|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
25.5.2009 13:27:34   
Onasiss
Sem razmišljala tudi v tej smeri. Sicer pa jutri pokličem in spet zatežim malo. Če ne, grem pa v sreda kar osebno  z vozičkom tja in.......user posted image . Bomo videli kaj bo. Želim vso srečo upajočim in čakajočim.

_____________________________

So what....

(odgovor članu mami 3)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
25.5.2009 16:52:29   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: mami 3

Ali si dobila nov izračun točk in novo odločbo ali si šla kar podpisat pogodbo?  Morda veš, ali si dobila mesto zato, ker jih je 21 pred tabo odpovedalo? Ker zaradi vzrokov, ki si jih napisala, ne moreš kar dobiti mesta (ali točk) brez mnenja Centra za socialno delo. Vsekakor ti privoščim, da si mesto dobila in sem vesela, da si nam to zaupala. Vendar zadeva smrdi po nelegalnosti - da bodo pač utišali najbolj glasne pisce pritožb, jih bodo po ovinku spravili v vrtce. Menda se je do pred dveh let še dalo dobiti mesto po vezah ali s "teženjem" ravnateljicam, že lani pa da ni bilo več tako. Možno pa je, da sem jaz največji naivnež (=idiot) v Lj.


hvala... in mi je kar malo žal, da sem sploh kaj napisala user posted image

prvo... meni se zdi prav sramotno, da moramo fehtat za vrtce... za davčno številko za malega mi ni bilo treba prosit, a ne...
... točke... nobenega novega izračuna ni bilo...so mi pa povedali, da je bilo potrebnih 63 točk in tudi toliko sva jih imela... in Janković je takoj rekel, da otrok s 63 točkami bo dobil vrtec... pa smo čakali...
...  glede odpovedi... ja, sem kar težko verjela, da jih je kar 21 odpovedalo... nam je vsem jasno, vloge na stotih koncih in pravtako sprejeti na stotih koncih... kot sem napisala, pomočnica ravnateljice je pri nas sama klicala starše, ki so bili takoj sprejeti, če bodo vzeli vrtec in če ne, naj ji čimprej pošljejo pisno odpoved, da lahko ureja stvari naprej... očitno ima rada vse čimprej pošlihtano...
in glede še eno odpovedi... ravno danes mi je kolegica povedala, da je bila sprejeta v 2 vrtca in je z enim že podpisala pogodbo in sem jo vprašala, če je v ta drugega sporočila, da ne bo k njim dala otroka... in kaj mi reče: Joj, saj sem ravno zdajle hotela poklicat. ... ej, WTF... sem ji lepo povedala, da bi bilo do drugih čakajočih fer, da jim čimprej sporoči in da je tak afn guncn zame čisti egoizem... no, pa imava dan dva tihe maše... user posted image
... glede utišanja in vez... v vrtcu sem bila pa samo, ko sem vlogo nesla in ko sem šla podpisat pogodbo, ravnateljice pa še videla nisem, sem pa v pritožbi lepo napisala, da bi rada termin za razgovor in vpogled v zapisnik komisije... vpadanja nekomu v pisarno ne maram, zato vedno prosim za termin razgovora... utišati... sramota, da moraš za vrtec sploh "vpit", da ga dobiš...
...veze so pa danes samo tako, če kako "klobaso" v kuverti prineseš, pa veš kaj, tisto "klobaso" raje za otroka kako drugače zapravim... user posted image

tako... ne bom nič več... SRČNO UPAM, da vsi ljubljanski otroci dobijo prostor v vrtcu... sploh pa tebi Mlea želim, da se vse čimprej pošlihta... user posted image

(odgovor članu mami 3)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
25.5.2009 16:59:28   
Onasiss
Hvala 3jeMi.user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
26.5.2009 7:59:37   
Onasiss
Sem klicala ravnateljico: pogodbe so bile vse podpisane, tako, da ne kaže najbolj obetavno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Je rekla še, da imajo letos nekaj otrok  s posebnimi potrebami, kar jim daje prednost in je zaradi njih tudi v skupini manjše število otrok-torej nameto 12, deset.user posted image

Si sploh ne predstavljam, če bom mogla otroka vozit npr. v Zalog ali pa na čist drug konec Ljubljane. Mah nič, še vedno vztrajam pri tem, da bom otroka pripeljala kar do župana in ga tam pustila. Tako in tako mi je usput iz enega vrtca v službo.user posted image user posted image  

Mah nič upam, da bom dobila kje blizu, mi je pa res še vedno pomembno, da vrtec dobim, naslednje leto jo pa prepišem v naš vrtec.user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
26.5.2009 10:01:32   
mami 3
Pri nas ne na sedežu vrtca ne na enoti sploh nihče ne dviguje telefona. Prvič zvoni pa nihče ne dvigne, drugič zvoni kot da je zasedeno (torej imajo dvignjeno slušalko). Se zgleda nihče več noče z nami ukvarjat...

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
26.5.2009 12:21:43   
mami 3
Končno sem priklicala vodjo enote. Do 1. junija, ko poteče rok za podpis pogodb, ne daje nobenih izjav. Gospa je precej nejevoljna, najbrž non-stop težimo...

(odgovor članu mami 3)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
26.5.2009 12:30:33   
Onasiss
Pa nej bo. Nekdo mora odgovarjati na vprašanja staršev, saj jih plačujemo. Naša je tud hotla bit neki tečna, pa se je potem sam v jezik ugriznila. Verjetno ve s kakim user posted image  ima opravka. Ampak zadeva z moje strani še ni zaključena. Čez kak teden bom še moža poslala v ogenj. Bomo vidl, če bo kej zaleglo. Sicer se je pa non stop na MOL izgovarjala, da so oni rekli to, da so dali napotke takšne in podobno. Imam občutek, da nas tukaj nekdo zavaja??'user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu mami 3)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
26.5.2009 12:37:15   
resnično srečna
Mlea koliko pa ste vi zbrali točk???

ker men je sedaj vse skupaj že sumljivo...tukaj okrog ko se sprehajam ne srečam nobene mamice z vozičkom in takim škratom kot je naša...vrtec pa poln...ta teden imam prvi sestanek v službi...po mojem bodo želeli vedeti kdaj se vračam in kdaj bi dopust...jaz pa nimam pojma...ker ne vem kam bom vtaknila mojo hčerko...naj kar dam odpoved al kaj???

samo ne vem potem od česa bomo živeli...še en socialni problem???

torej...če nimaš službe ne moreš plačati najemnine...če nimaš stanovanja ti otroka vzamejo...vse skupaj pa samo zato, ker ni mesta v vrtcu...kaj naj naredimo????

se mi zdi, da sem v začaranem krogu...


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
26.5.2009 12:45:15   
Onasiss
Mi smo dobili 68 točk in smo 6 na čakalni listi. (matr to se mi sliš, kot da bi v trgovini čakali na vrsto za salamo)user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
26.5.2009 12:49:42   
mami 3
Sami so si krivi, če telefoni nenehno zvonijo, saj bi lahko odgovore na pogosta vprašanja dnevno objavljali npr. na spletni strani. Kako (če sploh) bodo čakajoče po poteku roka za podpis obvestili o novem stanju, mi vodja enote tudi ni hotela povedat. Ali bi bilo res tako težko na spletno stran en stavek npr. "Do 1.6. je bilo podpisanih x pogodb, zato je uvrščenim na čakalno listo na voljo potencialno y mest". Jaz se tako bedno počutim, ko fehtam z osnovne informacije (in malo upanja). Spletne strani vrtcev so pa taka reklama, kako je otrokom tam fajn - dajte vpišite ga v naš vrtec. Pa polno telefonskih številk, ki jih je v praksi težko priklicat.

Mlea ti imaš po moje šanse - piši še enkrat županu, kaj je točno z obljubo mislil.

Malo smo v debati skrenile - še vedno čakamo na odgovor. Odgovora po moje pred 1.6. ali še kasneje, ko vse zložijo skup, najbržne bo.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
26.5.2009 12:52:35   
mami 3
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Mi smo dobili 68 točk in smo 6 na čakalni listi. (matr to se mi sliš, kot da bi v trgovini čakali na vrsto za salamo)user posted image user posted image


Če ti nisi noter, ne vem, kdo bi lahko bil...

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
26.5.2009 13:15:34   
resnično srečna
IZVIRNO SPOROČILO: mami 3

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Mi smo dobili 68 točk in smo 6 na čakalni listi. (matr to se mi sliš, kot da bi v trgovini čakali na vrsto za salamo)user posted image user posted image


Če ti nisi noter, ne vem, kdo bi lahko bil...


ej pri teh tvojih pikah mi pa ni jasno kako niste dobili vrtca...saj to so skoraj vse možne????


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu mami 3)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
26.5.2009 13:17:01   
resnično srečna
kar se mene tiče tud po mojem ne bo nič....župan bo na obljubo pozabil...vse bo potihnilo...mi se bomo pa vsak po svoje skušali reševat...kam bomo dali otroke pa nimam pojma...

sicer pa nekje so obljubljali 10 novih oddelkov...kje oz. na kateri lokaciji pa ni nikjer navedeno...tako da me tudi to čudi...


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
26.5.2009 13:25:33   
mami 3
Punce, ne še obupavat. Do 1.6. vrtci in MOL najbrž res še sploh ne vedo, pri čem so (čeprav za to ni opravičila). Če potem ne bo odgovora na pismo, pa se najavmo pri županu na razgovoru?

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
26.5.2009 13:36:22   
Onasiss
O tem koliko enot bodo še odprli in kje :
user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
26.5.2009 13:39:45   
Onasiss
Men nekaj sedaj ni jasno. ok, ja bomo počakali do 1.6.2009, samo kako pa naprej? Kaj a telefone v roke in klicart od vrtca do vrtca, če imajo še kaj frej ali kaj? Ne vem? Baje se že zdej ne javljajo, kaj bojo pol telefoniste najel, ker bo norišnica? No in kakšen bo potem postopek??? A bojo tudi kakšne selekcije delal ali kaj? MISLIM, MENI TLELE NI NIČ JASNO.


_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
26.5.2009 14:01:12   
resnično srečna
sej to je to...namreč...oni bi morali nekako razvrstiti otroke...saj če mora en otrok v vrtec šele februarja...potem je zanj še čas...tako bodo pa mesta prazna v vrtcu...moja ki ima pa že sedaj 13 mesecev bo pa nekje (nimam pojma kje...)

_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
26.5.2009 14:10:19   
mami 3
Se bojim, da bo treba telefon vrtet. V današnjem razgovoru z vodjo enote sem vprašala, ali in kako nas bodo o novem stanju po podpisu pogodb obvestili; ali bomo dobili nove odločbe z novo čakalno listo (ne), ali bo kje objavljeno, koliko jih je podpisalo in koliko je sproščenih mest (še ne ve). Ker jaz bi rada jamstvo, da se bodo sproščena mesta transparentno razdelila (čeprav kot 23. najbrž nimam šans). Odgovor - ni še nič dorečeno.

Se tudi jaz bojim, da bo junij 1-2-3 mimo (ker 1.6. šele poteče rok za podpis, nato bodo podatke še obdelovali), poleti ne bo nikogar za priklicat, septembra smo pa že v težavah... Kot je že ena napisala, ni opazit, da se kaj dela na novih prostorih...

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
28.5.2009 8:58:02   
buhtlčk
IZVIRNO SPOROČILO: mami 3

Punce, ne še obupavat. Do 1.6. vrtci in MOL najbrž res še sploh ne vedo, pri čem so (čeprav za to ni opravičila).


Se (polna upanja in mogoče naivnosti) podpišem pod tole.

Sori ker me ni bilo, mi tako čas uhaja...pa na porodniški sem user posted image No odgovora seveda še ni (drugače bi se že javila). Je pa moj spet včeraj na radiu nekje zasledil, da je župan (spet, že ne vem keterič) obljubil, da vrtec septembra za vse ljubljanske otroke bo. Da si ogledujejo prostore v lasti MOL katere bi bilo najlaže preurediti do jeseni, potem se bodo pa spravili še zidat. Ne vem zakaj, ampak jaz mu verjamem (mogoče zato, ker je lažje tako).
Je pa res, da je pa organizacija tega t.i. razpisa v informacijski dobi več kot sramotna. Ljudem, ki so krivi, se ne bo zgodilo nič. Sem besna, ker urejam že nekaj v zemljiški knjigi, potrebujem overovitev notarja in nimam enega papirja. za katerega mi je na MOL rekla, da ga ne izdajajo, da je ok samo nekaj, kar sem imela in še neprijazna je bila. Sedaj mi bo pa pretekla lokacijska, ki velja le 30 dni, še enkrat k notarju, s prodajalko, iskat varstvo za malega, ker notarji delajo kot delajo blabla bla. Dobro tole je druga tema samo paše k uradnikom, pa mal sem se skašljala user posted image

(odgovor članu mami 3)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
28.5.2009 17:06:37   
Onasiss
Ja oblublja že, ok, ampak kako nas bojo pa obveščaliuser posted image user posted image user posted image Menda me ne bojo 9 klicali (ker sem pač dala vlogo v 9 različnih vrtcev) Poleg tega en vrtec za drugega ne ve, ali je moja vloga že pri njih....Mislim ne vem...najbolj bo, da dam vlogo za vpis otroka v vrtec kar na naslov MOL-a. Oni bojo že kako, a ne?

_____________________________

So what....

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
29.5.2009 9:32:31   
resnično srečna
no ženskice...jaz pa skrbi zaradi vrtca nimam več...sem včeraj bila na sestanku v službi in me je čakalo presenečenje...so mi dali odpoved he he...

no vsaj ena težava je manj...kam z otrokom...


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
29.5.2009 9:47:01   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna

no ženskice...jaz pa skrbi zaradi vrtca nimam več...sem včeraj bila na sestanku v službi in me je čakalo presenečenje...so mi dali odpoved he he...

no vsaj ena težava je manj...kam z otrokom...


user posted image user posted image user posted image user posted image  A si mela za določen čas? Uh, te čist razumem kako ti je. Jaz si sploh ne predstavljam, da bi se mi to zgodilo. Groza. 

_____________________________

So what....

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
29.5.2009 11:55:51   
resnično srečna
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna

no ženskice...jaz pa skrbi zaradi vrtca nimam več...sem včeraj bila na sestanku v službi in me je čakalo presenečenje...so mi dali odpoved he he...

no vsaj ena težava je manj...kam z otrokom...


user posted image user posted image user posted image user posted image  A si mela za določen čas? Uh, te čist razumem kako ti je. Jaz si sploh ne predstavljam, da bi se mi to zgodilo. Groza. 


ne...za nedoločen čas...pri tem podjetju sm bila 11 let he he...ma ne moreš verjet...ampak pač mati z malim otrokom je za podjetje zoprnija...saj veš...bolniške odsotnosti...nič nadur...sploh če te niso plačane...jah potem pa takole zadevo rešijo...


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
29.5.2009 12:04:43   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna

no ženskice...jaz pa skrbi zaradi vrtca nimam več...sem včeraj bila na sestanku v službi in me je čakalo presenečenje...so mi dali odpoved he he...

no vsaj ena težava je manj...kam z otrokom...


user posted image user posted image user posted image user posted image  A si mela za določen čas? Uh, te čist razumem kako ti je. Jaz si sploh ne predstavljam, da bi se mi to zgodilo. Groza. 


ne...za nedoločen čas...pri tem podjetju sm bila 11 let he he...ma ne moreš verjet...ampak pač mati z malim otrokom je za podjetje zoprnija...saj veš...bolniške odsotnosti...nič nadur...sploh če te niso plačane...jah potem pa takole zadevo rešijo...


Misli halo, na podlagi česa pa ti lahko potem dajo odpoved. Kolikor je meni znano to ne smejo narediti če si na porodniškem dopustu.

_____________________________

So what....

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
29.5.2009 13:46:37   
mami 3
Pa sem mislila, da imam jaz probleme... Sem najprej prosila šefa, da ne bom mogla več delati vsak dan do 17.30 (pa je kar prenesel). Če ne dobim vrtca, pa bom morala težit še za 5 urni delavnik, da bom nekako uredila logistiko s prevozom otroka eni ali drugi babici. Mož pa se je šel pozanimat, če bi lahko koristil 75  (52) dni očetovskega dopusta (tako bi vsaj 1 dan na teden imeli varstvo), pa so ga samo čudno gledali - da sicer da je zakonska možnost, da pa v praksi v firmi nihče tega ne koristi (namig je bil očiten).

Resnično srečna tudi če si zgubila službo, vztrajaj z nami, dokler ne dobimo mesta v vrctu. Ti bo lažje novo službo iskat, če boš nekaj ur na dan frej. Vsekakor poišči pravno pomoč (obstaja neka brezplačna pravna pomoč) - v tem obdobju te najbrž ne smejo kar vreči iz služe.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?