|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:29:00   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

...ne vem al ste spregledale moje vprašanje al ga niste hotele komentiratuser posted image ..


...si bo katera probala podaljšati porodniško?

Bi rade volje, pa nimam nobenih argumentov, da bi mi jo kdo podaljšal... user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:29:40   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

...si bo katera probala podaljšati porodniško?


ne, mislim, da nimam pogojev



Jap..jaz tudi ne...

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:29:48   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

MATEJKA tud kavi sm se odrekla in to brez problema več kot 1t pa glih tako ni blo spanja, mah to je čist od posameznega otročka odvisno


Punce, na mamini čvekalnici (tud nekatere avgustovke iz RR ste tam) se dobijo 27.4. v LJ ZOO, super destinacija, 1x se moramo tudi me tam dobit, kaj porečeteuser posted image


to bo verjetno družinsko srečanje, glede na to, da je praznik user posted image




Kaj je pa z našim družinskim piknikom? A se nismo tud me nekaj dogovarjale user posted image

Drugače pa Zoo - luštna destinacija, ampak jaz bom sam pr sladoledu  in žirafah stala. Z mojim vozičkom ne morem ke gor une opice gledat pa rise in  pa podobno user posted image . Sem pa danes naročila voziček/marelo. Komaj čakam, da ga dobim user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:30:11   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

...si bo katera probala podaljšati porodniško?


ne, mislim, da nimam pogojev



...ti pa souser posted image

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:30:37   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Erin - a ni tvoj na Sončku delal? user posted image A jim ne laufa več?


Jap...

V krizi so....kaj čmo....

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:30:54   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

...ne vem al ste spregledale moje vprašanje al ga niste hotele komentiratuser posted image ..


...si bo katera probala podaljšati porodniško?


JA, jaz bom dala vlogo.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:32:43   
gajka
Erin - ko boš naslednjič seznam osveževala, daj pri Roku še sedenje (enak datum kot za plazenje). user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:33:27   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk


ti sayuri tale tvoj brat...kdaj je pa on shodil - tko mal, da vidmo kdaj ironmani to osvojijo user posted image




user posted image   buhtlčk pred 26 leti je shodil user posted image

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:33:47   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Erin - a ni tvoj na Sončku delal? user posted image A jim ne laufa več?


Jap...

V krizi so....kaj čmo....


A samo kriza ali že zapirajo? Da vem, če še kaj naročevat preko njih...

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:34:58   
minca_n
Zoja in Nia pa že mata nove finte. nočeta več spat čez dan in potem sta popoldan že tako zaspane da se samo dereta, niti gledat ne morta,... spat pa ne.
groza. malo še pa se mi bo zmešalo.

v torek smo bile v RA in moramo delat vaje, da se bosta znale vsest. sta baje pretrde.in zdaj ju ne smem več posedat, niti pustit da se odrivata podlage, bog ne daj da jih postavim na nogice ( to najraje počneta), in sta zdaj celi žalostni. aja pa večino časa jih moram met na tleh. no ja.

gold fish to je že res, da je strup v majhnih flaškah, ampak drek za analizo tud user posted image

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:36:18   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

...ne vem al ste spregledale moje vprašanje al ga niste hotele komentiratuser posted image ..


...si bo katera probala podaljšati porodniško?


JA, jaz bom dala vlogo.


jaz tud..... veš, da je sonček.d...se je spomniš....dobila podaljšano pri dvojčicah....

..midva hodiva še zdaj na kontrole za uz glavice, pa sma še pri 14 mesecih naročena (je bil 4 dni intubiran na kisik po porodu), pa pediatra sem prosila, da naju da v razvojno....da še tam spremljajo... ..... jutri grema spet...  

..pa patronažna je rekla, da naj dam vlogo....  tako, da ...zgubit nimam kaj....

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:39:11   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: minca_n

Zoja in Nia pa že mata nove finte. nočeta več spat čez dan in potem sta popoldan že tako zaspane da se samo dereta, niti gledat ne morta,... spat pa ne.
groza. malo še pa se mi bo zmešalo.

v torek smo bile v RA in moramo delat vaje, da se bosta znale vsest. sta baje pretrde.in zdaj ju ne smem več posedat, niti pustit da se odrivata podlage, bog ne daj da jih postavim na nogice ( to najraje počneta), in sta zdaj celi žalostni. aja pa večino časa jih moram met na tleh. no ja.




...midva grema jutri v RA...a hodiš h Koražijevi?.....  me prav zanima.....   midva sma zdaj tud na tleh...včeraj sma bla kar zunaj na koci....je bla trava tak zanimiva...če bi imel 4 roke bi ble vse 4 polne traveuser posted image


(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:39:23   
sayuri
minic_a ste bili prvič v RA? No, ker vse te zadeve meni pediatrinja v RA že od 2 meseca naprej govori. VAje so pa luštne in našim dvema ful pomagajo. JAz ju imam skoz na tleh. AMpak res skoz. Imam Airex blazino, ki je ful ful dobra. No, zdaj ko se plazita, sta več po parketu, kot na blazini user posted image
matejchi jegra si že kakšnega? DAjta se z MArušo čimprej pocajtat user posted image
ZojaMIša a ste potem včeraj dobili čeveljčke popoldne?
sandra, čestitke za drugi zobek user posted image
 
L&Z spita, jaz pa moram kavico skuhat.

Filip ima popoldne nastop. Me kar stiska v želodcu. Se ne smem spomnit lansko leto...za materinski dan user posted image  Upam, da bo letos speljal

(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:39:24   
buhtlčk
Evo ko smo pri merah
Matejchi Gašper 7m 72 cm in 9850g, čez tri dni morm pa že za 8ko preverit user posted image

gold fish

Dopust za nego in varstvo otroka

Dopust za nego in varstvo otroka je dopust, ki je namenjen nadaljnji negi in varstvu otroka in ga upravičenci nastopijo neposredno (takoj) po poteku porodniškega dopusta.

Pravico ima eden od staršev otroka, oba starša, pod določenimi pogoji pa tudi druga oseba oziroma eden od starih staršev otroka.

Dopust za nego in varstvo otroka traja praviloma 260 dni

Dopust se lahko podaljša:

  • mati rodi dvojčke - podaljša se za 90 dni
  • mati rodi več hkrati živorojenih otrok - za vsakega nadaljnjega otroka se podaljša za 90 dni
  • mati rodi nedonošenčka - podaljša se za toliko dni, kot je bila nosečnost krajša od 260 dni
  • mati rodi otroka, ki potrebuje posebno nego in varstvo - dopust se podaljša za dodatnih 90 dni (na podlagi mnenja pristojne zdravniške komisije); ta pravica se lahko uveljavlja do otrokovih 18 mesecev starosti
  • starša doma že varujeta najmanj dva otroka v starosti do osmih let - podaljša se za 30 dni, za tri otroke za 60 dni ter za štiri ali več otrok za 90 dni.


Zgoraj naštete pravice se seštevajo.  


(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:40:34   
gajka
By the way... Ko smo bili v torek pri P za posvetovalnico pri 9m, so hoteli preverit tudi, če se sam ob opori dvigne na noge. V isti sapi ti pa rečejo, da pravzaprav imajo raje, da otroci čim kasneje shodijo zaradi obremenitev na hrbtenico. user posted image user posted image user posted image Je bil pa Rok najbolj smešen, ko bi moral rozino prijet. Pa gleda zdravnico, pa se dotakne rozine in jo zraven gleda, če bo kaj huda. In to ponavlja v nedogled - strmi v njo in se dotika rozine. Prijet je pa itak ni hotel. user posted image Pa veliko bolj kot tiste pisane igrače, je zanimiv stetoskop in kladivce za reflekse testirat. user posted image Je enkrat zagrabil kladivo in mahal okrog, da je skoraj sebe orng po buči mahnil. user posted image

(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:40:38   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Erin - ko boš naslednjič seznam osveževala, daj pri Roku še sedenje (enak datum kot za plazenje). user posted image


Evo, sem že...user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:41:03   
gold fish
..babe....ne me zašpecat  pri sept..user posted image .....   sem kar tu danes začela čvekat, ko vidim, da ste gor...tam pa zatišje...user posted image ...me je kar potegnilouser posted image ..

...sicer zdaj šibam ven...se je gospodič zbudil.....pol pa tak moram po ta velikega v šolo.....

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:41:07   
buhtlčk
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk


ti sayuri tale tvoj brat...kdaj je pa on shodil - tko mal, da vidmo kdaj ironmani to osvojijo user posted image




user posted image   buhtlčk pred 26 leti je shodil user posted image



ti nis resna user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:41:16   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: gajka


IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Erin - a ni tvoj na Sončku delal? user posted image A jim ne laufa več?


Jap...

V krizi so....kaj čmo....


A samo kriza ali že zapirajo? Da vem, če še kaj naročevat preko njih...


Zaenkrat samo kriza...

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:42:28   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

minic_a ste bili prvič v RA? No, ker vse te zadeve meni pediatrinja v RA že od 2 meseca naprej govori. VAje so pa luštne in našim dvema ful pomagajo. JAz ju imam skoz na tleh. AMpak res skoz. Imam Airex blazino, ki


si jo dobila na recept al sama kupila?

...a je samo razvojna dovolj za to al mora bit fizio....  vem, da ste se z goyo nekaj enkrat o tem menle....

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:43:05   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
Filip ima popoldne nastop. Me kar stiska v želodcu. Se ne smem spomnit lansko leto...za materinski dan user posted image  Upam, da bo letos speljal


Uf..sem spomnim da je imel krizo ja.. upam da bo letos boljeuser posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:43:21   
gajka
Rok ima samo NFTH na 14 dni in najbrž ni pogojev, da bi sploh kaj podaljševali. Še vprašat ne upam. user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:43:57   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk


gold fish

Dopust za nego in varstvo otroka




...vse to mi je jasno, če b blo samo tak..pol noben ne bi dobil podaljšanja...

...čist tak sem vprašala...

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:44:23   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Erin - ko boš naslednjič seznam osveževala, daj pri Roku še sedenje (enak datum kot za plazenje). user posted image


Evo, sem že...user posted image


Pa ti si neverjetna!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:44:28   
Ryssa
Ojla user posted image

Mi smo doma, hvala ker ste mislile na nas user posted image

Diagnoza je bronhiolitis, pljučnice hb ni bilo. Je dosti boljše, kašlja še, imamo pa vpihe z ventolinom pa antibiotik.
Je pa ful dobrovoljček, vsem se je ves čas smejal, čistilkam, sestram, zdravnikom... user posted image
Še ko smo prišli in smo bili sprejeti, ko je bil revček čisto bogi, se je vseeno smejal.
Glavno, da smo doma, na tistih bolniških posteljah se ne da spati, več ko en teden že nisem spala, zgledam ko drogeraš.

Na hitrco sem vas preletela, vidim da se dogaja, več pa kasneje.

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?