|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 14:17:48   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Grem preden sama pridem do 7. dela, hihi...

Me pa še nekaj zanima... Majčice (al kere) so že na 18. delu menda... Pa so vse dele načvekale al so se pri 5. delu spomnle in kar 17. del odprle?user posted image



user posted image user posted image user posted image Ta je pa dobra, pa saj julijke tudi so ornk čvekice.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 14:20:22   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

To je ja njena vnukinja, če ji je že za sina in tebe vseeno.


Čak.... zakaj že bi ji moglo bit za vnukinjo bolj mar, kot za sina? user posted image




Kaj pa vem. Imaš ljudi, ki se s svojimi sinovi oz. hčerami ne razumejo in se tudi ne družijo. Dojenček oz. otroček pa še vsakemu največjemu zmaju srce omehča, če mu pa ne, je pa hudoooo nekaj narobe z njim.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 14:21:43   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: petra1978

Dobro jutro babike!!

Bravo za 6. del user posted image user posted image user posted image
M
Danes sem malo razočarana, sem gledala vreme za čez praznike in je tako za bruhat . Mi pa imamo 2. maja krst.

MTY, ne se sekirat zaradi tašče. Midva sva se lani septembra preselila v novo stanovanje in takrat sta tašča in tast prišla pogledat kakšno imama, od takrat dalje ju pa ni bilo pri nama. Pa sem ju že 100 x povabila. Zdaj sem pa nehala vabit. In sma se ravno zadnjič z mojim pogovarjala o enem pikniku, pa je rekel, da bi še lahko njegova starša povabila. Pa sem rekla, da če ju povabim al pa ne, bo enak rezultat. Njiju ne bo. Je pa res, da smo mi vsaj 1x na 14 dni pri njih. Ampak vseeno mislim, da bi lahko kaj prišla tudi k nam. Najbolj sem pa bila razočarana, ko sem spekla Galu tortico za pol leta in sem ju povabila, potem pa je bilo 100 izgovorov, tako da sem na koncu rekla, pa saj vam ni treba prit. In jih ni bilo.

Tak, zdaj sem se pa nenamerno razpisala user posted image



Saj bo vreme, ne se sekirat. A imate bolj piknik varianto, da te skrbi?

(odgovor članu petra1978)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 14:22:29   
*bubi*
Sem se prišla pofočkat na 6. del user posted image

Čeprav sem ostala na 160. strani starega user posted image  

Ful lepo, da je seznam na prvi strani, ampak bi tam moral bit (oz. bi bilo fajn) še link do 5. dela. Drugače se bo izgubil nekje zadaj.

Sem sdminu pisala, da popravi, upam, da nimate nič proti user posted image

< Sporočilo je popravil *bubi* -- 25.4.2009 14:28:13 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 14:22:55   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

a veste, da ima moja taščica do nadalnjega službo in sploh ne more priti na obisk?? nazadnje je bila............kdaj že.........mislim da lani ali kdaj.........ko je bila pol ure tukaj, če se katera spomni.........no, ln bo stara 8 mesecev-obisk 2x.


Ma pa kaj potem... to je njen life in lahko z njim počne, kar hoče.... če njej tko paše prow.... ne vem, kaj se ti obremenjuješ s tem... ti tvojo princesko vidiš vsak dan in to je važno...

Moj tast je še ni niti videl.... moja sestra ja prišla predvčerajšnjim prvič.... in? Z mano to nima nobene veze... vsaj jaz tega ne povezujem s tem, da bi bilo z mano kej narobe.... čist dol mi visi.... user posted image





Ne, da je s tabo kaj narobe, z njimi je.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 14:24:57   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija*

naša miška je pa tako boga...pikica pri pikici user posted image
ma kdaj se bo to začelo že enkrat sušit user posted image user posted image user posted image




Upam, da se čimprej začne sušiti. Verjamem, da ni nič kaj fino ji. Vsaj rešili se boste v kratkem, nas še to čaka. user posted image

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 14:25:31   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

joj babe, spet nismo nič spali......user posted image user posted image user posted image



Kaj pa? Nič ali kaj?

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 14:26:23   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija*

slike sploh ne upam prilepit, da ne boste vse pobegnile user posted image user posted image


Pokaži. Me zanima, ker se mi je zdelo, da je že včeraj imela ful.

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 14:28:00   
pf
Bubi pozdravljena. Kak je?

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 14:28:35   
pf
Nič grem raje kaj druga brat dokler Lana spi, da ne bom pet strani napisala.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 14:28:46   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: pf

Bubi pozdravljena. Kak je?


gužva user posted image

Letim.....

greva na poroko moje prijateljice user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 14:35:21   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: pf

Bubi pozdravljena. Kak je?


gužva user posted image

Letim.....

greva na poroko moje prijateljice user posted image



Fajn se imejta.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 15:12:45   
arabela*
dober dan....
ma niste normalne......tolk ste nakloftale...da sploh več ne vem..eh ne da se mi brat...pa vidim,da so bile vroče teme,oz.fotke....uf boljše da sem šla spat....user posted image

Joj kak sem utrujena,jaz ne vem več,al me res emšo tolk zajebava ali otroci ali kaj.......sem si danes v šparu nakupila energijske napitke,da ne zblaznim....
zdaj pa kuham čufte.....user posted image  spi...Tavečja se igra pri sosedi.Aja,danes sem videla da je zatečena od zobka.....boli pa je več nič...kaj storiti??
Nič,pridem še naokoli....ko skuham...

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 15:19:01   
Olivija*
IZVIRNO SPOROČILO: pf

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija*

slike sploh ne upam prilepit, da ne boste vse pobegnile user posted image user posted image


Pokaži. Me zanima, ker se mi je zdelo, da je že včeraj imela ful.



zdaj so pikice že čisto povsod, pa tudi vročina... bogi knedlček mali

evo še ena slika - gledanje na lastno odgovornost user posted image

user posted image

ampak, sedi pa naša punca že čisto samostojno, je nič ne zanaša. zna se lepo opreti na roke, če je sila. ko se naveliča, se pa spusti preko boka na trebušček.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 15:19:51   
Olivija*
saraya, dober tek!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 15:21:58   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija*

IZVIRNO SPOROČILO: pf

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija*

slike sploh ne upam prilepit, da ne boste vse pobegnile user posted image user posted image


Pokaži. Me zanima, ker se mi je zdelo, da je že včeraj imela ful.



zdaj so pikice že čisto povsod, pa tudi vročina... bogi knedlček mali

evo še ena slika - gledanje na lastno odgovornost user posted image

user posted image

ampak, sedi pa naša punca že čisto samostojno, je nič ne zanaša. zna se lepo opreti na roke, če je sila. ko se naveliča, se pa spusti preko boka na trebušček.



Joj revica mala. Kljub temu, da je fejst bolana je dobre volje. Saj bo bolje, zdaj je verjetno tisto najhujše ven prišlo.

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 18:43:45   
gloria
user posted image user posted image user posted image user posted image ...dan...grem ta prvo na 5 del pol pa pridem tuki vas prebratuser posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 18:47:55   
Jazzy1
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija*


user posted image

ampak, sedi pa naša punca že čisto samostojno, je nič ne zanaša. zna se lepo opreti na roke, če je sila. ko se naveliča, se pa spusti preko boka na trebušček.




Ja pikica mala! Ampak saj zgleda prav dobre volje, ni videt, da bi jo fuuul morilo? Se velik praska?

Drugače pa bravo za tako samostojno sedenje user posted image . Našo pa vsake toliko še kar zanese, pa zna tud še mal štorasto pasti. Včasih se pa tud ona že lepo preko boka na trebušček da.

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 18:55:19   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija*

IZVIRNO SPOROČILO: pf

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija*

slike sploh ne upam prilepit, da ne boste vse pobegnile user posted image user posted image


Pokaži. Me zanima, ker se mi je zdelo, da je že včeraj imela ful.



zdaj so pikice že čisto povsod, pa tudi vročina... bogi knedlček mali

evo še ena slika - gledanje na lastno odgovornost user posted image

user posted image

ampak, sedi pa naša punca že čisto samostojno, je nič ne zanaša. zna se lepo opreti na roke, če je sila. ko se naveliča, se pa spusti preko boka na trebušček.



,,,joj miška mala...upam da kmalu mineuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 19:04:04   
Olivija*
IZVIRNO SPOROČILO: Jazzy1

Ampak saj zgleda prav dobre volje, ni videt, da bi jo fuuul morilo? Se velik praska?



saj mislim, da je ne srbi kaj dosti. zgleda fenistil res pomaga. zdajle proti večeru je bila čist uboga, jo je vročina matrala. sicer je bila pa tudi čez dan brezvoljna in spala je kakih 5x po pol urce.

joj, kdaj se bo to že enkrat začelo sušit in spreminjat na bolje user posted image user posted image user posted image user posted image
sploh ne vem, od katerega datuma dalje se šteje, da je bolanauser posted image

(odgovor članu Jazzy1)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 19:22:09   
Alenka_
IZVIRNO SPOROČILO: pf

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija*

IZVIRNO SPOROČILO: pf

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija*

slike sploh ne upam prilepit, da ne boste vse pobegnile user posted image user posted image


Pokaži. Me zanima, ker se mi je zdelo, da je že včeraj imela ful.



zdaj so pikice že čisto povsod, pa tudi vročina... bogi knedlček mali

evo še ena slika - gledanje na lastno odgovornost user posted image

user posted image

ampak, sedi pa naša punca že čisto samostojno, je nič ne zanaša. zna se lepo opreti na roke, če je sila. ko se naveliča, se pa spusti preko boka na trebušček.



Joj revica mala. Kljub temu, da je fejst bolana je dobre volje. Saj bo bolje, zdaj je verjetno tisto najhujše ven prišlo.



joooj miška mala... fejst držimo pesti da je ne bo preveč matralo! drži se miška mala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

"Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni." (mati Terezija)

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 19:22:26   
Jazzy1
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija*

joj, kdaj se bo to že enkrat začelo sušit in spreminjat na bolje user posted image user posted image user posted image user posted image
sploh ne vem, od katerega datuma dalje se šteje, da je bolanauser posted image



Olivija, saj zdaj bo pa res kmalu začelo it na boljše!!! user posted image

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 19:26:11   
Alenka_
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Pf, kako se pa vidve z mamo zdaj razumeta?

Lara in Alenka, mislim, da so vsi dojenčki zdaj postali malo bolj aktivni, tudi ponoči. Konec je časov, ko so ležali tam kamor smo jih položiliuser posted image . Jaz hodim Lovra ponoči obračat s trebuha na hrbet, ker mu v vreči uspe samo v eno smer in potem kriči na vse grlouser posted image


sej če dobro premislim, je bila pa vsaj prvih 7 mesecev pridna ponoči.user posted image user posted image user posted image user posted image kar naj se pogovarja in zbuja ponoči, važno je le da je zdrava!!!

se verjetno strinjate, da se nimam kej pritoževat, če se le enkrat zbudi ane? prav imate! vam vsem, ki imate burne noči pa še enkrat želje, da bo čimprej bolj mirno!!!

_____________________________

"Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni." (mati Terezija)

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 19:28:05   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: Alenka_

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Pf, kako se pa vidve z mamo zdaj razumeta?

Lara in Alenka, mislim, da so vsi dojenčki zdaj postali malo bolj aktivni, tudi ponoči. Konec je časov, ko so ležali tam kamor smo jih položiliuser posted image . Jaz hodim Lovra ponoči obračat s trebuha na hrbet, ker mu v vreči uspe samo v eno smer in potem kriči na vse grlouser posted image


sej če dobro premislim, je bila pa vsaj prvih 7 mesecev pridna ponoči.user posted image user posted image user posted image user posted image kar naj se pogovarja in zbuja ponoči, važno je le da je zdrava!!!

se verjetno strinjate, da se nimam kej pritoževat, če se le enkrat zbudi ane? prav imate! vam vsem, ki imate burne noči pa še enkrat želje, da bo čimprej bolj mirno!!!


..hvala....

(odgovor članu Alenka_)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 19:28:44   
Alenka_
IZVIRNO SPOROČILO: pf

IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

a veste, da ima moja taščica do nadalnjega službo in sploh ne more priti na obisk?? nazadnje je bila............kdaj že.........mislim da lani ali kdaj.........ko je bila pol ure tukaj, če se katera spomni.........no, ln bo stara 8 mesecev-obisk 2x.


Ma pa kaj potem... to je njen life in lahko z njim počne, kar hoče.... če njej tko paše prow.... ne vem, kaj se ti obremenjuješ s tem... ti tvojo princesko vidiš vsak dan in to je važno...

Moj tast je še ni niti videl.... moja sestra ja prišla predvčerajšnjim prvič.... in? Z mano to nima nobene veze... vsaj jaz tega ne povezujem s tem, da bi bilo z mano kej narobe.... čist dol mi visi.... user posted image





Ne, da je s tabo kaj narobe, z njimi je.



se podpišem! ti imaš sedaj svojo družinico in le zanjo naj te skrbi... če sami od sebe nočejo priti je res z njimi kaj narobe! ne sekiraj se! saj so le oni na škodi!!!

_____________________________

"Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni." (mati Terezija)

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?