|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:17:04   
zmajaz
Boga revica - zdej pa ne bo šla na dopust - najprej zarad nesramne tašče, zdej še pa zarad nas, ker smo jo tako grdo spljuvale nesramnice. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:18:26   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***
Mogoče pa me ne razumemo in je Splišni mislila resno.user posted image


Bodi brez skrbi, da ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:18:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

samo sem si premislila, ne bom šla poleg. da se mi ne bo pol kdaj kej očitalo, otrok je moj in ga mam rada!


če sam zaradi očitkov ne boš šla, potem raje pejt



Ta izjava pa je vrhunska. Da ne greš samo zato, ker bi se ti očitalo !? Pravi razlog, da ne bi šla bi bil ta, da te otrok potrebuje.

(odgovor članu Ajvy)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:19:10   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: big mamma
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena
Ma itak, normalno. A una stara vešča ga pa noče merkat, praviš?
Ma šit no, a pa se zaveda, kaj bo s tem naredila? Ker samo spočita mama je lahko dobra mama. In ti boš zdaj zaradi nje slaba mama. Ma čarovnica, no, nimam besed.
A pa kar da je še premajhen, pravi? Pa že 4 mesece je starina stara? Ma ni za govort, res ne.
A zdaj pa misli, da se ti bo zaradienega otroka življenje ustavilo ali kaj? Pa vsi drugi bodo tam 10 dni žurali? Ja pa kaj stara misli, da je? Da bo ona tebi peprečila, da boš ti uživala ali kaj?
Jaz bi jo kar tožila.


vsaj edn zastopi!

hvala ti ful!

samo sem si premislila, ne bom šla poleg. da se mi ne bo pol kdaj kej očitalo, otrok je moj in ga mam rada!

Ne vem ,ampak jaz tale post razumem čisto drugače kot TI!!!!!!!!!!!!

jaz isto user posted image

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:19:22   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

kam s eje zgubil moj post??

napisala sem, da sem se zmotla ja, razumem zdej da je blo sarkastično, pehitro sem brala..

pa ne poznate me lej, ne veste kakšna mama sem. sem srkrbna, skrbim za otroka in ga mam rada!

sem pač naredila napako in sem že povedala da ne grem, pa me še vedno obtožujete.

jaz v glavnem zaključujem to temo





AMpak to zdaj ne greš zato, ker nimaš varstva, ker je tašča pra.sica, pa ker smo me tako rekle.  Kaj pa ti sama misliš? Se ti res ne zdi pravično, da ne greš ali še vedno misliš, da je tašča svinja, ker ne bo čuvala tvojega otroka, da si ti malo spočiješ  od njega. A od česa si pa tako utrujena, če z njim ni nobenega dela? Samo flaška in spanje, ponoči spi cele noči, itd....

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:20:14   
Anonimen
Se spomnim enkrat telefosnkega pobavila na nek piknik ob uspešnem zaključku študija, podobno, družba brez otrok, ki ima namen proslavit kot se spodobi, med ostalim omenim otroke:
"Ja veš, ampak, emmm, otroci tukaj, emmm...saj veš...!"
"Hvala lepa, nasvidenje...". 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:21:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Jaz sem se pa glih še htela pod Splišni podpisat pa vidim, da bi me avtorica narobe razumela


dej no, da bo mela duplo podporouser posted image



Mogoče pa me ne razumemo in je Splišni mislila resno.user posted image


tud čist možno....in lohk zdej nadaljujemo temo v tem stilu, pa bo spliš čudna izpadlauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:21:53   
ssevin
Ma vsaj dogaja se, sem lahko nekoga scurcala po dolgem času.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:24:04   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena
sem pač naredila napako in sem že povedala da ne grem, pa me še vedno obtožujete.
jaz v glavnem zaključujem to temo


Tvoj mož pa valjda gre, aneuser posted image
Naj še on eno temo odpre, da še njega mal spihamo, dejuser posted image Drugače naj pa svojega tiča kar lepo v halačah drži, če misli normalno furat naprej svoj lajf, kot da v njem ni otroka.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:25:16   
zoja10
kaj pa ta družba dela 7dni takega da otroci sploh niso zaželjeniuser posted image  piješ ga pa ja ne 7 dni?al je kak maturanc mogoče?
da ni kaj  drugega v igri user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  boga mami, se ne more spočit....

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:25:47   
Marijena
Naj še on eno temo odpre, da še njega mal spihamo, dejuser posted image Drugače naj pa svojega tiča kar lepo v halačah drži, če misli normalno furat naprej svoj lajf, kot da v njem ni otroka.


tole pa morm komentirat. vara me pa ne, tak da če to drugi delajo, ne pomeni da tudi moj.

ne vem če gre, jaz sem pač rekla, da bo šel sam, sej se še nisva menla, ampak ja zihr bo hotel it, zdej pa je spet to anrobe očitno user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:26:17   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

Ma itak, normalno. A una stara vešča ga pa noče merkat, praviš?

Ma šit no, a pa se zaveda, kaj bo s tem naredila? Ker samo spočita mama je lahko dobra mama. In ti boš zdaj zaradi nje slaba mama. Ma čarovnica, no, nimam besed.
A pa kar da je še premajhen, pravi? Pa že 4 mesece je starina stara? Ma ni za govort, res ne.
A zdaj pa misli, da se ti bo zaradienega otroka življenje ustavilo ali kaj? Pa vsi drugi bodo tam 10 dni žurali? Ja pa kaj stara misli, da je? Da bo ona tebi peprečila, da boš ti uživala ali kaj?
Jaz bi jo kar tožila.


vsaj edn zastopi!

hvala ti ful!

samo sem si premislila, ne bom šla poleg. da se mi ne bo pol kdaj kej očitalo, otrok je moj in ga mam rada!



A pol ne boš tožila al kaj? Ma daj premisli še enkrat, bi si zapomnila tastara tole tožbo do konca življenja. Zihr bi zgubila!!!!!

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:27:08   
Marijena
A pol ne boš tožila al kaj? Ma daj premisli še enkrat, bi si zapomnila tastara tole tožbo do konca življenja. Zihr bi zgubila!!!!!


haha, sej sem se res zasrala, prehitro sem brala user posted image user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:28:29   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
AMpak to zdaj ne greš zato, ker nimaš varstva, ker je tašča pra.sica, pa ker smo me tako rekle.  Kaj pa ti sama misliš? Se ti res ne zdi pravično, da ne greš ali še vedno misliš, da je tašča svinja, ker ne bo čuvala tvojega otroka, da si ti malo spočiješ  od njega. A od česa si pa tako utrujena, če z njim ni nobenega dela? Samo flaška in spanje, ponoči spi cele noči, itd....


Volga, čist preveč vprašanj... Kot jo jaz tukaj dojemam, je ena ful mlada mamica z enim ful mladim očkatom, ki o življenju, partnerstvu in starševstvu ne vesta še prav ničesar. Je čisto brez veze kaj pisat, ker bosta mogla še mal odrastit. Škoda samo, da je otrok že tu in bodo skupaj odraščali...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:30:09   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

A pol ne boš tožila al kaj? Ma daj premisli še enkrat, bi si zapomnila tastara tole tožbo do konca življenja. Zihr bi zgubila!!!!!


haha, sej sem se res zasrala, prehitro sem brala user posted image user posted image




Glej, nisi se še nič zasrala. Kdaj je tašča zavrnila otroka? Imaš rok 15 dni od zavrnitve, da vložiš tožbo. Pa ne rabiš odvetnika, ker to je itak win win primer. Plačaš takso in je to to.

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:31:16   
oka
dost mam, zakaj bi mogla komu razlagat o meni, tema je bila odprta z drugim namenom!


A jaa, že razumem, tema je bila odprta z namenom, da se ti pridružimo pri pljuvanju čez tvojo tako grozovito in nemogočo taščo. Ma daj lepo te prosim, po vsem tem kar sem prebrala je tašča pri vsem skupaj še najmanjši problem.
Prvo kot prvo, družba, ki ti da pogoj da lahko prideš v njihovo velecenjeno prisotnost le brez otroka ni vredna počenega groša. Ne vem kaj bi jih motil en mali štirimesečni dojenček, res ne.

Tašča ni dolžna paziti tvojega otroka. To je le njena dobra volja, saj ima gospa tudi svoje življenje.

Če si nesposobna pomisliti, da z otrokom pridejo tudi določena odrekanja in kriviš taščo zato, ker ne boš brezskrbno uživala na morju, potem draga moja lahko napišeš kar hočeš ampak deluješ zelo nezrelo in otročje. KOt moja štiriletnica, ki si želi igračo v trgovini in smo potem vsi grdi in nesramni, ker je ne dobi.

Pa kolegico, ki ima že svojega otroka bi zavoljo svojega užitka še dodatno obremenila. Že mama in tašča nosita velko odgovornost pri skrbi za tvojega otroka, pričakovati od kolegice da bo zanj skrbela in prevzela vso odgovornost oz. na to samo pomisliti pa je naravnost bedasto in veliko pove o tvojem egoizmu. Kot da je otrok en predmet za katerega lahko skrbi vsak, ki ima pet minut časa in voljeuser posted image

Žal, pri zgražanju nad tvojo taščo se ti ne morem pridružiti, ker si srž problema samo ti oz. si si ga sama ustvarila s svojo nezmožnostjo sklepanja kompromisov in logičnega mišljenja, da ne rečem že z razvajenostjo.

< Sporočilo je popravil oka -- 20.4.2009 11:44:52 >

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:31:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

Ma itak, normalno. A una stara vešča ga pa noče merkat, praviš?

Ma šit no, a pa se zaveda, kaj bo s tem naredila? Ker samo spočita mama je lahko dobra mama. In ti boš zdaj zaradi nje slaba mama. Ma čarovnica, no, nimam besed.
A pa kar da je še premajhen, pravi? Pa že 4 mesece je starina stara? Ma ni za govort, res ne.
A zdaj pa misli, da se ti bo zaradienega otroka življenje ustavilo ali kaj? Pa vsi drugi bodo tam 10 dni žurali? Ja pa kaj stara misli, da je? Da bo ona tebi peprečila, da boš ti uživala ali kaj?
Jaz bi jo kar tožila.


vsaj edn zastopi!

hvala ti ful!

samo sem si premislila, ne bom šla poleg. da se mi ne bo pol kdaj kej očitalo, otrok je moj in ga mam rada!



user posted image

(odgovor članu Marijena)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:33:16   
metuljčica1
Nisem brala vsega, ker ste se res razpisale.Ampak tale je pa res dobra.Meni na kraj pameti ne pride, da bi jih pustila kje za več kot mogoče eno noč, pa še to enkrat na leto, ko je res kakšna posebna priložnost, pa sta stari 2 in 5 let.Ravno včeraj sma jih pustila pri tašči za 2uri, ampak ne zato, da bi si spočila ampak za to, da sma odhitela domov in naredila generalko po stanovanju.
Ne vem no, jaz sem rodila v srednji šoli, pa mi je bilo čisto jasno, kaj vse prinese dojenček s sabo, tako da res ne razumem kako nekateri razmišljajo.Sicer si pa razložila kako priden je tvoj dojenček, tako, da ne razumem zakaj bi si morala tako spočiti, potem bi morale mi tiste, ki smo imele srečo, da je naše malčke ponoči zvijalo, čez dan niso spali in podobno, na morje za pol leta ne samo za 7 dni.

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:38:41   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Marijena
Pogoj je normalno, da pridema brez dojenčka,


Ma itak, normalno. A una stara vešča ga pa noče merkat, praviš?

Ma šit no, a pa se zaveda, kaj bo s tem naredila? Ker samo spočita mama je lahko dobra mama. In ti boš zdaj zaradi nje slaba mama. Ma čarovnica, no, nimam besed.
A pa kar da je še premajhen, pravi? Pa že 4 mesece je starina stara? Ma ni za govort, res ne.
A zdaj pa misli, da se ti bo zaradienega otroka življenje ustavilo ali kaj? Pa vsi drugi bodo tam 10 dni žurali? Ja pa kaj stara misli, da je? Da bo ona tebi peprečila, da boš ti uživala ali kaj?
Jaz bi jo kar tožila.


Splišni.....user posted image user posted image user posted image user posted image

 Marijena........drugače pa.....škoda, ker si mamica, da ti 7 dnevno žuranje pomeni veš kot tvoj user posted image .user posted image user posted image user posted image user posted image

če se pa delaš norca, potem si pa itak psiho.user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:40:50   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: big mamma

IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

Ma itak, normalno. A una stara vešča ga pa noče merkat, praviš?

Ma šit no, a pa se zaveda, kaj bo s tem naredila? Ker samo spočita mama je lahko dobra mama. In ti boš zdaj zaradi nje slaba mama. Ma čarovnica, no, nimam besed.
A pa kar da je še premajhen, pravi? Pa že 4 mesece je starina stara? Ma ni za govort, res ne.
A zdaj pa misli, da se ti bo zaradienega otroka življenje ustavilo ali kaj? Pa vsi drugi bodo tam 10 dni žurali? Ja pa kaj stara misli, da je? Da bo ona tebi peprečila, da boš ti uživala ali kaj?
Jaz bi jo kar tožila.


vsaj edn zastopi!

hvala ti ful!

samo sem si premislila, ne bom šla poleg. da se mi ne bo pol kdaj kej očitalo, otrok je moj in ga mam rada!





Ne vem ,ampak jaz tale post razumem čisto drugače kot TI!!!!!!!!!!!!



jaz tudi...........user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:44:12   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica1
Ravno včeraj sma jih pustila pri tašči za 2uri, ampak ne zato, da bi si spočila ampak za to, da sma odhitela domov in naredila generalko po stanovanju.


user posted image  A imata 12 m2 veliko stanovanje?

Drugače pa je tema preveč hilarious, da bi se ji pridružil...
Super mama si, Marijena, čestitke...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu metuljčica1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:45:27   
Tanja55
Samo eno vprasanje imam: mas vec kot 18 let? Odrascanje ti gre svoh od rok se mi zdi...sicer pa ja, bi se kaj napisala, sam se mi zdi skoda casa.

< Sporočilo je popravil Tanja55 -- 20.4.2009 11:46:27 >

(odgovor članu metuljčica1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:46:48   
Kranjčanka

zenska, ti zame, oprosti nisi pri pravi al se pa norcujes.
sprijazni se cimpreje, da imas otroka in zanj skrbi kot se mora, tasci dam cisto prav, skrb za otroka imas ti, ne pa tasca ali mama. Ajt ne recem da ga popazijo za par uric da se gres sprostit...ampak za cel tedenuser posted image

Zakaj ga ne mores s sabo vzet, zakaj pa bi jih to motilo....user posted image Saj nisi edina k mas druzino, normalno je da gre otrok s starsi na dopust.


(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:46:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tweed


Drugače pa je tema preveč hilarious, da bi se ji pridružil...


Pa si zato napisal v drugem topicu...

(odgovor članu tweed)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:49:35   
Virtualna
Najprej reces, da je dojencek zdrav, da je z njim vse ok, da je zelo priden, da sploh nimas veliko opravka z njim, ker ga ne dojis, ne potrebuje obroka GH, mu das flasko...in zaspi....no potem pa reces, da bi se rada spocila od vsega, ker otrok pa ja potrebuje ob sebi spocito mamico...

Od cesa bi se pa rada spocila?!

A nisi pomislila, da bi se ob taki druzbi, kot je tvoja, vrnila se bolj zmatrana in nebi bila sposobna skrbeti za user posted image  ...no in potem bi verjetno se kak dan fehtala za varstvo dojencka!?

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?