|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part.II
7.5.2009 17:20:19   
nikolinca
hvala miška ups muckauser posted image

(odgovor članu Pupček)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Septembrke 2009 - part.II
7.5.2009 17:53:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: eva Ana
2. A gre katera v MŠ v MB, pa se še ni naročila? Iščem družbo ;-) !


jaz grem julija ko se mi zaključijo izpiti. Mislim da se s 7. julijem začne v P.

(odgovor članu eva Ana)
  Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Septembrke 2009 - part.II
7.5.2009 17:57:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: eva Ana

jasmina in tadej, pridem sama. Ja torej se vidiva! zmenjeno!


kaj tvoj ne bo s tabo pri porodu? Slišala sem, da rabi partner potrdilo iz MŠ če hoče bit pri porodu, tak da moj gre z mano.

(odgovor članu eva Ana)
  Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Septembrke 2009 - part.II
7.5.2009 18:50:18   
jullie
Pupček ta zgornji mi je presvetli (se mi zdi, da bi se prehitro umazal) od spodnjih mi je pa zelen všeč, čeprav mi hodi tista smrtna glava viška user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Septembrke 2009 - part.II
7.5.2009 19:59:24   
barika
Uuuu bugaboo, jaz bi ga tudi, pa je predrag.user posted image

jullie, meni je pa ta barva presvetla, pa mi je cllege green svetovna, samo glede na finance bo verjetno kr quinnyuser posted image

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Septembrke 2009 - part.II
7.5.2009 20:11:18   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: eva Ana

jasmina in tadej kdaj junija pa je, oz. kdaj greš ti? A potrebuješ kako "znanko"? Mene bi full veselilo, da se vidim s kako iz ringaraje. Kdaj imaš pa PDP? Jaz ga imam 2.9..
upam da ni prehitro, tam julija in avgusta bo ziher prevroče. Vsaj meni!!


Tukaj imaš link: http://www.sb-mb.si/index.php?id=255

Barika, ni dileme Quinny user posted image .

Vidim, da lepite vozičke, bom še jaz našo izbiro, samo za barvno se še odločam, prejšnjega smo imeli rdečega, pa me sedaj tudi veleče na to barvo.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Septembrke 2009 - part.II
7.5.2009 20:15:33   
Rubin.
Drugače mi je pa za enega otroka tale všeč:

user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Septembrke 2009 - part.II
7.5.2009 20:45:02   
Anonimen
Mi pa bomo imeli tega, Peg Perego GT3

user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Septembrke 2009 - part.II
7.5.2009 20:59:30   
kepica
IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

ja tudi jst komaj čakam da se še osebno spoznamo... bo fajn met kako "znanko" iz ringaraje in sonosečko user posted image user posted image

tudi jst navijam za drugega zarad koles pa še lepši mi izgleda...



Ja, res. Mogoče se pa še v porodnišnici srečava. Nisva daleč po PDPuser posted image Res bi bil hecuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Tanik

a bi seznam  naredile od kod smo, ker jaz sploh ne sledim, kje boste v šolo hodile, no zdaj sem ugotovila da MB.


Sem zauser posted image Mogoče bi še dodale, kje bomo rodile.

Lep večer vam želim, sedaj pa sem se spomnila, da že nekaj časa nisem nič poslušala melega z AS in točno to grem zdej počet, da vidim, kaj mali počne tam spodajuser posted image



(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Septembrke 2009 - part.II
7.5.2009 21:15:11   
indy0024
cerrrruser posted image pa se zopet javljam,baby blue cestitke za uspesno morfologijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,sem slucajno zasledila,da si jo imela danes!!!!!Jaz bom isto hodila na MS v mesecu juniju in sicer v ljubljani,ce je katera iz ljubljane se mi lahko pridruzi,aja pa se brezplacna aerobika zauser posted image juppiiiiiiiii!!!!!!bomo bili poskocni in se mala si bo veselo krepila misice!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image .Pa bozajte svoje busije!!!!!LP

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Septembrke 2009 - part.II
7.5.2009 21:58:16   
indy0024
NOCKAAAAA,lepo ajite!!!!!!user posted image

(odgovor članu indy0024)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Septembrke 2009 - part.II
8.5.2009 7:19:33   
kepica
Dobro jutrouser posted image

Evo, zajtrk. Upam, da ne zamerite, ker sem že malo odgriznilauser posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu indy0024)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Septembrke 2009 - part.II
8.5.2009 7:42:06   
Tanik
Dobro jutro,  danes je pa petek user posted image user posted image

v ponedeljek sem govorila da se mi še nič ne pozna trebuh, danes pa že, kar iz dneva v dan bolj vzhajam user posted image

če bo katera delala seznam:
rodila:LJ
mat.šola: LJ ali Medvode


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Septembrke 2009 - part.II
8.5.2009 8:05:40   
baby blue
Dobro jutro

kepica zajtrk je videti slasten bom hitro še sama odgriznila da prej ne zmanjka user posted image

pa je petek pa še lep dan je upam da bo vikend tud ker gremo jutri na piknik k sestrični ki naj bi jutri rodila pa že en mesec doma crklja svojo princesko... tak da jo gremo mal pogledat... mi je rekla naj kar na prakso pridem user posted image user posted image

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Septembrke 2009 - part.II
8.5.2009 8:19:40   
Anonimen
jutro!
pogrešale me niste nič k tud cajta niste mele k ste tok klepetaleuser posted image
sm zasledila da bo Rubin imela dve princeski bravouser posted image
Tanik a v medvodah sploh majo materisnko šolouser posted image madonca se vid da me že dolg ni tmuser posted image

(odgovor članu baby blue)
  Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Septembrke 2009 - part.II
8.5.2009 8:25:22   
Tanik
pojma nimam če imajo materinsko šolo user posted image bom vprašala v zdravstvenem domu, kam moram it.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Septembrke 2009 - part.II
8.5.2009 8:34:03   
Bety11
Pozdravljene user posted image

Po dolgem času se oglašam....Nek rjav izcedek se mi je pojavil in nisem šla zdravniku, temveč sem si določila strogo ležanje...In se je lepo vse uredilo....

Otročiček brca, trebuh zrasel......

Brati ne morem za cel mesec nazaj, ampak upam, da ni bilo nič šokantnega in da se je seznam samo povečal in ne zmanjšal...user posted image

Smo že čez polovico in guramo naprej...

Čestitam vsem za uspešne morfologije user posted image user posted image user posted image

LP

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Septembrke 2009 - part.II
8.5.2009 8:41:07   
kepica
O Bety11 samo, da si se oglasila. Nas je pa že tako skrbelo zateuser posted image  Super, da sta z malim v reduuser posted image  Si mi kar polepšala danuser posted image

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Septembrke 2009 - part.II
8.5.2009 8:44:21   
Sarchi
Jutro,
zajtrk odličen, petek, sonček.

bety pozdravljena, smo te že nekaj časa nazaj kar mal pogrešale user posted image . samo da si ok in da pridno rastete.

punce a boste hodile na MŠ na vsa predavanja, pr nas to traja en cel mesec po dvakrat na teden (8 predavanj) in so nekatera predavanja baje zelo suhoparna, traja pa po tri ure na predavanje. moj bo šu tud z manouser posted image .

lep dan vsem in čuvajte svoje trebuščke.

_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Septembrke 2009 - part.II
8.5.2009 8:47:42   
jasmina in tadej
SEZNAM ZA MATERINSKO ŠOLO



NICKuser posted image PDP
user posted image MŠ(kdaj,kje)user posted image KJE RODILEuser posted image PARTNER  
                 


jasminauser posted image 5.9.09user posted image Junij, MB     user posted image Maribor      user posted image Ja

tanik     user posted image 27.9.09user posted image      ? ,LJ     user posted image Ljubljana     user posted image
?


< Sporočilo je popravil jasmina in tadej -- 8.5.2009 8:56:02 >

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Septembrke 2009 - part.II
8.5.2009 8:57:34   
jasmina in tadej

Jutro user posted image !

Če kateri ni všeč razpredelnica jo naj nardi drugače!user posted image



(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Septembrke 2009 - part.II
8.5.2009 8:58:16   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Sarchi


punce a boste hodile na MŠ na vsa predavanja, pr nas to traja en cel mesec po dvakrat na teden (8 predavanj) in so nekatera predavanja baje zelo suhoparna, traja pa po tri ure na predavanje. moj bo šu tud z manouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , a kaj potem morete še diplomo napisat ali kaj???

pozanimaj se, kdaj je porod in nega, pa greš samo takrat pa je



Za seznam, rodila bom v Celju, na MŠ pa ne grem.

Betty, samo, da si ok!!

(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Septembrke 2009 - part.II
8.5.2009 8:58:19   
altaja
Jutroooo

Da se vam malo oglasim...preden se moj user posted image zbudi. Danes je vzel dopust in bova šla malo na lepše, zdaj pa še tako lepo drnjuhca da mi ga je škoda zbudit user posted image . Sem pa sanjala da sem mela fantka, lepo v vozičku, lep je bil ko slika, pridn, lepo je spančkal, en prjatu ga je pa vzel v naročje in mu je padel na tla. Jst pa v joook..groza! V sanjah mam vedno fantka, ko me brcne si mislim pa lej jo afno, treniraš? Tko da.. je pa itak vseeno sam da je zdravo.


Betty, a veš da smo te fajn pogrešale. Nas je skrbelo ampak zdaj vidimo da si ok...

Evo, moj medo se zbuja... se pridem kej pofočkat popoldne. Pridno čvekajte in lep dan!




_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Septembrke 2009 - part.II
8.5.2009 9:08:06   
jasmina in tadej


SEZNAM ZA MATERINSKO ŠOLO



NICKuser posted image PDP
user posted image MŠ(kdaj,kje)user posted image KJE RODILEuser posted image PARTNER  
                 


jasminauser posted image 5.9.09user posted image Junij, MB     user posted image Maribor      user posted image Ja

tanik     user posted image 27.9.09user posted image      ? ,LJ     user posted image Ljubljana     user posted image
?


barika   user posted image 3.9.09   user posted image ne gre        user posted image Celje             user posted image ?

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Septembrke 2009 - part.II
8.5.2009 9:13:27   
kepica
Jaz grem v MŠ na Jesenice, mož gre z mano. Tudi rodila bom na Jesenicah, ob pomoči moža sevedauser posted image

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?