|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 22:24:00   
Alma84
simonae tud mene občasno zaboli oz. špikne samo ena stran spodi, mislim da je to samo od raztezanja..
morem povedat da sem dala gor še 1 kg, skupaj sedaj 6kg..no ja, zdj nam tko pripada, sekiral se bomo pa čez kako letouser posted image
Za seznam-G imam 12.5, MF pa 18.5

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 23:16:37   
Lubenička
Pozdravljene,

se pofočkam na drugem delu. user posted image

Kepica...lep buši user posted image
Čestitke za opravljene MF user posted image

Drugače pa...vas berem,a sem leteča...se javim v petek, da poročam o pregledu.
Za seznam: +7kg ( vmes smo malo shujšali, a jih hitro pridobili nazaj). user posted image

LP

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 7:04:30   
kepica
Dobro jutrouser posted image

user posted image
user posted image

(odgovor članu Lubenička)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 7:15:41   
cukr07
Dobro jutro!

Da vas še jaz pozdravim v drugem delu. user posted image

Pri nas ni nič novega, trebušček pridno raste, počutje je pa tudi OK.

Sem prebrala, da ste se pogovarjale o MF. Meni jo je naredila v dobrih 10-ih minutah user posted image . Prej mi ni pa nič pregledala materničnega vratu, tako kot je omenila barika. Upam, da je kljub hitrosti pregleda, vse uredu z mojim user posted image  tako kot mi je rekla G.

Fajn bodte in pazite na svoje trebuščke.

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 7:17:07   
veselka
jutro,

uf, tale zajtrk pa kr mamljivo zgleda user posted image ... še dobro, da sm svoj jutranji sendvič že snedla, ker bi drugače tolk lačna postala...

tulpek, nisem športala user posted image  no, še vedno boli. upam, da ni kej z ožiljem povezano. no, pa sej ni važno. bom že potrpela.

za na seznam pa kr +10 kg.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 7:59:54   
altaja
Kepica: luškanga bušita maš!!!!!!!! Moj še vedno zaostaja za povprečjem...v soboto mi je en rekel da sem se mal zredila user posted image in jst njemu da sem v 6. mescu user posted image . Pripravila si nam odličen zajtrk za odličen začetek dneva, upam da bo produktiven in da mi uspe pridt pravočasno na telovadbo.  Dobro opravi danes na pregledu, pa poročaj kako napreduje vaša mala kepica.

Danes sem čist naspiderana, grem hitr tipkat da me ne mine....


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 8:10:33   
baby blue
jutro

kepica lepega bušija maš... poročaj danes o MF... ti želim uspešen pregled...

evo mi smo se naspali zdej pa že pridno delamo...

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 8:38:12   
Anonimen
jutro!
kepica a ta zajtrk pride tud na dom?user posted image sm lačna postala veš,ti ti tiuser posted image buši maš pa tud leptko da se vidi da dete rasteuser posted image

sm večri zvedla kaj si ena misl o men da sem debelušno okrogla,ja madonca a ni to čuden če sm pa noseča ane?user posted image user posted image
eni majo pa tud take pripombe mislim k bi prvo sebe pogledal pa pr seb razčistil

(odgovor članu baby blue)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 9:10:51   
baby blue
hi hi kakšna pa češ bit če si noseča... valda da boš lepo okrogla če bejbi ratse... mah eni majo itak probleme s sabo pol pa take opazke spuščajo... ne sekiraj se... sam je zanimiva beseda debelušno okrogla user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 9:29:22   
Anonimen
sej t je to pr men je razlog kaj pa pri njej?user posted image user posted image

madonca sm zaspana,pa sm šla ležat pa sm se dvignil k grem zdele papcat pa bom pol spet šla probat ležat pa če bom zaspala sam k me dete brca 100 na uro pa čist tm spodi k mu/ji res ne bi bilo trebauser posted image

(odgovor članu baby blue)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 9:30:41   
altaja
men se prou fajn sliši...smo debelušno okrogle user posted image

_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 9:35:53   
baby blue
ja tudi meni se fajn sliši... delbelušno okrogle... še nisem slišala z ata izraz... user posted image

jutri pa končno MF... jo moram potem prašati še kako je z toxo... pa da vidim rezultate... zdej so me v drugo testirali za toxo... aja pa še za šolo jo morm prašat... najboljše da si listek napišem da ne bom tam od navdušenja pozabila user posted image user posted image

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 10:08:04   
Sarchi
Dan user posted image

jzt sm pa dns v službi in evo komej zdej uspela pokukat na RR. HEHE debelušno okrogle. tud jzt taka postajam user posted image .

baby blue jutri na MF se le naglej, je ful lepo.

_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 10:15:13   
Rubin.
O kepica hvala za zajtrk user posted image .

Za seznam: naslednji pregled 20.5.2009.
 
Punce hvala vam za info glede AS in SB user posted image .

Fajn opravite MF.

Papa.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 10:17:03   
baby blue
Sarchi se bova nagledala ja in to pošteno... sva ravno zadnjič gledala DVD od bebeja k sva mela NS in nama je slikce dala pol je pa moj ustvarjal in je filmček naredu iz teh slikc user posted image user posted image


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 11:08:08   
oktavija
Halo drage prijateljice!

Jaz imam eno vprašanej... Mene zelo skrbijo kile ki rastejo... Do sedaj sem pridobila 7,5 kg, moja G pa mi je že pri 7 kg rekla da se ne smem več zredit.... Jaz jem normalno kot vedno prej, oz še bolj zdravo.... sadje in mlečni izdelki.. kile pa kar rastejo... jaz imam občutek da vse kar dam v usta ostane na meni... Imam tudi redno prebavo in  pridno hodim na sprehode...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz sem zelo zaskrbljena koliko kilogramov bom pridobila...saj sem že od prej boj močne postave, tako da me bo kmalu lažje preskočit kot obiti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A ima še kera podoben problem?user posted image


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 11:27:44   
jasmina in tadej
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Halo drage prijateljice!

Jaz imam eno vprašanej... Mene zelo skrbijo kile ki rastejo... Do sedaj sem pridobila 7,5 kg, moja G pa mi je že pri 7 kg rekla da se ne smem več zredit.... Jaz jem normalno kot vedno prej, oz še bolj zdravo.... sadje in mlečni izdelki.. kile pa kar rastejo... jaz imam občutek da vse kar dam v usta ostane na meni... Imam tudi redno prebavo in  pridno hodim na sprehode...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz sem zelo zaskrbljena koliko kilogramov bom pridobila...saj sem že od prej boj močne postave, tako da me bo kmalu lažje preskočit kot obiti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A ima še kera podoben problem?user posted image




Ej glede kg! Ne se sekirat!!!user posted image

Mene je tud včeri ko sem šla na pregled mal grdo pogledala sam kaj naj zgleda da sedaj že sadje full redi!

Meni je rekla da me bo dala na pregled za sladkor!
Pol pa boma vidle če je to to al je kaj drugega!

Sam sem ji lepo povedla da imam 5 obrokov Zjutraj kos kruha z čem namazano malica sadje kosilo kakšno juho pa pol spet sadje in zvečer kakšno mlečno stvar! Pa full dosti tekočine! Voda navadna,mineralna,čaj! Tistih kupljenih sokov sladkanih sploh ne pijem!

Pa zjutraj po zajtrku sprehod z psičko po kosilu sprehod pa še zvečer!
Js nevem ka je to!

Po moje se redim od zraka!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer pa kdaj bomo pa jedle tok kraljevsko kot sedaj!user posted image
Potem tiste ko bomo dojile se bomo morale spet pazit da ne bomo pojedle kaj takšnega da ne bo naših user posted image trebušček bolel!

Ne se sekirat! To mi je moja kolegica rekla ko je rodila pred 2mesecema in se je v celi nosečnosti zredila 24kg sedaj ko pa doji malo user posted image pa je shujšala za 27kg!

Tolk da DON`T WORRY, BE HAPPY!!!!user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 11:42:18   
oktavija
Jasmina si me tolk nasmejala!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Sej jaz sem tudi rekla, da namesto da zdaj uživam in si privoščim se jaz full sekiram...user posted image
Od danes jem kar mi paše.. kile pa bom izgubljala ko rodim...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 11:49:31   
baby blue
jst se sicer nisem tehtala še nič ampak ko sem bila pred 4 tedni na pregledu sem jih imela enako kot na začetku nosečnosti in pred... jutri me bo pa tako ali tako spet stehtalauser posted image

drugače pa naši otročki rastejo in logično da gredo s tem posledično gor tudi naši kg... tako da ne sekiraj se preveč zaradi kg...

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 11:51:13   
jasmina in tadej
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Jasmina si me tolk nasmejala!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Sej jaz sem tudi rekla, da namesto da zdaj uživam in si privoščim se jaz full sekiram...user posted image
Od danes jem kar mi paše.. kile pa bom izgubljala ko rodim...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Nosečnost je ena najlepših trenutkov!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Me user posted image pa se sekiramo!

Sedaj je treba uživat : prve brcike, kolcanje naših malihuser posted image !

Rastoči trebuščki so pa vsem lepi če so mali al veliki!user posted image

Sam da so!



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 11:53:21   
baby blue
jasmina in tadej tole si pa lepo povedala in čisto res je tako... user posted image user posted image

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 12:00:27   
oktavija
Prav imaš Jasmina!user posted image user posted image user posted image user posted image

A že dobro čutiš svojega pikega?

No jaz ga čutim že 1,5 meseca... najprej sem ga občutila samo občasno in to bolj popoldan in zvečer, ter tu in tam v službi... pol se je pa brcanje stopnjevalo... nekaj časa se pred 10-11 zjutraj ni zbudil in pol ves dan rogovilil... zdaj pa me že ob 5 zjutraj nabrca...user posted image user posted image user posted image zdaj je postal budilka in ve kdaj more ati v službo....user posted image user posted image user posted image Tako imamo zdaj žurke po ves dan in noč in to tako zelo da ko gledaš buši točno vidiš kje mali brca....user posted image user posted image user posted image user posted image Morem priznat da je to najlepši občutekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... čeprav včasih tudi zaboliuser posted image


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 12:05:01   
baby blue
iiii imate že malega rogovileža user posted image user posted image kako lepo... moj otroček tud brca sicer čisto narahlo še in se morm včasih res sprostiti in osredotočit na brcanje... ampak je tako prijetno... brca večinoma zjutraj al pa zvečer pa občasno ga občutim tudi čez dan v službi ko sedim... user posted image user posted image user posted image kak prekrasen občutek je to

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 12:10:03   
katka11
hej zenske!
vidim, da smo vec al manj kar fajn.
no jest sem zdej spet mal bolj pomirjena, nevem ce ste zasledile, ampak sem mela mal tezav sama s sabo, ker so mi ugotovili z coombsovim testom neka pozitivna protitelesa, no pa sem zdaj recimo pomirjena, ko sem si pridobil avec informacij, potem sem naslednji teden majckeno zakrvavela, pa sem sla na pregled, pa je vse ok, samo vnetje. zdej je tud to ze boljse. dete veselo brca, s kg pa je tud zaenkrat super : + 1kg. trebuscek pa raste user posted image
ce ste ze imele to temo se opravicujem, ampak res ne preberem vsega, ker ni tolk casa...
kdaj greste kaj na morje?
mi gremo 5.8. PDP pa mam 26.9.. pa se mi je to zdelo cist ok, saj v prvi nosecnosti nisem imela nobenih tezav in nic. no zdej po teh pripetijah, ceprav je, hvalabogu vse ok, zaenkrat, pa me kr mal skrbi. no ja verjetno mal kompliciram, saj gremo samo na krk.
pa ve? kaj mislite?
lep dan vsem

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Septembrke 2009 - part.II
6.5.2009 12:11:21   
altaja
smo pač debelušno okrogle user posted image .

A ni kul ko gledamo kako bušiji rastejo in se veselimo vsakega dodatnega centimetra?





_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?