo skupino in potem dva dni zatem pristala v še za odtenek boljši. Skratka nobenega strahu nima, čist preveč za moje živce. Sem samo zadnji dan pol ure smučala z ali vštric z njo, pa mi je šlo tolk živcev, kot že dolgo ne user posted image .

Tko, dopusta je za nekaj časa konec, pri nas na Vrhniki imamo ta teden zimski vklop za vse šolarje, grejo en dan na sankanje, pa en dan na smučanje, v torek na bowling se mi zdi, skratka za 4EUR na dan se bodo čisto vsak dan zabavali od 7-17. Sm kar vesela, da tole obstaja, ker se mi sploh ne da ukvarjat s tem, kam naj dan Ajdo med počitnicami.

Lep dan vsem skupaj, pri nas močno sneži, ga imamo zdej pa že več kot en meter user posted image . Še bomo smučali....pa kidali tud, na žalost user posted image

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
1.3.2013 13:28:32   
lonja
Dan,

juhuhu, smo spet odlični v super G-ju. Bravo Tina user posted image !

Drgač pa naj vam izdam, da se je danes spet malce postarala naša Mml user posted image , VSE NAJBOLJŠE



Mi smo OK, včeraj je Ajda smučala na Javorniku in je bilo baje super fino fajn, jutr gremo pa babnce same na Črni Vrh na nočno smuko, ker je naš oči dežuren user posted image . Upam, da se veliko ljudi ne bo enako odločilo. Zdej imata punce novo pridobitev, ušeska na čeladah in seveda komaj čakata, da jih stestiramo še v praksi.

V službi zatišje, tako da že razmišljam o odhodu domov user posted image . Kje ste pa ve vse, smučate???



(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
1.3.2013 18:55:18   
mml
Lonja hvala za lepe želje, uživajte jutri na nočni smuki

Sem imela dopust in smo šli smučat, tako da je bilo sončno, sneženo in ne prav mrzlo... Smo pa ugotovili, da je v Italiji ceneje kot pri nas, o vlečnicah pa sploh rajši ne bi...

Otroka in mama so mi za darilo (je bilo presenečenje) spekli cel kup breskev. Sta čmrlja menda prav pridno pomagala...

Lep konec tedna vsem
_________________


Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2604
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
4.3.2013 14:14:49   
Izabela_
Hojla,

najprej Mml, vse najboljše! user posted image

Lonja, lepo, da ste uživali, in se ti prav predstavljam, kako tuliš za Manco po smučišču in si krajšaš življenje! No, mi smo bili na Pokljuki, user posted image  je smučal in je rekel, da so eni tamavčki prave kamikaze.

Matevž je super začel smučati, sem prav ponosna. In to z velikim veseljem, kar sploh ni značilno zanj, ker raje jamra in obupava nad vsem, česar se loti (športa mislim). Tri dni je imel učitelja po dve uri in je bila res dobra naložba. Potem sta s user posted image  smučala naprej sama. Z Aljošem sva se sankala in norela po snegu, tudi je bil ves navdušen. Smučati ni hotel, čeprav je polno opremljen. Upam, da bo drugo leto hotel. Malo upam, da bi naslednja sobota mogoče še bila za smučanje... Vremenska ni ravno obetavna, bomo videli... Aja, jaz sem pa tekla na smučeh, da ne bo katera mislila, da se nisem športno udejstvovala. user posted image

Danes sem si naredila frej dan in se kar malo dolgočasim. Pa nikogar ni okoli mene... Šla sem v štacuno, pa nekaj likala - srajce - s tem sem itak vedno v zaostanku. No, čez pol urce pa grem po pamžka.

NRMM, kako se počutiš? Vse ok? Slike od hiše... Upam, da se jih bom enkrat spet spravila objaviti. Saj zdaj ni več takih "pretresov" kot so bili na začetku, ko so začeli postavljati stene skupaj.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 2605
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
9.3.2013 19:22:34   
mml
Čer iz Poreča

Sem tukaj službeno. Od 9. do 17. smo pridno sedeli na predavanjih, po tem smo sli pa na sprehod in kavo prav do Poreča...ene dobr pol ure v vsako smer...zdaj sem pa stuširana in v pižami in ali se mi da še enkrat oblačit in it na večerjo...

...šla bi zaradi vzdušja in družbe, mi pa ne paše jesti toliko ob 21....

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
14.3.2013 9:34:34   
lonja
Dan,

pa kje ste vse??? Uživate v lepem vremenu user posted image ?
Jst uživam v službi, danes bom prvi dan ta teden tukaj visela celih 8 ur. V ponedeljek je imela Manca nesrečo v vrtcu, je zelo nesrečno padla in si kr fajn prebila glavo, so me vzgojiteljice zgroženo klicale in sem seveda laufala takoj domov in k zdravniku. Sm se bala, da ne bom na Vrhniki nič opravila in da bova morali na urgenco. Pa sej vprašanje, če ga nismo polomili, naš dr se je odločil, da ji bo rano samo zlepil skupaj, včeraj sva imeli prevezovanje, priznam, sem gledala stran, ker mi je bilo že v ponedeljek fajn slabo user posted image , Manca je valda jokala, ker ji je flajšter dol vlekel, pa mimogrede malo obrvi odpulil. Bojna brazgotina nam bo verjetno ostala na čelu, jo bom pa probala vsaj malo ublažit s kako kremico.

Drgač pa nič posebno novega, v šoli smo začeli dobivat tudi domače naloge, še vedno hodimo k rokometu, pa na dvojne plesne, pa dvojne pevske, v soboto imamo plesni nastop zvečer, sicer pa že vsi komaj čakamo pomlad in se veselimo toplejših in bolj dolgih dnevov, da bomo lahko zunaj. Preiskusili smo tudi že kolesa, ampak na Vrhniki še niso uspeli skidati snega iz kolesarskih stez in je bilo kolesarjenje otežkočeno.

Izabela, kako zdravje, bolje? Pa hišica, napreduje? Kdaj bo piknik user posted image ?

Mml, pridete v soboto na žabjo zabavo na Pokljuko. Mi smo malo razmišljali, da bi šli, bolj zaradi sončne napovedi, kot česa drugega....user posted image

Ac, kako je bilo v termah? Kje ste pa bile? Jst sem malo prej rezervirala vikend v Zrečah, za po Veliki noči user posted image . Tamali že odštevata dneve....

Nana Liza, ste še kaj smučali ali ste končali s smučarsko sezono? Me smo bile prejšnji vikend še na Črnem vrhu, pa je bil full južen sneg, pa testirala sem nove pancarje in so me noge tako svinjsko bolele, da sem predčasno zaključila s smučanjem user posted image .

NRMM, a kej božaš bušija user posted image ? Raport!!!

Drgač pa bodte fajn!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
14.3.2013 10:06:14   
ac
Ojla, a danes pa celo dela tale RR, vsakič ko sem hotela gor, mi je zablokiralo user posted image Tako da, lonja, me smo tukej, samo javit se ne moremo user posted image

V termah smo bile me v Mali Nedelji. Ful luštno, lepo zrihtano, voda res vroča, razen v enem bazenu, kjer je bolj za plavat, tako da smo prav uživale. No, meni je bilo potem že malo dolgcajt, tako da par dni namakanja in lenarjenja je čisto zadosti user posted image

Danes grem popoldne v šolo gledat musical Čarovnik iz Oza, igra tudi Sara. Šola gosti države v okviru projekta Comenius in so pripravili predstavo v angleščini. Sicer ne bo v celotni zasedbi, ker jih na šoli ogromno manjka, imajo eno virozo... Pri Sari je zbolela že tretjina razreda, tako da upam, da ne bomo kmalu mi na vrsti...

Od petka do nedelje je bila pa Sara s taborniki na zimovanju. In je bil tak miren vikend, nobenega kričanja, živčnosti... Sem se prav zamislila. Zadnje čase se Sara res grdo obnaša, že zjutraj začne 'najedat', nič ji ni prav, provocira Majo, tako da je že takoj jok z obeh strani... Taka sem bila jaz šele v puberteti user posted image Upam, da jo kmalu mine...

Danes se mi prav počasi vleče tale delovni dan... Zunaj neke snežne idile ni na vidiku, no, pa saj je bilo snega že zadosti, bom vsaj normalno z biciklom prišla do doma.
Lonja - bošček Manca. Ko si je Maja na enem obisku tako prebila glavo, je bila ona (razen krvi) čisto ok, jaz sem pa pol ure ležala z mrzlo krpo na glavi, ker se mi je kar vrtelo in mi bilo slabo user posted image
Mml, a si potem v Poreču šla žurat, al spat? Meni se sploh nikamor več ne da, sem prav vesela, ko se vsak dan ob pol desetih zvečer lahko zavlečem v posteljo user posted image EMŠO?

Uživajte, pa se vidimo spomladi user posted image Mogoče že na kakšnem pikniku user posted image Izabela? user posted image

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 2608
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
18.3.2013 13:02:08   
mml
ac  me je po tem kolegica prepričala (oziroma mi zagrozila, da pridejo v si v mojo sobo user posted image ), da sem se oblekla in spravila na večerjo...je bilo povsem ok, sem bila do pol polnoči, po tem pa še eno uro s kolegoma na pijači...

Gledam tole vreme in si mislim, da bi bilo čisto ok, če bi bilo tole decembra...za marec mi pa ni čisto OK...razmišlja, da mogoče danes ne bi peljala M&M na plavanje, ker ne vem čisto dobro, kako bo s parkingom...no mogoče se bom pa potrudila...
Manca gre od srede do petka v Kočevje, imajo šolo v naravi, glede na seznam, kaj morajo imeti s sabo, pa imam bolj občutek, da gredo za 14 dni user posted image . Upam, da bo vreme kaj boljše, ker sicer od narave ne bodo imeli kaj dosti...
Matic je pa sklenil. da gre za te tri dni tudi on na počitnice in se je dogovoril z mojo mamo, da bo pri njej...

Danes se že cel dan prekaldam in se mi nič ne da...sem se zadnje čase navadila, da delam vse zadnjo minuto, tako da če imam kaj časa, se sploh ne lotim stvari, ker imam tako ali tako še čas user posted image . Sicer imam pa od torka do četrtka vsakdan izpite...jutri 3 španske študente, ki so na izmenjavi pri nas, v sredo 2 + 1, ki sem ga v četrtek poslala domov in v četrtek 4...me že boli glava... V petek in soboto imamo simpozij, imam v petek predavanje...ki je že skoraj končano, tako da ga morem samo še skrajšati in obdelati, tudi oblačila že imam, skratka nobenega stresa...


_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 2609
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
18.3.2013 15:48:15   
lonja
Dan,

Mml, mi smo glih včeraj razpravljali pri nas doma, da zdej je pa pomlad res blizu, še pri nas na Zapalni se je že videla trava, .... do danes zjutraj, ko me je skoraj kap, ko sem ven pogledala. Če bi imela ribiške škornje in bila brez zadržkov, bi jih kar obula user posted image .

Drgač pa pri nas nič posebno novega, v šoli še kar računamo do dvajset, kar gre Ajdi kar dobro in hoče delati naloge kar naprej v delovnem zvezku. Razred je po počitnicah postal še malo bolj internacionalen, so dobili ceno nekega Angleža, Juliana po imenu, tako da sedaj imamo že skoraj vse: Kitajca, Angleža, Japonca (po mamici), Makedonca in enega Bosanca user posted image . Danes grem na roditeljski sestanek, kjer nam bojo trobili, kako pomembno je branje pravljic, mimogrede mi jih preberemo itak take količine, da imam včasih v knjižnici težave, ker enostavno ne vem, kaj naj si še izposodim. In potem berem take bedarije kot so neke Mavrične vile, ki jih sicer Ajda obožuje, midve z Manco pa zraven trpiva.

Manca je še kar zaflajštrana, jutr moramo obliž vzeti dol, vsaj tako je dr rekel, pa močno upam, da se je vsaj malo zacelilo user posted image .

Ta teden bo spet pestro, v četrtek Ajda nastopa na reviji pevskih zborov, pa potem še v soboto za mamice ob materinskem dnevu.

Komaj čakam poletje....a ve tudi?

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 2610
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
19.3.2013 13:49:40   
ac
Lonja, a da ti Nina in Anja nista všeč user posted image Mi imamo mavrične vile imamo vsak večer na sporedu, so všeč tako Sari kot Maji user posted image

Danes je končno sonček. Bom šla kar kmalu domov user posted image Imejte se lepo.

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2611
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
20.3.2013 11:00:22   
NRMM1
Ojla ''babe žabe'' user posted image .

Nekak kljub veeeeeeeliko prostega cajta, ne najdem luknje, da se malo javim user posted image . Sem na bolniški, od včeraj dalje (placenta previa) in čakam, da se posteljica dvigne, da grem nazaj v službo, ker doma bo za umret, kajti že po 2 dneh me moti vsak prah (pa čeprav ga ni user posted image ) v stanovanju. V teh 4 tednih si bom malo po malo delala generalko, preveč ne, da ne bo kaj narobe. Je pa pravi cajt za pomivat okne user posted image .
Drugače pa, počutim se fajn, slabosti sem pregnala, manjka mi nič..........tako da je čuden občutek biti doma in ležat. Naše dete lepo aja prečno, na desnem boku in gleda ''ven iz trebuha''. Ima prav fin položaj, da me brca v mehur in okoli. Včasih se moram kar ustavit, ker brcne za pop..... user posted image , je pa fajn občutek, to pa ja. Med nogicami ima pokovino, tako, da spola še zdaj ne vemo in ati izgublja lase zaradi tega user posted image . Z Mašo še vedno navijava za punčko, Maruša in ati za fantka user posted image . Glede na to, da je res vse drugače kot v obeh prejšnjih nosečnostih, da nosim fuuul zadaj, da se mi ne pozna trebuh še čisto nič, da ima tako fino prečno lego, sem počasi nekak začela sumit, da je fantek........bomo videli na 3D po Veliki noči.

Punci sta ok, večx gremo cartat 20 dni staro nečakinjo Neli user posted image , da se malo zopet vsi privadimo na dojenčka user posted image . No kolker vidite, se pri nas večinoma vse suče okoli dojenčka, vsi pogovori, razmišljanja, dogajanja.

Lonja, samo da je z Manco vse ok in, da rana lepo celi. Tudi jaz komaj čakam, da se vreme porihta, da bomo šli lahko malo več ven, poletje pa itak komaj čakam, v tem pa ni dvoma, ampak ne zaradi vročine user posted image .

Mml
a imajo že 2 šolčki pri vas šolo v naravi? In kam gredo in kaj počnejo v Kočevju? Pri nas imajo to v 3 razredu, zaenkrat. Ampak glede na to, da se vedno manj staršev odloča za dati otroka v to in glede na to, da šola za tiste šibke ne da denarja, se bojim, da bodo tole šolo ukinili user posted image .

Ac pa to ste bili čisto blizu mene........hmmm bi se lahko javila na kavici, ko ste se vračali ali pa kakšen mali izlet med bivanjem v termah. Nam so ''mali moravci'' tudi zelo všeč, edino kar je, pogrešam tobogane za otroke. Jaz mojima dvema tudi že obljubljam, da bomo šli en dan tja na kopanje.

NL kako ste? Smučanje zaključeno?

Izabela
kako fanta? Hišica? Vem, da so glavni ''pretresi'' mimo, samo jaz res tako rada gledam takšne nastajajoče hišice in potem opremljanje le teh. Na tv so meni najboljše oddaje, ko urejajo bajte ali komu na novo postavijo, ko živijo v nemogočih razmerah........in potem imam razlog, da se cmerim kot mali otrok-bemti pa hormoni user posted image . Letos se imate namen selit? Ko bo piknik, pa le ne pozabi na nas user posted image .

TinaS kako se imate Primorske punce? Je pri vas že prava pomlad in normalne temperature?

Cuma,TajaNagaja,Kofi.............ukor pred izključitvijo se vam obeta user posted image .


Punce, lepo bodite, uživajte na sončku, v nedeljo pravijo zopet nek sneg user posted image .

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 2612
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
20.3.2013 12:42:47   
lonja
Dan,

NRMM, a ti nam babe žabe? Pa sej smo in to čist ta prave, take iz močvirja user posted image . Lepo, da si mal doma, pa sej, dokler nam to še država omogoča, zakaj tega ne bi izkoristile,a ne? Sploh če se slabše počutiš, zdravje bejbija je pa ja ta glavno. Zdej, ko si doma, se pa lahko malce pogosteje javiš in nam popestriš naše delovne dneve user posted image .

Izabela, kako kaj tvoje zdravje, si že imela pregled na Golniku? Kako pa kaj Matevž? Mi že odštevamo, punce se našega odhoda na Pag strašansko veselijo, sam kaj ko mi user posted image  še noče potrditi dneva, ko naj bi odšli na dopust, ker ima neke rošade v službi. Jst bi seveda štartala takoj po šoli, se mi zdi konec junija na morju najlepše user posted image .

Mml, si spet pridna, al imaš kako minutko tudi zase user posted image ? Ste smučali čez vikend? Mi smo potem bili na Pokljuki, je blo kičasto lepo vreme, Tomaž in Ajda sta smučala, midve z Manco pa sva naredili eno častno vožnjo, pa se je snega full na dilce prijemal, tako da sva častno prenehali in po mojem tudi zaključili z letošnjo sezono. Se pa že veselimo tudi smučanja drugo leto.

Ac, ja včeraj smo spet imele borbe, ko je v knjižnici hotela vzet tri nove Mavrične vile. Pouhno kapo jih imam, tolk brezveze knjige pa že dolgo ne. DRgač pa smo takoj v ponedeljek po roditeljskem začele še s samostojnim branjem in Ajda neizmerno uživa v tem, da nama z Manco prebere kakšno krajšo pravljico. Počasi, ampak zihr, pa bo user posted image .

Mi smo včeraj naši Manci odlimali flajštre iz glave in zgleda zelo lepo, vsekakor veliko bolje kot pretekli teden, tako da začnem mazat s kontrakelom pa bo po mojem kr dobro šlo nazaj.

Morala bi na dieto, pa nekako nisem dovolj odločna. Danes se sicer nekaj silim in sem si v službo prinesla zeljno juho, ampak kruli mi pa tudi fajn po njej v želodcu. Ah, bo že. Sej se tolažim, da tako blizu pa poletje vendarle še ni.

Imejte se čudovito.

(odgovor članu NRMM1)
Neposredna povezava do sporočila: 2613
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
20.3.2013 13:43:44   
Izabela_
Hojla,

tako pridno pišete (za naše razmere), da se kar moram oglasiti. Imam veliko dela, ampak to je v redu, a ne? Bolje, kot da je obratno.

Lonja, pregled na Golniku imam šele julija, drug teden pa na ORL. Vmes sem ponovno imela angino, mislim da šesto od septembra, tako da je res kriza. Na Pag gremo tudi mi takoj po morju, vendar samo za en teden, kolikor je frej prikolica. Potem pa še 1x avgusta. Tak je plan, vendar tudi moj user posted image  še ni potrdil datumov. Matevž je tudi prejšnji teden nastopal na reviji pevskih zborov. user posted image  je bil v tujini tisti dan in se je vračal, pa je rekel, da gre kar domov, ker je utrujen, potem pa je bil Matevž tako žalosten, ker "oči nikoli ne pride na predstave", da je prišel direktno s službenim avtom... Je bil otrok vesel, oči pa tudi. user posted image  Saj drug teden ima pa Aljoša v vrtcu nekaj z očeti, in evo, našega spet ni. Me začenja spominjati na ameriške filme, ko očetje vedno obljubijo, da bodo prišli na tekmo, potem pa zaradi službe ne morejo ali pa prihitijo na igrišče, ko je že vsega konec... Za Manco tudi fino, da se je zacelilo, saj veš, Matevž je tudi imel poškodbo na čelu pred nekaj meseci, pa mu je ostala neka brazgotinica, čisto ok.

NRMM, ti le pazi nase in počivaj tudi, saj ima bolniška svoj namen. user posted image  Jaz imam tudi rada tiste oddaje, vendar bolj gradnje - enkrat je bila ena fina "Grand Designs" ali nekaj takega, tiste sem si pa prav posnela, če nisem bila doma. Ja, včeraj smo dobili hišno številko, zdaj nam bodo lahko priklopili elektriko, in tako naprej. Se res dogaja!

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2614
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
20.3.2013 17:43:26   
Izabela_
Aja, Lonja, mi smo bili tudi v soboto na Pokljuki!

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2615
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
23.3.2013 7:24:53   
Taja Nagaja
Hojla!

Se javljam, da ne dobim ukora user posted image . Sicer je postopek malce drugačenuser posted image .


Ja, vas pogrešam, mi je bilo zelo hudo, ker se vam nisem mogla pridružit na večerji. To leto me zdravje zelo daje. V februarju sem bila v službi le tri dni. Včasih si želim, da bi me zdravniki obravnavali kot celoto in ne le zdravili simptome.

V času ko se nisem oglašala sem imela prvič vnetje sinusov in ker je bilo to prvič in je moj prag bolečine precej visok sem se zelo prestrašila, ko sem opazila, da imam obraz otečen, zobje so me pa tako boleli kot pri mojem zlomu čeljustiuser posted image , dihala pa sem lahko čisto normalno.
Da o tem, kako me je motila svetloba sploh ne bi. Snega se to zimo sploh nisem veselila, drugače pa ga obožujem, še sanke so zarjavele. No, počasi se stanje izboljšuje in upam, da bo pomlad odnesla še ostale nevšečnosti, predvsem kašelj, ki me spremlja še od lani.

Bom kar črto potegnila.




B&B sta precej zrasli in sta res pridni deklici. Malina sicer ni navdušena nad šolo, si pa res precej stvari zapomni in se veseli, da bomo kmalu sadili fižol user posted image . Ga obožuje in zelje tudi. Res je eno hvaležno bitje kar se hrane tiče. Včasih se hecam, da bo degustatorka. user posted image
Marjeti pa je vpisana v šolo in se zelo veseli. Tudi sošolca si je že izbrala in vsem razlaga, da bosta sedela skupaj. Kar sama se je naučila brati in še vedno se zmrduje nad večino jedi user posted image .


Vesela sem za vse, ki ste letošnjo zimo res izkoristili in se naužili snega.

NRMM: ti kar lepo počivaj. Tudi pri meni je bila taka diagnoza pa se je še pred porodom vse uredilo. Veliko mislim nate, predvsem, ko crkljam svojo malo nečakinjo. Velikokrat se pohecam, da če bi bili moji kot dojenčici kot je ona, bi imela več otrok user posted image . Je Maša tudi navdušena nad šolo? Mi smo ujele eno akcijo in kupile šolsko torbouser posted image .

mml: Kako se je imela tvoja deklica v Kočevju? Jaz grem v ponedeljek. Po eni strani se kar veselim. Zoprno mi je le, da so nekateri otroci v mojem razredu taki egoisti. Pri nas gremo vsako leto v vseh razredih in vedno za pet dni. Smo se tako zmenii, ker samo za tri dni učiteljice ne gremo, ker se drugače dva dni ukvarjamo le s potovalkami user posted image . Pri Malini pa imajo sto in en izgovor, da ne grejo. Res je, da učitelji nimamo finančno in časovno nič od teh bivanj, je pa neprecenljivo kako otroke spoznaš in jih mogoče vidiš čisto v drugi luči.

lonja: tebi pa kar težko sledim, ker se vam toliko dogaja. A boš imela letos kaj vrta? Počitnice imaš najbrž že splanirane. Jaz vem le toliko, da letos organizira user posted image malo raziskovanje južnih držav. Me malce skrbi, drugače pa komaj čakam.

Izabela_:user posted image za hišno številko. Kdaj pa planirate selitev? Jaz kar ne morem verjet, da že devet let živim v naši. Kako hitro gre čas in še vedno občutek, da nismo končali. Ja, tako je, če ni veliko denarja in varčuješ s tem, da delaš sam.

ac: No, pri nas smo vse te vile prebrali pred dvema letoma in od takrat jih ne berem več in B&B to vesta. Sem jima rekla, da naj najdeta koga drugega ali pa naj si bereta sami. No, da je mera polna je Malina dobila eno veliko knjigo z Mavričnimi vilami od babi user posted image Sedaj so popularne zgodbe o Francu. Priporočam.


No, naj bo za danes dovolj. Grem s Terijem malce srne preganjat z vrata, da se odvadijo hodit v samopostrežnouser posted image .



Lepo se imejte in na ves glas se smejte.


Pozdravček z Barja


(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2616
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
25.3.2013 9:03:07   
lonja
Jutro,

nov teden, novo javljanje user posted image .

A je katera v zadnjih dneh koga slišala govort o globalnem segrevanju? Pa tole je pa res že malo too much. Pri nas je spet vse belo user posted image . Pa še kar naletava.

Vikend preživet, v petek je Ajda obležala z vročino in bolečinami v trebuhu, tako da sem jo samo odtransportirala do naših in je tam preživela petkov dan, no, vročina je trajala do sobote popoldne. Zvečer je hotela pa že na koncert, so pele v Logatcu za mamice ob materinskem dnevu. Mal sem bla sicer skeptična, no, pa sem na koncu popustila, pa je blo vse ok potem, tako da smo danes ponovno odšli v šolo user posted image .

Taja Nagaja, uživajte v Kočevju, pa kaj je to Kočevje tako popularno, pri nas hodijo tudi drugi razredi, ampak tudi samo za tri dni in to že septembra. Sprašuješ, če bom imela vrt? Ne, ne bom, sem imela neke ideje, pa me je moj hitr na realna tla spravil, ko mi je naprej vrgel, da je lani še rože on plel user posted image . Mi je pa oče zagrozil, da mi bo nek paradižnik nasadil v korito user posted image . Se bomo šli pa spet malo gradnjo, počakamo še, da sneg skopni, pol pa začne bager z zemeljskimi deli, midva pa les naročiva in računam na postavitev kozolca do poletja user posted image , če bo vse po sreči.

Mml, kako se je Manca imela v Kočevju, se je veselila? Matic je zagotovo užival na počitnicah pri babici. Mi gremo tisti vikend od 05.-07.04. v Zreče, če boste kaj na Štajerskem, se lahko srečamo na kakšni kavici, sicer pa ste lepo vabljeni tudi k nam, ko boste kak vikend doma user posted image .

Ac, malo nad nami se delata dve luštni bajtici za prodajo, res luštni, a te še kaj matra hišica user posted image ?

Tinas, kje pa se ti skrivaš, mislim, da s eod smučanja naprej nisi več oglasila, kako ste se imeli, je bila Ula pridna, si se vseeno kaj lahko postavila na smučke user posted image ?

Tako, grem delat, bodte pridne.

(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2617
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
25.3.2013 10:24:04   
mml
lonja tisti konec tedna bomo mi v Ljubljani, ker ima Manca v soboto pouk. A pri vas Ajda nima v soboto nadomeščanja za (se mi zdi) 3. maj? Pa še user posted image je tisti vikend dežuren, jaz pa še nisem dobila razporeda za dežurstva za april, vem pa da bom 3. maja dežurna...

sicer sem pa nekako takšne volje:user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2618
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
25.3.2013 10:34:36   
lonja
Mml, zdele si me pa....sem šla prav gledat nazaj, ker sem imela nekako v spominu, da smo mi ta 3.maj že nadomeščali. In ja, nisem se zmotila, mi smo ga nadomeščali že v novembru mesecu user posted image . Tako da gremo povsem regularno na dopust brez špricanja user posted image .

Ne bodi user posted image user posted image user posted image  volje, ne pomaga user posted image .

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 2619
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
29.3.2013 10:31:51   
mml
user posted image

Mi bomo danes bravali pirhe in poskušali še kaj ustvariti in okrasiti, če nam bo uspelo,...
Jutri sem dežurna, tako da bo od praznikov bolj slab izkoristek...

Vsem želim lepe velikonočne praznike


_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2620
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
2.4.2013 11:59:04   
tinas
ojla, evo mene user posted image

zadnjič sem celo klobaso napisla, potem pa sem nekaj po nesreči stisnila in vse zbrisala user posted image , potem pa se je tamala že zbudila...

skratka, štufaaaaa tega groznega vremena in nepomladi user posted image pri nas sicer ni snega, ampak dež, veter, mraz,...uffff kdaj bo konec tega user posted image

Ula je veika in debelušna (skratka, hrbet me pošteno boli user posted image ) je pa ljubek in prijazen otročiček, seveda obožuje sestrico in ona njo, tko se ji na glas reži, da je pravo veselje jih gledat. Tudi Lia Roza je pridna, mi jo počuva, jo zabava, da lahko kaj nardim user posted image

sicer pa je Lia Roza prava najstnica (si ne predstavljam, kaj bo v puberteti user posted image , prava upornica, vse je NE, za vsako najmanjšo brezvezno stvar se skragamo user posted image , tko da sem kar utrujena od treh prazničnih dni, ko je bilo bolj malo prilike za it ven (čeprav se tudi zuni skregamo...)

Na smučanju je bilo super, vreme kot naročeno (prava pomlad) tko da smo bili cele dneve zunaj na sončku. Lia Roza je čist divja, sploh je več ne lovim, pa skoz bi izven proge po kucljih smučala user posted image , tati jo kliče Lia zMAZEk user posted image , ona pa valjda vsa navdušena user posted image . Tudi jaz sem uspela smučat, medve z mamo in Ulo smo do smučišča pribremzale z vozekom, ostali smučarji pa so šli že zjutraj z avtom in so meni še smučke peljali, tako da sem se na smučišču preobula in še jaz malo posmučala. sicer pa je Flachau super tudi za sprehode in vozičkanje. skratka, super fajn je blo user posted image
no, zdej pa se en že oglaša, tko da vas pozdravljam

pa-pa
t

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 2621
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
10.4.2013 9:08:22   
lonja
Ojla babe žabe,

nič niste preveč pridne za pisat, je pa res, da je tale portal ratal zelo nagajiv in moraš imeti kar srečo, da ti uspešno objavi post user posted image .

Jst sem po tednu bolniške spet v službi, prejšnji teden nisem bila za nikamor, vlekla sem se kt cota, vsak dan fajn bruhala, glava bolela za znoret, pa tri dni me je še vročina spremljala. No, ker se je tole presneto bruhanje kr vleklo, v zdr.domu pa te zlo na hitr odpravijo z odprtjem bolniške, sem v ponedeljek vztrajala da hočem do zdravnice. Tko sem pol včeraj dala še kri, pa ni pokazalo nič pametnega, zdej bom morala pa še na UZ trebuha. Ne vem, staram se, očitno....pa prihajajo raznorazne težavice.

Na srečo so vsaj bejbe ostale zdrave, tako da sem lahko v miru poležavala doma. No, ampak zdej sem spet v službi, imam trimesečne zadevice za poštimat, drug teden grem za tri dni na davčni seminar tako da bo teden spet malce krajši.

Pa na srečo se je vreme končno začelo štimat, čeprav bom po mojem rabila zdej kak mesec, da semi kosti pregrejejo. Sm pa dans že dala povpraševanje za rezervacijo parcele na Pagu. Tako da.....je, poletje se približuje user posted image .

Zdej pa hitr delat. Bodte pridne!

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 2622
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
10.4.2013 9:55:55   
ac
Ojla. Ojoj, Lonja, nič kaj luštno. Samo ne povezovat teh težavic z našimi rosnimi leti, prosim user posted image A hiški, praviš? Če boš imela priliko, se pozanimaj za ceno (na ključ), prosim user posted image

Meni se tudi kar vleče prehlad, ampak ni tako hudo, da bi ostala doma, pa bi prav pasalo, ker zadnje tedne nimam neke blazne motivacije hodit v službo. Na splošno sem čisto brez volje in energije... Upam, da bo zdej, ko je končno prišla pomlad v naše kraje, kej boljš. No, pa sej še malo, pa bodo prvomajske počitnice. Mi gremo na eno srbsko poroko, ki bo trajala dva dni user posted image . Moram še naredit plan, kaj bi si v dobrem tednu še vse ogledali po bivši jugi.

Tinas - pri nas se tudi Sara obnaša kot bi bila že v puberteti. Vsa nezadovoljna z vsako stvarjo, občutljiva, za vsako stvar se skregamo, vpijemo, potem poslušam, da je itak ne maram, itd. Tako, da imamo kar pestro. Sedaj bomo vsaj lahko več zunaj.

Jah, nič, imejte se lepo. Grem naprej čakat, da bo prišel čas kosila user posted image

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2623
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
12.4.2013 9:56:12   
cuma
Dober dan punce! user posted image

Po dolgem času se spet malo javljam in vidim, da je par lepih novic! user posted image

Najprej čestitke Bini, da je premagala alergijo!!! To pa je velik dosežek in veliko veselje za celo družino user posted image , da je končno "svobodna"!

Potem pa iskrene čestitke NRMM za nosečnost! user posted image user posted image Naj gre vse po maslu in želim ti, da bi uživala v tretje pred in po porodu, sploh s pridnima velikima sestricama, ki bosta gotovo pridni pomočnici user posted image .

Pri nas ni večjih novosti. Ema je pridna šolarka. Zelo rada bere in si knjige nosi kar s sabo v šolo, da lahko v podaljšanem bivanju bere. Najraje ima zbirko Mavričnih vil ali pa stripe Mikija Mustra. Zelo rada ima tudi matematiko in glasbo. V prostem času najraje igra igrice na računalnik in ja, tudi ona ima že take predpubertetniške finte user posted image . Včasih pride iz šole in se zapre v svojo sobo in je ni ven. Nihče je ne sme motit seveda, kar tudi piše na vratih user posted image . Juda ne trenira več, ker je postalo pregrobo in ji ni bilo všeč, je pa nadaljevala z učenjem violine in jo zelo veseli, da bo z jesenjo šla v glasbeno šolo.
Tinkara je v nizkem štartu za šolo in se že veseli, da bo v razredu z nekaterimi prijateljicami iz vrtca. Še vedno je mali vulkanček, ki zelo dobro ve kaj hoče in to tudi pokaže, hkrati pa zelo občutljiva in nežna. Obe se zelo radi igrata z našima psoma in največji žur je tekanje po vinogradih s psi in metanje žogice ... poleti pa kopanje na pasji plaži user posted image .

Komaj čakam lepše vreme, da bomo tudi mi lahko več zunaj ... no sej jaz sem zunaj v vsakem vremenu s psi -letos največkrat v škornjih in pelerini ... user posted image . Če vas bo torej zaneslo kaj na obalo, se le javite, da se kaj srečamo! user posted image

Lepo se imejte! user posted image

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 2624
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
22.4.2013 11:13:14   
tinas
ojla punce,
danes spet en tak zimski dan user posted image brrrr
še ta teden je šola in potem počitnice user posted image
mi se odpravljamo čisto na jug Italije, v Puglio (na petko user posted image ), baje bo dol sonček user posted image
komaj čakam, da zaprežemo tale naš kamper po dolgem cajtu. tati ga je tačas malo predelal, zdaj ima nov motor, pa povečan keson za kramo user posted image , da bo šol not še voziček pa kolo user posted image . Lia Roza se strašno veseli, da bomo šli gledat delfine ( v Riminiju, na poti dol).

Prejšnji teden so imeli s šolo plavalni tečaj, cej teden so bili v bazenu, namesto v klopeh user posted image . juhuhu, cel žur. čeprav je prav v tistem tednu padla z drevesa in smo se že bali, da si je zlomila roko (je bil na koncu le udarec, smo šli prav slikat, saj roke ni mogla uporabljat user posted image ) je vseeno osvojila delfinčka, na kar je zelo ponosna user posted image .

sicer je pravi divjak, skoz je vsa umazana, ma potrgana kolena, sploh ji ne upam kaj lepega oblečt, saj je v par urah al fullll umazano al pa strgano user posted image . je pa res, da je ful sproščen in radoveden otrok, pa fajn mi je da je rada in veliko zunaj user posted image

Ula je pridna nasa debelinka. vse cunje so ji majhne user posted image . prejšnji teden je imela 6m in smo imeli prav torto user posted image . ze lepo sama sedi in se postavlja na noge ( v naročju, seveda). tudi gosto hrano že je, čeprav ji je duda še vedno najljubša user posted image

napisite kaj, vas prav pogresam user posted image

pa-pa
t

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 2625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?