|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jeb*vetrska poroka
21.4.2009 0:22:12   
eva1
Jaz se zako nebi nikoli poročila-sploh pa ne zaradi spremembe priimka-potem takem imaš manj dela, če greš na urad pa počakaš par tednov pa ti ga spremenijo..ker za poroko imaš nekaj več letanja...da jo prijaviš, tja moreš it, priče zbrat..
Sicer vsak po svoje..upam, da ti bo tvoj porčni dan ostal v lepem spominu-in srečno seveda!

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Jeb*vetrska poroka
21.4.2009 14:18:00   
ronja
Meni se to ne zdi nič nezaslišanega. Če si želiš to obljubit ali pa če pač rabiš papir iz bilokojega razloga, potem se mi zdi to čisto pametna rešitev: nič (oz. minimalni) stroškov, nič časa in živcev ne gre pri organizaciji,...

Je pa to po moje čisto nepredstavljivo puncam, ki so že kot majhne sanjale o beli obleki in veliki poroki, o zabavi in 100tih povabljeniih, s konfeti, poročno torto, prstani in vsem, kar paše zraven. Enim to pomeni veliko, pa se jim zdi neumno poročat drugače, če pa vse to lahko imaš, poročaš se pa (vsaj predvidoma) samo 1x...

Meni je sicer žurka všeč,ampak samo za prijatelje, celega sorodstva niti pod razno ne bi hotela tam gledat... samo vse tiste priprave, ki ti živce in cajt žrejo, pa cena pa... gremo rajši na morje, hehe.

650 E za prstane? kaj ste nori! No, saj če ga imaš celo življenje gor, ne rečem, samo jaz ga ne bi dala nikoli gor, sovražim prstane, samo delam jih rada, nosit jih pa ne maram.

Pravzaprav zaradi urejenega statusa. Pa, da nas ne bodo več zajeb*** na meji.user posted image

Midva sva pa tamalim dala oba priimka, pa rešenouser posted image .

Splišni, prstani niso obvezni, te še celo prej vprašajo, če jih imaš in komot rečeš ne, pa drugače naredijo - vsaj v LJ. Moja sestra se je tako poročila (zdaj je že ločenauser posted image ). Takrat je stalo dobre 3 jurje sit.

Jaz sem rekla, da ko diplomiram, si spremenim priimek (že zaradi tamalega). Pa sva šla na občino in ugotovila, da moraš dat prošnjo za spremembo. Potem čakaš tri do štiri tedne, da ti odobrijo. Potem pa še plačaš cca. 50€.
Poroka pa je brezplačna in še na vrsto prideš v dveh tednih.
Stroški menjave dokumentov so pa enaki. user posted image

No, moram priznat, da pa res še nikoli nisem slišala, da bi se kdo poročil zato, ekr je to cenejeuser posted image - originalen razlog! po navadi poroke ful stanejo, pa so razlogi drugi, da se kao splača, tale razlog mi je pa ful všečuser posted image .

mene sam zanima kak zdej moža v to prepričatuser posted image k on pravi ja to boš pa že preživela
ulla, reči mu: "Jaz sem že rodila -2x. Zdaj si pa ti na vrstiuser posted image !"

bil je pa res najin dan...sva spala do 14ih...

Aha, vidva pa še nista mela otrokuser posted image ...

moža pa sem želela videti v "cilindru".

Dej nehi, si še premislim, da mi pride tak opicanjenuser posted image

nataša, moja mami je imela neke ideje o najini poroki (nihče drug ni upal kaj rečtuser posted image ), pa sem jo lepo vzela sabo na eno poroko ene prijatejlice in ko je videla ves tisti šou, jo je minilo. Je sicer rekla, pa saj se ti ni treba tako poročit. sem rekla, "Pa saj se mi sploh ni treba.user posted image mami, take so poroke, jaz si pa tega ne želim." je pomagalo, probaj, mogoče bo pri tvoji tudi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Jeb*vetrska poroka
21.4.2009 15:25:06   
josephine27
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: silvya

A brez prstanov? user posted image Jaz se edino temu ne bi odrekla.


Zdajle sva jih šla gledat. Fak, ej. Par stane 650€. user posted image Jaz sem mojga vprašala, če ga bo nosil. In je rekel, da verjetno ne. Mater, da mi 300€ leži v predalu... Za 300€ kupiva nov pralni stroj, ki ne bo jedel nogavic. user posted image
Mogoče bova kupila kakšne za 30€. Ne vem.


kupita srebrne- so veliko cenejši in lahko najdete prav tako lepe. jaz se tudi prstanu ne bi odrekla.


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Jeb*vetrska poroka
21.4.2009 15:43:50   
mojamura
aaaaAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaa nataša ju3 se poročiš....meni je ideja super duper, ko bi imela jaz to pamet pred cca. 10 leti na moji 1. poroki (bela obleka cirkus....) ampak žal zakon ni zdržal. tako da zdaj pa bi se poročila ta, me je moj že zasnubil....ampak on bi pa rad mel cel rompompom - pa sem rekla, da se jaz tega ne grem več


in zdaj stagniramo

natasa77 veselim se s tabouser posted image user posted image ...razturajta na matičnem!!user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
21.4.2009 15:46:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Jeb*vetrska poroka
21.4.2009 15:51:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
razturajta na matičnem!!user posted image user posted image


bova. menda preberejo pravice in dolžnosti. pri pravicah bom potočila kakšno solzo (bodo mislili, da srečeuser posted image ), pri dolžnostih se bom pa začela smejat. user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 21.4.2009 15:52:17 >

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Jeb*vetrska poroka
21.4.2009 16:54:32   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
razturajta na matičnem!!user posted image user posted image


bova. menda preberejo pravice in dolžnosti. pri pravicah bom potočila kakšno solzo (bodo mislili, da srečeuser posted image ), pri dolžnostih se bom pa začela smejat. user posted image



hehehe....caricauser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Jeb*vetrska poroka
21.4.2009 17:28:19   
Olivija
sem že razmišljala o taki poroki, ker tole dokazovanje IZS še nisem čisto pogruntala.

Bi mu pa rada podarila pol parcele oz. hiše in s tega vidika, bi bilo veliko bolj praktično, če bi se poročila.  

So mi pa tudi velike poroke lepe, jaz imam pol sorodstva v tujini in evo zopet lepa priložnost, da se vsi zberemo na enem fajn žuru + seveda prijatelji.
Celo  primerno obleko sem že našla (res je, da zelo rada nosim krila in obleke) - je večerna obleka in  cena je bila sprejemljiva. Mogoče jo pa lahko še za kakšen operni ples oblečem. user posted image  

Bomo videli, mogoče naslednje leto na tak ali drugačen način.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Jeb*vetrska poroka
21.4.2009 17:49:21   
Anonimen
Kaj menite o poroki v sredo popoldne? V kavbojkah, brez poročnih prstanov, brez šopka, ... user posted image


Ce sta brez vsega, bi temu prej rekla, da sta sla podpisat papirje (ali uredit birokracijo po domace user posted image ), ne pa na poroko.

Kaj pa vem, brez nekaj lepe simbolike kot je npr. lep sopek, jaz ne bi sla na poroko. Mi je cevtje nekaj, kar pase v marsikateri dan in tudi v porocni.

O kavbojkah bi se dalo razpravljati.

Sreda popoldne je pa zakon user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Jeb*vetrska poroka
22.4.2009 16:42:16   
Anonimen
evo, rešeno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Jeb*vetrska poroka
22.4.2009 16:43:28   
Felicita
čestitke user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Jeb*vetrska poroka
22.4.2009 16:43:35   
water lily
Čestitke natašauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   [Brisano sporočilo]
22.4.2009 16:43:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Jeb*vetrska poroka
22.4.2009 17:21:15   
josephine27
čestitke user posted image

_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Jeb*vetrska poroka
22.4.2009 17:22:03   
sazi
čestitke
meni se zdi ta varianta čisto kul
tudi jaz sem se poročila v sredo popoldne - v krogu družine in je bilo super

ene sprašujejo, zakaj se potem sploh poročiš - ja zato, ker želiš biti poročen
obratno se lahko vpraša, zakaj drugi za razlog za žur potrebujejo poroko - mlahko imajo hud žur tudi brez poroke

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Jeb*vetrska poroka
22.4.2009 17:22:13   
Anonimen
a sta kej plačalauser posted image če je zastonj, bi pa mrbit mojga le prepričala, ipak je savinjčanuser posted image (gorenjke boste razumeleuser posted image )

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   [Brisano sporočilo]
22.4.2009 17:31:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Jeb*vetrska poroka
22.4.2009 17:49:18   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

a sta kej plačalauser posted image če je zastonj, bi pa mrbit mojga le prepričala, ipak je savinjčanuser posted image (gorenjke boste razumeleuser posted image )


če ne kompliciraš, je poroka popolnoma zastonj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Jeb*vetrska poroka
22.4.2009 17:59:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

evo, rešeno user posted image


Cestitke user posted image .


Kako je bilo? Obleka, sopki in to user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Jeb*vetrska poroka
22.4.2009 20:06:30   
Pikicapokica6
Ne zastopm glih najbolj, pa sem gorenjkauser posted image

Ampak vso srečo v zakonuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Jeb*vetrska poroka
22.4.2009 20:42:56   
Korina1
Čestitkeuser posted image

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Jeb*vetrska poroka
22.4.2009 20:43:55   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

evo, rešeno user posted image


user posted image  Čestitke!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Jeb*vetrska poroka
22.4.2009 21:10:26   
Anonimen
hvala, hvala. uradno je bilo zastonj, ja. pijača pa ...
no, ja, sicer je pa moj uro po obredu šel v LJ na izpit in na predvanja. svetovn dan. user posted image

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Jeb*vetrska poroka
22.4.2009 21:11:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

hvala, hvala. uradno je bilo zastonj, ja. pijača pa ...
no, ja, sicer je pa moj uro po obredu šel v LJ na izpit in na predvanja. svetovn dan. user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Jeb*vetrska poroka
22.4.2009 21:13:01   
Raho
Čestitke, starauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj si v istem sranju ko sem jazuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?