|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
5.5.2009 10:19:05   
kayica24
Rija...

Zakaj pa se mučiš s takšnimi vprašanji???
Saj nisi postavljena pred dejstvo???

user posted image


_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
5.5.2009 10:28:58   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kayica24

Rija...

Zakaj pa se mučiš s takšnimi vprašanji???
Saj nisi postavljena pred dejstvo???

user posted image



HB ne. in upam, da nikoli ne bom.

se mi je pa odprlo novo videnje: lahko je meni razmišljat, ko imam samo enega otroka, kaj pa tiste, ki jih imajo večuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
5.5.2009 10:58:38   
Anais Nin

Prizor iz filma Sofijina odločitev, me vedno pretrese in včasih ga sanjam. No, na koncu je izgubila oba otroka. Kljub odločitvi.

Če bi bila postavljena pred dejstvo rešiti sebe ali otroka, bi (vsaj mislim tako), rešila njega, ker če bi sebe, bi se v tistem trenutku pogubila.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
5.5.2009 11:18:01   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: kayica24

Rija...

Zakaj pa se mučiš s takšnimi vprašanji???
Saj nisi postavljena pred dejstvo???

user posted image



HB ne. in upam, da nikoli ne bom.

se mi je pa odprlo novo videnje: lahko je meni razmišljat, ko imam samo enega otroka, kaj pa tiste, ki jih imajo večuser posted image



Mogoče tiste o tem NE razmišljajo iz že navedenih razlogov.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
5.5.2009 13:16:01   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: rija

sploh ne.

globoko razmišljam.

pa še en film, sicer ne na točno to temo, mi prihaja v misli.....sophies choice....


ne ne, to pa ni primerljivo. sophie ne bi mogla nič spremenit, samo da bi oba otroka ali pa vsi trije šli rakom žvižgat (namesto samo en otrok). rešit defnitivno ni mogla oba, s svojim žrtvovanjema ali brez. ji je un SSovec dal jasno vedet, da jo bo mentalno napshirial na ta način, da mora izbirat katerega otroka bo izbrala za smrt in katerega za življenje (in s tem avtomatsko drugega poslala v smrt). te pa to sesuje v vsakem primeru, ni kaj.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
5.5.2009 16:22:33   
ronja
hehe, kako vprašanj je pa to? Itak da bi! Oni so otroci (mislim žerojene otroke)! Ne vem, to zame ni nobena dilema ali globoko filozofiranje - ene stvari so kar samoumevne in to je ena od njih... Mislim, da je to čisto nagonsko, nobena požrtvovalnost ali dobrotauser posted image .

Za tujega otroka pa odvisno - če bi bila neka impulzivna zadeva, recimo treba skočit pod vlak, verjetno bi, ker takrat nič ne razmišljaš, samo probaš naredit najboljše kot lahko. Če bi bilo treba premislit - recimo darovat vitalen organ, ki imaš samo 1, pa mislim, da ne bi, tudi če bi bil otrok nekoga, ki ga imam rada (če ne bi bil moj)...
Zivljenje ima svoja pota in nisem jaz tista, ki bo odlocala, kdo ima vecjo pravico ziveti.

No, ja, za svoje življenje si to pravico jaz kar vzamemuser posted image .
Enega otroka za drugega pa ne bi dala, tu pa si ne bi jemala pravice. Če bi pa moral en otrok darovat ledvico za drugega, bi si pa verjetno želela, da to naredi... Ipak mam rajši dva živa z eno ledvico kot enega živega z dvema in enega mrtvega...

Če bi bila dilema med samo nosečnostjo, na začetku gotovo ne bi - bi rajši jaz živela in skrbela za že rojene otroke. Tudi amnio bi naredila, če bi NS pokazala veliko tveganje, razlog isti, najprej poskrbim za te, ki so že. Kasneje, pozno v nosečnosti me pa verjetno ne bi niti nihče nič vprašal in če bi bil potreben poseg, potem bi ga naredili, ker če je v igri tvoje življenje, te nič ne sprašujejo (preverjenouser posted image ). med porodom bi hotela, da rešijo dete, lubi bi hotel, da rešijo mene (sva se to že pogovarjala, ker bi se lahko kaj takega zgodilo, če bi se nekaj zakompliciralo tadrugič). Te pa takrat noben nič ne vpraša - rešujejo mamo in dete, če ne gre obojega, potem mamo, to je praksa.

Rija, a nisi ti to že enkrat razmišljala....user posted image

mogoče se še ni odločilauser posted image .

Si pa ne predstavljam, kako je moralo bit moji babici, ki ni mogla nest vseh 3 otrok hkrati v zaklonišče in je morala najprej dva in potem prit še po 1...če bi vmes padla bomba - mene ne bi bilo;)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
5.5.2009 16:26:52   
mateyka
Si pa ne predstavljam, kako je moralo bit moji babici, ki ni mogla nest vseh 3 otrok hkrati v zaklonišče in je morala najprej dva in potem prit še po 1...če bi vmes padla bomba - mene ne bi bilo;)


no, to je pa bolj Sophies choice. 3 otroci in 2 roke, sort of..

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
5.5.2009 16:28:49   
Anonimen
jst se tud strinjam s tistim, da ko si postavljen v situacijo, ko se aktivira tvoj nagon po preživetju ( ki ga imamo btw tudi mame...), takrat lahko rečeš kaj in kako...zdej kle pred računalnikom itak da bi vsaka žrtvovala življenje za otroka, ja logičnouser posted image jst bi ga tud....sam ko si pa v dejanski situacijiuser posted image jst si ne upam nič trdit, ker življenje včasih čudno stvari zasučeuser posted image je pa seveda strahotno rečt in nesprejemljivo, da nebi dal življenja za otroka....te kdo živga požre, tko da niti nimaš pol te možnosti, če že pride tko user posted image

je pa rija mensezdi spraševala koga rešit - partnerja al otroka....

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
5.5.2009 23:34:42   
sanja nk.
hmm kakšna debata, itak bodo vse napisale, da bi žrtovale.
Samo ne verjamem nobeniuser posted image , ker sem že doživela nekaj hmm kako naj rečem, groznega user posted image
Ko sem bila še najstnica smo z klapo odšli z hidroplanom v Genovo iz Benetk, vse super na poti, nakar se je pred prehodom v Genovsko ožino, kjer so rade nevihte naredila na hiter nevihta, bolj orkan...vse je bilo tako na hiter, da si sploh težko dojemal, ljudje , ki so se že pakiralali , no smo se , za izkrcanje..je kmalu doletel šok.
Valovi so bili zelo veliki, zato smo moali ostati na odprtem, no to sem potem izvedelauser posted image , ladjo je premetavalo, ljudje so kričali, skakali, kej takega še nisem doživela in resno je izgledalo da gremo na dno, zato so ladijski delavci skakali že k reševalnih...itd. uglavnem, kar sem takrat videla, ne bom nikoli pozabila, prej srečne družinice, so bile kot največji sovražniki, otroci jokali, starši so pa namesto da bi jim pomagali, mirili, so jih odganjali od sebe, to je prev težko opisati, prov videlo se je kako je bilo vsem samo da rešijo sebe...grozno...
na srečo se je potem vreme uneslo po nekaj časa , tako da je ladja poškodovana pristala, samo potem gledati te ljudi kako jim je zdaj žal do otrok in partnerjev.....res ne moreš tega razumeti, prej morilski pogledi , zdaj jok..od sreče ali ne vem česa user posted image ...talrat sem si rekla , jaz sigurno ne ....tako da lahko rečem, dam svoje življenje za svoja otroka, glede izbire, če pa bi mogla izbirati med mojima dvema, da lahko samo enega obdržim, te odločitve ne bi zmogla, ker bi nato še sebe vzela..ker z tako vestjo ne bi mogla živeti....saj je izguba otroka, izguba samega sebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
6.5.2009 6:27:53   
ronja
ko si postavljen v situacijo, ko se aktivira tvoj nagon po preživetju ( ki ga imamo btw tudi mame...),

Ja, imamo in se lahko tepe z materinskim nagonom. Mogoče ne zmaga vedno materinski, vendar mislim, da je ta vseeno v glavnem močnejši. Ne vem, če je frka, odreagiraš nagonsko - hočeš pomagat, vsaj midva sva (sva bila parkrat v takih situacijah, na srečo se je vedno dobro izšlo - razen za enega udeleženca, ki ga na srečo nisva poznala).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
6.5.2009 7:55:19   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: tancy
Rija, a nisi ti to že enkrat razmišljala....user posted image
Ne, Volga je enkrat nedolgo nazaj postavila na Čveku podobno vprašanje.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
6.5.2009 8:32:50   
smigli
Imam dovolj problemov za sproti, kaj šele da bi se morila s takimi težkimi fiktivnimi vprašanji........

lp

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
6.5.2009 9:45:46   
Anonimen
Ne vem, če je frka, odreagiraš nagonsko - hočeš pomagat, vsaj midva sva (sva bila parkrat v takih situacijah, na srečo se je vedno dobro izšlo - razen za enega udeleženca, ki ga na srečo nisva poznala).


ja itak, to že. jaz sem tud vedno pomagala, kadar je blo tko, sploh na cesti razne nesreče, brez pomisleka sem pomagala, nagonsko al pa kako drugače.pa se tud ni vedno dobro končalo, tud prov grozljive zadeve so ble. pa tud druge situacije so ble, kjer je blo v igri življenje nekoga in kjer je blo treba odreagirat in narest in ne paničart in sem. in sem tud ponosna nase zarad tega, ker vem da v kriznih situacijah dobro, trezno in pravilno reagiram. amak je tuki en bistven podatek - jaz nisem bla v nevarnosti, drugi so bli. če bi pa jaz bla v nevarnosti in drugi, bi pa svojo rit  reševala, to čist mirne vesti rečem, se ne delam lepo, ker vem da bi blo tko. dopuščam sicer možnost, da bi blo drgač, sam...če bi bli pa v igri moji otroci, pa ne vem, verjetno da bi jih, ampak z gotovostjo si pač tega ne upam trdit, ker kot sem rekla - življenje te pred čudne odločitve postavlja včasih...

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
6.5.2009 10:33:36   
ronja
amak je tuki en bistven podatek - jaz nisem bla v nevarnosti, drugi so bli.

no, jaz sem bila že v obeh situacijah;) Ampak pri otroku se mi zdi, da to ni da bi se lepega delal, zato nisi nič dober - to je tako, kot če bi rekla, da sem dobra zato, ker sem rodila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
6.5.2009 10:37:46   
Anonimen
si bla v situaciji, ko bi blo treba rešit svojga otroka?

no, jst sem recimo bla, ko se je pred voz postavil en rotvajler, zelo čudne volje ( je grdo gledal in kazal zobe, uglavnam....brrrr) in so se mi v glavi v sekundi odvrteli vsi živi scenariji in itak da bi branla svojga otroka, ma jaz bi psu vrat pregriznila, če bi blo trebauser posted image sam nevem če je to merodajna situacija, ker jaz bi najverjetneje preživela napad, pes bi me sicer lohk pogrizel, sam moje življenje pa dejansko ni blo v nevarnosti, če se čist tko vzameuser posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
6.5.2009 10:52:24   
ronja
ne mojega, je bil pa otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
6.5.2009 10:57:49   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ne mojega, je bil pa otrok.


no, saj to je pa nekak "normalno" da pač probaš rešiti nekoga....user posted image

jaz sem bila najbolj ponosna na svojega dragega, ko sem ga opazovala, kako je na eni prometni reševal enega otroka....mah, čisto vse je znal narediti....res sm bila ponosna do lune in nazaj user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
6.5.2009 11:14:10   
HuAnita
Bom pa drugače vprašala - koliko pa vas je sploh pripravljenih že življenje spremeniti oz. prilagoditi otroku?
Sem bila ravno na vezi s frendico, ki nenehno poleg babice čuva sestrinega otroka, da lahko sestra 'tera biznis', ker ji je pač sekira v med padla
S tem, da ne zan+mudi nobenega žura s kolegicami ta mamica (kolegice so brez otrok), obvezno ob petkih ven...
Namesto z otrokom pa proste urice preživi raje v rekreaciji sama s seboj, da bo fit
Ne obsojam, občudujem skoraj, da so nekateri lahko tako flegma
Čeprav ok, ta babnica kao študira, opravlja prakso, nekatere pa deco dajo skoraj v rejo, le da je lišp na mestu
Tako da, rija, jako neusmestno vprašanje je toleuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
6.5.2009 11:17:54   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Bom pa drugače vprašala - koliko pa vas je sploh pripravljenih že življenje spremeniti oz. prilagoditi otroku?
Sem bila ravno na vezi s frendico, ki nenehno poleg babice čuva sestrinega otroka, da lahko sestra 'tera biznis', ker ji je pač sekira v med padla
S tem, da ne zan+mudi nobenega žura s kolegicami ta mamica (kolegice so brez otrok), obvezno ob petkih ven...
Namesto z otrokom pa proste urice preživi raje v rekreaciji sama s seboj, da bo fit
Ne obsojam, občudujem skoraj, da so nekateri lahko tako flegma
Čeprav ok, ta babnica kao študira, opravlja prakso, nekatere pa deco dajo skoraj v rejo, le da je lišp na mestu
Tako da, rija, jako neusmestno vprašanje je toleuser posted image



a medve poznave eno ta isto osebouser posted image  

in na njo se nisem spomnila ob vprašanju.....ja, res, neumestno user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
6.5.2009 11:18:56   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Bom pa drugače vprašala - koliko pa vas je sploh pripravljenih že življenje spremeniti oz. prilagoditi otroku?
Sem bila ravno na vezi s frendico, ki nenehno poleg babice čuva sestrinega otroka, da lahko sestra 'tera biznis', ker ji je pač sekira v med padla
S tem, da ne zan+mudi nobenega žura s kolegicami ta mamica (kolegice so brez otrok), obvezno ob petkih ven...
Namesto z otrokom pa proste urice preživi raje v rekreaciji sama s seboj, da bo fit
Ne obsojam, občudujem skoraj, da so nekateri lahko tako flegma
Čeprav ok, ta babnica kao študira, opravlja prakso, nekatere pa deco dajo skoraj v rejo, le da je lišp na mestu
Tako da, rija, jako neusmestno vprašanje je toleuser posted image




Lepo te prosim, če lahko tole vprašaš na spodnji temi, kjer eni punci gre Tašča na živce! prosim, lepo prosim...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
6.5.2009 11:21:46   
resnično srečna
IZVIRNO SPOROČILO: rija


jaz sem bila najbolj ponosna na svojega dragega, ko sem ga opazovala, kako je na eni prometni reševal enega otroka....mah, čisto vse je znal narediti....res sm bila ponosna do lune in nazaj user posted image


jaz pa nekoč blazno razočarana nad ljudmi...na urgenci...smo čakali, ker si je naš ustnico preklal...pa je priletela ena ženska z opečenim otročkom v naročju in trkala s komolcem...ljudje poleg pa so samo gledali...dokler moj ni z druge strani zašprintal pa skoraj snel vrata z zapahov...

preklet folk...kako so brezbrižni do sočloveka...


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
6.5.2009 11:23:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Bom pa drugače vprašala - koliko pa vas je sploh pripravljenih že življenje spremeniti oz. prilagoditi otroku?
Sem bila ravno na vezi s frendico, ki nenehno poleg babice čuva sestrinega otroka, da lahko sestra 'tera biznis', ker ji je pač sekira v med padla
S tem, da ne zan+mudi nobenega žura s kolegicami ta mamica (kolegice so brez otrok), obvezno ob petkih ven...
Namesto z otrokom pa proste urice preživi raje v rekreaciji sama s seboj, da bo fit
Ne obsojam, občudujem skoraj, da so nekateri lahko tako flegma
Čeprav ok, ta babnica kao študira, opravlja prakso, nekatere pa deco dajo skoraj v rejo, le da je lišp na mestu
Tako da, rija, jako neusmestno vprašanje je toleuser posted image



In potem zopet jaz rečem kako gre za svojemu poslanstvu nedoraslo osebo, nakar se vključita Misek in Ronja, Ssevin je tukaj da dobaci kako provokacijo, klasični pozadinci pa iz drugega plana papajo kokice in brazdajo čelo, v najhujših primerih pa se trudijo skalpirati sebe samega...

Friško je še, friško...

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
6.5.2009 11:25:33   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Bom pa drugače vprašala - koliko pa vas je sploh pripravljenih že življenje spremeniti oz. prilagoditi otroku?
Sem bila ravno na vezi s frendico, ki nenehno poleg babice čuva sestrinega otroka, da lahko sestra 'tera biznis', ker ji je pač sekira v med padla
S tem, da ne zan+mudi nobenega žura s kolegicami ta mamica (kolegice so brez otrok), obvezno ob petkih ven...
Namesto z otrokom pa proste urice preživi raje v rekreaciji sama s seboj, da bo fit
Ne obsojam, občudujem skoraj, da so nekateri lahko tako flegma
Čeprav ok, ta babnica kao študira, opravlja prakso, nekatere pa deco dajo skoraj v rejo, le da je lišp na mestu
Tako da, rija, jako neusmestno vprašanje je toleuser posted image




Lepo te prosim, če lahko tole vprašaš na spodnji temi, kjer eni punci gre Tašča na živce! prosim, lepo prosim...



Ne bi, tam s takimi izjavami nalašč dajem vtis super mame, tega pa res ne bi hotela, prosim!!!!! Saj sem že povedala svoje tudi tam

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
6.5.2009 11:27:11   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Bom pa drugače vprašala - koliko pa vas je sploh pripravljenih že življenje spremeniti oz. prilagoditi otroku?
Sem bila ravno na vezi s frendico, ki nenehno poleg babice čuva sestrinega otroka, da lahko sestra 'tera biznis', ker ji je pač sekira v med padla
S tem, da ne zan+mudi nobenega žura s kolegicami ta mamica (kolegice so brez otrok), obvezno ob petkih ven...
Namesto z otrokom pa proste urice preživi raje v rekreaciji sama s seboj, da bo fit
Ne obsojam, občudujem skoraj, da so nekateri lahko tako flegma
Čeprav ok, ta babnica kao študira, opravlja prakso, nekatere pa deco dajo skoraj v rejo, le da je lišp na mestu
Tako da, rija, jako neusmestno vprašanje je toleuser posted image




Lepo te prosim, če lahko tole vprašaš na spodnji temi, kjer eni punci gre Tašča na živce! prosim, lepo prosim...



Ne bi, tam s takimi izjavami nalašč dajem vtis super mame, tega pa res ne bi hotela, prosim!!!!! Saj sem že povedala svoje tudi tam



točno ja, maš prav.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Upam, da ta odločitev ne bo potrebna niko...
6.5.2009 11:31:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Bom pa drugače vprašala - koliko pa vas je sploh pripravljenih že življenje spremeniti oz. prilagoditi otroku?
Sem bila ravno na vezi s frendico, ki nenehno poleg babice čuva sestrinega otroka, da lahko sestra 'tera biznis', ker ji je pač sekira v med padla
S tem, da ne zan+mudi nobenega žura s kolegicami ta mamica (kolegice so brez otrok), obvezno ob petkih ven...
Namesto z otrokom pa proste urice preživi raje v rekreaciji sama s seboj, da bo fit
Ne obsojam, občudujem skoraj, da so nekateri lahko tako flegma
Čeprav ok, ta babnica kao študira, opravlja prakso, nekatere pa deco dajo skoraj v rejo, le da je lišp na mestu
Tako da, rija, jako neusmestno vprašanje je toleuser posted image



a medve poznave eno ta isto osebouser posted image  

in na njo se nisem spomnila ob vprašanju.....ja, res, neumestno user posted image


Obstaja še tretja sestra zgleda. user posted image  Tudi jaz poznam nekaj podobnega.user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?