|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 11:51:30   
polari
IZVIRNO SPOROČILO: klaja

Polari skoraj je še malo prehitro za čep, kaj pa jaz vem. Meni se je prvič odluščil 3 dni pred porodom, drugič pa nisem opazila, sicer pa so mi itak sprožili porod 10 dni čez rok. Sicer pa nikoli ne veš, bodi pozorna, če bo še kaj več. Ko se čep odlušči in do poroda lahko traja tudi do 14 dni, nekatere pa včasih sploh ne opazijo, da se jim je odluščil čep, to je zelo različno.



Eh, mislim da nič ni....vse je okej, saj bomo vidli. Jaz tudi mislim, daj je takintak še prehitro....Počutim se super, tak da ni panike user posted image

Pri nas je še kar vroče, sončno...upam, da bo kaj iz tega deža....bi prav pasalo...




_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 12:16:18   
Bety11
Altaja...tukaj sem.user posted image user posted image ..Računalnik se je pokvaril, nekakšna matična plošča je šla v maloro in ravno kar smo ga pripeljali domov popravljenega...

Prebrala sem samo zadnje 3 strani in upam, da se ni kaj pretresljivega dogajalo....

Čestitam za uspešne preglede in prav toplo mi je pri srcu, ko vidim, da ste vse Supermamice...user posted image
Kar se tiče zgodnjega poroda, vam lahko zatrdim, da ste že vse ven iz krizeuser posted image in da še v inkubator otroka ne bodo dali, če slučajno rodite zdaj....Otrok je že popolnoma razvit, le teža mu je manjša...Zdaj se začne zbirati podkožno maščevje, ki ga varuje pred zunanjim svetom....

CSD papirji....Vse sem uredila in končala...user posted image user posted image user posted image

Magnezij, železo....Pisala sem enkrat malo več o mineralih organskega in neorganskega izvora....Naše telo lahko vsrka samo minerale organskega izvora (v sadju, zelenjavi, mesu) in tiste v vodi, zemlji, tabletah...pa nikakor ne zmore...Zato je Donat Mg odvajalo, zato 300 enot Mg "ureja prebavo".....Zato se krvni izvid hemoglobina ne izboljša, čeprav pijete sirupe.....pa še hudičevo zapira, ker črevesje ne ve, kaj delati s tem..

Če boste uživale samo surovo sadje in zelenjavo pa občasno tudi meso, ne boste "debele" , zdravje pa bo nadpovprečno.....user posted image To je poanta vsega....Ene ne jejo nič, samo pijejo sokove in goltajo vitaminske tablete, pa mislijo, da so s tem v telo vnesle vse, kar je potrebno....NEEEEEEEEEEE....

Upam, da sem dovolj jasno napisala, kar mislim....

Plenice...V DM-ju sem dobila ene nove plenice, pa zeeelo poceni...Babylove znamka....Če se bo ta paket pokazal v redu, nadaljujem s to znamko...Otroku morate na začetku vsake 2 uri menjati plenice in je vseeno, če je Pampers ali kaj drugega...Saj ni časa, da premoči in gre skozi....

Kreme za ritko....hmmmmm...Otroška koža je zelo občutljiva in jaz bom na začetku kupila v lekarni hladilno mazilo kasneje pa bomo že videli, kaj bo in kako bo...

Krvaveče dlesni....Meni pomaga C vitamin, ker je čisto vseeno katero pasto uporabljam, je vse rdeče....

Zdi se mi, da sem že vse poštimala....Vse sem oprala in zložila na novo poličko, torba za user posted image  pripravljena, za mene pa itak ni tako pomembno....Torbica z osebno higieno in copati je dovolj.... drugo je odveč....

Zaradi raznoraznih okužb je edino pravilno, da uporabljate bolniške srajce, vložke, mrežaste gate.....
 
Jaz bom pisno obvestila otroško zdravnico, da če ne bo ločila posvetovalnice od pregledov, ne bomo prišli v ambulanto eno leto...ali pa bomo enostavno zamenjali zdravnico....Ne mislim jaz to novo prašičjo gripo iz bolnice privleči domov....Doma pa se bomo mirkali...in jedli veliko česna...user posted image user posted image user posted image

Toliko za zdaj...Imejte se lepo in uživajte, ker se poletje počasi poslavlja....


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 13:25:12   
Anonimen
ojla bejbe!
evo mali spi in je končno tišina v bajti,jaz mam pa tud mal cajta zase oziroma da vam kej napišem pol se morm pa spravt na lupinico k morm prevleko dol dobit in mi še ni jasno kako sem paprebrala da morš met zvrhan koš potrpljenja tko da to se mi zdi pa problem k mi je že tamavči prej dost živčkov pobraluser posted image user posted image pol morm pa še po tleh pomit ker zjutri mi je zanalašč sok polil jp ihta,pol morm dat pa cunje prat ma dela mam dost tko da dolgčas mi ne bouser posted image
a ktera kej ve kolk stane UZ pri G?k če mi ga ne bo naredil da mu rečem da naj naredi

(odgovor članu Bety11)
  Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 14:12:33   
Nepoznana
Ojla!

Včeraj sem dobila še drugo rundo rabljenih cotk za user posted image in predno se jih lotim s pralnim strojem in likalnikom imam eno vprašanje:
Mehčalec: ste ga dale, ko ste prale cotke? Jaz sem zadnjič naivno kupila Ornelovega, ki ima gor narisanega otročka in šele sedaj ugotovila, da pomeni samo babysoft, ne pa da je dejansko priporočljiv za pranje otroških oblačilc user posted image . Sicer sem z njim že oprala tetra plenice, odejico in brisači in vse izjemno diši - dala sem pa na dvojno izpiranje. Tega zdej ne bom šla še enkrat prat...

Zdej pa razmišljam tako - jutri bi šla kupit en mehčalec posebej za te cotke in bi z mehčalcem oprala plišaste oblekice, ki ne pridejo direktno na golo kožo, bodije, nogavičke, kapice... pa bi oprala s kisom. Kaj pravite? Enkrat sem že (navadne) brisače prala s kisom, pa so imele rahel vonj...mal cvikam, da ne bodo še oblekice imele - dvojno izpiranje bi moralo to preprečit, a? Nekaj pa skoraj moram ukrenit, ker imamo zelo trdo vodo, sušilca pa žal nimam user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 14:17:49   
Anonimen
nepoznana glede mehčalca je tko da ga v prve 3 mesece se mi zdi da ga sploh ne daješ vsaj tako so nam v MŠ rekl pred 2 leti če je pa zdej kej drgač pa ne vem,jaz sm drgač dala brez mehčalca pa tud manj praška ol sm jih pa zlikala k že to jih naredi mehkejše.

joj jaz se pa še zmer zajebavam s to lupinico in mi bo vse živce požrlauser posted image sam še pri pasu ne dobim dol drugje sm pa že vse snela user posted image k bi dala jo prat pa ne vem kako tega hudiča dol dobit k me pas pri nogicah zajebavauser posted image user posted image

(odgovor članu Nepoznana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 14:29:39   
altaja
Mehčalec: vse sem oprala brez z dvojnim izpiranjem. Za novorojenčke naj se ne bi uporabljalo mehčalcev zato jih tudi v prihodnje ne bom. 

_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 14:40:42   
chebelica21
Jaz sem ga malo dodala, ampak res minimalno,.... Se mi zdi da cunje smrdijo, če ni čisto mičkeno mehčalca zraven,...

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 14:41:52   
_melody_
Ojla!

Joj kak ste ve pridneuser posted image . Človk sploh ne utegne več vsega prebrat.

Kar se tiče meščalca... jaz sem uporabila samo tekoči pralni prašek Dash, brez meščalca, polikala in to je to.

Moram se vam še jaz pohvalit, da sem koooončno pršla na svoj račun in v soboto dobila voziček. Ve ste večinoma vse že nabavile pred 2-3 meseci, jaz sem pa ta mesec dobila odobritev od možauser posted image . On pozabi, da čas letiuser posted image .

Upam, da ni katera rodila vmes, ker nisem šla nič brat za nazaj?user posted image


_____________________________

Sara - 28.9.2009

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 14:46:07   
kepica
IZVIRNO SPOROČILO: larilu

nepoznana glede mehčalca je tko da ga v prve 3 mesece se mi zdi da ga sploh ne daješ vsaj tako so nam v MŠ rekl pred 2 leti če je pa zdej kej drgač pa ne vem,jaz sm drgač dala brez mehčalca pa tud manj praška ol sm jih pa zlikala k že to jih naredi mehkejše.

joj jaz se pa še zmer zajebavam s to lupinico in mi bo vse živce požrlauser posted image sam še pri pasu ne dobim dol drugje sm pa že vse snela user posted image k bi dala jo prat pa ne vem kako tega hudiča dol dobit k me pas pri nogicah zajebavauser posted image user posted image



Potem se pa danes z istim problema ukvarjavauser posted image user posted image Jaz sem obupala in oprala na roke. Kar tako, da se je tist del pri nogicah zraven držaluser posted image Se že suši. Sicer danes bolj slabo, ker je oblačno. Ampak, bo že.
Sedaj imam problem s košaro Quinnyuser posted image Sploh ne znam sneti blaga. Je vse tako zašraufano, da tudi  razstavit ne upamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 14:48:58   
veselka
a to nove lupince in vozičke perete?

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 14:54:17   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: kepica

IZVIRNO SPOROČILO: larilu

nepoznana glede mehčalca je tko da ga v prve 3 mesece se mi zdi da ga sploh ne daješ vsaj tako so nam v MŠ rekl pred 2 leti če je pa zdej kej drgač pa ne vem,jaz sm drgač dala brez mehčalca pa tud manj praška ol sm jih pa zlikala k že to jih naredi mehkejše.

joj jaz se pa še zmer zajebavam s to lupinico in mi bo vse živce požrlauser posted image sam še pri pasu ne dobim dol drugje sm pa že vse snela user posted image k bi dala jo prat pa ne vem kako tega hudiča dol dobit k me pas pri nogicah zajebavauser posted image user posted image



Potem se pa danes z istim problema ukvarjavauser posted image user posted image Jaz sem obupala in oprala na roke. Kar tako, da se je tist del pri nogicah zraven držaluser posted image Se že suši. Sicer danes bolj slabo, ker je oblačno. Ampak, bo že.
Sedaj imam problem s košaro Quinnyuser posted image Sploh ne znam sneti blaga. Je vse tako zašraufano, da tudi  razstavit ne upamuser posted image



..lupinica tudi mene še čaka v teh dneh..user posted image

..sem bila pa danes v CE v šopingu..prvič za našo bebico.. ampak nič kaj pametnega nisem našla.. sploh pa me jezi, da nimajo ne v H&M-u in ne v BC navadnih majčk št.56..mi je v BC ponujala mako majčke (oz. govorila je o nekih ''plajških'').. pol me je pa čudno gledala, ker sem rekla, da iščem navadne majčke z dolgimi rokavi..halouser posted image user posted image  ...no edino v s.Oliverju sem našla celo eno velikosti 50-56.. bom očitno morala še enkrat v nabavo.. o rdeči barvi pa lahko samo sanjam...vidim roza .. user posted image

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 14:58:22   
jullie
..veselka js bom oprala staro ..je pa lani, ko je bila nova nisem...  košaro bom pa tudi, ko jo bom dobila nazaj...je trenutno še v izposoji... malo je treba stvari prefrišat user posted image

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 15:20:59   
litlleMiss
dan punce!

Kako ste kaj? Jaz sem super, če odštejemo zgago in to sparino zunaj user posted image Upam da bo deževalo danes user posted image

Z dragim sva bila prepričana da imava tako malo cotik za user posted image , potem pa sva še dobila od sosede, ki je pred pol leta rodila za 2 škatli cotik. In zdaj jih imava očitno preveč user posted image S pranjem in likanjem pa še nisem začela..morem te dneve enkrat ko se mi bo dalouser posted image

V soboto sva si malo privoščila in šla v kino, kar je sprva bila dobra ideja..po pol urah sedenja me je začel križ tako bolet, da sem mislila da me bo pobralo user posted image za super zaključek noči pa sva še dobila kazen zaradi prehitre vožnje..dragi je videl policijo že na daleč (ima super oko za njihuser posted image ) in je zato peljal 66 km/h, ker je mislil da je 70 omejitev..pa je bila 50user posted image
Včeraj sem se lotila britja user posted image ..sem bila optimistična da se bom lahko spodaj pobrila, ampak sem potem prišla do zaključka da je to nemogoče user posted image je kar moj dokončal nalogo user posted image

Danes sem imela pregled, vse je OK..hemoglobin imam 122, bebika je obrnjena z glavico navzdol, težka pa je 2185 g. Jaz sem pridobila še 2 kg, tako da imam zdaj +19, naslednji pregled pa je 10.8.

Uživajte!!

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 15:26:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kepica

IZVIRNO SPOROČILO: larilu

nepoznana glede mehčalca je tko da ga v prve 3 mesece se mi zdi da ga sploh ne daješ vsaj tako so nam v MŠ rekl pred 2 leti če je pa zdej kej drgač pa ne vem,jaz sm drgač dala brez mehčalca pa tud manj praška ol sm jih pa zlikala k že to jih naredi mehkejše.

joj jaz se pa še zmer zajebavam s to lupinico in mi bo vse živce požrlauser posted image sam še pri pasu ne dobim dol drugje sm pa že vse snela user posted image k bi dala jo prat pa ne vem kako tega hudiča dol dobit k me pas pri nogicah zajebavauser posted image user posted image



Potem se pa danes z istim problema ukvarjavauser posted image user posted image Jaz sem obupala in oprala na roke. Kar tako, da se je tist del pri nogicah zraven držaluser posted image Se že suši. Sicer danes bolj slabo, ker je oblačno. Ampak, bo že.
Sedaj imam problem s košaro Quinnyuser posted image Sploh ne znam sneti blaga. Je vse tako zašraufano, da tudi  razstavit ne upamuser posted image



ma mislim zakaj hudiča pol pišejo da se dol dobit in oprat v stroju če morš da to dol dobit prov met strokovno znanje k tole je pa čist znanstvena fantastika menuser posted image k vsepovsod sm jo dol dobila sam še un pašček me jebe,ma k je ena napisala da je tud tist potem pogruntala sam kaj k ni bolj podrobno napisalauser posted image tko da bom počakala mojga če bo kej pogruntu drugače sm pa ugotovila da morm najdt še tist del za novorojenčke kje hudiča mam to spravljeno se mi pa tud sanja ne.
veš jaz vozička pa sploh nisem kej dost uporabljala k se tamali ni kej dost hotu vozit pa men se po te hribih itak ni dal gonit bom pa dans al pa jutr kej pogledala pa če mi bo lučka zasvetila ti bom napisala kako se da doluser posted image

drugače pa mali mi še kr panča čeprav se bo vsak cajt zbudu k sm vidla da ež mal očke odpira,vam povem da k spi je prov k en angelček user posted image potem k je pa zbujen mu začnejo pa rogovi rastet pa un navihan repek maha sem pa tja tko da to sploh ni po menuser posted image user posted image
veselka jaz mam še od prvega pa bi sam preprala zarad prahu pa tko sam k k to naredijo tko da človk če nima prov železnih živcev ne more dat v stroj opratuser posted image

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 16:11:16   
eternety
ma mislim zakaj hudiča pol pišejo da se dol dobit in oprat v stroju če morš da to dol dobit prov met strokovno znanje k tole je pa čist znanstvena fantastika menuser posted image k vsepovsod sm jo dol dobila sam še un pašček me jebe,ma k je ena napisala da je tud tist potem pogruntala sam kaj k ni bolj podrobno napisalauser posted image tko da bom počakala mojga če bo kej pogruntu drugače sm pa ugotovila da morm najdt še tist del za novorojenčke kje hudiča mam to spravljeno se mi pa tud sanja ne.
veš jaz vozička pa sploh nisem kej dost uporabljala k se tamali ni kej dost hotu vozit pa men se po te hribih itak ni dal gonit bom pa dans al pa jutr kej pogledala pa če mi bo lučka zasvetila ti bom napisala kako se da doluser posted image


Tudi sama sem probala snet prevleko z MC lupinice in enako ugotovila, da pri pasu ne gre dol. Zato sem zadnjič v BC vprašala prodajalko, kako je s tem in je rekla, da je pas treba strgat, da lahko prevleko dol potegneš in ga nato, ko daš prevleko dol ponovno zašit. Drugače so mi pa predlagale naj kupim neko specialno prevleko iz frotirja, ki je na gumico in potem kao tisto lahko pereš. Stane pa nekje 20 eur, če se ne motim. V glavnem jaz je nisem kupila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 16:44:20   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: larilu

nepoznana glede mehčalca je tko da ga v prve 3 mesece se mi zdi da ga sploh ne daješ vsaj tako so nam v MŠ rekl pred 2 leti če je pa zdej kej drgač pa ne vem,jaz sm drgač dala brez mehčalca pa tud manj praška ol sm jih pa zlikala k že to jih naredi mehkejše.

joj jaz se pa še zmer zajebavam s to lupinico in mi bo vse živce požrlauser posted image sam še pri pasu ne dobim dol drugje sm pa že vse snela user posted image k bi dala jo prat pa ne vem kako tega hudiča dol dobit k me pas pri nogicah zajebavauser posted image user posted image



larilu, a imaš maxi cosi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nepoznana, ne kompliciraj, če ne pretiravaš z mehčalcem, ne bo hudega. Jaz če že uporabim mehčalec, ga dam zelo malo, ker so oblačila nekam "mastna", naslednjič ko operem pa brez so pa ok. NAjboljše je kis in pa soda bikarbona, pa malo eteričnega olja, pa bo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 16:48:01   
barika
bi sam preprala zarad prahu pa tko sam k k to naredijo tko da človk če nima prov železnih živcev ne more
IZVIRNO SPOROČILO: eternety

ma mislim zakaj hudiča pol pišejo da se dol dobit in oprat v stroju če morš da to dol dobit prov met strokovno znanje k tole je pa čist znanstvena fantastika menuser posted image k vsepovsod sm jo dol dobila sam še un pašček me jebe,ma k je ena napisala da je tud tist potem pogruntala sam kaj k ni bolj podrobno napisalauser posted image tko da bom počakala mojga če bo kej pogruntu drugače sm pa ugotovila da morm najdt še tist del za novorojenčke kje hudiča mam to spravljeno se mi pa tud sanja ne.
veš jaz vozička pa sploh nisem kej dost uporabljala k se tamali ni kej dost hotu vozit pa men se po te hribih itak ni dal gonit bom pa dans al pa jutr kej pogledala pa če mi bo lučka zasvetila ti bom napisala kako se da doluser posted image


Tudi sama sem probala snet prevleko z MC lupinice in enako ugotovila, da pri pasu ne gre dol. Zato sem zadnjič v BC vprašala prodajalko, kako je s tem in je rekla, da je pas treba strgat, da lahko prevleko dol potegneš in ga nato, ko daš prevleko dol ponovno zašit. Drugače so mi pa predlagale naj kupim neko specialno prevleko iz frotirja, ki je na gumico in potem kao tisto lahko pereš. Stane pa nekje 20 eur, če se ne motim. V glavnem jaz je nisem kupila.



halooo!?!?!?!?! pa to sploh ni res, čist lepo se da odhaklat, ko dobim lupinico jo poslikam, spodaj se odhakla iz dveh koncev in je to to...PUNCE, NIČ NE PARAT!

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 17:32:08   
Sarchi
uuu madonca ste pridne s pranjem. jzt se še nism spravla cunjic prat...oprala sem posteljnino in pleničke. uff

sm bla pa ravno kar na pedikuri, matr je pasalo,sam sm nerodna ku....pridem iz salona ven in evo že ruknem noht ki je bil lepo nalakiran in ga odrajsam...jezna ku hudič user posted image . nazaj pa nism šla, ker me je od sedenja že vse v žlički tiščalo ku pr norcih. tko da si bom že neki zimprovizirala. neroda!user posted image

kar se tiče mehčalca, jaz ne bom nič uporabljala, kupila sem persil sensitive, sušilca nimam, polikala bom. pa bo kar bo.

lupinico sem si izposodila in me tud še čaka pranje in kot vas berem bo naporno tisto dol snet, bom mojga angažirala k je bl tehničen tip da mi sname..user posted image


< Sporočilo je popravil Sarchi -- 28.7.2009 17:33:02 >


_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 17:41:47   
yenny
No,da se še jaz malo javim!Z branjem sem pridna,čisto na tekočem z vsem,samo pisanje pa škriplje pa še kakšnega dobrega razloga se ne spomnim!user posted image
Naslednji Uz imamo 14.8,pregled pa 25.8.vmes pa upam da mirovanje z vsemi takimi in drugačnimi težavami!
Oprano imam vse,z mehčalcem nisem pretiravala,nekaj pa sem ga vseeno dodala!
Papirji tudi urejeni!
Odlašam samo še s torbo za v porodnišnico!Bo že prišel pravi čas še za to!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 18:28:03   
Erdbeere
Dober dan še od mene

Danes imam pa tak leteč dan, čist cel dan že okrog lavfam....povrhu vsega imam pa še oba otroka bolana, Teja in angino (to sem že specialist), Žiga je pa bruhal pa vročino ima, zdej pa že od mal čez 14-to uro spi, je prav revček videti. Jutri gremo pa k dohtarju se mal pokazat. Jest pa mož sva imela pa zobarja danes, tako da imam še vedno usta vse mravljinčasta sem ravnokar od zobarja in počasi inekcija spušča user posted image

Jaz mehčalca nisem nič uporabila za user posted image cunjice, pa tud prvi mesec ga ne bom potem pa počasi začnem. Ima sušilca drugače, samo ga skoraj ne uporabljam, verjetno bom edino belo perilo pozimi notri sušila, ker drugje gre popočasi, kurilnice pa žal še nimam.

Nič grem hitro kar je suhega perila pobrat pa potem po moža v službo, je šel direkt od zobarja kar v službo, zdej je pa brez avta user posted image

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 18:39:03   
škorpijončica
živjo
kako ste? vroče, ne? jst sm danes vse lepo pospravla, potem pa par urc odspala, zdaj pa berem zadnjih nekaj strani, ki ste jih napisale.
Se pridružujem mnenju, da je curaprox ščetka zakon, sama sem jo čisto po naklučju probala dve leti nazaj in sedaj je ne zamenjam za noben denar, mi pa jo je zadnjič tudi zpobozdravnica svetovala. Kupim pa jo v sanolaborju ali lekarni.
Jst tud jemljem železo, haematopan, pa s prebavo nimam problemov... kot odvajalno sredstvo uporabljem močno kavo, ki jo spijem zjutraj na tešče in v pol ure sigurno tečem na vece.
Jst mam že čisto vse pripravljeno, edino oblekce za dojenčka oblečt za domov nimam, ker sem tiste, ki sem jih nameravala vzet zabarvala, drug kompletek mi pa noben ni tok lep.... Bo šel dragi kupit enga, ko bomo vedli koliko je mala velika. Prala pa sem brez mehčalca.
Sem pa od sosede dobila eno veliko knjigo o negi dojenčka, ki jo sedaj berem in mi je dala za mislit. Odločila sem se, da v posteljico za dojenčka ne mislim dajat ničesar;nobenih pouštrčkov, igračk, koutrov... samo jogi, gor rjuha, pa zavila jo bom v eno bombažno dekco, če bo preveč mraz pa jo dam v spalno vrečo. Nič drugega, pa tud tiste blazine na stranicah sem odvezala za na začetku dol, da bom lahko iz svoje postelje videla dojenčka, pa na začetku se itak ne more z glavo udarit v stranico tako da je tisto nepotrebno.
Sicer pa sem mislila, da dojenčki spijo na hrbtu, pa pravi ena znanka, ki ima 2 meseca staro punčko doma, da je treba dojenčke dat spat na bok pa da so njej svetovali, da naj bi imela posteljica 30% nagiba? Kaj veste kako je s tem?

Se še kaj slišimo, lepo se imejte



(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 18:43:47   
Erdbeere
Sicer pa sem mislila, da dojenčki spijo na hrbtu, pa pravi ena znanka, ki ima 2 meseca staro punčko doma, da je treba dojenčke dat spat na bok pa da so njej svetovali, da naj bi imela posteljica 30% nagiba? Kaj veste kako je s tem?


To verjetno zato, ker ima mala refluks in poliva pa mora zato imeti privzdignje jogi, ker baje potem ne zbruha hrane oz. nekaj v tem smislu je to.

Dojenčka se pa da spat enkrat na eno drugič na drugo stran in zadaj mu podložiš kakšno zvito brisačo al pa nekaj da lepo na boku ostane.

(odgovor članu škorpijončica)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 19:00:58   
vila MaLiNa
user posted image


Kepica bo sporočala vesele dogodke, po ZS da svojo gsm številko.


user posted image  PDP / NICK (STAR.)  ( user posted image ,user posted image )   NP Spol Porodnišnica Kg


28.08. 
altaja (28)             (1.user posted image , 0.user posted image )     29.07. user posted image   LJ +10

29.08.
Eternety (30)        
(1.user posted image , 0.user posted image )    05.08.  user posted image   MB   +10

30.08. 
Lorian (37)            (3. user posted image , 2user posted image .     12.08. user posted image CE      +18
tulpek (27)            (1. user posted image , 0. user posted image )  04.08., 12.08., 21.08  user posted image   CE +9,5
 
31.08.  
veselka (28)          (1. user posted image , 0.user posted image )     06.08.   user posted image   PO +16
eva Ana (27)           (1.user posted image , 0. user posted image )     5.8.   user posted image  +9,5

1.09.
binči (28)             
(7.user posted image , 3. user posted image )     4.8.   user posted image   KR
 
02.09. 
koss (25)                 (1. user posted image , 0. user posted image )   27.07.  user posted image CE +11
vila MaLiNa (26)     (1. user posted image , 0. user posted image )    04.08.  user posted image  LJ +17
 
03.09. 
barika (24)              (2.user posted image , 1.user posted image )     04.08.  user posted image CE +9
TiaŽan (23)              (1. user posted image , 0. user posted image )   27.07.  user posted image CE +18
 
 
04.09.  
Pupček (29)             (1.user posted image , 0. user posted image )    30.07.  user posted image IZOLA +7
 
05.09. 
eltea333 (28)          (1.user posted image , 0.user posted image    30.07.  user posted image   ŠEMPETER +7
jasmina (22)            (1.user posted image , 0.user posted image )     30.08.  user posted image   MB +7

07.09.  
aromaja (30)           (1.user posted image , 0. user posted image )    11.08. user posted image   +10
Erdbeere (29)         (4. user posted image , 2. user posted image )   07.08.  user posted image   LJ  +7,5
Dulsineya (24)        (1.user posted image , 0. user posted image )    30.07.  user posted image   PO +16
litlleMiss (18)          (1. user posted image , 0. user posted image )   10.08.  user posted image   PT  +19
oktavija (29)           (2. user posted image , 0. user posted image )   31.07.  user posted image   CE  +12
škorpijončica (20)   (1. user posted image , 0.user posted image )   18.08.   user posted image   PO  +8
Tamika87 (21)       (1.user posted image , 0. user posted image    31.07.   user posted image   MB  +9

08.09.
 
draja (30)               (2.user posted image , 1. user posted image )     04.08. user posted image  PO  +7 
 
09.09. 
cukr07 (27)             (1. user posted image , 0. user posted image )   07.08.   user posted image NM  +8,5
JaLuca (32)              (3.user posted image , 2.user posted image )    28.08.   user posted image    PT +12,9
kepica (28)              (4.user posted image , 1.user posted image )     04.08.   user posted image   JE   +9
Lubenička (20)         (1. user posted image , 0.user posted image  28.07.   user posted image   LJ  +12,5
sontschica (24)        (1.user posted image , 0. user posted image )    30.7, 12.8.  user posted image  TRB +7,5
 
10.09.  
baja* (29)               (2.user posted image , 1.user posted image     ?.?.  user posted image   MB +7
vn1983(25)             (3.user posted image , 2. user posted image )    ??.  user posted image +6

11.09.
jpnincy (25)               (1.user posted image , 0.user posted image )      ??. user posted image   +7

12.09.
  
Chebelzza (28)          (2.user posted image , 2.user posted image )      ??. user posted image  SG  +15
Nataša31 (?)              (2.user posted image , 1. user posted image )     ??  user posted image JE

13.09. 
baby blue (26)            (1.user posted image , 0. user posted image )    10.08.     user posted image   JE +5
indy0024 (26)            (1. user posted image , 0. user posted image )   19.08.     user posted image   LJ +8
majra (30)                  (2. user posted image , 1. user posted image  31.07.     user posted image +3      
Sarchi (29)                 (1. user posted image , 0. user posted image  10.08.     user posted image   PO +4,5
spela** (22)               (1. user posted image , 0. user posted image )   06.08.     user posted image   MB +12

15.09.  
mayathebee (22)        (1.user posted image , 0. user posted image )    24.08.     user posted image    MB  +10

16.09. 
Alma84 (24)                (?.user posted image , ?. user posted image )    10.08.  user posted image   +17
Polari (26)                   (1.user posted image , 0. user posted image )   20.08.  user posted image   PT  +8

17.09.
barni80 (29)                (1. user posted image , 0.user posted image 27.07. user posted image KR  +10
noa1  (33)                   (2.user posted image , 1. user posted image )   ?.?.   user posted image MB +8,5
 
18.09.  
BBP (27)                      (1.user posted image , 0. user posted image )    18.08.  user posted image  +10

20.09. 
Casiopea (28)              (1. user posted image , 0. user posted image )    ??.       user posted image   +8
larilu (23)                    (3.user posted image , 1. user posted image )     30.07. user posted image   LJ +7
Nepoznana (26)          (1. user posted image , 0. user posted image )    13.08. user posted image   BREŽICE  +5
yenny (34)                   (2.user posted image , ?. user posted image )     14.08. in 25.08.   user posted image   +1

21.9.

bambina23 (23)         
(1. user posted image , 0. user posted image )    13.08.  user posted image   ŠEMPETER, +10
 
22.09. 
_melody_ (21)             (1. user posted image , 0.user posted image )    04.08.   user posted image BREŽICE +5
klaja (28)                     (3.user posted image , 2. user posted image )    06.08.   user posted image   MB  +8

23.09.
kupido (30)                 
(?user posted image , 0user posted image   )  ??.  user posted image    +5,5

24.09.  
Anya22 (25)                 (2.user posted image , 1.user posted image )    11.08.   user posted image   +4,5 
chebelica21 (22)         ( 1. user posted image , 0. user posted image )  05.08.   user posted image   MB   +10
ja.lo09 (28)                  (3. user posted image , 1. user posted image 06.08.   user posted image   +7
maayaa (27)                 (1.user posted image , 0.user posted image )    12.08.   user posted image   KR  +14 
Picabo (29)                   (1.user posted image , 0. user posted image )     ?.?   user posted image   LJ +6

25.09
Massa26 (31)              (2. user posted image ,0. user posted image )    ?.?.  user posted image   JE

26.09.
  
Katka11 (33)              (2. user posted image , 1. user posted image )     30.07. in 24.08. user posted image  + 4,5
Rožica82 (26)             (2. user posted image , 1. user posted image )     05.08., 10.08.  user posted image MS +6
tažana (26)                 (2.user posted image , 1. user posted image )      28.07. KR +9
 
27.09. 
jullie (28)                     (2. user posted image , 1. user posted image )    25.08. user posted image PT
mancag (30)                (1. user posted image , 0. user posted image )    30.07. user posted image CE +15
tanik (31)                     (1. user posted image , 0. user posted image )    12.08. user posted image  LJ +7

28.09.  
dolenjka (31)               (2. user posted image , 1. user posted image )     04.08.  user posted image   PO +15
dreja79 (29)                (2.user posted image , 1. user posted image )      03.08.  user posted image   KR  +5  
SONČEK LARA( 25)      (2.user posted image , 1. user posted image )     17.08.  user posted image   LJ +11
 

30.09.  
Bety11 (43)                 (? user posted image , 3. user posted image )        12.8.  user posted image PO
simonae (32)                (3. user posted image , 2.user posted image )       25.8.  user posted image   LJ +11


Skupaj: 66


Fantki :  24

Punčke : 20
Presenečenje : 21


Z nami so pot začele :
anonimna, žana21, kristy k., ninabr, spelch, tinuška, sarajan, Pia67, soncek_25


Koristne povezave se nahajajo na seznamu na prvi strani teme.
Matične celice - javna banka
Informacije-klik
Prijavnica - klik

 

user posted image   user posted image   

Rodile:

 
Datum                     mamica                      otroček

19.06.                Rubin                       Gaja in Zoja
21.07.                Planinc1978                Julija





(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 19:14:06   
tažana
Čer!

Evo danes sem spet za las ušla "počitnicam" v porodnišnici. Nadomestni G me je zaradi železa želel kar v Kranj poslat. Bolj sem mu govorila, da sem že bila tam z enako vrednostjo železa  in z napotnico za injekcije so smatrali, da ni potrebno- KAJ NAJ POTEM SEDAJ DELAM TAM!? Sedaj mi je dal še dodatne prreiskave za kri in čez 14 dni kontrolo. če takrat ne bo vse OK grem v Kranj user posted image .
Torej res ne vem kaj naj še jem oziroma delam s tem železom?
Bety: imaš ti mogoče še kakšno idejo. Od maja sem poizkusila od navadne hrane +vitamin C do tablet sirupov, injekcij... Vse v kombinaciji in posamezno pa mi ne zraste nič!!! user posted image

NO toliko zaenkrat- grem Katarino spat dat.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Septembrke 2009 - part.II
28.7.2009 19:51:27   
Bety11
Tažana....hemoglobin v nosečnosti pada...vsak mesec nekaj....in zadnji mesec če je 112, jer  kar v redu...

Ne poznam tvoje situacije, ampak, če ti je uspelo, da si na istem, potem je to odličen uspeh!!!user posted image

Verjetno pa ni dovolj, ker si že pred nosečnostjo imela slabe izvide....

Pojdi na internetne strani:
"Presni svet" in "Svet je lep - forum"....in poišči odgovor ali kar vprašaj, pa boš dobila veliko odgovorov.

Srečno!

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?