|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:45:58   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

...ne vem al ste spregledale moje vprašanje al ga niste hotele komentiratuser posted image ..


...si bo katera probala podaljšati porodniško?


JA, jaz bom dala vlogo.


jaz tud..... veš, da je sonček.d...se je spomniš....dobila podaljšano pri dvojčicah....

..midva hodiva še zdaj na kontrole za uz glavice, pa sma še pri 14 mesecih naročena (je bil 4 dni intubiran na kisik po porodu), pa pediatra sem prosila, da naju da v razvojno....da še tam spremljajo... ..... jutri grema spet...  

..pa patronažna je rekla, da naj dam vlogo....  tako, da ...zgubit nimam kaj....


JA, seveda se spomnim sonček.d (še zdaj ne znam izgovorit njenega nicka)user posted image  Super, da je dobila podaljšano user posted image . JAz tud pravim-zgubit nimamo kaj. Če bom dobila podaljšano, bom lahko ob otrocih še nekaj časa cele dneve.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:46:45   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

..babe....ne me zašpecat  pri sept..user posted image .....   sem kar tu danes začela čvekat, ko vidim, da ste gor...tam pa zatišje...user posted image ...me je kar potegnilouser posted image ..

...sicer zdaj šibam ven...se je gospodič zbudil.....pol pa tak moram po ta velikega v šolo.....

Ti kar še pridi, te je fletno bratuser posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:47:38   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: gajka


IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Erin - ko boš naslednjič seznam osveževala, daj pri Roku še sedenje (enak datum kot za plazenje). user posted image


Evo, sem že...user posted image


Pa ti si neverjetna!


Vem..hvala...user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:47:42   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

..babe....ne me zašpecat  pri sept..user posted image .....   sem kar tu danes začela čvekat, ko vidim, da ste gor...tam pa zatišje...user posted image ...me je kar potegnilouser posted image ..

...sicer zdaj šibam ven...se je gospodič zbudil.....pol pa tak moram po ta velikega v šolo.....


Me vsakega vzamemo. Sam da zna čvekat user posted image

buhtlčk danes pa res nism resna. Mi je tale smajli tooook dober, da se vedno začnem smejat, ko ga vidim user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:48:02   
buhtlčk
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk


gold fish

Dopust za nego in varstvo otroka




...vse to mi je jasno, če b blo samo tak..pol noben ne bi dobil podaljšanja...

...čist tak sem vprašala...


kako ne
če imaš dvojčke avtomatično, rojeni pred takrat in takrat še prišteješ, če hodiš na fizio oziroma razvojno ti dajo mnenje in še dodaš in še, če jih imaš več doma...lahko kar veliko podaljšaš. Samo pri razvojni oziroma fizio je pa mal vprašljivo, če ti odobrijo, zato je pa mnenje najbrž pomembno zraven. Pri ostalih alinejah ti pripada po zakonu in vse kar rabiš je prošnjo oddat. Tako jaz to razumem.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:49:24   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

minic_a ste bili prvič v RA? No, ker vse te zadeve meni pediatrinja v RA že od 2 meseca naprej govori. VAje so pa luštne in našim dvema ful pomagajo. JAz ju imam skoz na tleh. AMpak res skoz. Imam Airex blazino, ki


si jo dobila na recept al sama kupila?

...a je samo razvojna dovolj za to al mora bit fizio....  vem, da ste se z goyo nekaj enkrat o tem menle....


Dobila na recept v RA. Hodimo na fizioterapijo z obema. Mi je rekla pediatrinja, da mi zato napiše recept-ker sta oba na FT

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:49:29   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

Mi smo doma, hvala ker ste mislile na nas user posted image



Ooooooooo super..samo da ste doma in bolje..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image In super za Lanovo dobro voljo!!user posted image Sedaj se pa spočijta, naspita in malo pocrklajta...

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:50:34   
buhtlčk
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

buhtlčk danes pa res nism resna. Mi je tale smajli tooook dober, da se vedno začnem smejat, ko ga vidim user posted image user posted image user posted image user posted image


ja men tud user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:51:01   
sayuri
Ryssa samo, da ste doma in da je Lan bolje user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:51:22   
buhtlčk
Ryssa fajn, da sta doma in boljš user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:56:02   
minca_n
gold fish dr.koražija ja, fizioterapevtko pa mamo jeleno katalino.

sayuri ja prvič smo bile. kaj ti si dobila to blazino na recept?

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 12:58:18   
Tamy30
dan, danuser posted image
madonca smo ze na 5. delu, kak smo pridneuser posted image kot da ni drugega kaj za delatuser posted image

Vilika krasne slikceuser posted image ste ze bli na morju? Vaziciuser posted image Mi gremo konec aprila, komi cakamuser posted image

Goldfish lustkane fotke.user posted image

Noc je bila mirna, Martin tak vecino noci prespi. Mogoce kaj zajamra, pa ga je treba obrnit, pa dudo dat ali pa ne, pa spi dalje.

Smo se ravno pripeljali iz Slo.Bistrice. Sem sla prosnjo nesti za delo. Pa je blo tak hecno. Pridem pa enih kup deklet, pravijo da so prisle ze na drugi razgovor. POl pa je bil direktor tako prijazen da so se mene vzeli na razgovoruser posted image ja bomo vidli. Je pa to nov vrtec obratuje pa cca. 2 leti.

Sandra123 cestitke za ze drugi zobekuser posted image  

Gajka, a ta posvetovalnica pri 9 mesecih, je namenjena temu, da otrok prijema razlicne stvari in zdravnik ocenjuje?

ok, pa gremo se se malce igrat, Martin je prisel v kot in nikakor ne more venuser posted image

papa

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 13:13:08   
gajka
Tamy30 - saj na vseh posvetovalnicah (1m, 3m, 6m, 9m itd.) preverjajo razvoj otrok po nekem Denverjevem testu, preverjajo različne zadeve (groba motorika, fina motorika, psihosocialni razvoj...).

< Sporočilo je popravil gajka -- 16.4.2009 13:14:14 >

(odgovor članu Tamy30)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 13:22:04   
naty13
Čvekeeeeeeeeeeeeeeee

Dannnnnnnnnn.

Bom hitra.

Sva z Joštom leteča zadnje dni  - razlog je ta, da je lepo toplo sončno in še zdravi smo. user posted image  Mal se potepava, cel dan sva zunaj. Včeraj smo pri tejki vozičkali, prejšni dan sva bila sama, za praznike smo bili pa po dolgem času vsi štirje skupaj - v nedeljo relacija Piran portorož, v ponedeljek smo pa mal na Bledu vozičkal. bilo je fajn. user posted image

Komentiram pa, ko vas preberem. user posted image  Bom pa zdej začela, ker Jošt spančka, kosilo se kuha,... user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 13:46:58   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Še vprašat ne upam. user posted image


..... kar se opogumi.....zgubit nimaš kaj.....


...meni je pri prvem pediatrinja sama dala vlogo not, ker je rekla, da je to najmanj kar lahko stori.... pa sma blia samo 2x v RA preventivno.....ker je bil CR in ker je bil prvi Apgar 1, pa pol 8,8...... so me pustili 18 ur na porodni mizi....pol pa urgentni cr...   no in rezultat je bil....3 mesece podaljšanje....

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 13:58:29   
tatly
adijo kako se vasi ze kobacajo nasa se nicuser posted image user posted image user posted image samo nazaj se odriva

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 13:58:32   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Še vprašat ne upam. user posted image


..... kar se opogumi.....zgubit nimaš kaj.....


...meni je pri prvem pediatrinja sama dala vlogo not, ker je rekla, da je to najmanj kar lahko stori.... pa sma blia samo 2x v RA preventivno.....ker je bil CR in ker je bil prvi Apgar 1, pa pol 8,8...... so me pustili 18 ur na porodni mizi....pol pa urgentni cr...   no in rezultat je bil....3 mesece podaljšanje....

Pri nas je bil naravni porod, kar hiter, brez kakršnegakoli anestetika, gestacijska starost 38t, Apgar 9, 10, 10, pri 6m ugotovljena rahla hipotonija, pri 8m pa sva pristala na NFTH na 14 dni. Jaz vseeno dvomim, da bi se sploh dalo podaljšanje iztržit. user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 16.4.2009 13:59:12 >

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 14:00:59   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: tatly

adijo kako se vasi ze kobacajo nasa se nicuser posted image user posted image user posted image samo nazaj se odriva

Tvoja Stella ima 7,5m. Nič ne skrbi, ima še veliko časa! Naš ima 9m, pa šele nekje pol meseca vojaka igra, po vseh štirih pa mu še tudi ne gre.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 14:01:19   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

..babe....ne me zašpecat  pri sept..user posted image .....   sem kar tu danes začela čvekat, ko vidim, da ste gor...tam pa zatišje...user posted image ...me je kar potegnilouser posted image ..

...sicer zdaj šibam ven...se je gospodič zbudil.....pol pa tak moram po ta velikega v šolo.....


Me vsakega vzamemo. Sam da zna čvekat user posted image



..če bi vidle še moj račun za telefon....... user posted image .....user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 14:03:26   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: gajka


IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

...ne vem al ste spregledale moje vprašanje al ga niste hotele komentiratuser posted image ..


...si bo katera probala podaljšati porodniško?

Bi rade volje, pa nimam nobenih argumentov, da bi mi jo kdo podaljšal... user posted image


a ti jo ne kr hodiš v razvojnouser posted image   mah tole je čist od regije odvisno

men jo bodo ker ne spimo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil anita goitan -- 16.4.2009 14:05:28 >


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 14:03:56   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

adijo kako se vasi ze kobacajo nasa se nicuser posted image user posted image user posted image samo nazaj se odriva


ma ne sekiraj se...naš tud ne....se je zdaj komaj začel obračat...... pa je rekla v ra, da ima še časuser posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 14:11:58   
gajka
Sem se hotela zadnjič na NFTH zbunit, ker ima Rok preedpisane terapije 1× tedensko, pa imajo menda tako gužvo, da naju na 2 tedna naročajo... Pa sem si takoj premislila, ko je na terapijo ravno prišla punčka, stara kake 3 ali 4 leta, na vozičku, fizično in tudi mentalno zaostala... user posted image Sem si rekla, da Roku niti približno toliko ne manjka, da bi jaz zdaj tam halo peljala.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 14:20:30   
veveričica
js mam pa ginekologa danes.upam da bo vse ok.nisem šla na poporodni  pregled pa me zato malo skrbiuser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 14:22:06   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

js mam pa ginekologa danes.upam da bo vse ok.nisem šla na poporodni  pregled pa me zato malo skrbiuser posted image

A se bojiš, da boš izvedela, da si user posted image , tako kot naša Neža7? user posted image

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 14:28:31   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

js mam pa ginekologa danes.upam da bo vse ok.nisem šla na poporodni  pregled pa me zato malo skrbiuser posted image

ni panike, se bosta mal več ksno o kontracepciji pomenilauser posted image


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?