|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
4.4.2011 21:05:27   
Barbk
Manca ne rola, bi pa. So v vrtcu že nekaj probaval pa ji ni šlo, ker je imela baje precej prevelike rolerje. A se da kje dobiti rolerje št.27-še nisem nikjer zasledila?


_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
4.4.2011 21:15:22   
Najaa
Pojma nimam. Pa sej menda so rolarji za take male v razponu nekaj številk, a ni tako? user posted image Recimo od 26-30 pol pa povečuješ, no tak sem slišala. Tija ima veliko željo rolat sam si tud pod razno ne predstavlja, kako to zgleda.

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
4.4.2011 21:24:42   
Barbk
Ja sem zasledila, da so za take male noge, take, ki imajo razpon parih številk. Samo za tako majhne pa še nisem nikjer najdla, res pa je, da se nisem (še) nekaj na veliko angažirala.
Pa bosta rolali?


_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
4.4.2011 21:50:39   
Najaa
Zdej sem se zmenila s kolegico, da prideva s Tijo sprobat rolerje od njene hčerke. Sam da vidi Tiji, kakšen filing je in če ji bo všeč, ji jih bom kupila. Ima pa željo, večkrat mi omeni, da bi rolala. 

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
4.4.2011 21:57:03   
tintara
Rolarji: imajo številko 27, seveda. Mislim, da se začenjo nekje pri 25 al kako. V glavnem, NAdja jih ima, pa ima sicer nogo številka 25. Ima pa nastavljive, (par številk). Sem pa kasneje izvedela, da obstajajo tudi tale, mislim, da jih ima Roces, da so nastavljive po velikosti, poleg tega pa se menja tudi podnožje. Lahko so rolarji, lahko pa drsalke. pomoje fajn zadeva, vsaj cenovno zagotovo.
Nadja bi mal porola, če gremo zraven na sprehod je ok, po parkirišču ali ulici se ji pa ne da vozit, le kakih par minut. Tako da obuvanje ščitnikov in rolerjev traja dlje kot samo rolanjeuser posted image .
Sicer ji pa občasno že čisto dobro gre, občasno je pa dosti na riti. Ampak kar pogumno, saj je enako kot drsanje, pa to tudi že vsi obvladajo, ko gledaš na drsališču. Jaz jo imam namen letos vpisati v tečaj, če bo le spet razpisan. Lani je bil, sam še nismo imeli rolarjev. Mene nič ne pšosluša, sploh noče komentarjev, roke, pomoči pri pobiranju, nič.


(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
5.4.2011 8:20:13   
Najaa
tintara a to misliš tisti tečaj pri Lucky Luka? Al kateri drugi? No v vsakem primeru, če boš zasledila, da bo mi prosim povej. Sem tudi že razmišljala, da bi jo nekam vpisala. 

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
5.4.2011 8:24:59   
emaa
Naša dva imata na obroke popadke, ampak je trenutno bolj in kolo, pa nove čelade. So pa rolerji nastavljivi, imeli so jih nazadnje nekaj v Lidlu, mislim da po 25 ali 30€. Pa zdaj sta odkrila računalnik, pa igrice, je Luka včeraj pametoval, da ne more ven, ker nima časa, pa da je veter, pa rabi minute, itd. 

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
8.4.2011 13:17:19   
Najaa
Pa punce no! user posted image Ni smajlija, ki žuga s prstom, mate srečo! user posted image Pa kje ste, da prav nobena nič ne napiše?
Sej jaz nisem dost boljša, vem.
Imela sem Niko bolano, mal viroze, pa saturacija je bila mal nižja. Nič pretresljivega, edin opazovat kašelj in dihanje, v primeru poslabšanja takoj nazaj. Pa se je zvlekla. Tija pa je šla danes na izlet. Joj je bila važna, ko si je pakirala tisto vodo v ruzak... Šli so pa - na Rožnik. user posted image user posted image user posted image Jah za njih je to že prava ekspedicija.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
8.4.2011 13:27:12   
emaa
Tamala je že cel teden bolna, pa ni časa, zdajle milostno spi, saj ponoči ne bo, če bom hotla kaj naredit, se bo pa zbudila, kot ponavadi. 

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
8.4.2011 20:46:38   
Najaa
Vse razen tintare imate na fb ZS. user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
8.4.2011 22:22:50   
tintara
V teh ZSjih, jih gotovo samo kregas, kajneuser posted image ?

Evo, mi smo spet en prehlad dali skozi in to brez panike. Namazali s sv. mastjo, dali gor čebulo in evo, smo kot novi.user posted image . Sem pa šla včeraj z Nadjo k homeopatinji zaradi kože (atopični dermatitis) in sva se pogovarjali tudi o VAnetu. Pa sem ji razložila za tole mojo sv. mast, pa je rekla, da ja, da baje da medvedova še bolj pomagauser posted image . No, bom kar naročila, da ko kerga ustrelijo, da mast meni pripeljejouser posted image .

In še ena novica, sem bila v službi ta teden in se menilas šefom in mi je rekel, da kar se nejga tiče, lahko še isti dan ostanem in delam naprej. V glavnem, ene par če-jev je treba še odpravit, ampak zelo verjetno je, da bom imela službo, recimo od maja naprejuser posted image .

Kaj bom z Vanetom, še nisem čist prepričana, odvisno od tega, kako se odvije prijava v nov vrtec v Vodicah.

Barbk, kako ste?

Ajde, lepo se imejte.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
9.4.2011 12:28:11   
Najaa
tintara, ne ne... ne smem o tem tukaj govorit, v dobro Vaneta. Če te mogoče zanima kakšna kavica z nami, a ti povem dogovore? user posted image

Jaz imam pa doma gosjo mast, ki naj bi super pomagala. Sam... ni no, ne vem kaj naj rečem ampak razen da smo vsi smrdeli ni bilo kakega drugega efekta. user posted image

Kaj naj rečem... Mi smo dobro, le same cel vikend. Tija igra malo cigančico in trenutno služi pri tašči, jutri pa gre na štajersko na počitnice. Moj dela, beri igra kakor drugi hočejo user posted image (poroka) tak da sva z Niko sami. Ko se zbudi jo bova mal ven mahnili, razen vetra je vreme super.

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
10.4.2011 21:08:05   
tintara
Najaa, ja, saj vem. Sam da ne bi Vane posumil, sem mal drgač napisala. Dogovor: hm, a mislis, da bi dojel, če dobim sporočilo o dogovoru na sms?

Nadja gre z vrtec v sredo na tabor. sem kar mal žalostna, ker imajo total pester program (vožnja s konjsko vprego, taborni ogenj....), vreme bo pa slabo, slabo, slabo. ko bi šli vsaj jutri, da bi imeli vsaj kak dan toplote...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
13.4.2011 21:43:28   
tintara
Ja, ja, Tintara, res je kar si napisala, se strinjam s tabo..... Imam samo še monologeuser posted image

Naja, zadnjič si me enkrat spraševala po tečaju za rolanje, pa sem pozabila odgovort. Ne vem kdo je organiziral tečaj, sam je bil v Kamniku. Zagotovo je tega v Lj precej več, tako da najbrž ne boš hodila v Kamnik. Če pa ja, pa lepo, lepo dobrodošla. Se zmeniva za pijačo.

Sicer sva šli pa zadnjič rolat z NAdjo in jo moram pohvalt. Je prav super rolala, sam ne sme biti to prakirišče, ampak je treba naokrog. Tam je dolgčas v krogih vozit.

Ema, kako kaj s tvojo službo?
Frufru, kako si? Spet delavno očitno, glede na to, da se ne javljaš.
Barbk, ste zdravi? Kdaj začneš uvajat v vrtec?

Še eno vprašanje, ima katera stike z našo R1ta (o)? dolgo se že ni oglasila. Morda je na FB? Pa Mojmoj? So v redu?


(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
13.4.2011 22:36:43   
emaa
R1ta in mojmoj sta na FB še živi.
Služba bolj švoh, iščem, nekaj bom že našla.

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
14.4.2011 8:52:49   
Najaa
tintara itak je vse v vodo padlo. Drugič ti pa pošljem sms. user posted image

Ne, v Kamnik ne bom hodila... ma kaj vem, po moje jo bom kar dala na rolerje in itak mora sama poštekat ravnotežje in vse okol tega... Za roke jo pa lahko jaz držim.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
14.4.2011 18:38:27   
Barbk
Mi smo ok, le mati ima lenoritis za pisanje. user posted image  Cele dneve smo zunaj, prenova gre počasi (upam) h koncu in je precej dela zame-čistačica user posted image , pa mal me že živčki dajejo (pomoje), ker gre moja porodniška h koncu in še ne vem do kdaj lahko koristim dopust itd...Uvajanje malih dveh 3.5. Isti dan gre pa Manca za 4 dni v Kranjsko goro (vrtec v naravi) in me tud mal stiska. Saj vem, da njej ne bo problem, čeprav še nikoli ni spala kje drugje (ni imela želje). Problem bo pri meni. user posted image  Bom jokala...user posted image  Sem ful za, da gre,hkrati me pa daje. user posted image  
Naja kako, ste zdaj že zdravi?
Tintara kako projekt "Novi dom"?
Ema ćelim ti, da hitro najdeš.
Frufru kako tvoj buši?
No šibam... 


< Sporočilo je popravil Barbk -- 14.4.2011 18:39:06 >


_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
15.4.2011 20:13:05   
frufru
mi smo pridelali vnetje ušes. V četrtek ponoči in je mali od bolečin še bruhal, tako, da sva šla zjutraj k dežurnemu, ker je naša P na dopustu. mali je bil čisto švoh, tisti trot od diplomirane sestre se pa sploh ni spomnil, da bi mi ga pomagal dvignit. Me je kar zignorirala. In zdaj me vse boli, v kolku in medenici mi nekaj preskakuje, moja G danes ni delalauser posted image  ko ma hudič mlada jih ma na kubik... danes mu je iz ušesa pritekel gnoj, AB mu je glede na to da več ne tuli očitno prijel
no dost jamranja, buško raste, kile grejo tudi gor (trenutno +9)user posted image  malo me šef jezi, ko mi ne da papirja koliko mam dopusta, da bi si točno zračunala do kdaj še delam... januarja mi je rekel, da moram ves letošnji dopust pokoristit, zdaj se pa kar neki nevednega dela, pa 6 dni starega bi najraj kar pozabil, ko je v službi taka gužva.

Rolarji... mi jih mamo, smo jih dobili, parkrat je probal, pa so mu šle noge širom. Bodo šli pa v ponedeljek pri telovadbi na igrišče in se začeli učit, tako, da smo mu kupili samo ščitnike. Bomo videl kako bo... če bo sploh šel glede na ušesauser posted image

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
15.4.2011 22:29:12   
tintara
O, cel kup odgovorov!
Aja,. niste se dobile, jaz sem pa že hotla rečt, da smo Vaneta pretentale, glede na to, da smo še doma.
Evo, je kar fajn piskal in hropel, v četrtek bil bolj bogi, danes pa že boljši. Tretma je bil enak, torej kompleten (čebulin obkladek, sv. mast + homeopatska ta močna, no in ta standard zdravilo Singulair). Kaj točno pomaga, ne vem, sam raje se ničemur ne odpovemuser posted image .

Je, pa res, Naja, da malo smrdijo po masti, samo če daš gor čebulni obkladek, potem tistega vonja sploh opaziš neuser posted image  Ma, vseeno bolje, da smrdi kot da sva v bolnici.

Babrk, naša je ravno danes prišla s tabora. So uživali (šli so za 3 dni), vreme je bilo bolj mrzlo, ampak vseeno. Sem spraševala vzgojiteljico in je rekla, da niti en sam otrok ni jokal. Itak jih tolk zaposlijo, da se še spomnijo ne na dom. Ja, doma je pa bilo bolj tiho, čeprav sta še vda okrog harala. Pa kolk manj dela je, sploh dojameš ne. KAr pogumno, imela se bo super in to je edino kar šteje.

Naš domek: ja, nastaja, kaka stvar naju malo celo prehiti, ker se naknadno kaj spomniva, ampak OK, pač tistega ne bo. Sicer pa, no ja, ko je treba kaj it gledat, gre kar prehitro, drugače pa prepočasi. Super, da ste vi že pri koncu. Ja, tudi pospravljanje bo veliko, ja.

Naja, ma ja, saj osnova je, da začnejo z rolerji, kolesom... Če že vozi kolo, skiro..., ji bo šlo kar hitro. saj ravnotežje je enako. Pri nas ga ima Nadja čuda veliko, se mi zdi. Pri Gašperju je bilo veliko več dela.

Ema, držim pesti za službo. A pol si doma? Sem zadnjič šla po Domžalah, pa sem te hotla poklicat, sam se mi je kar zdel, da te ni.

O, evo, moja homeopatinja je po Tv, grem poslušat.


(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
16.4.2011 9:13:37   
emaa
Ja doma sem.

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
18.4.2011 23:04:33   
Najaa
No emaa če si doma, pa lahko na eno kavo skočiva. user posted image  

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
19.4.2011 8:39:26   
emaa
Kdaj pa res. 

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
21.4.2011 22:32:08   
tintara
Ku, ku, kje ste?

Jaz na polno nekaj urejam, vpis v šolo, pa baje je bila komisija danes za vrtec. Naj bi jutri zvedeli. Držte pesti, da sta dobila vrtec.

Greste kam med prazniki?

Pa veliko pirhov vam želimo.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
1.5.2011 22:10:19   
tintara
Ku, ku, a ste vse na dopustu?
No, mi smo že nazaj, bili v Čateških, fajn je bilo, lahko bi ostali še kak danuser posted image

Ema in Najaa, vse najboljše!!!!user posted image user posted image  Malo zamujam, sem se sicer spomnila pravi dan, pa vaju nisem znala čisto točno razporeditiuser posted image , pa nisem mogla SMS poslat.  No, zdaj lahko obema naenkratuser posted image

Evo, Vane in Nadja sta dobila vrtec, tako da bom, glede na to, da glede moje službe prav nič novega (sem klicala kadrovsko, pa nič ne vejo še), Vaneta kar izpisala iz vrtca v Kamniku in ga pač do spetembra imela sama (če ne bo službe), sicer bom pa taščo in mal mamo fehtala za merkanje čez poletje. Ma glupo mi ga je uvajat za tri mesece, še posebno, če sem jaz doma. In vprapanje, če bom res imela službo do sept. Čeprav sem dans s taščo govorila in ima ene čudne plane ona, ma bo treba najbrž kaj kar požret.

Ajde, da vidim. če kera še kaj tu bere.......

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
2.5.2011 19:49:57   
Najaa
tintara hvala. user posted image

Pa čestitke za vrtec sam ne razumem, zakaj ga boš izpisala? user posted image Sej pa lahko prosiš za rezervacijo. Če ga boš izpisala oz. itak dokler ne pošlješ nazaj podpisane papirje še niti vpisan ni in če jih ne boš poslala, boš morala na novo dajat vlogo, ko boš hotla, da gre v vrtec. Tole sem mal čudno napisala, pa upam da štekaš. user posted image Če ste dobli vrtec, ga nikar ne izpisovat, to sem hotla rečt.

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?