|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:37:32   
FLASK_A
Gala, kako pa to, da jo greš tako kmalu iskat v vrtec?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:38:32   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

OLiVa
nevem prou kaj je krivo...

kr trebuh mam tud okosmaten... user posted image user posted image user posted image pa kile da niti ne omenjam....
ma ne...ubistvu me nebi zamenju za medvedko, USTRAŠU BI SE ME PA ZBEŽALuser posted image user posted image user posted image


zdej pa grem,...pride moj pa greva nekam jest...se nobenmu ne da kuhat...
pol ga pa napadem...aja sm že povedla ja.........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jihaaauser posted image user posted image




dej ga!!!user posted image user posted image


hehe tud pr nas mamo že dva dni to na sporedu...ampak učinka pa še ni nobenga...user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:41:06   
Anonimen
hvala punci, vsi vemo da ji ni pomoči s kemoterapijo ji samo podaljšujejo življenje in nič drugegauser posted image sam boli pa k hudič sploh ne smem mislit o tem, ker ko začnem mislit začnem jokatuser posted image tako da taščica pa je tojk močna in tak optimizem jo drži pokonc da si ne more noben mislit, jz vem da če bi se mogla tojk dolg bojevat s to zahrbtno bolezen bi bila že zdavnaj mrtva, ker nimam take moči kot jo ima taščauser posted image


no ampak dost o tem vnučka/ vnukinjo bo videla in jo/ga tud čuvala ker grem jz oktobra nazaj v šolo in ga /jo bo mogla mirkat, svoje taščice ne spustim tako hitro iz rok, k jo nobenim ne damuser posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:41:50   
KatMat
meni se pa moj kr smeji...me je en cas zdele stradu pa sem dva dni nazaj prsla na svoj racun pa mi je tok zapasal da bi veckrat pa da bi uceri tud...pa se moj sam smeji pa pravi poglej se,sej si prava ž'val postala!!!bogi jest!!

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:41:59   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Evo, že spet kolca! Pa sej ne moreš verjet, noooo!!!! Kaj nej naredim? Nič ne nuca- če pijem/hodim/pucam/plešem... Sam na glavo se še nisem postavilauser posted image

To me pa res tako zelo živcirauser posted image


user posted image  Naš tud kolca cele dneve, po 3x dnevno ziher, včasih še več. Nič ne morš narest...prepusti se užitku! user posted image

Ej, zdaj pa več ne sfolgam, preberem 2 strani, pa še 4. napisanauser posted image





_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:43:30   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

meni se pa moj kr smeji...me je en cas zdele stradu pa sem dva dni nazaj prsla na svoj racun pa mi je tok zapasal da bi veckrat pa da bi uceri tud...pa se moj sam smeji pa pravi poglej se,sej si prava ž'val postala!!!bogi jest!!


Mi bomo pa zdaj med prazniki meli take "maratonske", ko bo več cajtauser posted image !



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:43:37   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A
Evo, že spet kolca! Pa sej ne moreš verjet, noooo!!!! Kaj nej naredim? Nič ne nuca- če pijem/hodim/pucam/plešem... Sam na glavo se še nisem postavilauser posted image
To me pa res tako zelo živcirauser posted image

user posted image  Naš tud kolca cele dneve, po 3x dnevno ziher, včasih še več. Nič ne morš narest...prepusti se užitku! user posted image

Ej, zdaj pa več ne sfolgam, preberem 2 strani, pa še 4. napisanauser posted image


Ti bom dala užitekuser posted image Kot bi uro pojedla, ravno tako se počutim...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:43:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

meni se pa moj kr smeji...me je en cas zdele stradu pa sem dva dni nazaj prsla na svoj racun pa mi je tok zapasal da bi veckrat pa da bi uceri tud...pa se moj sam smeji pa pravi poglej se,sej si prava ž'val postala!!!bogi jest!!


user posted image user posted image user posted image user posted image

moj je mogu pa tojk dolg stradat da je pa reku da bo pa še teh par tednov potrpu in počakal, k bova pol oba bl uživalauser posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:44:14   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

meni se pa moj kr smeji...me je en cas zdele stradu pa sem dva dni nazaj prsla na svoj racun pa mi je tok zapasal da bi veckrat pa da bi uceri tud...pa se moj sam smeji pa pravi poglej se,sej si prava ž'val postala!!!bogi jest!!


user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:44:15   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

hvala punci, vsi vemo da ji ni pomoči s kemoterapijo ji samo podaljšujejo življenje in nič drugegauser posted image sam boli pa k hudič sploh ne smem mislit o tem, ker ko začnem mislit začnem jokatuser posted image tako da taščica pa je tojk močna in tak optimizem jo drži pokonc da si ne more noben mislit, jz vem da če bi se mogla tojk dolg bojevat s to zahrbtno bolezen bi bila že zdavnaj mrtva, ker nimam take moči kot jo ima taščauser posted image


no ampak dost o tem vnučka/ vnukinjo bo videla in jo/ga tud čuvala ker grem jz oktobra nazaj v šolo in ga /jo bo mogla mirkat, svoje taščice ne spustim tako hitro iz rok, k jo nobenim ne damuser posted image



cveki sej bo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:45:55   
ttmmbb
Čestitke za peti del!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

OLIVE OLY - Kaj sta najina kaj v sorodstvu. Pri nas ista zgodba, vedno je treba šrafencigerje pripravat in ORODJE in pol stoji kak teden dokler ne pop.... in se sama lotim zadeve. Pred tem je bil izgovor da nima orodja, zdaj pa se lahko primerja s kakim mojstrom. A je vse bolj za okras. Okna mi je pral cel mesec in seveda jih ni nikoli spucal. Le kdo jih je?
Jst sem si ravno spekla pito iz bučk in čakam da se malce ohladi. Njami, za popoldne pa bom najverjtneje kako pizzo naredila.

Včeri je pa user posted image bil zelooooo miren. Brcal zelo malo, tko da sm ponoči mislila, da bo akcija. Ob enih pa se je začel. Ob vsakem njegovem gibu me je tako spodaj bolelo, da sem res mislila, da je to to. Pol pa se je umiril.  Danes je spet mal več akcije.

Zdaj grem brat še par strani iz 4.dela.

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:46:18   
Dudica1
AJA ENO VPRAŠANJE: NA STENO LEPIM TE PENICE OD MEDVEDKA PUJA PA MI JE ZMANKAL UNIH NALEPKIC ZA LEPIT...A KERA VE Š ČIM BI SE ŠE DAL TO NALEPIT...user posted image ...AL BOM MOGLA GLIH V TRGOVINO PO OBOJESTRANSK LEPIL...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:46:40   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

hvala punci, vsi vemo da ji ni pomoči s kemoterapijo ji samo podaljšujejo življenje in nič drugegauser posted image sam boli pa k hudič sploh ne smem mislit o tem, ker ko začnem mislit začnem jokatuser posted image tako da taščica pa je tojk močna in tak optimizem jo drži pokonc da si ne more noben mislit, jz vem da če bi se mogla tojk dolg bojevat s to zahrbtno bolezen bi bila že zdavnaj mrtva, ker nimam take moči kot jo ima taščauser posted image


no ampak dost o tem vnučka/ vnukinjo bo videla in jo/ga tud čuvala ker grem jz oktobra nazaj v šolo in ga /jo bo mogla mirkat, svoje taščice ne spustim tako hitro iz rok, k jo nobenim ne damuser posted image



cveki sej bo...


user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:47:31   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

meni se pa moj kr smeji...me je en cas zdele stradu pa sem dva dni nazaj prsla na svoj racun pa mi je tok zapasal da bi veckrat pa da bi uceri tud...pa se moj sam smeji pa pravi poglej se,sej si prava ž'val postala!!!bogi jest!!


user posted image user posted image user posted image user posted image

moj je mogu pa tojk dolg stradat da je pa reku da bo pa še teh par tednov potrpu in počakal, k bova pol oba bl uživalauser posted image



moj štajka k misl da mi bo porod sprozu...mene pa kr po dolgem in počes gon da bi,tak da ko mi ga ponovno pokaze ga zlahka ne bo dobil nazaj...mu ga ne vrnem dokler se men ne narise tist zajčkast nasmeh...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:47:43   
ttmmbb
Cveki - kakorkoli že, tašča gor tašča dol, ko je bolezen pozabiš vse zamere in slabe lastnosti. Držimo pesti zanjo, da ji bo kemo terapija čim prej in čim bolje prijela. Ti pa se ne sekiraj preveč, obljubiš?! 

(odgovor članu ttmmbb)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:48:15   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A
Evo, že spet kolca! Pa sej ne moreš verjet, noooo!!!! Kaj nej naredim? Nič ne nuca- če pijem/hodim/pucam/plešem... Sam na glavo se še nisem postavilauser posted image
To me pa res tako zelo živcirauser posted image

user posted image  Naš tud kolca cele dneve, po 3x dnevno ziher, včasih še več. Nič ne morš narest...prepusti se užitku! user posted image

Ej, zdaj pa več ne sfolgam, preberem 2 strani, pa še 4. napisanauser posted image


Ti bom dala užitekuser posted image Kot bi uro pojedla, ravno tako se počutim...



user posted image user posted image user posted image

Ej,...kako bo pa z slikcami naših user posted image , kdaj bomo slikce gor dajale,...pošljete slikce ko boste že doma, ali kako? Sicer nevem kako bi lahko drugačeuser posted image .
Kako se bomo zmenle? user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:48:46   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

AJA ENO VPRAŠANJE: NA STENO LEPIM TE PENICE OD MEDVEDKA PUJA PA MI JE ZMANKAL UNIH NALEPKIC ZA LEPIT...A KERA VE Š ČIM BI SE ŠE DAL TO NALEPIT...user posted image ...AL BOM MOGLA GLIH V TRGOVINO PO OBOJESTRANSK LEPIL...


ce ti ni skoda stene pol uporabi lepilo...al pa moko z vodo...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:48:49   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

meni se pa moj kr smeji...me je en cas zdele stradu pa sem dva dni nazaj prsla na svoj racun pa mi je tok zapasal da bi veckrat pa da bi uceri tud...pa se moj sam smeji pa pravi poglej se,sej si prava ž'val postala!!!bogi jest!!


user posted image

Jaz bi pa kakega vašega pomočnika najela user posted image Moj ga zadnje čase mal preveč mim seka, pa mi gre na že ful živce... Enga nevtralnega se pa ne bi branlauser posted image Madonca, da to moj vidi, se mu zrolauser posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:49:37   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

meni se pa moj kr smeji...me je en cas zdele stradu pa sem dva dni nazaj prsla na svoj racun pa mi je tok zapasal da bi veckrat pa da bi uceri tud...pa se moj sam smeji pa pravi poglej se,sej si prava ž'val postala!!!bogi jest!!


user posted image

Jaz bi pa kakega vašega pomočnika najela user posted image Moj ga zadnje čase mal preveč mim seka, pa mi gre na že ful živce... Enga nevtralnega se pa ne bi branlauser posted image Madonca, da to moj vidi, se mu zrolauser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image   umrla bom od smeha!!!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:50:29   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Ej,...kako bo pa z slikcami naših user posted image , kdaj bomo slikce gor dajale,...pošljete slikce ko boste že doma, ali kako? Sicer nevem kako bi lahko drugačeuser posted image .
Kako se bomo zmenle? user posted image


JA DALO BI SE PO MOBITELU PAČ ENI POSLAT...AMPAK POMOJE BO LAŽJE DA TO POŠILJAMO POTEM OD DOMA KE V UNO TEMO POD z-MAJČKE...

< Sporočilo je popravil Dudica1 -- 24.4.2009 12:51:15 >

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:51:11   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_


Ej,...kako bo pa z slikcami naših user posted image , kdaj bomo slikce gor dajale,...pošljete slikce ko boste že doma, ali kako? Sicer nevem kako bi lahko drugačeuser posted image .
Kako se bomo zmenle? user posted image


jest bom kr mojmu rekla naj neki gor prilepi....al bom pa kaksni od vas poslala mms

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:51:51   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

meni se pa moj kr smeji...me je en cas zdele stradu pa sem dva dni nazaj prsla na svoj racun pa mi je tok zapasal da bi veckrat pa da bi uceri tud...pa se moj sam smeji pa pravi poglej se,sej si prava ž'val postala!!!bogi jest!!


user posted image

Jaz bi pa kakega vašega pomočnika najela user posted image Moj ga zadnje čase mal preveč mim seka, pa mi gre na že ful živce... Enga nevtralnega se pa ne bi branlauser posted image Madonca, da to moj vidi, se mu zrolauser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image   umrla bom od smeha!!!


Babe zelo očitno je da nas zadnje dneve pred porodom full razganja! user posted image  Med prazniki bomo vse AKTIVIRANE, pol pa P polno zasedene 2 dni zatem! user posted image  Se bomo teple za posteljeuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:51:56   
ttmmbb
dudi - jst sm za silo uporabila kar malce boljši selotejp, ga zrolala in gor nalimala. Tko da drži, ne bo pa verjetno dolgo. Mogoče za silo.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:52:08   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

AJA ENO VPRAŠANJE: NA STENO LEPIM TE PENICE OD MEDVEDKA PUJA PA MI JE ZMANKAL UNIH NALEPKIC ZA LEPIT...A KERA VE Š ČIM BI SE ŠE DAL TO NALEPIT...user posted image ...AL BOM MOGLA GLIH V TRGOVINO PO OBOJESTRANSK LEPIL...


ce ti ni skoda stene pol uporabi lepilo...al pa moko z vodo...


MA NE TO MI JE PA ŠKODA...NE VEM KAKŠEN SALOTEJP NE BI PRIJEL BI MOGLO BIT KEJ MOČNEJŠGA

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:52:18   
KatMat
aja,flaska...kako si pa z svojmu zrihtala....si udarla po mizi??

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?