|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 13:50:36   
Anonimen
Naj pomisli sicer, kako bo otroku, ampak če si še vedno tako želi it, naj gre.


In kaj mu bo?

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 13:57:27   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Majkumili, kaj nimate nič drugega za počet kot filozofirat????????



Mislim, da je ta dopust itak že zdavnaj mimo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mene bi bolj zanimalo kako so se imeli, sami ali z otrokom.user posted image




A ti nimaš kaj drugoga v lastnem življenju kot brati filozofijo?

Za dopustna doživetja odpri novi topic, pa zmanjšaj histerijo oz. število smeškov.



Spljoh ne berem filozofije.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image na začetku sem še brala komentarje, ko pa so začeli določeni secirat vsako napisano besedo, me je pa minilo. 



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 13:58:47   
ronja
In kaj mu bo?

hudo mu bo. V tem smo se pa res vse strinjaleuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:01:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

In kaj mu bo?

hudo mu bo. V tem smo se pa res vse strinjaleuser posted image .



Kako to mislis, hudo?

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:17:32   
ronja
Kaj je v tem kontekstu bolj realno, pogledati stran in reci, jaz pa smeti ne gledam, ali sprejeti jih take kot so, je drugo vprasanje.

ne da jih ne vidiš, ampak da se ne sekiraš zaradi njih. In razmišljaš pač več o rožicah - če smeti itak ne misliš pobrat, tvoje sekiranje zaradi njih namreč nima prav nobenega dobrega učinka - samo sitna si.user posted image

Jaz jih sprejmem, da tam so - ne mislim pa, da so vandali te smeti raztresli iz zlobe - to je bistvena razlika. Mislim da zato, ker so jezni, ker se jim je kdaj zgodilo kaj hudega, pa ne znajo iz tega ven. Ali ap zato, ker imajo veliko energije in enostavno ne pomislijo, da bodo te smeti nekoga motile. Torej delujejo iz bolečine ali pa iz nevednosti, ne pa iz zlobe.

Mislim, da je večina ljudi dobrih in se trudi delat dobro. Ne rata nam vedno, dostikrat delamo narobe, pa še vemo ne, dostikrat ni enega prav. Zato še nisi slab, samo ne znaš, ne veš ali se bojiš... Večinoma se izkaže za res.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:17:51   
ronja
Kako to mislis, hudo?

Žalosten bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:21:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Kako to mislis, hudo?

Žalosten bo.



Aha.
A tvoji punci sta tudi zalostni, ko gres na plavanje?

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:22:52   
Anonimen
Jaz jih sprejmem, da tam so


Kako jih sprejemas, ce jih ignoriras?

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:23:36   
ronja
Dokler je bila Ronja mala, je bila. Zdaj pa hodim, ko že spita in jima je do Bosne ravno (če se Lejla zbudi, pridem nazaj, če se Ronja, je oči enako dober).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:23:59   
Anonimen
Mislim, da je večina ljudi dobrih in se trudi delat dobro. Ne rata nam vedno, dostikrat delamo narobe, pa še vemo ne, dostikrat ni enega prav. Zato še nisi slab, samo ne znaš, ne veš ali se bojiš... Večinoma se izkaže za res.


Res je.
Zato pa se ni treba mamam odvzemati starsevskih pravic. Tako, na splosno mislim.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:24:35   
ronja
Kako jih sprejemas, ce jih ignoriras?

Sprejemam, da so, kot ti. Jih pa ne pospravim- kot ti, torej jih obe ignorirava - samo da se jaz ne jezim, da so tam in bom več časa opisovala lepe rože kot grde smeti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:25:10   
Anonimen
Dokler je bila Ronja mala, je bila.


Aha. In si vseeno sla.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:27:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Kako jih sprejemas, ce jih ignoriras?

Sprejemam, da so, kot ti.


Ocitno razlicno razumeva besedo ignorirati-ignorirati kot ne vedeti, ne hoteti poznati, namerno prezreti.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:27:23   
ronja
Res je.
Zato pa se ni treba mamam odvzemati starsevskih pravic. Tako, na splosno mislim.


Se strinjam. Niti jih obtoževat, da so slabe mame, niti jih obtoževat, da so posesivne mameuser posted image . Kdo zdaj vidi več smetiuser posted image ? Jaz jih pač vidim na obeh straneh... ne "posesivne mame", ne mišek pa ne smetijo iz hudobije, ampak vse hočejo v principu dobro (tudi midve, ki se zdaj pregovarjavauser posted image ), malo nam je pa še zabavno zraven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:30:15   
Anonimen
Se strinjam. Niti jih obtoževat, da so slabe mame, niti jih obtoževat, da so posesivne mameuser posted image .


Vecinoma so posesivne mame druzbeno sprejemljive kot dobre in skrbne mame, ki vedno delajo v dobro otroka. Pac se v njih vecinoma vidi samo rozice.

Mama, ki gre za vec kot "pol ure" stran od otroka, pa se vidi kot smet.


(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:30:37   
ronja
Aha. In si vseeno sla.

Ja, nikoli nisem rekla, da sem požrtvovalna mama. Se ne žrtvujem! Meni je tista ura dala toliko, da sem lahko dala veliko več tudi njej kot bi brez tiste ure. To je pod 1. Pod 2 pa niti nisem vedela, da se toliko joka, ker mi je to tašča (ki jo je takrat pazila) šele pred kratkim "priznala"user posted image . Vedela sem, da včasih joka, ker sem jo slišala, ko sem prišla, ampak vedno mi je zatrdila, da je ravnokar začelauser posted image . Sicer bi verjetno tudi takrat poizkušala najt kasnejšo alternativo. tako se mi je zdelo pa dobro, da je pri babici, ker je babi nora nanjo, pa še jaz grem lahko plavat (kar bi itak lahko šla, samo da bi jo imel oči, pa bolj ponoči, recimo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:31:14   
ronja
Ocitno razlicno razumeva besedo ignorirati-ignorirati kot ne vedeti, ne hoteti poznati, namerno prezreti.

Ja, ignorirat je zame to, da stvar vidiš, pa ne reagiraš nanjo. Če ne vidiš, ne moreš ignorirat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:32:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

To, da se vedno postavim na tisto stran, ki se mi zdi boljša za otroka


Postavis se na boljso stran, ko so v vprasanju drugi in je lahko biti pameten.

Ko je na tehtnici tvoj bazen, pa si ti pred otrokom?

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:32:53   
Anonimen
Aha. In si vseeno sla.

Ja, nikoli nisem rekla, da sem požrtvovalna mama.


Pol strani nazaj, sem citirala, da ne isces user posted image .

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:33:49   
Anonimen
Če ne vidiš, ne moreš ignorirat.


Seveda lahko, namerno prezres. Ena od definicij ignorance.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:37:03   
ronja
Vecinoma so posesivne mame druzbeno sprejemljive kot dobre in skrbne mame, ki vedno delajo v dobro otroka. Pac se v njih vecinoma vidi samo rozice.

Mama, ki gre za vec kot "pol ure" stran od otroka, pa se vidi kot smet.


Zdaj boš spet jezna, da vidim samo rožice, ampak jaz res nimam takih izkušenj: hodila sem plavat (2x na teden), že ko je bila Ronja samo par mesecev stara, od pol leta dalje sem hodila še na francoščino za uro in pol! Plus pol ure vožnje sem in tja! (1x na teden) Vsak teden! Vsem se je to fajn zdelo, nihče me ni obtoževal, kako si lahko to privoščim. Ronja je bila v dobrih rokah, čeprav: pazi to - niti niso bile v sorodu z njo (no, vsaj ne da bi vedeli, pazila jo je moja prijateljica), uh, kako družbeno nekorektno, da sem si drznila s svojim otrokom obremenjeavt nekoga, ki mi ni v sorodu! Prijateljica se je mela baje zelo fajn, dobila kosilo po svojem izboru za nagradouser posted image , mala ni nikoli jokala takrat - je pa enkrat zvečer, ko jo je pazila ista prijateljica in sva šibala iz koncerta nazaj domov (zato vem, da pri njej takrat ni jokala, ker bi me 100% poklicala).

V moji družbi precej obsojajo mame, ki se držijo svojih otrok kot klopi, mogoče zato, ker imamo na splošno radi svobodo... Ne vem. Ne vem, kaj je družbeno korektno v tem primeru, ker očitno nimam reprezentativnega vzorca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:38:28   
rija
jaz bi šla tudi plavat...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:39:43   
ronja
Seveda lahko, namerno prezres. Ena od definicij ignorance.

Ja, ampak potem si jih videl! Videl, pa si se obrnil stran! To ni isto, kot če jih čisto res ne vidiš ali pa če jih vidiš in se odločiš, da se ne boš sekiral zanje.

za bazen sem ti že odgovorila: če bi vedela, da ji je tako hudo, da praktično vsakič joče, bi našla drugo alternativo in bi bili pri babici tisti čas rajši vsi skupaj. zdaj to vem in zato sem tudi tako organizirala.
Druga stvar pa je, da če si ne vzameš 5 min. zase, potem dejansko lahko postaneš razdražljiva in tečna mama, kar ni najboljše za otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:41:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

če bi vedela, da ji je tako hudo, da praktično vsakič joče, bi našla drugo alternativo


In kje so zdaj vsi nagoni? Če bil bil nagon in instinkti tako vsemogocni kot pravis, bi to ugotovila ze ko si prvic manjkala.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: Tašča mi gre na živce!
9.5.2009 14:41:42   
ronja
zdaj to vem in zato sem tudi tako organizirala.

Zato grem zdaj 1x na teden, ker pač sicer ni tako pozno plavanjauser posted image . ni pa to nobena žrtev, da se razumemo.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?