|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:05:51   
Marijena
Ma itak, normalno. A una stara vešča ga pa noče merkat, praviš?

Ma šit no, a pa se zaveda, kaj bo s tem naredila? Ker samo spočita mama je lahko dobra mama. In ti boš zdaj zaradi nje slaba mama. Ma čarovnica, no, nimam besed.
A pa kar da je še premajhen, pravi? Pa že 4 mesece je starina stara? Ma ni za govort, res ne.
A zdaj pa misli, da se ti bo zaradienega otroka življenje ustavilo ali kaj? Pa vsi drugi bodo tam 10 dni žurali? Ja pa kaj stara misli, da je? Da bo ona tebi peprečila, da boš ti uživala ali kaj?
Jaz bi jo kar tožila.


vsaj edn zastopi!

hvala ti ful!

samo sem si premislila, ne bom šla poleg. da se mi ne bo pol kdaj kej očitalo, otrok je moj in ga mam rada!

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:06:51   
Ajvy
ampak to pa ne spremeni kaj si mislim o tašči, o ne, to pa ne!


ne, res..to bi bila pa krivica


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:06:57   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

jaz se ne delam nič norca, sploh pa ste me tak napadle kot bi rekla da ne vem, bom pustila 1 mesec otroka pri enih tujcih, pa ne vem al jst ne kompliciram al kaj.

jaz mam rada svojega otroka! zelo!

pa tudi gre z mano povsod, to je pač bla enkratna priložnost.

to da rečejo brez otrok, ni grdo, taka družba je pač. ne moreš z otroci delat kar delamo, če jih ni poleg,to je mnda jasno.

sme pač videla eno lepo priložnost, da si mal oddahnem od otroka, vse veste da vsaka mama to rabi!

če ne bo pač mož šel sam, pa bom jst doma!

ampak to pa ne spremeni kaj si mislim o tašči, o ne, to pa ne!



user posted image  o fak, pa ti se hecaš 100%

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:07:03   
katra55
sme pač videla eno lepo priložnost, da si mal oddahnem od otroka, vse veste da vsaka mama to rabi!

7 dnevnega oddiha pa res ne.

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:08:01   
anabanana
Jaz nimam srca svojega psa pustit en teden pri kom drugem in it uživat. Samo toliko.

Ne da si slaba mati, ampak nisi vredna biti mati.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:08:16   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Hja, draga moja, zdaj ste pač v paketu, 3 za 2 user posted image Tega se morata zavedati tako vidva kot vajini prijatelji, kolegi.
Kaj pa, če bi sklenila kompromis (če že res morata iti) in bi tvoja mami (če je pripravljena) pazila dojenčka dan, dva, vidva bi se pa tudi malce sprostila?




evo se strinjam user posted image user posted image .

če ne dobiš varstva, pa pojdi za tri-štiri dni. Pač se bosta morala sedaj prilagodit otroku in ne frendom.user posted image  
In verjami po 3-dneh ti bo tako žal da si šla in boš malčka zelo zelo pogrešala. Ne bo ti nič žal da sta skrajšala dopust. Hrvaška pa tud ni bogu za leđama da bi se ti neumno zdelo vozit tako daleč, pa če si iz MS ali LJ ni daleč. Mi smo šli tud v Novi grad samo na kosilo iz LJ. Pa nam ni blo bedastouser posted image  pa ne škoda denarja in bencinauser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:08:23   
Marijena
user posted image o fak, pa ti se hecaš 100%


eh user posted image

dost mam, zakaj bi mogla komu razlagat o meni, tema je bila odprta z drugim namenom!

jaz vem da mam otroka rada in to šteje. nisem slaba mama, če bi si mal spočila.

sicer ste pa zmagale, ne bom šla zraven.

lep dan še naprej.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:08:26   
Ajvy
samo sem si premislila, ne bom šla poleg. da se mi ne bo pol kdaj kej očitalo, otrok je moj in ga mam rada!


če sam zaradi očitkov ne boš šla, potem raje pejt


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:08:42   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena
jaz ti moram samo nekaj povedat kaj si mislim, da si en g od gnoja, sori. To je moje mnenje.

zakaj pa to?? user posted image  

najbrž zato, ker nisi zrela za otroka... če ga po štirih mesecih lahko pustiš cel teden samega zato ker se življenje ne konča in se tebi žura user posted image  bedno... se strinjam s tvojo taščo

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:08:48   
anabanana
p.s.

volga bojim se, da se gospa ne zajeb.ava. na žalost. user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:09:43   
nia5
Se strinjam z vsemi, moja je stara 11m, pa jo pustim moji mami kvečjemu za par urc in še to ko imam opravke. Pa sem bila prej tudi svobodnjak, žurer....zdaj pa mi na misel ne pride da bi jo doma pustila za en teden, raje ne grem nikamor.
Razumem da potrebuješ oddih, ampak 7 dni, boga tvoja pikica, a sploh veš kako ji bo hudo en teden brez tebe, ti si sedaj cel njen svet, pol pa bi poniknila za en teden user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:09:55   
piko12
IZVIRNO SPOROČILO: katra55

sme pač videla eno lepo priložnost, da si mal oddahnem od otroka, vse veste da vsaka mama to rabi!

7 dnevnega oddiha pa res ne.



7 dni oddiha rabi od otroka, ki itak spi pa je samo na flaški. Pa itak ga večkrat po več dni mami pa tašča čuvata. Ostale smo res čudne, zakompleksane mame, ki samo komplicirajo. Ob tvojem "problemu" mi je postalo slabo. ČIst zares.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:09:58   
Isabellabina
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

Ma itak, normalno. A una stara vešča ga pa noče merkat, praviš?

Ma šit no, a pa se zaveda, kaj bo s tem naredila? Ker samo spočita mama je lahko dobra mama. In ti boš zdaj zaradi nje slaba mama. Ma čarovnica, no, nimam besed.
A pa kar da je še premajhen, pravi? Pa že 4 mesece je starina stara? Ma ni za govort, res ne.
A zdaj pa misli, da se ti bo zaradienega otroka življenje ustavilo ali kaj? Pa vsi drugi bodo tam 10 dni žurali? Ja pa kaj stara misli, da je? Da bo ona tebi peprečila, da boš ti uživala ali kaj?
Jaz bi jo kar tožila.


vsaj edn zastopi!

hvala ti ful!

samo sem si premislila, ne bom šla poleg. da se mi ne bo pol kdaj kej očitalo, otrok je moj in ga mam rada!





Ne vem ,ampak jaz tale post razumem čisto drugače kot TI!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:10:07   
Anonimen
Saj je prav, da si starši privočijo čas zase. Ampak za en teden prelagat odgovornost za 4-mesečnika na druge, to pa mi ne gre skupaj. Razumem taščo. Za dan, dva, OK, za en teden je pa malo preveč, ne samo za babici, ampak predvsem za dojenčka. Pa upam, da ima eden spet malce preveč časa. 

(odgovor članu katra55)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:11:05   
piko12
IZVIRNO SPOROČILO: big mamma

IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

Ma itak, normalno. A una stara vešča ga pa noče merkat, praviš?

Ma šit no, a pa se zaveda, kaj bo s tem naredila? Ker samo spočita mama je lahko dobra mama. In ti boš zdaj zaradi nje slaba mama. Ma čarovnica, no, nimam besed.
A pa kar da je še premajhen, pravi? Pa že 4 mesece je starina stara? Ma ni za govort, res ne.
A zdaj pa misli, da se ti bo zaradienega otroka življenje ustavilo ali kaj? Pa vsi drugi bodo tam 10 dni žurali? Ja pa kaj stara misli, da je? Da bo ona tebi peprečila, da boš ti uživala ali kaj?
Jaz bi jo kar tožila.


vsaj edn zastopi!

hvala ti ful!

samo sem si premislila, ne bom šla poleg. da se mi ne bo pol kdaj kej očitalo, otrok je moj in ga mam rada!





Ne vem ,ampak jaz tale post razumem čisto drugače kot TI!!!!!!!!!!!!



Pa še katera tudi. Sej je normalno, da ne dojame poante...

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:11:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

Ma itak, normalno. A una stara vešča ga pa noče merkat, praviš?

Ma šit no, a pa se zaveda, kaj bo s tem naredila? Ker samo spočita mama je lahko dobra mama. In ti boš zdaj zaradi nje slaba mama. Ma čarovnica, no, nimam besed.
A pa kar da je še premajhen, pravi? Pa že 4 mesece je starina stara? Ma ni za govort, res ne.
A zdaj pa misli, da se ti bo zaradienega otroka življenje ustavilo ali kaj? Pa vsi drugi bodo tam 10 dni žurali? Ja pa kaj stara misli, da je? Da bo ona tebi peprečila, da boš ti uživala ali kaj?
Jaz bi jo kar tožila.


vsaj edn zastopi!

hvala ti ful!

samo sem si premislila, ne bom šla poleg. da se mi ne bo pol kdaj kej očitalo, otrok je moj in ga mam rada!




ajme bože ljubi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa to ne morš verjet no.....zdej skor že verjamem da ni zajebancijauser posted image

(odgovor članu Marijena)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:11:53   
Anonimen
Ne vem no. Jaz otroka osebi, ki ga ni čuvala vsaj par ur sama ne bi dajala za en teden.

Svet se ob otroku ne ustavi. Se pa otroku prilagodi.

(odgovor članu Marijena)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:12:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

Ma itak, normalno. A una stara vešča ga pa noče merkat, praviš?

Ma šit no, a pa se zaveda, kaj bo s tem naredila? Ker samo spočita mama je lahko dobra mama. In ti boš zdaj zaradi nje slaba mama. Ma čarovnica, no, nimam besed.
A pa kar da je še premajhen, pravi? Pa že 4 mesece je starina stara? Ma ni za govort, res ne.
A zdaj pa misli, da se ti bo zaradienega otroka življenje ustavilo ali kaj? Pa vsi drugi bodo tam 10 dni žurali? Ja pa kaj stara misli, da je? Da bo ona tebi peprečila, da boš ti uživala ali kaj?
Jaz bi jo kar tožila.


vsaj edn zastopi!

hvala ti ful!

samo sem si premislila, ne bom šla poleg. da se mi ne bo pol kdaj kej očitalo, otrok je moj in ga mam rada!




ajme bože ljubi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa to ne morš verjet no.....zdej skor že verjamem da ni zajebancijauser posted image



Jaz sem se pa glih še htela pod Splišni podpisat pa vidim, da bi me avtorica narobe razumelauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:13:27   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

Ma itak, normalno. A una stara vešča ga pa noče merkat, praviš?

Ma šit no, a pa se zaveda, kaj bo s tem naredila? Ker samo spočita mama je lahko dobra mama. In ti boš zdaj zaradi nje slaba mama. Ma čarovnica, no, nimam besed.
A pa kar da je še premajhen, pravi? Pa že 4 mesece je starina stara? Ma ni za govort, res ne.
A zdaj pa misli, da se ti bo zaradienega otroka življenje ustavilo ali kaj? Pa vsi drugi bodo tam 10 dni žurali? Ja pa kaj stara misli, da je? Da bo ona tebi peprečila, da boš ti uživala ali kaj?
Jaz bi jo kar tožila.


vsaj edn zastopi!

hvala ti ful!


Splišni je tole napisala ironično in ne v tvojo podporo, če ne vidiš.

Si me pa nasmejala Splišni. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:13:58   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

Ma itak, normalno. A una stara vešča ga pa noče merkat, praviš?

Ma šit no, a pa se zaveda, kaj bo s tem naredila? Ker samo spočita mama je lahko dobra mama. In ti boš zdaj zaradi nje slaba mama. Ma čarovnica, no, nimam besed.
A pa kar da je še premajhen, pravi? Pa že 4 mesece je starina stara? Ma ni za govort, res ne.
A zdaj pa misli, da se ti bo zaradienega otroka življenje ustavilo ali kaj? Pa vsi drugi bodo tam 10 dni žurali? Ja pa kaj stara misli, da je? Da bo ona tebi peprečila, da boš ti uživala ali kaj?
Jaz bi jo kar tožila.


vsaj edn zastopi!

hvala ti ful!

samo sem si premislila, ne bom šla poleg. da se mi ne bo pol kdaj kej očitalo, otrok je moj in ga mam rada!




Očitno nisi zaštekala, da je to napisala sarkastično.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:14:08   
Anonimen
Jaz sem se pa glih še htela pod Splišni podpisat pa vidim, da bi me avtorica narobe razumela


dej no, da bo mela duplo podporouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
20.4.2009 11:14:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:16:14   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena
sme pač videla eno lepo priložnost, da si mal oddahnem od otroka, vse veste da vsaka mama to rabi!

če ne bo pač mož šel sam, pa bom jst doma!

nisem mama, a sem prepričana da se nobena ne ŽELI oddahniti od otroka. user posted image  pa če je tvojemu možu pomembneje da gre zažurat sam, kot da bi vsi trije šli npr. sami za tri dni nekam (morje, toplice,...), pol nisi čudna samo ti user posted image

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:16:35   
Marijena
kam s eje zgubil moj post??

napisala sem, da sem se zmotla ja, razumem zdej da je blo sarkastično, pehitro sem brala..

pa ne poznate me lej, ne veste kakšna mama sem. sem srkrbna, skrbim za otroka in ga mam rada!

sem pač naredila napako in sem že povedala da ne grem, pa me še vedno obtožujete.

jaz v glavnem zaključujem to temo



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:16:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Jaz sem se pa glih še htela pod Splišni podpisat pa vidim, da bi me avtorica narobe razumela


dej no, da bo mela duplo podporouser posted image



Mogoče pa me ne razumemo in je Splišni mislila resno.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?