|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2010
5.5.2009 12:05:33   
Žaži
Pozdravljeneuser posted image

Vse kaže da se vam pridružujem, danes sem naredila dva različna testa in oba kažeta +, sicer je testna črtica še zelo svetla (jutri naj bi dobilauser posted image ), vendar po izkušnjah tudi rahla črtica pomeniuser posted image . Usaj upam da je tako.

PDP je po mojih izračunih 10.1.2010.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Januarke 2010
5.5.2009 12:41:51   
polkadus
Čestitke novim user posted image , se nas kar nabirauser posted image . Punce, kdaj ste kaj imele zadno M, ker mene ti izračuni čist medejo no, sem smotana. Mogoče zato, ker gledam zadnjo M pa tisti user posted image , ki mislim, da je bil ta praviuser posted image . Lep dan.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Januarke 2010
5.5.2009 12:53:28   
polho3006
Moja zadnja user posted image  je bila 28.03 in največ internetnih izračunov pokaže rok 02.01.2010. Po enem izračunu pa 31. 12. 2009, tako da user posted image ...jaz verjamem da bom moj malček prišel na svet januarja, ker več izračunov pokaže ta datum.

Žaži in vsem novim user posted image  pa iskrene čestitke.

(odgovor članu polkadus)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Januarke 2010
5.5.2009 13:06:23   
pikica36
moja zadnja -26.3 pa mi  kaže izračun isto kot tebi

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Januarke 2010
5.5.2009 13:23:38   
polkadus
No moja zadnja pa 17.3. Čeprav moj pravi, da je bil 19.4. tisti danuser posted image , ampak takrat bi morala že počasi dobiti novo M in najbrž ni nekaj šans za zanosit. Ali pač?!

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Januarke 2010
5.5.2009 13:33:31   
Žaži
Zadnjo M sem imela 5.4., rok pa naj bi imela 10.1., naredila pa sva ga na vikend 17.-19.4.

(odgovor članu polkadus)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Januarke 2010
5.5.2009 14:52:09   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: Žaži

Zadnjo M sem imela 5.4., rok pa naj bi imela 10.1., naredila pa sva ga na vikend 17.-19.4.


uh ti pa veš kdaj sta ga nardila!user posted image  midva pa nivama pojma kdaj je ratalo. pa tak pove G pol na pregledu kdaj je bil spočetuser posted image !!

aja zadno M sem imela pa 7.4 (prvič da sem jo mela 41 dan ciklusa! ponavadi jo imama 29-31 dan)

_____________________________

TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Januarke 2010
5.5.2009 14:55:14   
tinncyka
 
 
 
 
user posted image
 
 
 
 
user posted image
 
 
 
user posted image
 
 
PDP           NICK (starost)  (?user posted image ,?user posted image  )   KRAJ       PREGLED            NS
 
02.1.2010   pikica36 (38)     (5user posted image ,2user posted image )      Sg              ?                 ?
02.1.2010   Kika99   (27)     (1user posted image ,0user posted image )      ?        25.5.09                ?
03.1.2010  memole80(?)      (2user posted image ,1user posted image )        ?                ?                ?
?                 polkadus   (?)      (3user posted image ,1user posted image )         ?                 ?               ?
 
3.1.2010     nony         
04.1.2010   katra55 (?)        (2user posted image ,1user posted image )           ?               ?                  ?
07.1.2010   oton(?)               (2user posted image , 1user posted image )          ?              ?                   ?
10.1.2010   žaži(?)                (?user posted image ,?user posted image )            ?                ?                  ?
14.1.2010   tinncyka(19)       (2user posted image , 0user posted image )        CE             ?                  ?
user posted image
 
 
 
 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:  
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
     

       
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ  

  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka?




    _____________________________

    TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

    14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

    (odgovor članu tinncyka)
  • Neposredna povezava do sporočila: 108
       RE: Januarke 2010
    5.5.2009 15:00:18   
    katra55
    IZVIRNO SPOROČILO: Žaži

    Pozdravljeneuser posted image

    Vse kaže da se vam pridružujem, danes sem naredila dva različna testa in oba kažeta +, sicer je testna črtica še zelo svetla (jutri naj bi dobilauser posted image ), vendar po izkušnjah tudi rahla črtica pomeniuser posted image . Usaj upam da je tako.

    PDP je po mojih izračunih 10.1.2010.


    Čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
    Tudi pri meni je bila zelo svetla črtica.

    (odgovor članu Žaži)
    Neposredna povezava do sporočila: 109
       RE: Januarke 2010
    5.5.2009 15:01:24   
    katra55
    Zadnjo M sem jaz imela 30.3., po vseh izračunih imam PDP 4.1. 

    (odgovor članu katra55)
    Neposredna povezava do sporočila: 110
       RE: Januarke 2010
    5.5.2009 15:17:03   
    aqua77
    Pozdravček vsem user posted image !!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    Zdaj vas je pa že za celo vojsko!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    Pridne!! Kar tako naprej!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    " Neka bude, što biti nemože."
    P.P.Njegoš

    (odgovor članu katra55)
    Neposredna povezava do sporočila: 111
       RE: Januarke 2010
    5.5.2009 15:43:50   
    tinncyka
    user posted image  
    user posted image
     
     
     
     
    user posted image
     
     
     
    user posted image
     
     
    PDP           NICK (starost)  (?user posted image ,?user posted image  )   KRAJ       PREGLED            NS
     
    02.1.2010   pikica36 (38)     (5user posted image ,2user posted image )      Sg              ?                 ?
    02.1.2010   Kika99   (27)     (1user posted image ,0user posted image )      ?        25.5.09                ?
    03.1.2010  memole80(?)      (2user posted image ,1user posted image )        ?                ?                ?
    ?                 polkadus   (?)      (3user posted image ,1user posted image )         ?                 ?               ?
     
    3.1.2010     nony         
    04.1.2010   katra55 (?)        (2user posted image ,1user posted image )           ?               ?                  ?
    07.1.2010   oton(?)               (2user posted image , 1user posted image )          ?              ?                   ?
    10.1.2010   žaži(?)                (?user posted image ,?user posted image )        ?                ?                  ?
    14.1.2010   tinncyka(19)       (2user posted image , 0user posted image )        CE             ?                  ?
    user posted image
     
     
     
     
    ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
    Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:  
    PRVO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

    DRUGO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

    TRETJE TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
     

       
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ  

  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka?



    _____________________________

    TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

    14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

    (odgovor članu aqua77)
  • Neposredna povezava do sporočila: 112
       RE: Januarke 2010
    5.5.2009 16:22:28   
    Žaži
    IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka

    IZVIRNO SPOROČILO: Žaži

    Zadnjo M sem imela 5.4., rok pa naj bi imela 10.1., naredila pa sva ga na vikend 17.-19.4.


    uh ti pa veš kdaj sta ga nardila!user posted image  midva pa nivama pojma kdaj je ratalo. pa tak pove G pol na pregledu kdaj je bil spočetuser posted image !!

    aja zadno M sem imela pa 7.4 (prvič da sem jo mela 41 dan ciklusa! ponavadi jo imama 29-31 dan)


    Sva bila tiste tri dni zelo pridna, O sem pa imela 20.4. tako da samo ti datumi v poštev pridejouser posted image . Saj za prvega pa nisem vedela, od poroda imam pa zelo točne M in O vsak mesec 16 dan v ciklusu.


    Kaj pa pomeni na seznamu kraj? A od kod smo ali kje bomo rodile, da povemuser posted image .


    Za seznam pa imam pregled 20.5.

    (odgovor članu tinncyka)
    Neposredna povezava do sporočila: 113
       RE: Januarke 2010
    5.5.2009 16:30:05   
    tinncyka
    IZVIRNO SPOROČILO: Žaži

    Kaj pa pomeni na seznamu kraj? A od kod smo ali kje bomo rodile, da povemuser posted image .





    iz kje smo!!user posted image

    _____________________________

    TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

    14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

    (odgovor članu Žaži)
    Neposredna povezava do sporočila: 114
       RE: Januarke 2010
    5.5.2009 16:31:04   
    tinncyka
    user posted image  
    user posted image
     
     
     
     
    user posted image
     
     
     
    user posted image
     
     
    PDP           NICK (starost)  (?user posted image ,?user posted image  )   KRAJ       PREGLED            NS
     
    02.1.2010   pikica36 (38)     (5user posted image ,2user posted image )      Sg              ?                 ?
    02.1.2010   Kika99   (27)     (1user posted image ,0user posted image )      ?        25.5.09                ?
    03.1.2010  memole80(?)      (2user posted image ,1user posted image )        ?                ?                ?
    ?                 polkadus   (?)      (3user posted image ,1user posted image )         ?                 ?               ?
     
    3.1.2010     nony         
    04.1.2010   katra55 (?)        (2user posted image ,1user posted image )           ?               ?                  ?
    07.1.2010   oton(?)               (2user posted image , 1user posted image )          ?              ?                   ?
    10.1.2010   žaži(?)                (2user posted image ,1user posted image )        ?     20.5.09                    ?
    14.1.2010   tinncyka(19)       (2user posted image , 0user posted image )        CE             ?                  ?
    user posted image
     
     
     
     
    ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
    Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:  
    PRVO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

    DRUGO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

    TRETJE TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
     

       
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ  

  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka?




    < Sporočilo je popravil tinncyka -- 5.5.2009 16:32:23 >


    _____________________________

    TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

    14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

    (odgovor članu tinncyka)
  • Neposredna povezava do sporočila: 115
       RE: Januarke 2010
    6.5.2009 6:32:48   
    nikita 33
    Punce tudi jaz sem danes naredila test na vse zgodaj in pokazal je + .Juhu.
    ZM je bila 5.4. in po izračunih naj bi rodila 10.1. 2010.

    Imam pa za vas eno vprašanje. Z dragim sva že precej časa nazaj rezervirala jadranje od 18.5. za en teden in sedaj me je zelo strah ali naj grem ali naj ostanem doma. Prosim za nasvete.

    (odgovor članu tinncyka)
    Neposredna povezava do sporočila: 116
       RE: Januarke 2010
    6.5.2009 9:14:45   
    nony
    Dobro jutro....kako ste?...no jaz se bom bom pa danes naspala ,ker sem fraj in jutri tudi kako mi paše,da se malo spočijem...

    _____________________________

    Upanje ostaja....

    (odgovor članu nikita 33)
    Neposredna povezava do sporočila: 117
       RE: Januarke 2010
    6.5.2009 9:41:08   
    Žaži
    IZVIRNO SPOROČILO: nikita 33

    Punce tudi jaz sem danes naredila test na vse zgodaj in pokazal je + .Juhu.
    ZM je bila 5.4. in po izračunih naj bi rodila 10.1. 2010.

    Imam pa za vas eno vprašanje. Z dragim sva že precej časa nazaj rezervirala jadranje od 18.5. za en teden in sedaj me je zelo strah ali naj grem ali naj ostanem doma. Prosim za nasvete.



    Jaz ti lahko samo sama po sebi rečem da bi šla. Meni je za veliko stvari žal da nisem kam šla v med prvo nosečnostjo, celo poročno potovanje sem odpovedalauser posted image . Kar v nekem prepričanju da če sem noseča je pa to enako kot bi bila bolna ali na pol invalid in moram ves čas nekaj pazit, pa ne jest, pa ne pituser posted image user posted image user posted image . Kaka butara, sedaj se ne odpovem več ničemur, je pa res da je moja nosečnost potekala brez zapletov in sem ga še prenosla za 8 dniuser posted image .
    Sicer pa vprašaš G kaj meni o tem.......

    Kako ste kaj danes? Vas že kaj matrajo nosečniške tegobeuser posted image user posted image

    (odgovor članu nikita 33)
    Neposredna povezava do sporočila: 118
       RE: Januarke 2010
    6.5.2009 10:02:39   
    polho3006
    Jaz sem tako tako...ne vem če sem pojedla kaj napačnega ali je vzrok da mi je slabo, malo bitjece ki rase v meni. Že od nedelje mi je tako čudno pa mi je slabo pa je spet bolje, pa spet...pa me nekaj po trebuhu zvija, pa sem napihnjena. Danes samo da pomislim na hrano mi začne dvigovati. Samo pri meni ni to nič čudnega ker imam full občutljiv želodec in mi je že bilo prej dosti slabo.
    O.k. Slabosti bi že lahko pripisala k nosečniškim težavam, na težave s prebavo pa bolj kaže zvijanje in občasno driskanje. Pijem čajček in komaj čakam da bo konec službe da grem domov.
    Kako se pa držite ostale januarke 2010?

    (odgovor članu Žaži)
    Neposredna povezava do sporočila: 119
       RE: Januarke 2010
    6.5.2009 10:30:12   
    Patrishka
    hei ho :)

    mi tudi se cakamo, da zagledamo user posted image in ali bom januarka ali ne.  Res je da je za moj test prehitro, ampak neko spikanje in nepasanje nicesar, pa kr neka napihnjenost mi ne dajo miru.

    No ob tej priloznosti bi rada vprasala kdaj so se vam pojavile kake tezavice? slabost ..... ( dejansko nacrtujemo 1 nosecnost in sm se bolj nova )

    P.S. lepo nosecnost vsem ki ste ze zagledale user posted image in seveda cim bolse pocutje :)

    (odgovor članu polho3006)
    Neposredna povezava do sporočila: 120
       RE: Januarke 2010
    6.5.2009 11:39:08   
    polkadus
    nikita:  jaz se strinjam z žaži, ker če se ti fajn počutiš, ni problema, razen če ti je že tako slabo in bi ti bilo zaradi jadranja še slabše. Jaz sem bila v prvi aktivna do konca in mi je rekla babca, da sem tudi zaradi tega lažje rodila in imela več kondicije in moči.
    Drugače pa slaaaabo, slabo, pa lačna, pa ne bi jedla, pa bi...malo tudi že tečna in komaj čakam prvi pregled, ki je 25.5. Da vidim ali je ok ali ni. Lep dan vsem.

    (odgovor članu Patrishka)
    Neposredna povezava do sporočila: 121
       RE: Januarke 2010
    6.5.2009 11:50:56   
    Kika99
    Živijo punce


    Jaz sem prišla iz pregleda pri moji G. Včeraj sem imela rahel rjavi izcedek in me je skoraj kap. Tkoj sem jo poklicala in mi je rekla da naj danes pridem.

    Naredila mi  je UZ in veste kaj ?????????? videlo sta se 2 vrečki  in mi je rekla mislim da bosta 2 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   oz. je rekla " No vidita se dve g. vrečki to pomeni če bo vse normalno da bosta DVOJČKA.


    omg Ne morem verjeti sem presrečna JUHU JUHU JUHU in za nameček imam cel mesec bolniško JEEEEEEE.


    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


    Kako ste ostale ?


    (odgovor članu Žaži)
    Neposredna povezava do sporočila: 122
       RE: Januarke 2010
    6.5.2009 11:52:59   
    polho3006
    Kika ČESTITAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

    Pričakuješ prvič ali že imaš kakšnega malega nagajivčka?

    (odgovor članu Kika99)
    Neposredna povezava do sporočila: 123
       RE: Januarke 2010
    6.5.2009 12:09:19   
    Žaži
    Kika, čestitam za dvojčkauser posted image . Je pa krvavitev pri dvojčkih skorajda pravilo.


    Jaz sem v redu, še vedno ne dojemam, počutim se v redu, morda kakšna majhna sprememba, vendar nič posebnega oziroma takega, kar bi nebi bilo tudi v nenosečem stanju normalnouser posted image .

    Kako so pa vaši partnerji sprejeli novico? Kako ste jim povedale?


    Jaz sem ga po telefonu poklicala in nadrla da kaj je pri prvem mečkal dve leti, sedaj pa v prvo zna narediti otrokauser posted image user posted image . Mu par minut ni bilo nič jasno, potem je bil pa zelo vesel, ker je za drugega on začel prvi navijat, jaz sem pa hotela še kako leto počakati.

    (odgovor članu polho3006)
    Neposredna povezava do sporočila: 124
       RE: Januarke 2010
    6.5.2009 12:10:58   
    tinncyka
    ojla! jaz sem pa danes klicala za datum pa sem ga dobila komaj 10.6! upam da bo vse vredu da se ne bo ponovila zgodba od lanskega leta!

    Kika99 čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za 2!!!!!!

    _____________________________

    TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

    14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

    (odgovor članu polho3006)
    Neposredna povezava do sporočila: 125
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
    Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
    10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
    Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




    Nos.
    пеперутка16

    Kako majhnim otrokom čistite nos?