|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
31.8.2009 13:38:05   
buhtlčk
Halo!

Naš mulček spi, ga je dvourno uvajanje v varstvo čist izmučilo in mi je zaspal v avtu. In ker ima baterije s hitrim polnjenjem je potem trajal doma eno uro, da je spet zaspal. Sej je že 5 minut prej spal no, kaj se greš mami user posted image U glavnem - bilo je super, men je ful všeč, obe tetici, prostor in vse. Tamal se obnaša kot da jih že od prej pozna in sem vesela, da bo tam. Jutri bova tam dopoldne in bom šla vmes malo ven, v sredo pa do kosila. Potem pa, če bo vse ok, bo mogoče že spal.

Cunje mi kupujemo 92, ker trenutno nosi 80 in 86. Skrbim pa za to, da sorodstvo obvestim ko je čas, da prenehajo določeno številko kupovat user posted image . Tko da cunj zaenkrat mamo še vedno fuuuuuul. Zoja Miša me je pa mami fajn spomnila, naj kratke hlače spravim in ne dam naprej, ker če bo drugo leto slučajno brez plenic, mu bodo najbrž spet prav. Bi blo fajn.

TIBOR (nell), URŠA (karmar), LUKA (barbarinha) in ANEJ (pikicai) - čestitke za prvi rojstni dan !!

nell lušne slikice

grem si jaz zdaj krompir na zaski potenstat - mljaska

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4051
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
31.8.2009 13:53:17   
gajka
Pozdravljene! Se samo malo bolj na hitro oglašam, da vam povem, da smo še vedno živi in zdravi. user posted image

V petek smo bili na Molički planini. Sem zaradi spleta okoliščin (user posted image je bolela glava) dobila to čast, da sem lahko ves čas tovorila našega ta malega junca. Sem bila na momente že precej pri koncu z močmi, musklfiber je še pa po malem danes moj spremljevalec. Smo pa med potjo (Pl. Ravne - kapelica na Molički pl.) uspeli srečati 2 ne pogosto videni živali - gada user posted image (mladiček, očiten cik-cak, tudi pofotkali smo ga, ko se je pod skalo skril) in divjega petelina - ruševca (se je splašil 2 metra pred mano in priletel iz borovcev, me je skoraj veršlok! user posted image ).

Pa še nekaj utrinkov z našega izleta v troje (pardon, v četvero, ker se nam je že na štartu pridružil nek simpatičen kužek s planšarije in hodil celo pot z nami, tja in nazaj):

Mamica (beri: tovorna mula), Rok in kužek:
user posted image

Razgled z nekje najvišje točke na poti (ca. 1900 m):
user posted image

Cilj - kapelica Cirila in Metoda na Molički planini:
user posted image

Rok na cilju:
user posted image

Komaj čakam, da naš malček toliko zraste, da bo tele poti premagoval kar s svojimi nogicami. user posted image Mu pa že kar dobro kaže v tej smeri, ker zdaj že nekaj dni pridno dela samostojne korake user posted image (bom enkrat te dni pokazala filmček njegovih prvih samostojnih korakov).

Evo, pa še ena od zadnjič, ko je Roka totalno fasciniral dojenček - lutka:
user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4052
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
31.8.2009 14:31:00   
Erin

 user posted image user posted image user posted image URŠA (karmar), LUKA (barbarinha) in ANEJ (pikicai) - VSE NAJBOLJŠE!!! user posted image user posted image user posted image



user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4053
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
31.8.2009 21:19:33   
Zoja Miša
Vidim, da nobena ne odgovarja na vprašanjauser posted image . Bom pa naredila, kot se mi zdi najbolj pametno.

Gajka, super slike! Pridna si, da si ga nosila vašega velikega fanta! Bravo mami!

Buhtlček, super, da je Gašperju fajn. Mi2 začneva jutri. Me prav zanima kako bo. Se veselim, s kančkom strahuuser posted image

Nočka! Pa vsem lep začetek jutri!!!!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 4054
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
31.8.2009 21:27:15   
bella02
Zojko Mišek; Kaj sem pa jestuser posted image ? Zrakuser posted image ? Ne bit žalostna, punce so prezaposlene. Sem šla gledat še nazaj, kaj te je zanimalo. Term 3000 ne poznam, za bundico pa je verjetno smiselno kupiti eno cifro večjo. Jaz se še ne ubadam s tem, moram pa najprej pogledat, kaj imamo od Tjaše. Prvo moram prečekirat, kako smo z bodiji. Jest ostanem tle, pa če bova sami dve, a ne? Erin, Sayuri, Gajka, Krysia, buhtlčk, Anita, Tejkaz, sandra in še katera tudi verjetno ne, več pa že ne upam rečt. PUNCE, DEJTE SE KEJ JAVIT NOOOOOOO!

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4055
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
31.8.2009 21:31:48   
betty
Zivjo!

Rok je glihkar zaspal. predno sva sla spat je padel na kamin z nosom in se poskodoval. iz ene nosnice mu je tekla kri, pa zraven nosa je kozica pocila... auuu! je kr jokal, tko da smo ga potem komaj umirili. namazali smo ga z maslom. tko da bomo videli če deluje in ne bo podpludb. zdej je zaspal na boku. sem ga sla še z b-pantenom namazati- o joj! sem čist na tleh. moj pa tudi.

_____________________________

ROK je moj sonček!

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4056
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
31.8.2009 21:35:25   
K_a_t_j_a


URŠA (karmar), LUKA (barbarinha) in ANEJ (pikicai) - VSE NAJBOLJŠE in veliko otroške razigranosti! user posted image user posted image user posted image

nell krasne slikice in krasna torta! Ja Tibor je pa že pravi umetnik. user posted image user posted image Čist po mamici! user posted image

anita goitan luštna user posted image si! Pa bušija nam kaj pokaži, da spet dobimo mal luštov po user posted image . user posted image

gajka u pridna mami, da takole nosiš Roka! Zelo lepe slike! Pa user posted image user posted image user posted image za Rokove prve samostojne korake!

Št. zimskih cot - Jan je še zaenkrat na številkah 74 in 80. Za bundico bom še poštudirala koliko mu naj kupim. Mu bom kar tam probala gor, pa bom vidla kak mu bo prav. Je med manjšimi in drobnimi, čeprav se že bližamo 9 kg. Jaz se ne sekiram več glede tega, ker ima Jan manj kg, v glavnem, da se vredu razvija. Pa sej itak ne more bit buckast, če pa to pa onega ne sme.

Zoja Miša jaz ti svetujem, če bi blo tebi težje Kajo Lino tam pustit kot tvojemu, bi ti raje svetovala, da naj jo tvoj pelje. Najbolje pa je, da se posvetuješ z vzgojiteljico.

Vsem avgustovčkom in njihovim mamicam ter atijem pa želim lep jutrišnji dan. user posted image


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4057
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
31.8.2009 21:38:13   
K_a_t_j_a
IZVIRNO SPOROČILO: betty

Zivjo!

Rok je glihkar zaspal. predno sva sla spat je padel na kamin z nosom in se poskodoval. iz ene nosnice mu je tekla kri, pa zraven nosa je kozica pocila... auuu! je kr jokal, tko da smo ga potem komaj umirili. namazali smo ga z maslom. tko da bomo videli če deluje in ne bo podpludb. zdej je zaspal na boku. sem ga sla še z b-pantenom namazati- o joj! sem čist na tleh. moj pa tudi.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Za Roka in zate!


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu betty)
Neposredna povezava do sporočila: 4058
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
31.8.2009 22:09:01   
betty
user posted image user posted image user posted image URŠA (karmar), LUKA (barbarinha) in ANEJ (pikicai) - VSE NAJBOLJŠE!!! user posted image user posted image user posted image

gajka - svaka ti cast za taksen podvig. koliko časa / ur ste pa hodili gor? pa dobre fotke :)

K_a_t_j_a: hvala za tolažbo.

_____________________________

ROK je moj sonček!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4059
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
31.8.2009 22:14:55   
Erin
Am samo na hitro, grem spat ker moram ob 4.20 vstat....

Živčna sem fuuuuuul!!! Ampak sej bo... zej so mi že zamenjal turnuse, tko da če ne bom ta teden menjala bom prišla domov šele ob 17h, Tilen se pa uvaja, mislm a so nori.. že tako ga ne morem uvajat potlej se pa še cel dan ne morva vidt?? Za jutr sem si zrihtala menjavo potem pa ne vem kaj bo..

U glavnem

betty - user posted image user posted image upam da ni hujšega..

Vse ostale ki pa jutri prvikrat peljete naše user posted image v vrtec.. lepo se imejte pa ne jokat!!! Otrok se ravna po starših, če boste ve jokale bodo oni tud... Uživajte!!!

Cmoooooook!

(odgovor članu betty)
Neposredna povezava do sporočila: 4060
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
31.8.2009 22:19:48   
K_a_t_j_a
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Am samo na hitro, grem spat ker moram ob 4.20 vstat....

Živčna sem fuuuuuul!!! Ampak sej bo... zej so mi že zamenjal turnuse, tko da če ne bom ta teden menjala bom prišla domov šele ob 17h, Tilen se pa uvaja, mislm a so nori.. že tako ga ne morem uvajat potlej se pa še cel dan ne morva vidt?? Za jutr sem si zrihtala menjavo potem pa ne vem kaj bo..




Erin user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

S službo pa tudi upam, da ti spremenijo, ker tole je pa res smotano. user posted image


< Sporočilo je popravil K_a_t_j_a -- 31.8.2009 22:20:36 >


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4061
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
1.9.2009 8:15:22   
MATEJKA_
včeraj bla na sestanku za vrtec. danes se začne uvajanje - danes samo 1h skupaj z atijem, jutri 1h sama v vrtcu,... iz sestanka prišla globoko razočarana. v sobi 6 postelj za 14 otrok!?! ta glavna vzgojiteljica (neka starejša) smredela po čikih, da je groza. sem upala, da bomo dobili kako mlajšo - se običajno bolj ukvarjajo z otroci.
kosilo imajo že ob11h, kar bo naši miški čisto ritem zmrdalo. ko pa sem jih pred 2 msecoma vprašala, kaki je urnik v jaslih (da bi jo prej navadla), pa mi niso hoteli povedatuser posted image . pa kaj čem, drugje ni prostora.. tak so nas sem dali, ker je naš vrtec poln (prednost seveda imajo brezposelni).

zdaj pa samo upam, da me je včeraj prvi vtis varal in da bo ok.
smo pa v vrtcu o.župančiča mb - centrala.

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4062
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
1.9.2009 9:40:33   
tejkaz
Dan

Moja mladička sta v vrtcu. Čez pol urce grem po Jaša. Eva je zjutraj zakorakala v "veliki vrtec." Sem samo obstala pri vratih, cmok se mi je naredil v grlu. Ne morem verjet kam gre čas. Sama je nesla tisti nahrbtniček. Imajo pa res tako fletno narejeno. Mini stranišča, mini umivalniki, igralnica posebej. Notri mizice, stoli,.. Kasneje sem peljala še Jaša. Prišli smo na zajtrk. Seveda ni jedel, odrival je tisti krožnik, na stolu sploh ni obsedel, kar naokrog je šel, medtem ko so ostali normalno jedli. Nič se niso jokali, vsi so lepo jedli, izpolnili smo nekaj obrazcev, malo smo jih še gledali, Jaša je bil tavečji razbojnik, se vidi da že pozna igralnico in vzgojiteljici (sta Evini bivši). Kar ven na teraso je šel. Ko je bil obrnjen stran od mene, je vzgojiteljica rekla naj grem in se vrnem čez eno uro. In sem šla. Spet s cmokom v grlu. Telefon imam pri sebi, klicali me niso še nič, je že vse ok. Komaj že čakam da grem ponj.

Matejka, jaslične skupine imajo povsod kosilo ob 11.15. O tem smo že velikokrat govorili. Okoli dvanajstnih zaspijo. Otroci spijo na posebnih ležalnikih, ki jih imajo shranjene v omarah in jih dajo ven ko je čaz za spanje. Postlice so samo za otroke, ki so nemirni in ne morejo zaspati za ležalniku. Glede starejših vzgojiteljic in ukvarjanja z otroci pa ne vem no kako to drži. Jaševa je starejša in se z njimi veliko ukvarja. Evo je veliko naučila in res je bila super. Zdajšnja Evina je pa mlada in sem od prejšnjih izvedela, da se ji nič ne da ven hodit. Vse je odvisno od vzgojiteljev do vzgojiteljev. Tudi drugje so mladi in starejši delavci. Pa vsi dobro delajo.

Erin, user posted image kako je potekal prvi dan?

Katja, jaz sem bila včeraj v lekarni. Sem morala po nekaj zdravil za Evo, ker je precej slabokrva. In sva se z lekarničarko pogovarjali o teži in jedači. Eva je pri skoraj treh letih težka 12 kg velika pa 1meter in ne je skoraj nič. Je rekla, da se ona sicer sploh ne bi sekirala glede teže, če je otrok na splošno zdrav in živahen. Ko bova midve z Evo malo železo dvignili, se tudi jaz ne bom več sekirala glede njene teže. Za primerjavo, njena sovrtičkarka je pri treh letih težka 22 kg. Res je malo močnejša, ampak če bi njenih 5 kg dala Evi, bi bili obe najbolj zdravi in težki.

Betty, modro bo ravno tako imel. Ne bo pa imel zatečeno. Markarina je zakon, res. Pri nas smo imeli že hude padce in smo jih ravno zaradi margarine dobro odnesli.

Zoja Miša, jaz tudi ne poznam Term3000. Nisem bila še nikoli tam. Vem, da ne grem več v Snovik. Glede bundice. Mi bomo verjetno imeli bundico 86. Številka 80 mu je po dolžini glih na knap. Sicer bi notri stlačila še enega Jaša, samo po dolžini ne. In upam da je prvi dan minil brez težav.

Hm Gajka, ja izgleda da bo treba dojenčka naštimat. Rok se dobro razume z njimi. In bravo za prve korake.

Buhtlček, očitno nisem sledila dobro. A ste zamenjali varuško? Ali ste v vrtcu?

Zoja Miša, a ta teden bi jo ti uvajala? Jaz mislim da glede na to, da se ti kar precej sekiraš, da je res bolje da jo Grega odpelje v ponedeljek in on en čas vozi. On se bo res lažje obrnil in šel. Vidve se bosta lahko doma poslovili, moški pa to lažje naredijo brez solz. Če boš ti jokala tam ali boš žalostna, je večja verjetnost da bo jokala tudi Kaja Lina.
A cunjice morate označevat? Mi imamo garderobe in nahrbtnike. Pa če se omažejo, gre vzgojiteljica po obleko, ga preobleče in umazano da v garderobico.
Anita, res a ne? Prvi delovni mesec je šibnil. Hitreje kot če bi bili doma. Jaz konec tedna že prvi plačo dobim user posted image
A zdaj kaj bolje spite? Kako pa Zoja v varstvu? Glede vrtca že kaj novega?

Krysia
, kako prvi dan službe?

Bella, kako ste pa vi preživeli vrtec? In bravo in čestitke za izpit. PRidna si.

Nell, krasne slike. Tibor je res en doborvoljček. Kako pa sta vidva preživela dan?

Šibam po mojga cukra.




_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4063
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
1.9.2009 9:41:54   
tejkaz
Še to - Kdo so mehanik, court, tonks, dami80? Veliko nas berejo, javijo se pa nič

Lucija in Stella, vse najboljše in najlepše. user posted image   user posted image user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 4064
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
1.9.2009 10:19:40   
anita goitan
tejkaz spimo celo noč od 10,5muser posted image user posted image , ma kolk je to fajn, spanje..sej čez par mesecev pa spet v stare tireuser posted image ..no mogoče bo pa dojenček spal, kdo ve.
Glede vrtca nič novegauser posted image Zoja je pač v varstvu, varuška mi je 1x omenila da je punčka zeloo živa in sej se tud gospej vidi da je mal zmahana, ja je treba kar tekat za najino bejbo...Ko se poslovim je jok, hud jok..samo na skrito baje ni prav da starši zapustimo otroke..no sej ste že same pisale o poslavljanju.
Ja..plača bo, juhuuser posted image

< Sporočilo je popravil anita goitan -- 1.9.2009 10:23:51 >


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4065
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
1.9.2009 10:33:31   
tejkaz
Jaz oz. mi smo že nazaj. Mešani občutki. Jaša je jokal v kotu, privezan v voziček. Grem ga cartat. 

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4066
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
1.9.2009 12:14:22   
majči22
Sam tok da vam javim, da jebilo v vrtcu fenomenalno. Lina pridna kot še nikoli. jedla za mizo na stolčku, brez ostalih animacij, ki jih doma počnem.user posted image Bili smo od 8 do 11.30, tako da smo zajtrk in kosilo jedli, spali pa še nismo. Vn smo šli za 45 minut in pridem nazaj in se naša pa še ena punca skupaj igratiuser posted image , sm bila tko ponosna nanjo. No, ampak je to prvi dan... brez problema je šla tudi k vzgojiteljici, sm samo gledala. Res pa je, da imamo fantastično vzgojiteljicouser posted image . Upam, da bo tudi jutri tako lepo...user posted image

Z avtom sem samo speljala iz parkirišča in je že spala, jih pa tole res utrudi.

Tejkaz kako privezan v voziček... to mi ni čist jasnuser posted image
MATEJKA pri nas je kosilo tudi ob 11, kar se mi zdi fajn, saj do takrat enkrat otroci zdržijo potem so pa utrujeni...
Erin upam ,da se ti porihta tale turnus v službi, je res zoprno...


_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4067
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
1.9.2009 12:19:45   
K_a_t_j_a
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Jaz oz. mi smo že nazaj. Mešani občutki. Jaša je jokal v kotu, privezan v voziček. Grem ga cartat. 


O bogi  Jaša. user posted image Kar v kot so ga dali. user posted image Pa user posted image user posted image user posted image za Evin vstop v "veliki vrtec".

tejkaz sej Jan ima ful apetit, sam ima že tudi svoje zahteve, nebi onega, pa bi ono. Problem je, ko kakšne hrane ne sme jest in slučajno naju vidi. Zdaj že jogurte bolj na skrivaj jem. user posted image Madonca je tole hudo, ko bi rad jedel jaz mu pa ne smem dat. Sicer mu kupujem sojine jogurte in delam pudinge iz sojinga ali riževega mleka. To tak mljaska zraven. user posted image


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4068
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
1.9.2009 12:22:09   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: majči22

Tejkaz kako privezan v voziček... to mi ni čist jasnuser posted image



V en voziček so ga dali in ga je hotela malo naokoli peljati, ker je bil menda zaspan, pa sem ravno tisti hip prišla in videla da je sam v kotu v vozičku. Pa me je prej klicala po telefonu in mi povedala to, da ne bi do kakšne pomote prišlo. Je pa rekla, da dva v skupini zelo na glas krčevito jokata in so zato vsi jokali.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 4069
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
1.9.2009 12:23:51   
K_a_t_j_a
MATEJKA_  men tut Jan zaspi po 11.00 uri, tako da ima že tudi tak urnik. Sam kaj bo pol, ko se bo spet ura prestavla.  user posted image Res je, da ga jaz še letos nimam v vrtcu, ampak mi ne zdrži dlje kot do 11.30 pol je pa že ful zaspan in tečen. Kosilo imamo pa tam nekje ob 13.30 ali 14.30. Pred spanjem ima še malico, ko pridema s sprehoda.

majči22 super za uspešen Linin prvi dan v vrtcu user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil K_a_t_j_a -- 1.9.2009 12:26:06 >


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4070
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
1.9.2009 13:37:12   
Zoja Miša
Mi2 preživeli zelo lepo uro v vrtcu. Smo se igrali, pogovarjali...bilo je fajn. Upam, da bo tako tudi jutri, ko bomo starši, če seveda želimo, pustili otroke malo same. Danes se mi je zdelo, da bi jo lahko...bomo videli. Počasi... Mi je fajn, ker nič na silo ne delamo. Super je.user posted image
Tako da Tejkaz, sem se pozanimala in so mi svetovali, da naj bom na začetku kar zraven, ko gremo v vrtec, tako da jo bo moj sicer peljal, jaz bom pa tudi šla zraven s svojim avtom,da ji rečemo pa-pa, pa da pridemo ponjo. Pa brez skrbi, ne bom jokala, sem se tako odločila in tako bo.user posted image Mi je tudi zelo všeč igralnica in igrišče in vzgojiteljici, tako da mislim, da bo fajn. Kaja Lina se je danes že pri pomočnici cartalauser posted image

Bella, kako nič? Zakaj pa? Sem bila le žalostna, ko mi nobena ni odgovorila. Pa saj vem da slej ko prej bo, ampak je tako fajn mal pojamrat, potem pa hitro katera skočiuser posted image

Betty, user posted image  za Roka in da ni kaj hujšega.

Erin, ja to pa res ni fino! Držim pesti, da se porihta, kot si želišuser posted image

Matejka, to pa res ni fajn, upam, da te prvi vtis varauser posted image  Naša vzgojiteljica je tudi malo starejša, po mojem okoli 50, ampak igleda zelo mladostno in se ji že vidi, da se z otroci veliko ukvarja. Super je! Glede kosila, pa mislim, da je v vseh vrtic enako, kosilo okoli 11.15, za tamičkene.

Katja, po mojem si ti tudi ni treba sekirati zaradi teže...če je zdrav in vse o.k., bo pač med lažjimi, kar tudi ni slabo.

Tejkaz, zakaj pa ne več v Snovik? user posted image Ni o.k.? Me zanima, ker mi je blizu in če ne bi bili bolani takrat ko je bilo vroče, bi se že šli tja kopati. In hvala prvi dan je bil super. Jedli res še nismo...bomo videli kako bo to. In kot sem že gor napisala, ne bom jokala, brez skrbi. Se mi pa zdi bolj fer do nje, da grem z njo, čeprav bo meni huje! Si to zasluži!user posted image

Pa vsem, za bundice je spraševala Sayuri, ki pa se sedaj nekje skrivauser posted image  Sayuri, kje si???

Majči, super za tvojo Lino! Pridna punca!

Šibam še kaj narest...pa-pa

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4071
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
1.9.2009 13:48:50   
bella02
No, pa mi je uspelo prit do RRuser posted image . Ja, prvi dan je bil OK. Hitro se je odlepila od mene in hodila med otroki. Ko se je pa enkrat spomnila, kje sem jaz, pa v jok. Pa nekaj joka še ob bližnjih srečanjih s sotrpini, drugače pa uredu. Smo šli ven na igrišče in je kar šibala sem ter tja. Ne vem, no, kako bo, ko jo bom pustila samo. Še vedno me je strah.

Zojko Mišek, sej te hecam nooo. Me veseli, da je blo uredu v vrtcu in upam, da tudi v prihodnje ne bo težav.

tejkaz
, bi se tud men paralo srce, če jo bi dobila objokano. Pa super za pogumno hčerkico!

majči in sayuri, juhu za lep prvi dan!

matejka_, želim ti, da je prvi vtis napačen in da bo ta gospa dobro funkcionirala kot vzgojiteljica

Erin, mislim nate in upam, da ne bo prehudo

Sem bla bolj kratka. Pridne bodite!

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4072
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
1.9.2009 13:53:02   
sayuri
Evo me Zoja Miša user posted image  Ja, malce sem se prikrila user posted image  Hecam se. Ma se sploh en bom nič opravičevala, ker itak vse veste, kako je s cajtom. user posted image

Tudi zdajle ne bom nič komentirala, ker me malo čas lovi. Moram kosilo skuhat. L&Z sta zdajle šele zaspala. DAnes je bilo veliko veliko novega. Prva urica v vrtcu je bila super. Celo na hodnik sva že švignila z možem. Lovro tud pogruntal ni, medtem, ko je Zara prestrašena opazovala okrog in gledala jokajoče otročke. Seveda se jim je mogla pridružit user posted image  . Potem smo takoj šibali na fizioterapijo, prišli domov ob 12h, pojedli in se malce igrali. Zdajle sta pa komajda zaspala. Čist utrujenauser posted image

Nekaj današnjih sličic user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4073
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
1.9.2009 13:56:30   
buhtlčk
tejkaz ne nismo v vrtcu. jaz samo tako rečem, ker se pač pogovarjam z Gašperjem in rečem da gre v vrtec. Imamo privat varstvo, je pa skupina, dve tetici in oprema, program in vse tako kot v vrtcu. Pa ful sem zadovoljna.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4074
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
1.9.2009 13:58:47   
buhtlčk
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Jaša je jokal v kotu, privezan v voziček.


Ne vem kaka je praksa, pa najbrž je težko z več otroki, pa vsi se uvajajo, ampak tole se pa zelo grozno sliši.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?