|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
14.5.2009 9:25:27   
Madre
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

buhtlčk- a si odnesla na pošto ali kar na MOL?


na pošto



buhtlčk tudi jaz se pridružujem Janezku in se ti iskreno zahvaljujem za ves vloženi trud in ti pošiljam eno veliko user posted image user posted image user posted image user posted image .

Madre

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
14.5.2009 10:15:01   
buhtlčk
Madre, janezek in ostali - hvala vam, ker ste stopili zraven. Jaz bi pismo v vsakem primeru poslala, je pa veliko bolje izpadlo s tolikimi podpisi, pa tudi teli pogovori v ''čakanju'' pašejo... :)

(odgovor članu Madre)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
14.5.2009 12:56:18   
mami 3
Čeprav pismo ne paše v splošni upravni postopek (tam je rok za odgovor se mi zdi 8 dni), bodo po moje nanj odgovorili. Pričakujem podoben odgovor, kot je že na spletni strani MOL - da se trudijo.

Tudi moje razpoloženje močno niha; če poslušam župana, sem čisto pomirjena. Odločno zagotavlja, da prostor v vrtcu jeseni zagotovo bo. Ampak če gledam po naši soseski, se na novih kapacitetah nič ne dela. Zdaj sem že čisto obsedena z isakanjem praznih prostorov. Danes sem opazila še prazno izpostavo centra za socialno delo v pritličju bloka (Fužine). Enaki prostori, kot je 30 m stran vrtec. Ampak v vrtcu so mi dali informacijo, da novih kapacitet ne načrtujejo. In če pogledam odločbo o zavrnitvi, je kruto jasna in nič ne obljublja in sem čisto na tleh.

Ne rečem, da nima smisla pisati pritožb - že da se opozarja na stisko. Vendar je pritožba uspešna le, če je bil v postopku kršen pravilnik npr. ti niso dodelili točk, ki ti pripadajo. Vsi ostali razlogi, npr. se ti zdi, da pravilnik ni pošten ali da so ti kršene ustavne pravice (npr. enakost pred zakonom; vsi otroci bi morali biti enaki, ne glede ali so edinci ali drugorojeni, ne glede kdaj dopolnijo 11 mesecev, ipd.) ali da sumiš, da je nekdo posredoval lažne podatke, pač ni razlog za pritožbo.

Menim, da moramo ostati pozitivni (že zaradi naših sončkov) in upamo na najbolje. Vendar rabimo pravo informacijo, ali je upanje, da nam bo mesto zagotovljeno - in naše pismo je poskus, da zagotovilo dobimo. Ker drugače se moramo hitro obrnit pri iskanju zasebnega varstva. Kar je meni trenutno znano, mi ne daje upanja: brezposelna gospa, ki se obupno ponuja, da bi delala karkoli.

Kolikor jaz poznam tiste, ki so "lažno" prijavljeni, so v glavnem prijavljeni nazaj k staršem. Kar je najbrž formalno v redu, je pa malo čudno, če 5 ljudi (3 generacije) lahko živi v dvosobnem stanovanju. Tudi jaz mislim, da se tistim, ki imate bivališče pošteno urejeno, ni za bati.

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
14.5.2009 13:05:21   
andrejkam

IZVIRNO SPOROČILO: mami 3

Tudi moje razpoloženje močno niha

Moje tudi! A bomo spet zibali? user posted image
Ne, hec. Poskušam ostati optimist, klub temu da sem brez službe, denarnega nadomestila nisem dobila, vrtca tudi neuser posted image  Hm, pol je pa bolš, da res ne bi še enkrat zanosila ... ali pačuser posted image  Moj mali je tak srčekuser posted image

(odgovor članu mami 3)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
14.5.2009 17:11:55   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: mami 3
Ne rečem, da nima smisla pisati pritožb - že da se opozarja na stisko. Vendar je pritožba uspešna le, če je bil v postopku kršen pravilnik npr. ti niso dodelili točk, ki ti pripadajo. Vsi ostali razlogi, npr. se ti zdi, da pravilnik ni pošten ali da so ti kršene ustavne pravice (npr. enakost pred zakonom; vsi otroci bi morali biti enaki, ne glede ali so edinci ali drugorojeni, ne glede kdaj dopolnijo 11 mesecev, ipd.) ali da sumiš, da je nekdo posredoval lažne podatke, pač ni razlog za pritožbo.


Zakaj pa ne? Ali slučajno veš na podlagi česa so preverjali podatke, ki so navedeni v vlogah? Pa misliš, da so vsi posredovali točne podatke, če ni nihče preverju? Poleg tega mora komisija delati po postopku kot ga navaja ZUP. Pa misliš, da je?

_____________________________

So what....

(odgovor članu mami 3)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
14.5.2009 20:02:22   
mami 3
Mlea, pa si mi dala mislit. Pa res ni bilo potrebno k vlogi za vpis priložiti potrdila o stalnem bivališču ... Sem mislila, da zato, ker bodo sami preverjali točnost podatkov (kot to npr. javna uprava ob večini postopkov dela). Pa če pomislim kakšne težave imajo z informatiko, je čisto možno, da res niso preverjali podatkov.
Žalostno, če se to res dogaja.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
14.5.2009 20:32:08   
Onasiss
Kolikor je meni znano, so mi rekli, da komisijo sestavljajo 3. člani: en je iz MOLa, en iz sveta staršev in en je od zaposlenih. Predvidevam tudi, da podatke niso mogli preverjat preko računalnika saj je bilo preveč papirjev pri vlogah, nekatere smo mogli celo dopolnit. Ne vem... Mislim, da bojo tukaj dobili veliko špekulantov, ki jih bojo kasneje izločili.

_____________________________

So what....

(odgovor članu mami 3)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
19.5.2009 22:45:24   
KAHLO
drage moje....me ma takšna jeza da enostavno mora ven iz mene!!!

Tudi mi smo dobili negativno odločba iz vrtca.... sva oba zaposlena, okrog 30. let, v času nosečnosti sma čist na novo preureidla stanovanje, kar pomeni kredit na kredit.....plače imava povprečne, lih takšne da naju povsod ocurijo, tud davkariji sem mogla plačat, pa do letošnjega leta nisem nikoli, pa tud nimam nič več kot prejšnja leta, ker stanovanje je pisano na dragega....no pa nima veze, od vrtca stanujemo 200 m....., točno vem da če bi dobili vrtec bi plačevala za njega tam okrog 200 evrov (pa bi dala....pa še z veseljem)....., no zdaj pa vsak dan srečujem okrog bivališča mamice ki so pa vrtec dobile, ....in vam povem da se mi obrača....vrtec so dobile mamice k so jim celo podalšali porodniško.....in to so take k šetajo svoje bebije in ima v vozičku red bull pa še zraven naveliko kadi, pol se še razburja zakaj pa mora ona v razvojno, (da ne povem kaj vse njena osemmesečna punčka vse poje), pol ena k  je dobila mesto v vrtu že junija?!?!?!?! bi pa mali mogel v vrtec že februarja, pa si je podalšala, ker je kao bil preobčutljiv za cepiva v prvih treh mesecih in so ga cepili zdaj, druga mamica sploh ni tu doma, pač pa je njena babica, ampak ker ta nekoga pozna v vrtcu....naprej ne rabim razlagat...................
skratka, ker nisem lublanska smetana, in nobenga ne pozna, ker ne znam jamrat, in težit, niti nimam namena te države okrog prenašat...........in plačujem vse svoje račune .....sem ostala brez varstva......zdaj bom lahko varoško plačevala 400 evrov, s tem da moja plača znaša 700 evrov od moža pa okrog 1000, od tega ma on dva velika kredita in še enega jaz......skratka speloh nevem kako bomo preživeli ko bom šla nazaj v službo.....in to vse zato, ker je ena komisija ocenla....da moj otrok ni opravičen do vrtca.......zdaj bi najraje spoznala te ljudi in jih vprašala, kako lahko rešim svoj problem.....oz. ne razmišljjam o tem da grem en dan k županu in povprašam njega ali subvencionirajo varuško, če ne bom mogla svojo hčerko jemat tudi zraven v službo....no ampak, saj vemo da me v službi z hčerkico ne bodo gledali in me lepo odslovili..................tlko o tem kako pomagati mladim družinam.............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
20.5.2009 10:30:29   
tojeto1
Mi tud rabmo vrtec v Ljubljani. Sem se spodaj podpisala:

1. buhtlčk
2. mlea
3. Taula
4. janezek67
5. viledka
6. resnično srečna
7.tanci29
8. irma78
9. Madre
10. mami 3
11. novopecena
12. andrejkam
13. lenček
14. kgobec1
15. katee
16. Rahelca
17. mojsoncek
18. 3jeMi
19. ursulina
20. usica
21. sarcy21
22. žabic@
23. lučka1
24. tinaaja
25. hamsin28
26. lion
27. Majček 29
28. niia
29. metodp
30. skorpika
31. Nena
32. Ivek3000
33. simona2
34. Beba 78 (Mamina čvekalnica)
35. kiki21
36. Mateja (med.over.net)
37. xenaxx
38. lidjuska
39. šema
40. zofy
41. Mojca
42. malčica (med.over.net)
43. simona2
44. Stigmata
45. PC Baby
46. miš1
47. Urša
48. Nevaeva
49. tojeto1

(odgovor članu Madre)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
20.5.2009 12:42:10   
mami 3
Včeraj je župan na tiskovni konferenci govoril, da bo izpolnil vse predvolilne obljube -> torej vsi otroci bodo dobili vrtec?  Saj ne vem ali je za smejat, jokat ali res upat. Potem je govoril o brezplačnih vrtcih. Ne vidi smisla v subvencioniranju vrtca za tiste, ki te pomoči ne rabijo (se strinjam), ni pa nič omenil, da veliko otrok sploh nima prostora v vrtcu! Minister Lukšič je seveda čisto brez stika z realnostjo, ko obljublja brezplačne vrtce. Enako kot prejšnja vlada - brezplačen drugi otrok, pa še prvega ne moremo noter spravit. Popolna demagogija. Eni bodo imeli vse (brezplačen vrtec), drugi pa bomo mastno plačevali privat varstvo, hkrati preko dajatev že plačujemo vrtce, ki jih ne moremo koristit. Kaj Centre za socialno delo ne zanima, kam bomo vse te otroke po preteku porodniške dali - ti bodo potencialno v varstvu v neustreznih pogojih, z neusposobljenim osebjem. Pa podpirali bomo sivo ekonomijo.

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
20.5.2009 12:48:56   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

Mi tud rabmo vrtec v Ljubljani. Sem se spodaj podpisala:

1. buhtlčk
2. mlea
3. Taula
4. janezek67
5. viledka
6. resnično srečna
7.tanci29
8. irma78
9. Madre
10. mami 3
11. novopecena
12. andrejkam
13. lenček
14. kgobec1
15. katee
16. Rahelca
17. mojsoncek
18. 3jeMi
19. ursulina
20. usica
21. sarcy21
22. žabic@
23. lučka1
24. tinaaja
25. hamsin28
26. lion
27. Majček 29
28. niia
29. metodp
30. skorpika
31. Nena
32. Ivek3000
33. simona2
34. Beba 78 (Mamina čvekalnica)
35. kiki21
36. Mateja (med.over.net)
37. xenaxx
38. lidjuska
39. šema
40. zofy
41. Mojca
42. malčica (med.over.net)
43. simona2
44. Stigmata
45. PC Baby
46. miš1
47. Urša
48. Nevaeva
49. tojeto1

Ti si pa malce pozna kajti pismo je že oddano. Ampak vseeno držimo pesti.

_____________________________

So what....

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
24.5.2009 20:03:38   
Onasiss
A je že kaj novega????

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
25.5.2009 10:35:03   
Onasiss
Nekaj novega na to temo. TUKAJ

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
25.5.2009 10:57:50   
3jeMi
jaz sem vrtec dobila, čeprav sem bila 21. na čakalni listi... svojo pritožbo z opisom našega statusa kot družina (nobenih afn guncen glede samohranilstva, itd. ravno nasprotno), glede službe, bližine vrtca in sploh naj mi povedo, na koga se lahko obrnem, ki mi bo pomagal najti varstvo (ne privat, ampak vrtec), sem poslala na svet staršev, ravnateljici vrtca in na župana... in me kliče prejšnji teden ravnateljica in mi reče, da so ji iz MOL-a posredovali mojo pritožbo in da bo pogodba pripravljena v enem tednu... v petek sva jo šla podpisat...

... mi je pa pomočnica ravnateljice povedala, da nimajo letos nobenega drugačnega sistema kot prejšnja leta, še vedno po starem... nič poenoteno... še vedno čaka oz. sama kliče starše, ki so vrtec dobili na večih koncih, da povedo ali bodo otroka vpisali v njihov vrtec... od njih mora pa imeti pisno, da vrtca ne bodo vzeli, da lahko kliče čakajoče... in vsi ji odgovarjajo v stilu: joj, ravno vam pišem user posted image ...

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
25.5.2009 10:59:43   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Nekaj novega na to temo. TUKAJ


mlea... tale članek je od lanskega leta... čeprav je zgodba ista user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
25.5.2009 11:04:07   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Nekaj novega na to temo. TUKAJ


mlea... tale članek je od lanskega leta... čeprav je zgodba ista user posted image

Aja ups sploh nism vidla.user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
25.5.2009 11:06:38   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

jaz sem vrtec dobila, čeprav sem bila 21. na čakalni listi... svojo pritožbo z opisom našega statusa kot družina (nobenih afn guncen glede samohranilstva, itd. ravno nasprotno), glede službe, bližine vrtca in sploh naj mi povedo, na koga se lahko obrnem, ki mi bo pomagal najti varstvo (ne privat, ampak vrtec), sem poslala na svet staršev, ravnateljici vrtca in na župana... in me kliče prejšnji teden ravnateljica in mi reče, da so ji iz MOL-a posredovali mojo pritožbo in da bo pogodba pripravljena v enem tednu... v petek sva jo šla podpisat...

... mi je pa pomočnica ravnateljice povedala, da nimajo letos nobenega drugačnega sistema kot prejšnja leta, še vedno po starem... nič poenoteno... še vedno čaka oz. sama kliče starše, ki so vrtec dobili na večih koncih, da povedo ali bodo otroka vpisali v njihov vrtec... od njih mora pa imeti pisno, da vrtca ne bodo vzeli, da lahko kliče čakajoče... in vsi ji odgovarjajo v stilu: joj, ravno vam pišem user posted image ...

user posted image user posted image user posted image  Kdaj pa si poslala pritožbo?


_____________________________

So what....

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
25.5.2009 11:09:02   
Onasiss
Ampak v temle našmu vrtcu je tud....user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem že 25. marca oddala rojstni list da mi upoštevajo za znižano plačilo vrtca za ta velikega otroka, pa še do danes nism nič dobila. Sem klicala nao mol na oddelek za predšolsko vzgojo pa so rekl, da to običajno ne traja tako dolgo.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
25.5.2009 12:17:06   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Ampak v temle našmu vrtcu je tud....user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem že 25. marca oddala rojstni list da mi upoštevajo za znižano plačilo vrtca za ta velikega otroka, pa še do danes nism nič dobila. Sem klicala nao mol na oddelek za predšolsko vzgojo pa so rekl, da to običajno ne traja tako dolgo.


user posted image user posted image user posted image


... pritožbo sem oddala 5. maja... ravno malo pred tem, ko so na MOLu imeli tiskovko, da bodo uredili še dodatna mesta v vrtcih user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
25.5.2009 12:26:12   
Onasiss
Sprašujem zato, ker je danes 16. dan odkar sem oddala pritožbo na odločbo za vpis in še vedno ni nilo nobenega odgovora. Sploh ne vem kaj in kdaj naj kaj pričakujem. Verjetno če bi bilo prosto mesto, bi me zagotovo že poklicali.user posted image user posted image user posted image  Upam. Sploh ne vem, naj še malo počakam ali naj kar moža pošljem v akcijo težit ravnateljici (baje je to v preteklosti zaleglo)!!!!! Poleg tega, me je župan klical in mi zagotovil, da bom dobila vrtec. JA SAM  KDAJ? UPAM, DA NI MISLIL NASLEDNJE LETO???????user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
25.5.2009 12:34:49   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Ampak v temle našmu vrtcu je tud....user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem že 25. marca oddala rojstni list da mi upoštevajo za znižano plačilo vrtca za ta velikega otroka, pa še do danes nism nič dobila. Sem klicala nao mol na oddelek za predšolsko vzgojo pa so rekl, da to običajno ne traja tako dolgo.


Imajo gužvo, ni kaj. Jaz sem šele februarja dobila novo odločbo, pa sem septembra oddala dokazilo o spremembi finančnega stanja v družini.  No, potem sem dobila še eno odločbo, ki je vezana na novembrsko vlogo in potem še eno, ker se nam je spremenilo št. družinskih članov.
Zdaj pa že 3 mesece vrtca sploh nisem plačala, ker sem ga prej toliko prepračala.user posted image

Kaj češ, saj se trudijo. Malce je treba potrpeti.


< Sporočilo je popravil nejcko -- 25.5.2009 12:35:20 >

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
25.5.2009 12:40:49   
3jeMi
meni je pomočnica rekla, da imajo tisti, ki so dobili vrtec, pravico pogodbo podpisat do 1. junija user posted image user posted image user posted image ... ej, ostali naj pa kaj... mene je kar pogrelo... je pa vprašanje koliko časa tudi v vrtcu meljejo s temi papirčki in konec koncev tudi na MOLu... user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
25.5.2009 12:42:02   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Imajo gužvo, ni kaj.

Kaj češ, saj se trudijo. Malce je treba potrpeti.


user posted image  sory no. Vsakič, ko kličem, da bi vprašala kaj se dogaja, tele k je za naš vrtec ni. Ali je na bolniški ali pa na dopustu.user posted image user posted image  

Gužva ni izgovor, sej nimajo 1000 vlog vsak dan. Halo. Ne da se jim.

_____________________________

So what....

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
25.5.2009 13:02:36   
mami 3
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

jaz sem vrtec dobila, čeprav sem bila 21. na čakalni listi... svojo pritožbo z opisom našega statusa kot družina (nobenih afn guncen glede samohranilstva, itd. ravno nasprotno), glede službe, bližine vrtca in sploh naj mi povedo, na koga se lahko obrnem, ki mi bo pomagal najti varstvo (ne privat, ampak vrtec), sem poslala na svet staršev, ravnateljici vrtca in na župana... in me kliče prejšnji teden ravnateljica in mi reče, da so ji iz MOL-a posredovali mojo pritožbo in da bo pogodba pripravljena v enem tednu... v petek sva jo šla podpisat...

... mi je pa pomočnica ravnateljice povedala, da nimajo letos nobenega drugačnega sistema kot prejšnja leta, še vedno po starem... nič poenoteno... še vedno čaka oz. sama kliče starše, ki so vrtec dobili na večih koncih, da povedo ali bodo otroka vpisali v njihov vrtec... od njih mora pa imeti pisno, da vrtca ne bodo vzeli, da lahko kliče čakajoče... in vsi ji odgovarjajo v stilu: joj, ravno vam pišem user posted image ...


Ali si dobila nov izračun točk in novo odločbo ali si šla kar podpisat pogodbo?  Morda veš, ali si dobila mesto zato, ker jih je 21 pred tabo odpovedalo? Ker zaradi vzrokov, ki si jih napisala, ne moreš kar dobiti mesta (ali točk) brez mnenja Centra za socialno delo. Vsekakor ti privoščim, da si mesto dobila in sem vesela, da si nam to zaupala. Vendar zadeva smrdi po nelegalnosti - da bodo pač utišali najbolj glasne pisce pritožb, jih bodo po ovinku spravili v vrtce. Menda se je do pred dveh let še dalo dobiti mesto po vezah ali s "teženjem" ravnateljicam, že lani pa da ni bilo več tako. Možno pa je, da sem jaz največji naivnež (=idiot) v Lj.

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
25.5.2009 13:15:36   
mami 3
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Sprašujem zato, ker je danes 16. dan odkar sem oddala pritožbo na odločbo za vpis in še vedno ni nilo nobenega odgovora. Sploh ne vem kaj in kdaj naj kaj pričakujem. Verjetno če bi bilo prosto mesto, bi me zagotovo že poklicali.user posted image user posted image user posted image  Upam. Sploh ne vem, naj še malo počakam ali naj kar moža pošljem v akcijo težit ravnateljici (baje je to v preteklosti zaleglo)!!!!! Poleg tega, me je župan klical in mi zagotovil, da bom dobila vrtec. JA SAM  KDAJ? UPAM, DA NI MISLIL NASLEDNJE LETO???????user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz bi šla na tvojem mestu v akcijo, dokler je zadeva še sveža. Če je župan klical tebe, je prav gotovo tudi ravnateljico vrtca. Gospa je seveda zaradi preobilice dela najbrž na županovo urgenco pozabila...

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?