|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
1.2.2013 17:47:17   
Izabela_
Sem pozabila čestitat Bini - bravo! user posted image

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 2576
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
4.2.2013 8:54:35   
ac
Dobro jutro. No, teden, ko imamo vse ljubljančanke z bljižnjo okolico čas, je tu user posted image Kaj potem, a štartamo na sredo, pa se jutri za ziher dogovorimo? V katero Mehiško bi pa šle? V centru (eno ali drugo), za Unionom ali v BTCju?

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2577
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
4.2.2013 10:09:54   
lonja
Jst potrjujem user posted image , je pa v sredo neko sneženje napovedano, pa je mogoče najbolj prikladen BTC. Mi je pa čisto vseeno, tako da se prilagodim večini user posted image . Pa mogoče za uno v Šiški treba narediti rezervacijo, ker so imeli prejšnji teden kupončke na netu in jih je bila masa prodanih....

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 2578
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
4.2.2013 10:13:28   
Izabela_
Hoj, meni je sreda kul in sem za BTC.

Matevž je še slabši, kot je bil. V soboto smo bili že zunaj in vse, potem pa spet vročina in zdaj moramo skoz zbijati, ker mu prileze čez 39. Tako da se to vleče že od prejšnje nedelje, bom danes poklicala pediatrinjo popoldne. Zdajle mu je padla in gleda en film, jaz pa hitro malo za službo delat...

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2579
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
5.2.2013 9:12:20   
lonja
Evo, tudi Nana Liza potrdila da pride po SMS-u. Tako da Ac, določi uro in rezerviraj mizo v kotu v BTC-ju, tam, kjer smo že enkrat bile....user posted image . Pa še dve potrditvi čakamo, Mml in Taja Nagaja....

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2580
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
5.2.2013 9:36:22   
ac
Jaz lahko od 18:00 naprej, tako da še ostale povejte kdaj bi, pa rezerviram jutri, ko bom imela vse INFO! Pa upam, da bom jutri manj tečna kot sem danes user posted image

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2581
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
5.2.2013 9:37:50   
lonja
Ac, tečnoba je po mojem z leti kaj povezana. Me smo še mlade, veš....user posted image . Dejmo rečt ob 19 uri, če je to vsem ok.


(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 2582
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
5.2.2013 10:57:31   
Izabela_
Hoj, jaz lahko pridem okoli 19h, ker ima user posted image ob 17.30 še en pregled pri zdravniku, ko pride domov, pa rabim potem pol urce do CityParka.

Matevž ima sumamed in danes je končno malo boljši, oziroma kar precej. Ponoči je še imel vročino, a je ni bilo treba več zbijati, zdajle je pa po moje celo nima. Ima tudi zelo vneto eno oko. Zdajle je pojedel dva kivija, kar štejem za zelo pozitiven znak.

Super, da se vidimo. user posted image

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2583
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
5.2.2013 21:46:41   
Nana Liza
Najprej vse čestitke NRMM1! Naredila si pravo otvoritev. user posted image

Taja Nagaja - user posted image za Bino.

Punce! Se prav veselim, da se jutri vidimo in kakšno rečemo. Upam, da sneg ne misli preveč resno, sicer moramo pa čvekanje nadoknaditi za vso jesen!
Lonja- hvala za mesič. user posted image
Ac-za tistih 20 pa nazdravimo. user posted image

Se torej dokončno domenimo jutri.

Čau, NL.

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2584
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
6.2.2013 8:47:29   
lonja
Ac, evo Mml je javila, da se nam pridruži po 19.30 uri user posted image . Boš rezervirala mizo? Si še tečna user posted image ?

Jst se ful veselim, da se vidimo user posted image .

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 2585
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
6.2.2013 10:11:27   
ac
Evo mene. Nič tečna, čeprav imam čist mokre noge, sem ravno z enega sestanka zunaj po plundri user posted image user posted image .

Miza v kotu ravnokar rezervirana ob 19h za 6 oseb na moj priimek, ki ga itak verjetno nobena ne pozna user posted image no, pa saj bom verjetno jaz točno tam user posted image Če me ne bo lačna Izabela prehitela user posted image

Se vidimo, super!

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2586
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
6.2.2013 10:25:39   
Izabela_
No, super, lačna ali ne, jedla bom veliko, kot vedno. user posted image

Ravno gledam, če se mi da ven v tale sneg in odmetat avto in ga postavit pod streho - da ne bo popoldne potem še več dela... Hmmm... Res ne vem. Si pa že delam drugo kavico to jutro. Upam, da uspem kaj narediti, čeprav imam malo slabo vest, ker Matevža prepustim računalniku in televiziji. No, jutri ga bo čuvala moja mama, pa bo gotovo bolj pestro zanj.

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 2587
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
6.2.2013 13:37:06   
mml
Sem že od zjutraj slabe volje...

...sem si obula uggice namesto snežk, kar pomeni, da bom imela premočene noge še preden bom speljala s parkirišča...grrrrrr....

Poleg tega je imel Matic 1/3 bobniča čisto rdečo in seveda jamra, da ga boli...trenutno je na Naklofenu, bom videla kaj bo...

Do jutri se moram spomniti, kaj bom imela za seminar (ob 14., dan pred praznikom user posted image , kot da bo kdo prišel...) in ga seveda pripraviti...

Edina dobra stvar..ta teden nimam več vaj za študente... imam pa jutri izpite...

pa še kam naj gremo na dopust ne vem...user posted image  je za Grčijo, jaz pa za Borneo user posted image ...cena približno enaka...


_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2588
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
7.2.2013 8:57:11   
ac
Dobro jutro.

Mml in Taja Nagaja, včeraj smo vaju pogrešale user posted image Smo se imele prav luštno, na srečo zgodaj zaprejo, tako, da nismo mogle preveč čvekat in bo podaljšen vikend menda lepo vreme user posted image Nana Liza, si me navdušila za smučanje, tako da jutri gremo, upam, mal se pognat po snežnih strminah. Da bomo naslednje leto pripravljeni za v hiško sredi smučišča user posted image

Izabela, a Matevž je danes že v šoli? Lonja, kako je pa v takem vremenu z vožnjo do doma? A imate spluženo do hiše? No, jaz sem tud danes z biciklom user posted image

Vse skupaj se imejte lepo in jutri predvsem kulturno user posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 2589
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
7.2.2013 9:40:11   
lonja
Ac, Nana Liza, Izabela, hvala vsem za prijeten klepet, se moramo kar malo poboljšati v smislu dogovarjanja, ker pol tko fajn vedno izpade user posted image . Pa itak zdej mormo še dobropis izkoristit, a ne Ac? Te zanima, kako je s pluženjem pri nas? Snega imamo trenutno res full, ampak so kmetje velik bolj pridni za plužit kot komunala na Vrhniki in ponavadi je največja štala, ko pridem v ''mesto''. Pri nas plužijo kmetje, ki očitno ponoči ne spijo in je problem samo dvorišče, ki pa seveda počaka na naše roke in našo lopato. Pa še to se je zadnjič user posted image  znašel in je tudi za dvorišče poprosil bližnjega kmeta s traktorjem. Mu je dal 10 EUR, prihranil pa mu je kako uro dela zagotovo. Kam greste smučat jutr?

Nana Liza, una tvoja hiška na smučišču pa res super zgleda....pa pogled na prazno smučišče še bolje....mogoče pa nam res rata....se mormo potrudit, a ne user posted image ? Dej pošlji uno slikco roštilja in kaj več detajlov, plizzzzz.

Izabela, upam, da je Matevž bolje in da gre res v ponedeljek v šolo user posted image . Si se ok počutila po vsej tisti hrani, mene je še celo noč tiščalo in nisem mogla spat user posted image .

Imejte se fajn, mi gremo dans nazdravit zaključku revizije in novim zmagam naproti. Pa mal prej gremo domov....pol pa tri dni doma, juhuhu.


(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 2590
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
7.2.2013 9:41:14   
lonja
Aja Ac, pa res hvala za večerjo včeraj, si mi vrgla žogico....user posted image .

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2591
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
7.2.2013 10:11:36   
ac
Lonja, ne, ne, nič ti nisem vrgla žogice, pijača je bila za RD, hrana pa mini kompenzacija za to, da vas ne morem povabit na roštiljado domov user posted image Čeprav imam še čas, sta Izabela in Nana Liza najprej na vrsti user posted image Seveda pa se samemu srečanju julija ne boš izognila user posted image

Smučat gremo pa kar na eno začetniško smučišče, glede na to, da Maja še ni smučala, Sara pa lani 2x (v življenju) - Šentjošt nad Horjulom.

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2592
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
7.2.2013 10:41:58   
lonja
Ac, Šentjošt je super, veš. Še posebej za začetnike. Mogoče se vidimo user posted image .

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 2593
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
7.2.2013 12:08:09   
Izabela_
Hojla,

res je bilo zelooo fino včeraj. Hvala še posebej Ac in se v treh mesecih spet vidimo. user posted image

Aljoša je ponoči ful kašljal, šele ob ene 2h se mu je pomirilo, tako da ni šel v vrtec danes. Matevž je pri moji mami, ker sta bila nemogoča skupaj. On je okej, je šel v kombinezonu in naj bi delala snežaka.

Hrane sem pa celo JAZ mogoče pojedla preveč ali pa je bila kava preveč ali je pa Aljoša preveč kašljal - nekaj je bilo, da nisem preveč naspana. user posted image

Še tisti link na Mesto igrišče na Mali ulici: http://www.ljubljana.si/si/zivljenje-v-ljubljani/v-srediscu/80796/detail.html.

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 2594
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
7.2.2013 20:36:39   
Nana Liza
Najprej vsem včerajšnjim jedkam in tudi ostalim, ki si zaslužijo, vse najboljše na ta debeli četrtek. :-)
Včerajšnja večerja je res bila carska. Meni je bilo odlično.
Ac- hvala, tvojih 20 ne bomo pozabili, ker smo se imele tako fajn. Za hiško na smučišču pa zmenjeno. :-) Mislim, da bi bili otroci navdušeni.
Ravnokar sem končala hlače in puloverček tigrčka. Tevž je pomeril in mu super ustreza. Ela pa je navdušena z novo roza obleko princeske, ker zadnja 3 leta je imela vsako leto oblečen isti model obleke s Hoferja, ker sva obe z mami 3 leta nazaj na isti dan kupili enaki obleki, le različne velikosti. To se nama velikokrat z mami zgodi, da si kupive kaj enakega, ker imava zelo podoben okus. Ha ha ha.
Lonja-link imaš na mailu.
Izabela - naj se Aljoša čimprej pozdravi.
Lepo izkoristite jutrišnji kulturni dan. Napovedan je sonček.
NL.

< Sporočilo je popravil Nana Liza -- 7.2.2013 20:38:41 >

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2595
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
8.2.2013 6:28:02   
NRMM1
D.jutro!

Ja sej vem, da je spet čudna ura, glede na to, da je fraj dan, ampak ne morem več spat. Je pa res, da me vsako večer sfali že ob 21.00, tak da je 9 ur čisto dovolj za ta leta user posted image .

Punce, vidim, da ste se fino fajn imele user posted image . Če se ne bi bilo treba peljat nazaj v Mb, bi se Vam z veseljem pridružila.

TajaNagaja, super za Bino user posted image user posted image . To pa je novica, po vseh teh letih alergij. Za Roglo se kar začni pripravljat tam marca enkrat user posted image , ker jo bom ziher potrebna user posted image . Lahko se katera pridruži, več nas bo, bolj bo luštno!

Mml pa ne bit slabe volje, glede na to, da si ti vedno nasmejana, ti verjetno tale slaba volja ne paše.

NL hvala. Otvoritev je, zdaj pa naj mi hitro katera sledi. SUper za pustna oblačila. Mi moramo jutri z otroci v povorko. Pri Maruši so lahko poljubno oblečeni, pri Maši imamo skupno masko in sicer ''čira čara črke začara''. Bomo čarovnice z nalepljenimi začetnicami otrok user posted image .

Izabela kako gre hiška? Bomo še deležne kakšne slike?

Ac, kako tvoji 20 user posted image ? Fajn smučajte.

Tinas kje si se pa ti skrila? Kako mala in velika punca?

Pri nas doma, počasi prehladi pojenjajo. Edino Maša se drži teh 14 dni, mi 3je z zabitimi nosi, kašlanjem, ati je celo zopet na AB, tako da smo krehali v eno. Zdaj bi bilo pa dovolj za letos. Drugače pa se moje počutje izboljšuje, nekam čudno veliko energije občutim in volje do stvari, ki mi prej niso dišale niti malo (beri pucanje) user posted image . Slabosti so se zmanjšale za 80%, še mi je kdaj zvečer slabo, ampak to je proti prej, kaplja v more.

Punce lepo bodite, uživajte max! Pa tolko pridne bit pri javljanju, kot ste bile zdaj 14 dni user posted image


(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 2596
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
8.2.2013 19:34:13   
ac
NRMM, ja, kaj češ, najstniška leta so mimo user posted image Sem pa postala ful aktivna - kolesarim, drsam, danes smo končno šli še smučat user posted image Lonja - res zelo luštno smučišče! Sem rekla Sari, da boste mogoče prišli in je bila potem vsa žalostna, ker ni bilo Ajde. No, pa kdaj drugič user posted image

Jutri pa vsem enga veselega pusta hrusta, pa čim več krofov user posted image

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2597
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
8.2.2013 19:58:26   
lonja
Evo, mi smo pa ravnokar nazaj iz nočne smučarije na Črnem Vrhu nad Idrijo, smo se v dveh urah in pol nasmučali kot bi smučali cel dan kje, kjer bi pol dneva stali v vrstah. Tu ni blo skor nič folka, super je blo. Dopoldan pa smo kar našo privat žičnico za hišo zalaufal user posted image , pa so se punce smučale. Jutr gre Ajda na Stari Vrh, jst bom pekla krofe, pa Manca mi bo pomagala user posted image .

V maškare pa po mojem jutr še ne bomo šli, v ponedeljek imata bejbi pustni nastop s plesnimi vajami, v torek pa gresta itak našemljeni v šolo/vrtec.

Ac, super, da ste uživali user posted image . Mogoče se pa drugič kaj prej zmenimo in res vidimo.

Lep preostanek vikenda.

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 2598
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
14.2.2013 16:50:43   
tinas
ojla,
hitro javljanje med popoldanskim spanjem naše male šefice :)
preživeli smo pust, Lia Roza je vztrajala, da želi biti tigrica iz Kung fu pande, tako da ni bilo druge, kot da pljunem v roke in stvar zašijem :) pa je kar uspelo, se mi zdi (fotke so na FB-ju). maša malčica pa je bila medo, sicer oblačilce ni pustni kostum, ampak čisto taprav pajacek za zimo v obliki medvedka :))) smo bili v torek na pustovanju in sta obe uživali, tudi Ula je bila v vsem tistem kažinu prav dobrovoljna in je potem, kljub glasni glasbi mirno zaspančkala :)

Lia Roza je v šoli pridna, sem bila na pogovornih prejšnji teden in so jo pohvalili, pa tudi sama vidim, da ji gre fajn. bere ne najraje, toliko kot mora (to je 10 min na dan), to se vpisuje v bralno hišico. v knjižnici si izbira že debelejše knjige, prebrala je že 2 dela Anice od Dese Muck, pa dva dela Pike Nogavičke. vztrajam pa da bere naglas skupaj z mano, tako da vidim, da dejansko bere prav in da razume kar prebere. z matematiko pa sploh ni problema, saj zelo rada računa, skoz me kaj sprašuje in kar malo prehitev snov (deljenje, množenje, poštevanke, itd). zdaj jo zanimajo vlomki user posted image

komaj čakam smučanje in sicer še drugi teden je šola, potem so počitnice, potem pa še teden smučanja, tako da bo rožica imela kar 2 tedna počitnic. upam, da bomo zdravi in da se bomo imeli lepo user posted image zdaj sta obe malo prehlajeni, Ula je imela včaraj tako gnojno oko...groza, ampak smo spirali s fiziološko in je danes že super. si z ročicami znosi ves šmrkeljček v očke...pa saj bo kmalu pomlad user posted image pri nas že ful cvetijo zvončki user posted image .

ta velik škrat je prišel iz glasbene in me že priganja z računalnika user posted image

aja, naj povem, da je Lii Rozi danes tašča prinesla darilo za valentinovo od njenega 'možeka' user posted image , ja hitri so tej otroci user posted image

pa-pa
T

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2599
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
15.2.2013 20:51:11   
lonja
Evo, še eno hitro javljanje, preden zaprem potovalke, jutr gremo namreč smuuuuučat, v Kronplatz, juhuhuu user posted image .

Sicer Manca nekaj štrajka, že od srede kuha vročino, sva bili pri zdravniku, pa razen zamašene ene nosnice ni ugotovil nič pametnejšega user posted image . Tako da Calpol zbija vročino, pa upamo, da se ne poslabša kje v Italiji.

Pust smo preživeli tudi mi, ena je bila snežna vila, druga pa pika nogavička in sta bili full luštni user posted image .

Imejte se lepo, naj vas ne zamede spet kak sneg, pri nas ga imamo okrog metra user posted image .

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 2600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?