|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
29.5.2009 14:26:33   
resnično srečna
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Misli halo, na podlagi česa pa ti lahko potem dajo odpoved. Kolikor je meni znano to ne smejo narediti če si na porodniškem dopustu.


saj se mi izteče porodniška...poslovna odpoved...to sedaj veselo delajo...saj veste...recesija je super razlog sedaj he he...no ja...

bom seveda ostala z vami...glede na to kakšne so pa danes zaposlitvene razmere pa razmišljam, da bi pazila še kakega mladička...da bo naša mala imela družbo...pa malo zaplavala v samostojne poslovne vode...bomo pač sami služili kruh he he...




_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
29.5.2009 18:58:19   
buhtlčk
IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna

no ženskice...jaz pa skrbi zaradi vrtca nimam več...sem včeraj bila na sestanku v službi in me je čakalo presenečenje...so mi dali odpoved he he...

no vsaj ena težava je manj...kam z otrokom...



ojoj user posted image user posted image user posted image
grozno, res, boga. Še ena plat našega spola...ampak to se pa res ne dogaja, grrrr

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
1.6.2009 19:21:31   
Onasiss
Iz prve roke, naj vam povem, da komisija NI preverjala verodostojnost podatkov na vlogah. Tako, da si po eni strani mislim zakaj nisem v vlogi podatkov o družinskih članih izmislila. Če me ne poznajo ne moejo vedet koliko otrok imam v resnici.user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
2.6.2009 20:42:52   
hokejistka
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Iz prve roke, naj vam povem, da komisija NI preverjala verodostojnost podatkov na vlogah. Tako, da si po eni strani mislim zakaj nisem v vlogi podatkov o družinskih članih izmislila. Če me ne poznajo ne moejo vedet koliko otrok imam v resnici.user posted image user posted image


Mene pa zanima na kakšni (pravni???) podlagi pa ima vrtec pravico in zmožnost preverjat resničnost podatkov?

Moje vprašanje ni mišljeno kot provokacija, samo me pa res zanima.



(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
3.6.2009 8:01:47   
Onasiss
hokejistka- rano v tem je poanta, ker nima pravice. Se je pa že govorilo o raznih špekulacijah mnogih staršev, ki naredijo zelo veliko, da dobijo vrtec. Med drugim je gospod župan tudi sam rekel, da se bojo preverjali podatki o stalnem prebivališču. Samo meni res ni jasno kako.

_____________________________

So what....

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
3.6.2009 9:24:22   
resnično srečna
mlea enostavno ne morejo...tako pač je...začaran krog...sicer so pa tudi s tem, ko niso dali točk neljubljančanom v bistvu kršili ustavno pravico enkosti vsem kao...oz. dostopnost...




_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.6.2009 9:53:06   
tojeto1
Če bi kdo mene vprašal, bi lahko stalno bivališče in število otrok dokazovali ob podpisu pogodbe: torej prineseš osebno izkaznico enega od staršev in od otroka (se vidi, kje sta stalno prijavljena) in osebne ostalih otrok (če si navedel, da vzdržuješ več otrok hkrati).
Pa bi jih ziher 5-10% odpadlo, ker lažejo. Sama poznam primere, ki so lagali.

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.6.2009 11:00:10   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna
mlea enostavno ne morejo...tako pač je...začaran krog...sicer so pa tudi s tem, ko niso dali točk neljubljančanom v bistvu kršili ustavno pravico enkosti vsem kao...oz. dostopnost...

Potem so to enakost kršili ŽE tudi nam, ker pač nismo dobili vrtca. Torej je moj otrok manj vreden od tistega, ki se je rodil 3 mesece prej, ali kako??????

_____________________________

So what....

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.6.2009 11:04:42   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

Če bi kdo mene vprašal, bi lahko stalno bivališče in število otrok dokazovali ob podpisu pogodbe: torej prineseš osebno izkaznico enega od staršev in od otroka (se vidi, kje sta stalno prijavljena) in osebne ostalih otrok (če si navedel, da vzdržuješ več otrok hkrati).
Pa bi jih ziher 5-10% odpadlo, ker lažejo. Sama poznam primere, ki so lagali.


Seveda, da lažejo. Meni je neka pravnica dejala, da vrtec nima pooblastil, da bi preverjala vse podatke, ki so navedene v vlogah in enostavno pač verjamejo temu kar piše.
Poznam veliko mam, ki so kao samohranilke (to velja še za ta stari pravilnik, ko je to še prinašalo veliko točk oz. so imeli otroci samohranilk prednost) pa ni nihče resnično preverjal te podatke. Videl pa si jih, ko sta oba starša pripeljala in odpeljala otroka iz vrtca, oba sta hodila na sestanke, srečavali smo se tudi drugod, ko so bili skupaj, tako da.....lepo prosim.......Aja na koncu ima ta mama samohranilka z istim očetom tudi potem še dva otroka, pa je še vedno mama samohranilka?????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.6.2009 10:19:29   
buhtlčk
Prišel je odgovor. O pisnem zagotovilu prostih mest pač toliko user posted image Ker tale odgovor je res kar nekaj. V svojem imenu jim mislim odgovorit, kar na mail župana. Pa ne bo več tako prijazno. Predlagam tudi vsem ostalim. Kar se pa tiče tega, da ne smejo preverjati točnosti podatkov lastnega razpisa pa samo to - bomo imeli drugo leto pač vsi vse točke, bo še najbolj nediskriminatorno...

http://www.shrani.si/f/30/R8/Ey2i3Et/dopis-mol-vrtci-odgovoro.doc



(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.6.2009 10:20:47   
buhtlčk
Odgovor sem pretipkala, ker trenutno nimam dostopa do skenerja. Sej razen žigov, podpisov in logotipa sem vse napisala..

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.6.2009 10:36:39   
tinaaja
Hvala za posredovan odgovor in trud. Jaz bom tudi sama se pisala, predvsem na temo brezplacnega varstva za drugega otroka, ki ga zaradi nesprejeta v vrtec seveda ne morem koristit.. Bodo subvencionirali zasebno vastvo za drugega otroka? user posted image da bomo vsi enaki, vsi enakopravni in imeli moznost koristit tisto, kar nam nudi drzava, obcina pa neomogoca user posted image ahhh ...

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.6.2009 10:39:22   
tinaaja
aja se to.. zakaj je ta izgovor, da so v vrtcih otroci iz drugih obcin, moj problem???  user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.6.2009 10:47:48   
Onasiss
Hvala buhtlčk- Kot veste, me je pred časom kontaktiral župan..... No skratka, dobila sem odgovor tudi v formalni - pisni obliki na mail in naj vam povem, da JE IDENTINČEN ODGOVOR LE DA GA JE PRIPRAVILA DRUGA oseba.

Ni mi pa jasno kako lahko trdijo " po dogovoru z vodstvi....", če pa naša ravnateljica nima pojma o tem kaj se dogaja. Pravijo, da bojo povečali skupine. FIGO. Sem se pritožila na odločbo in dobila seveda zavrnjen odgovor z raznoraznimi izgovori. Na koncu tudi piše, koliko so dejansko sprejeli otrok in CELO, da se je skupina zaradi 4. otrok s posebnimi potrebami zmanjšala.In še za konec v tej obrazložitvi, češ naj bom srečna(ne sicer dobesedno) , da je moj otrok izmed prvih 10. na čakajoči listi edini letnik 2009.

_____________________________

So what....

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.6.2009 10:51:26   
buhtlčk
Sem dala še vprašanje na Finance, kaj je z vrtci jeseni

http://www.finance.si/intervju.php

Dodala sem link na odgovor, bomo videli, če ga bodo vprašali.

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.6.2009 16:18:43   
majah
Tudi moja prijateljica je dobila popolnoma isti dopis. Očitno kar vsem po vrsti pošiljajo enakega.

Mlea, kaj pa je tebi, ko te je g. Janković klical, pravzapral rekel?

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.6.2009 17:51:03   
račka5
Še ena razočarana mamica se pridružuje. Včeraj sem dobila zavrnjeno vlogo za malčka.user posted image user posted image
Danes sem kontaktirala v vrtec. Tajnica vrtca je dejala: "Vsi so zasedeni. Nikjer ne boste dobila pozitivnega odgovora - tudi, če napišete več vlog."

Torej me pripišite na seznam. Mislim, da sem 35. račka 5.

Sicer pa ne verjamem v Jankovičeve obljube.

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.6.2009 20:28:58   
lion
Banda. Sama sem pred časom pisala na MOL in dobila identičen odgovor. user posted image user posted image user posted image
Zdej vem, da moram iskat privat varstvo.

Svinjarijauser posted image user posted image user posted image

L.p.,in hvala buhtlck za tvoj trud.

(odgovor članu račka5)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
8.6.2009 11:37:30   
Onasiss
Ojla. Ko me je g. župan klical mi je zatrjeval, da bo moj otrok vrtec dobil in da naj se ne sekiram.user posted image user posted image user posted image user posted image

Vse skupaj je ena farsa. Poleg tega se mi zdi, da vrtci niso povezani z MOL-om, saj naša ravnateljica nima pojma kaj se dogaja. Toliko o teh obljubah " se dogovarjamo z vodstvi vrtcev...". Nam se je itak skupina zmanjšala zaradi 4.ih otrok s posebnimi potrebami, torej je zaradi tega 8 otrok manj sprejeti v vrtec. No, tu pa je zopet bla bla bla o tistem "bomo povečali skupine otrok....".user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu lion)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
8.6.2009 11:39:28   
Onasiss
AJa pa še to. Verjetno bom na MŠŠ pisala kak dopis, ker nimajo vrtci ažurno urejenih svojih spletnih strani oz. ne dajejo ažurnih podatkov o prostih kapacitetah.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
8.6.2009 20:06:17   
mami 3
Ker MOL ne more nič obljubiti, je pač odgovor tak... Žalostno. Z obljubo, da bodo preverjali pravilnost podatkov, zgleda res ni bilo nič. Župan je na neki tiskovni konferenci  izjavil, da se je povezal s pooblaščenko za varovanje osebnih podatkov, da bodo raziskali možnosti za ukrepanje proti lažnivcem. Ker pa je zaupnost osebnih podatkov zgleda nad goljufanjem, s(m)o poštenjaki izviseli. Jaz sem bila prepričana, da bo župan našel način za ukrepanje... Je pa malo čudno - odločbe so vrtci poslali v skladu z Zakonom o upravnem postopku, nalog, ki jih ZUP uradnim organom predpisuje (npr. preverjanje točnosti vlog) pa niso naredili.

Mi smo sicer srečneži - kljub temu, da smo bili 23. na čakalni listi, smo vrtec dobili! Vsaj toliko jih ni prišlo podpisat pogodbe. Mi je gospa iz vrtca res polepšala dan.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
10.6.2009 14:40:24   
janezek67
Tudi mi smo dobili prostor v vrtcu - mislim da smo bili okoli 36. Smo v ponedeljek podpisali pogodbo.

Tako da nekaj upanja je še.

Vseeno Buhtlčku hvala za angažiranje okoli dopisa. Še vedno z veseljem podprem vse pobude okoli vrtcev.

Me pa skrbi, če bodo povečali število otrok v jasličnih oddelkih, kako bo to vplivalo na možgane naših malčkov.
Sej vsi vemo, kako je važno, da se pravilno vzpostvlja vzgoja otrok še posebej do 5. leta starosti.



(odgovor članu mami 3)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
10.6.2009 16:17:14   
novakatja
Mi smo danes podpisali pogodbo za Viške vrtce, smo bili 19. na čakalni listi za 2007 letnik.
So mi rekli, da že 86-tega na listi kličejo, pa jim še ni uspelo zapolniti mest.
Res je cela kolobocija, ker ni enotne čakalne liste.
Držim pesti za tiste, ki še čakate.

(odgovor članu janezek67)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
10.6.2009 16:37:10   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: novakatja

Mi smo danes podpisali pogodbo za Viške vrtce, smo bili 19. na čakalni listi za 2007 letnik.
So mi rekli, da že 86-tega na listi kličejo, pa jim še ni uspelo zapolniti mest.
Res je cela kolobocija, ker ni enotne čakalne liste.
Držim pesti za tiste, ki še čakate.

Mi smo v tem vrtcu na 26.mestu na čakalni listi za 2009. A čakalna lista ni enaka za vse otroke?????

_____________________________

So what....

(odgovor članu novakatja)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
11.6.2009 10:00:50   
tojeto1
Kva pa misliteuser posted image , če bi vse tiste mamice, ki niso dobile vrtca 1. septembra prišle pred MOL in pustile otroke tam ter odšle v službe. Zraven bi pa poklicali vse medijeuser posted image , naj posnamejo, kva bodo naredili z otroci. Pomoje bi se takoj prostor najdu za vse dojenčke. To bi bila senzacija, k bi Janković user posted image moral poslušati ene 20 dojenčkov k se dere user posted image in so lačniuser posted image . Sicer se sliši kruti, ampak šele takrat bi začeli res migati.
Lahko pa povem, da imajo v Kašlju zagotovljena vsa finančna sredstva za 12 enot, vendar čakajo na privolitev župana - da da zeleno luč. Pa mučkajo že pol leta. Tko o njihovem prizadevanju. Sam prazno slamo meljejo. Lahko bi tudi naredili kao ''kontejnerje'' tiste zasilne hišice (k so jo naredili za Big brotherja) pa bi bili vsi otroci lahko sprejeti. Mučkajo in lažejo, da je za popi...dit!user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?