|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:56:28   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

A s 4 mesečnim dojenčkom ni dela??? Eto zdaj sem pa prepričana da se ta oseba malo zaj... in še nima nobenih izkušenj z otroci, kaj šele da bi imela svojega.


ja seveda je nekaj dela, mislila sem pač za taščo, da ne bo imela nobenega dela, ker je pač priden.

jaz pa sem cel dan z njim in sem utrujena, ker skrbim zanj in ga previjam, hranim, oblačim, grem na sprehod itd... ma mislim da je vsem to jasno, samo ker sem pač jaz to napisala, bo spet izpadlo čudno.



ja, kaj bo pa tašča? Postavila g av vitrino in gledala štiri dni? Ali ga bo previla, mu dala flašo, ga vzela v naročje, ga uspavala, peljala na sprehod...itd...in potem ne bo ona utrujena? Najmanj dvakrat starejša kot ti? ker če ne, je res vseeno potem, če ga na Petrolu pustiš toliko časa. Ali pa na meji pri carinikih. Saj ni itak nobenega dela z njim.

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:57:11   
ZARA
Uf, si naletela na cel trop nadrkanih bab danes. user posted image  Marijana (ali kaj si že) prav smiliš se mi malo...



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:57:44   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Uf, si naletela na cel trop nadrkanih bab danes. user posted image  Marijana (ali kaj si že) prav smiliš se mi malo...




Ma ja, bolje, da menja nick v prejšnjega, pa pozabi vse tole.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:59:11   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Vsekakor pa boš to skrb, ki mu jo boš dala tudi zdaj, ko bi si želela nekaj drugega, dobila povrnjeno! Brez skrbi, verjetno z obrestmi!


Jaz mislim, da tega ona ni sposobna razumet. In to je najbolj žalostno. Njej se žura, sej vidiš. Otrok bo pač takrat mal brez staršev. Sej mali še nič ne ve. Eh, nimam komentarja za tako misleče ljudi.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:59:12   
Virtualna
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
Bože mili, potem si pa jaz mislim, da sem slaba mama, ker mi še ni uspelo otrok peljati na cepljenje proti klopom!!!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:01:12   
ronja
Hočeš reči: kar daješ to dobiš. Pa to jaz govorim že vse življenje in to na vseh področjih. Jaaaaaaa, to pa ja.

ja, točno to hočem rečiuser posted image . Če se otrok sam ne rabi dojit ponoči, jupi! Superca, bo mami spočita. Če se pa rabi, pa se mami ne da ga pristavit, pa to ipak nekaj pove o njeni brezpogojni ljubezni, se ti ne zdi? In ta nekaj ostane tudi, ko otrok odraste in takrat dobi ta nekaj mama nazaj z obrestmi... Tako da ni nikogar blizu. (ker soseda je rekla, da se otrok pač ne sme tako razvadit, kakor jih navadiš, tako imaš, ona je svoje dobro navadila, da ponoči nimajo kaj težituser posted image )

če preračunam, si bila lani ob tem času, ko ste en teden s 'prijatelji' žurali 7 dni, 8m noseča???!!!!

Nope, to si pa narobe zračunala - ker moja mala je tudi okoli te starosti, zato vem - lani v tem času sta jo naredila  - mogoče ravno na tem žuru?user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:01:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
Jaooo Ronja, jaooo kako si simpatična.


IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
Đes bona.


user posted image  Midva s ...Che bi morala se na spolnosti "spucat", ti pa lahko smetiš temo?
Brigaj se zase...


Tweed, starac, ne bi jaz to tako dobesedno jemal, ni to kar misliš.

(odgovor članu tweed)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:02:50   
Ribica **
Huanita, mal slabo racunas. Dete ima 4m, torej se je rodilo nekje konec decembra/januarja in je bila takrat bolj na zacetku nosecnosti. Me pa isto zanima, kot Huanito, ce lani si pa lahko zurala, pa ceprav si bila noseca, kar je pa za vaso druzbo zgleda tako, kot da bi bil gobav.

Jao jao .. Ma ful se ti krivica godi, res.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:04:08   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

če preračunam, si bila lani ob tem času, ko ste en teden s 'prijatelji' žurali 7 dni, 8m noseča???!!!!

Nope, to si pa narobe zračunala - ker moja mala je tudi okoli te starosti, zato vem - lani v tem času sta jo naredila  - mogoče ravno na tem žuru?user posted image



ronja, točno. Pismo, sem ga pobrklala.

Ajde, Marijana, zdaj pa povej, katera si in si nas tako dolgo in učinkovito vlekla za nos. Razkrij se, če imaš jajca!!!!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:05:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena
ker sem mislila enkrat enkrat enkrat v enem letu it nekam žurat, brez da bi se ga ulivala, pač poveselit s prijatelji???


če že imaš takšno željo it žurat pojdi za eno večer oz. noč, ne pa za cel tedenuser posted image
Kar zaprepadena sem, da ena mamica sploh lahko pomisli na nekaj takega, res.

(odgovor članu Marijena)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:06:23   
ronja
Jaz mislim, da tega ona ni sposobna razumet. In to je najbolj žalostno.

mah, jaz sem optimist, saj vešuser posted image . mogoče si samo ne predstavlja, da pač to malo bitjece rabi njeno družbo, njen vonj, njeno toplino, ravno tako kot flaško in bolj kot druge stvari. Včasih ljudje, ki niso imeli veliko stikov z dojenčki in so mogoče v drugih sferah, ne vidijo tako zelo tega. Ampak to ne pomeni, da ne more sprevidet. Mogoče bo danes šla do zibke, pa pogledala svojega sineka v učke in jo bo pogledal nazaj s tisto globoko hvaležnostjo, ker mu je naklonila pozornost, ki jo premorejo samo otroci, pa se bo v njej nekaj premaknilo - in bo videla, da je smisel tudi v odrekanju, pa da 1 teden nepočitnic ni tako hudo kot se sliši. Po moje je to čisto možno, samo odpret mora srček, ki se trenutno boji, da bo prizadet zaradi stvari, ki se jim že odreka zaradi tega malega bitja. Pa še ne ve, da bo vse to dobila povrnjeno in bo verjetno čez 10 let na rr pisala "mlada sem imela otroka, pa mi nikoli ni bilo žal"user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:07:11   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita


Ajde, Marijana, zdaj pa povej, katera si in si nas tako dolgo in učinkovito vlekla za nos. Razkrij se, če imaš jajca!!!!


in ti še vedno misliš, da nas je vlekla za nosuser posted image

pupa je na smrt resnauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:07:18   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Pogoj je normalno, da pridema brez dojenčka,


user posted image frende, k mi tak pogoj postavljajo, jst sam pošlem nekam...

sej ni nič narobe, če greš nekam sam, brez otroka, če si to SAM želiš pa ti je kul....sam noben mi pa ne bo postavljal pogojev, da če hočem it nekam za en teden, bom šla brez otrokauser posted image WTF....

IN JST UPAM DA SE ****, DA TOLE NI NEKA RESNA TEMA, AMPAK PROVOKACIJE, KER SE VE KAKO SE REAGIRA TLE...

no, men je nepredstavljivo, da lohk ena mama tko razmišla....če pa že, pa najboljš da res pustiš otroka nekjeuser posted image za zmeri...


user posted image user posted image user posted image Se kar podpišem pod tole,...

Si ne predstavljam svojga user posted image  dat teden dni stran od sebe....pa lahko se gre za dopust na Dubaju in z nevemkakimi prijatlčki. Sploh pa taki, ko mi tak pogoj postavijo, sigurno nebi bli moji prijatelji.
Pijančevanje za 7 dni + odrasel človek z družino mi pa tud nekak skup ne paše. Oz. karkoli boste že "počeli", kar počnete vsako letouser posted image

Kolk let pa šteješ Marijena, BTW? Tvoje obnašanje in reakcija na taščo, ki ima še kako zelo prav se mi zdita full otročja.





_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:07:19   
Marijena
ronja, točno. Pismo, sem ga pobrklala.

Ajde, Marijana, zdaj pa povej, katera si in si nas tako dolgo in učinkovito vlekla za nos. Razkrij se, če imaš jajca!!!!


vlekla za nos?

sploh ne sodelujem drugače tu, ampak samo na starševskem čveku.

tak da ne poznam nobene izmed vas in tudi nimam nič od tega, da bi ktero vlekla kot praviš.

v glavnem zdej pa res zaključujem, ker polovico časa me zmerjate, drugo polovico pa kao lažem.

čao

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:10:20   
ronja
er polovico časa me zmerjate, drugo polovico pa kao lažem.

no, saj je še kaj vmesuser posted image . Stisni svoje ljubo malo detece, pa mu povej, da ga imaš rada, pa ti bo lažje in se ne boš več jezila na virtualne mame. Poglej ga in mu povej, da boš ostala z njim zato, ker veš, da te rabi in ker ga imaš rada in bi mu rada dala to, kar rabi. In boš videla, da se ti bo nasmejal nazaj! In takrat ti bo jasno, zakaj si v resnici ostala tu - ne zaradi tašče, ne zaradi rr, zaradi njegauser posted image ...

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:11:03   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

A s 4 mesečnim dojenčkom ni dela??? Eto zdaj sem pa prepričana da se ta oseba malo zaj... in še nima nobenih izkušenj z otroci, kaj šele da bi imela svojega.


ja seveda je nekaj dela, mislila sem pač za taščo, da ne bo imela nobenega dela, ker je pač priden.

jaz pa sem cel dan z njim in sem utrujena, ker skrbim zanj in ga previjam, hranim, oblačim, grem na sprehod itd... ma mislim da je vsem to jasno, samo ker sem pač jaz to napisala, bo spet izpadlo čudno.



ja, kaj bo pa tašča? Postavila g av vitrino in gledala štiri dni? Ali ga bo previla, mu dala flašo, ga vzela v naročje, ga uspavala, peljala na sprehod...itd...in potem ne bo ona utrujena? Najmanj dvakrat starejša kot ti? ker če ne, je res vseeno potem, če ga na Petrolu pustiš toliko časa. Ali pa na meji pri carinikih. Saj ni itak nobenega dela z njim.


Neee, ti pa ne štekaš čisto nič. Ona je utrujena, ker ko je otrok z njo, je z njim delo, ko ga bo dala tašči, pa bo premaknila tisti čudežni gumb in otrok se bo porihtal sam, z njim ne bo nobenega dela.

Mater tole se bere, kot da je previjanje, hranjenje... delo, ki si zasluži stoječe ovacije in ne neka samoumevna dolžnost, ki pride skupaj z dojenčkom.

In vsa čast tvoji tašči, da ti je poskušala odpreti oči in ni podprla tvoje razvajenosti.


< Sporočilo je popravil oka -- 20.4.2009 13:13:33 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:11:35   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

ronja, točno. Pismo, sem ga pobrklala.

Ajde, Marijana, zdaj pa povej, katera si in si nas tako dolgo in učinkovito vlekla za nos. Razkrij se, če imaš jajca!!!!


vlekla za nos?

sploh ne sodelujem drugače tu, ampak samo na starševskem čveku.

tak da ne poznam nobene izmed vas in tudi nimam nič od tega, da bi ktero vlekla kot praviš.

v glavnem zdej pa res zaključujem, ker polovico časa me zmerjate, drugo polovico pa kao lažem.

čao



Edino pravilno sorryuser posted image .
Pa daj še malo premisli o svojem načrtovanem dejanju in neutemeljeni reakciji na svojo taščo. user posted image

< Sporočilo je popravil pokica_ -- 20.4.2009 13:12:48 >


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:11:38   
HuAnita
Ronja, podobno razmišljava. S tem, da sem jaz vedno veliko jamrala tu goruser posted image , še zdaj priznavam, da je težko - sploh ta kronična utrujenost in vse nepospralvjeno in umazano, čeprav v novem domu, a se potem začne 'poplačevati', ko vidiš, da otrok napreduje, iz srca poje, boža mene in atija, se smeji.... Potem počasi tudi za fleke postaneš slepuser posted image

Tale Marijana se pa zeza. Čeprav sem eno podobno pacientko poznala, saj sem že na RR pisala o njej, s tem, da je bila ker nekaj let starejša od tele 'Marijane', podoben primerek. Tako da ne vem, naj se smejim, ker se ženska zafrkava, hkrati pa me spreletava srh, kaj pa, če je res....? Ker toliko, kor+likor je tisto dete moralo prejokati ob nebrižni mamici, ki je tudi hodila žurat, ga kak mesec starejšega 3 dni pustiča čez noč samega v bolnici... ona šla pa na žur, češ saj so sestre v bolnici rekle, da bo vse ok..., pismo, ne morem več pisat. Groza....


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:13:25   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Jaz nisem nek komplikator, ampak komaj 4 mesece starega dojenčka pa nikoli ne bi pustila samega za cel teden - morda za 1 dan, pa še to vprašanje.


enako

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:14:14   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: tweed

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
Jaooo Ronja, jaooo kako si simpatična.


IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
Đes bona.


user posted image  Midva s ...Che bi morala se na spolnosti "spucat", ti pa lahko smetiš temo?
Brigaj se zase...


Tweed, starac, ne bi jaz to tako dobesedno jemal, ni to kar misliš.



i tebi pozdrav...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:18:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

jaz pa sem cel dan z njim in sem utrujena, ker skrbim zanj in ga previjam, hranim, oblačim, grem na sprehod itd... ma mislim da je vsem to jasno, samo ker sem pač jaz to napisala, bo spet izpadlo čudno.



Se nisem imela namena vtikat, pa se vseeno bom.

Tudi jaz sem imela prvega otroka pred 23 letom, pa nisem nikoli razmišljala, da bi ga dala nekomu drugemu v varstvo za dlje časa. Pa sma bile ogromno časa prepuščeni druga drugi, včasih nisem vedla niti kako naj grem v trgovino po kruh in mleko, ker je bilo zelooo težko izvedljivo tovorit nakup in otroka v peto nadstropje (brez dvigala), pa sma se znašli, in tudi nikoli in nikdar nisem obžalovala svoje odločitve.

Še zdaj mi je problem, ko me prosi za počitnice in vem, da jo lahko zaupam v dobro varstvo se mi trga srce, ko je dva dni ni. In zato cela živčna kličem, če je vse ok, če je pridna, če je kaj jedla, če uboga....ma mogoče sem čudna.
Še za ta vikend ne vem, kako bo gremo na poroko, pa sem zmenjena, da jih zvečer odpeljem k moji mami, da jih dam tam spat,ker se bo zavleklo pozno v noč. Pa dvomim, da bom se lahko mirne duše prepustila zabaviuser posted image  Ne bo me pa samo nekaj uric- ta velika je stara 6 let, tamicena pa 16 mesecev.

Bi ti rade volje povedala par krepkih...pa se bom raje vzdržala.
Sicer pa v vseh tvojih postih do zdaj prevladuje JAZ. Pomisliš kdaj tudi na ubogo malo štručkouser posted image
Ego, da te kap.

(odgovor članu Marijena)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:18:11   
Pikicapokica6
Uffff, me je mal pogrel tvoj post. Ne bi izgubljala besed. Lahko rečem samo - SPRIJAZNI SE, ŽENSKA, DA SI MAMA! Tašča ni nič kriva!

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:18:36   
ronja
Hm, moja mami je bila zelo mlada, ko je imela sestro in tudi ta je bila precej pri babicah. Ona pravi, da je bilo tako zanjo bolje, ker sta bila starša še rahlo nezrela in sta se preveč kregala takrat. Vendar pa je ena babica (mamina tašča, ki je sicer rada pazila sestro) rekla mami, da mora biti mala vseeno tudi z mamo. In po moje je imela prav. Če ne bi tega sicer zelo lepo povedala, bi verjetno bila sestra še več pri obeh babicah. Pa tudi sestra ni bila zahteven dojenček.
Včasih težko veš, kaj je bolj prav. Če so ljudje sposobni odrast, potem je boljše, da se jih vrže v vodo in pač splavajo. Če niso, je boljše, da za otroke skrbijo babice kot pa popolnoma nezreli starši.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:20:09   
ronja
, ker je bilo zelooo težko izvedljivo tovorit nakup in otroka v peto nadstropje (brez dvigala

hehe, dodaj temu še eno malčico zraven. Ampak se da, počasi, pa gre, saj se nam ne mudiuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:21:02   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena
ja seveda je nekaj dela, mislila sem pač za taščo, da ne bo imela nobenega dela, ker je pač priden.

jaz pa sem cel dan z njim in sem utrujena, ker skrbim zanj in ga previjam, hranim, oblačim, grem na sprehod itd... ma mislim da je vsem to jasno, samo ker sem pač jaz to napisala, bo spet izpadlo čudno.

tašča je svoje najbrž čuvala... ti pa vprašaj socialno, če ti lahko popazijo otroka user posted image

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?