|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Lačen otrok v vrtcu, ker ne zna sam jest
25.5.2009 13:35:31   
ronja
Sem lepo vzela dopust in sem šla v vrtec , ampak takrat ko je bilo kosilo in sem jih opazovala čez šipo ....

A zato so v našem vrtcu jasli na tistem koncu, kjer ne moreš not skozi okno gledat?user posted image Upam, da ni tako, no. Rekli so, da vzgojiteljice pomagajo otrokom dat jest, kateri pač še ne jejo sami (normalno da 1 letni otrok ne poje še bogvekaj sam... kosilo pa vseeno rabi...)
Me kar zmrazi - sploh nisem računala, da se lahko kaj takega zgodi - zdaj malo berem, da bom pripravljena in vedela, kako reagirat... Valjda najprej lepo rečeš, lahko ljudje sploh ne pomislijo na to... Ampak če pa to ne zaleže?user posted image Kaj res palijo ljudje samo na to, da rečeš, da boš vse skup prijavil?user posted image

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Lačen otrok v vrtcu, ker ne zna sam jest
25.5.2009 17:43:15   
mayci
Joj, ko tole berem, mi gredo kar kocine pokonci...user posted image Upam, da se ne boste preveč prestrašile, drage mamice...ker tole so pa res ekstremni primeri čudnega obnašanja vzgojiteljic...user posted image
Jaz tudi delam v vrtcu, sem kar nekaj časa bila v jasličnih oddelkih, pa nikoli doživela ali celo (bog ne daj) izvajala česa takega...user posted image  Načeloma se za malčke skrbi tako, kot bi skrbel za svojega, tele zgodbe pa res pustijo zelo slab vtis....
Nekaj takih žensk potem meče slabo luč na vzgojiteljice in pomočnice na splošno. Upam, da boste imele čim bolj dobre izkušnje z vrtcem, pa ne se bat, večina vzgojiteljic ni takih...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Lačen otrok v vrtcu, ker ne zna sam jest
28.5.2009 12:41:27   
pupika
Groza, mislim katastrofa od vrtca. Jaz bi se pritožila ravnateljici vrtca, kajti vzgojiteljice so zato plačane da jih tudi hranijo in zaradi tega je v jasličnih skupinah toliko višja cena. Saj skoraj noben otrok pri enem letu ne je sam, takrat se ravno začnejo učit in poskušajo malo sami jest, ampak da bi se pa nasitili pa ne. Jaz bi sigurno zaropotala, saj ne more bit bogi revček lačen. Konec koncev, ti plačuješ zato, da ti one tudi otroka hranijo.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Lačen otrok v vrtcu, ker ne zna sam jest
28.5.2009 23:23:46   
takotako
Doživela tako... nažalost. In to ravno ko je bil otrok v jaslih. Zamenjali vrtec šele po enmu letu in sem doživela pravo presenečenje... In če bi danes dobila spet prvo vzgojitelico bi ji v trenutku povedala svoje... Res.

Zdja je mali star 2,5 leti in smo vmes spoznali kar nekaj vzgijitelc-od tega da jih ima včasih tudi pomočnica ravnatelja pa lahko samo rečem tako prijaznim ljudem zaupaš otroka takoj. Svetujem ti da se najprej z njo pogovoriš če pa še vedno vztraja pa pojdi do višjih.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Lačen otrok v vrtcu, ker ne zna sam jest
31.5.2009 20:35:55   
clara23
IZVIRNO SPOROČILO: Tamika87

OMGuser posted image user posted image
To pa je ena izmed najbolj bolanih kar sem jih slišalauser posted image user posted image

še ne enoletni otrok je LAČEN ker ne zna sam jest??user posted image user posted image user posted image

Pa ima ta vzg. sploh srce, ali kamen tam notri??user posted image user posted image  Kako lahko pustiš tako malega nebogljenega otroka lačnega?? Eto mi že gre na jokuser posted image (malo še nosečniški hormoni zraven)

ZADNJA stvar ki bi sama sebi dovolila je, da bi bil otrok (bilokateri) ob meni lačen, raje jaz 2 dni skup ne jemuser posted image  Se grem stavit, da se ona pri kosilu prav lepo naje p**da ble*avauser posted image user posted image




točno to sem tudi sama razmišljala in tudi skoraj zajokala zraven-pa nisem več noseča..mislim..groza, groza in še 1x grozauser posted image user posted image . Bošček mali..cel dan je lačen..jaz imam fantka, starega 9m in se mi kar srce trga ko pomislim, da bi bil nekje lačenuser posted image user posted image .

Jaz ti tudi pravim, da UKREPAJ! Pozna mogoče katera kakšen zakon ki smatra omenjeno dejanje za kaznivegauser posted image Ker če kaj takega obstaja sem jaz za, da se stvar prijavi! Pa saj menda imajo vzgojiteljice tudi kakšen kodeks etike al kakouser posted image .

Madona..saj se od njih ne zahteva, da se non stop igrajo z njimi, ampak vsaj nahranijo in previjejo jih pa menda lahko!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ali jaz kompliciram ali...
31.5.2009 22:44:09   
Teya*D.
Glavno, da ste ga izpisali in da je zdaj ok.
Kaj takšnega se res nebi smelo dogajat, saj ne rečem se zgodi 1x,2x ne pa vsak dan mesece in mesece. Da bi se starši zraven vsega morali sekirat za tole ali je otrok sit ali ne...

(odgovor članu KatjaD)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ali jaz kompliciram ali...
9.6.2009 10:31:09   
muška
zakaj pa ni mož svoje povedal tudi vzgojiteljici?

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ali jaz kompliciram ali...
14.6.2009 8:08:02   
mala zirafa
To je zelo odvisno od osebja.Jaz ne bi otroka nikoli pustila  da je zaradi tega lačen.Normalno da ga pitaš in spodbujaš da začne sam.Pa saj zato so šolane!Moji ta mali je morala cela skupina ploskat, če je kaj pojedla, sedaj pa je brez problema.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?