|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hrana v zgodnji nosečnosti
18.6.2009 13:16:58   
Anonimen
Elevit ... so ene od tablet, ki vsebujejo folno kislino, kije pomembna pri razvoju otročka.

Ja kot so povedale že zoraj ... čim bolj raznoliko in ne tistega kar lahko povzroči toxo ... čeprav sama sem bila prve 3 mesece blazno srečna če sem po grlu dol spravila kaj jogurta pa kako grozdje ... po vsem mi je bilo namreč blazno slabo.

(odgovor članu slomak)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Hrana v zgodnji nosečnosti
18.6.2009 13:22:44   
slomak
AHA no sej jest pa jem folno kislino tablete, se pravi je tudi dovolj. Sem na začetku pa upam, da bo vse ok, ker sm mela že eno abrazijo. Lp.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Hrana v zgodnji nosečnosti
21.6.2009 12:56:14   
Lily86
Jaz pa sem se ta teden odpravila v lekarno nabavit elevit. Pa mi je farmacevtka rekla, da mi ga sicer lahko da, ampak da ga v teh poletnih mesecih odsetujejo, saj je veliko boljše vitamine in minerale v telo vnesti s svežo, sezonsko zelenjavo in sadjem. Čimmanj nekih dodatkov in umetnih nadomestil. Vprašala sem jo še za železo in omega3, pa je rekla da naj raje 3x na teden jem hrano bogato s železom (špinačo, rdečo peso) in morske ribe, kot pa da jemljem kakršnekoli dodatke. Pa veliko mlečnih izdelkov za kalcij. Tako da sem na koncu vzela samo tifol za folno kislino, kar pa sem tako ali tako jemala že pred zanositvijo. Mene je prepričala, no.

_____________________________

naše največje veselje se nam je pridružilo 28.2.2010

A mother's joy begins when new life is stirring inside... when a tiny heartbeat is heard for the very first time, and a playful kick reminds her that she is never alone.

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Hrana v zgodnji nosečnosti
21.6.2009 13:00:10   
Anonimen
lily86 ... vse lepo in prav ... jaz sem imela tut ful dober namen vse s hrano dobit, potem mi je bilo pa prve 3 mesece tako slabo, da praktično ničesar nisem mogla dol spravit. Tak da sem jemala CentraMed Mami in pa Omega3.

(odgovor članu Lily86)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Hrana v zgodnji nosečnosti
15.12.2009 12:48:21   
Martinčka
jaz tudi ne vem kakšno kri bi imela brez elevita ker mi zaradi slabosti ne paše kaj dost jesti sploh pa ni pašejo mesni izdelki.. prav nič od mesa in jajc tudi ne... tako da če lahko vse vitamine sama zaužiješ potem je res super da tega ne počneš s tabletami, ampak ČE jih pa ne moreš, kar jih jaz npr zagotovo zdaj ne morem so pa tablete super.

Sicer se pa jaz izogibam samo suhemu mesu ter jajcem in solato si res dobro operem. drugih strahov pa nimam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Hrana v zgodnji nosečnosti
15.12.2009 13:22:02   
Julijka10
Jaz sem trenutno v 9. tednu nosečnosti in sem že razmišljala o tatarskem bifteku za novo leto. Zelo ga obožujem in misel na to, da ga ne bi smela jest mi ni prav prijetna, še posebej, ko veš da ga bodo vsi okoli tebe jedli.  :)

No, pa vseeno vprašam.....glede na to, da moja mama vsako leto naroči biftek v hotelu, kjer dela in glede na to, da imajo tam visoke standarde, kar se hrane tiče, ali si morda le ne bi privoščila kakšen kruhek, dva ali celo tri? Kaj pravite punce? Res me matrajo lušti.  ;)

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Hrana v zgodnji nosečnosti
16.12.2009 8:09:29   
slomak
jest ga ne bi... čeprov pravjo, da če ti paše jest karkoli jej...samo to je spet surovo meso...zato! Sama se odloči, jest nism jedla pršuta, tat.biftka (ga tud ne maram lih tolk), pa plesnivih sirov recimo...zdj sm pa v 31 tednu in je vse ok, nobenih slabosti niti en dan moje nosečnosti user posted image ...

(odgovor članu Julijka10)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Hrana v zgodnji nosečnosti
18.12.2009 12:27:17   
nikri
Meni tudi že zelo diši tatarski biftek, vendar ga mi delamo doma in tudi toksoplazmo sem že prebolela. Verjetno bo kakšen kruhek šel tudi v moj želodček.

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Hrana v zgodnji nosečnosti
22.12.2009 11:37:37   
pikapoka01
moj dragi pa vsako leto dela poleg tatarskega bifteka še namaz iz tune (pač, zmiksa tuno in doda nekaj stvari- letos sem ga opozorila na jajca, ker toxe nisem prebolela!)

a mislite, da si ta namaz lahko privoščim?
nisme čisto sigurna za npr. tuno iz konzerve? (rio mare)

(odgovor članu nikri)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Hrana v zgodnji nosečnosti
22.12.2009 11:46:20   
Felicita
rio mare je kuhana/pasterizirana in jo lahko. toxa se ne prenaša z jajci, ampak z neoprano zelenjavo, preslabo temperaturno obdelanim mesom in predvsem mačjimi iztrebki. z jajci lahko dobiš salmonello.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu pikapoka01)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Hrana v zgodnji nosečnosti
22.12.2009 11:56:36   
pikapoka01
hvala ti!
se še lovim, sem začetnicauser posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?