|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:02:00   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl
FLASK_A pa kam bi me ti poslala zdaj?Saj ste mi rekle,da naj se ne vrivam..jaz bom šele po 17 ,maju na vrsti kakršno srečo imam.Še tisto vsakodnevno špikanje se je pomirilo pa tud hodim ne več kot John Wayne...bemti..pa tako bi šla rada user posted image user posted image  Aja v kolikem času pa dobiš izvide od brisa po pošti a ne?


user posted image Ja kaj pa vem, jaz bi te že kar poslala, itakuser posted image Vse po vrsti, ker je že itak časuser posted image Izvide sem dobila v enem tednu, na naslednjem pregledu. Če še ne veš svojih rezultatov, pa pokliči svojo G, pa ti jih bodo povedali.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:02:15   
Dudica1
zoja 10 kdaj moraš pa bit 29 v P...user posted image ...ker jaz če ne bo nič prej bom tud 29 šla gor v porodno če bom dost odprta...greva skupaj res rodit ej user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:02:29   
OliveOyl
zoja pejd na Nanos ,nazaj grede se pa kar v porodnišnici ustavi..
al pa slončakaj na 2 uri,pol pa ni user posted image  da ne bi šla rodit.

kati dobro zjutrej!

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:03:58   
FLASK_A
ne, zdej pa ne grem pospravljat, se je pa ravno debata začelauser posted image Sej če dosti časa čakaš, se samo pospravi. Pa še blazno veliko godrnjanja se sliši zravenuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:04:53   
OliveOyl
Bom drug teden poklicala za izvide,dela sam ob pon.+sred. Upam,da bom še doma ha,ha..
Jaz nimam pa nč CTG-ja.user posted image
Sam rekla mi je,če bo kaj sumljivega naj se grem pokazat v P.Pa noče bit nč sumljivega..user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:06:23   
gala
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

uuu peti del!!!!!super zdej morm pa se 4. prebrat!!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:06:44   
FLASK_A
Oliva, če boš prej mogla it v P, jim tam reci da si dala bris za streptokok in naj preverijo na mikrobiologiji za izvide. Tko, za infouser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:07:46   
OliveOyl
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Oliva, če boš prej mogla it v P, jim tam reci da si dala bris za streptokok in naj preverijo na mikrobiologiji za izvide. Tko, za infouser posted image


Hvala user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:08:31   
KatMat
ja kako pa veste da sem sele ustala??'??

zdej se pa basem z jaffa piskoti in prav uzivam

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:09:02   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

ja kako pa veste da sem sele ustala??'??

zdej se pa basem z jaffa piskoti in prav uzivam


Sej se ti vidi! Si čist skuštranauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:09:02   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: gala

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

uuu peti del!!!!!super zdej morm pa se 4. prebrat!!

user posted image user posted image user posted image


sem ze na 196user posted image user posted image

(odgovor članu gala)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:09:38   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

ja kako pa veste da sem sele ustala??'??

zdej se pa basem z jaffa piskoti in prav uzivam


Sej se ti vidi! Si čist skuštranauser posted image



ja pr'mej duš,sej sem res!!!user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:10:26   
vanilla
Bravo za 5. del user posted image user posted image user posted image .

Jaz bom tut verjetno ena tistih, ki bo bolj na začetku tega dela rodila... Upajmo... Ja, rok se bliža!
Vidim, da bi ene kar rade prehitevale po levi s popadki in odpadlimi čepi user posted image . Kar lepo počasi babnice, mormo najprej tiste na vrsto, ki mamo rok prve dni maja user posted image .

Danes sem v redu spala nekej do petih zjutraj... Šla lulat, se ulegla nazaj in me je začelo tako "potiho" bolet v križu.... Joj, sem se ustrašila, da so popadki. In skos me je potem tako rahlo bolelo, da mi nikakor ni pasalo ležat niti spat... Pa me do zdej ni še čisto nič križ matral, sam tale topa bolečina se je naenkrat pojavila.... No, potem je menda po pol ure al še več nehalo... Sm vstala kot zombi nekje ob 8h.
Prej me je na sedežni spet malo tako topo bolelo v križu... Hm, očitno se nekaj pripravlja.... Sam vseen še ne bi rada šla. Ne vem zakaj - bi še kr rada praznike dočakala oz. bi kr šla točno na rok, če bi se dalo user posted image . No, sej točno na rok mam ctg in pregled v porodnišnici, pa mogoče kar notri ostanem.


(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:10:42   
OliveOyl
Kati zdaj sem menda brez čepa,sam ni še nobenega prepiha tam spodaj...pa mislim da ga tud ne bo..user posted image

te bom počakala,pa te lahko sproti v Cerknci poberem,je moj reku da bo kar v kombi en jogi zadaj vrgel,če slučajno rodim po poti tak da placa bo dovolj.user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:12:06   
KatMat
vidim da je sla debata na konjsko meso...njami...sem instr. jahanja,jaham ze 21 let a ni ga boljsga cez zrebička v omaki ali prave konjske salame....

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:12:25   
gala
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

ne, zdej pa ne grem pospravljat, se je pa ravno debata začelauser posted image Sej če dosti časa čakaš, se samo pospravi. Pa še blazno veliko godrnjanja se sliši zravenuser posted image user posted image user posted image

Ta je pa dobrauser posted image user posted image user posted image  Jest bi tudi mela tako stanovanje, k bi se samo pospravlo, godrnjanje bi z lahkoto preslišalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:13:48   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

Kati zdaj sem menda brez čepa,sam ni še nobenega prepiha tam spodaj...pa mislim da ga tud ne bo..user posted image

te bom počakala,pa te lahko sproti v Cerknci poberem,je moj reku da bo kar v kombi en jogi zadaj vrgel,če slučajno rodim po poti tak da placa bo dovolj.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image   no dej pocaki no...se pravi on voz,midve zadi kricive...kdo bo pa otroka ulovil??user posted image user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:14:08   
OliveOyl
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

vidim da je sla debata na konjsko meso...njami...sem instr. jahanja,jaham ze 21 let a ni ga boljsga cez zrebička v omaki ali prave konjske salame....


A res?A jahat učiš?
Se bomo lahko kaj zmenili za drugo leto..Konji so mi full všeč sam se jih nekako bojim.user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:14:33   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: gala

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

ne, zdej pa ne grem pospravljat, se je pa ravno debata začelauser posted image Sej če dosti časa čakaš, se samo pospravi. Pa še blazno veliko godrnjanja se sliši zravenuser posted image user posted image user posted image

Ta je pa dobrauser posted image user posted image user posted image  Jest bi tudi mela tako stanovanje, k bi se samo pospravlo, godrnjanje bi z lahkoto preslišalauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image se podpisemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gala)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:15:31   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: gala

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

ne, zdej pa ne grem pospravljat, se je pa ravno debata začelauser posted image Sej če dosti časa čakaš, se samo pospravi. Pa še blazno veliko godrnjanja se sliši zravenuser posted image user posted image user posted image

Ta je pa dobrauser posted image user posted image user posted image  Jest bi tudi mela tako stanovanje, k bi se samo pospravlo, godrnjanje bi z lahkoto preslišalauser posted image user posted image user posted image


tud jaz bi počakala če se mi bo kaj samo pospravlo...user posted image user posted image user posted image
Ne bom pa res počakala mojga ker hočem mal te kavče prestavt da bi dobila več prostora...

(odgovor članu gala)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:15:48   
OliveOyl
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

Kati zdaj sem menda brez čepa,sam ni še nobenega prepiha tam spodaj...pa mislim da ga tud ne bo..user posted image

te bom počakala,pa te lahko sproti v Cerknci poberem,je moj reku da bo kar v kombi en jogi zadaj vrgel,če slučajno rodim po poti tak da placa bo dovolj.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image   no dej pocaki no...se pravi on voz,midve zadi kricive...kdo bo pa otroka ulovil??user posted image user posted image


Ma ne bove nč kričale,drugače se bo kombi podrl,je bolj Brajdić varianta...user posted image  Tvoj bo pa za babco,kar pripravi ga.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:15:57   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

vidim da je sla debata na konjsko meso...njami...sem instr. jahanja,jaham ze 21 let a ni ga boljsga cez zrebička v omaki ali prave konjske salame....


A res?A jahat učiš?
Se bomo lahko kaj zmenili za drugo leto..Konji so mi full všeč sam se jih nekako bojim.user posted image


no problemo amigo!!   je pa to najlepsi strah....tud ljudje ki imajo neko strahospostovanje do konjev so nakoncu najboljsi jahaci....

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:16:03   
zoja10
dudi jaz mam 29 pregled ob 9.00, ker gre moja gin na dopust, se bom probala kaj zmenit da nej vrata odprejo user posted image no sej baje dela una gin k ni najbol nežna pa pol baje vsem čepi vn letijo..user posted image   bomo vidli...
danes mi je moja G razlagala da nej nebom nestrpna da bo celo 10 dni čez rok lahko in da nej se kr u miru pripravim user posted image

Oliva
....na nanos, da me kakšen medved za ženo zamenjauser posted image ? a veš kok danes piha(še zmer premal za mojo kilažo)... bom šla sam do prve pekarne...mogoč bo pa dostuser posted image user posted image

danes pa jz mojga za user posted image zaprežem...user posted image mam že dost teh mesečnih pavzuser posted image user posted image user posted image hih...



(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:17:04   
krempelček
OJLA BUTTETFly, kak smo kej....sem kar vesela, da si bila včeraj pri meni...Še sedaj ne vem, kak da mi je bilo tako slabo, pa vrtelo se mi je, a mogoče katera ve kaj je vzrok...Pa ni slabo vreme, jedla pa tud nisem nič takega....ojej, ja eni se bojo lepo selili, a ne metuljček?!! Eni pa ostajamo tukaj kot smo, v stanovanju in upam močno res, da ne bom imela tašče tisti teden nič na obisku, ko bom prišla iz porodnišnice, ker me že zdej razganja ob sami misli na to in bom kr znorela, če mi bo visela pr meni. Sem mojmu že stokrat povedala, d je ne rabim, ker itk sam teži....Kako pa bo z vami punce, kdo bo kosilo prpravu, k boste rodile, kdo vam bo pomagal.....meni naj kar moj, tisto juho bo že skuhal....a ne!?
ROJSTNI DAN IMAM PA 26. SEPTEMBRA, DA ME VTAKNETE PROSIM NA SEZNAM.


_____________________________

Adrijana 30.06.2001
Kristjan Franci 04.09.2003
Timotej Jernej 23.05.2009

(odgovor članu buterffly)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:17:18   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

Kati zdaj sem menda brez čepa,sam ni še nobenega prepiha tam spodaj...pa mislim da ga tud ne bo..user posted image

te bom počakala,pa te lahko sproti v Cerknci poberem,je moj reku da bo kar v kombi en jogi zadaj vrgel,če slučajno rodim po poti tak da placa bo dovolj.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image   no dej pocaki no...se pravi on voz,midve zadi kricive...kdo bo pa otroka ulovil??user posted image user posted image


Ma ne bove nč kričale,drugače se bo kombi podrl,je bolj Brajdić varianta...user posted image  Tvoj bo pa za babco,kar pripravi ga.


user posted image user posted image user posted image user posted image     on??user posted image user posted image user posted image user posted image  ze ob kriku bo skup zlezu...user posted image user posted image user posted image kaj sele da bi kej pogledu...al pa ujeluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?