|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
10.5.2009 23:52:16   
Tina 28
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Tina,nisem tolk brala...ti jutri zacnes delat al kako?
Na januarkah sem zeuser posted image


tko nekak ja...saj ne vemkaj bo bolj...počit od tamale, ki se mi zadnje čase sam po nogah obeša..alo bolj delatuser posted image user posted image user posted image .

A januarke...pol si pa že kar ziheruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
10.5.2009 23:52:42   
Anonimen
Pa ti pol resno Kleo user posted image čak, grem mal na izvidnico januark user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
10.5.2009 23:55:44   
Anonimen
Seveda nisem ziher,test kaze plus...na januarkah sem anonimna.Nekje sem mogla koj povedat a neuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
10.5.2009 23:57:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Seveda nisem ziher,test kaze plus...na januarkah sem anonimna.Nekje sem mogla koj povedat a neuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
11.5.2009 0:00:06   
Anonimen
Zame je preveč informacij za danes,tak da kar grem. user posted image lahko noč user posted image

Me oči bolijo, pa jutr sem spet leteča navsezgodaj

Čau

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
11.5.2009 0:00:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Seveda nisem ziher,test kaze plus...na januarkah sem anonimna.Nekje sem mogla koj povedat a neuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
11.5.2009 0:01:27   
Tina 28
sem šla prav gledat...in evo...tam Lunca user posted image ...pa res ena anonimna...sam drugič noseča...tko, da pol spet nisem vedla.

V glavnem...sam da bo tko kje treba.

Za vaju obe z Lunco

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
11.5.2009 0:01:38   
Anonimen
Grem tudi jaz,sem ze zdavnaj hotla....lunca ti si krivauser posted image
Nocko

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
11.5.2009 0:02:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tina 28

sem šla prav gledat...in evo...tam Lunca user posted image ...pa res ena anonimna...sam drugič noseča...tko, da pol spet nisem vedla.

V glavnem...sam da bo tko kje treba.

Za vaju obe z Lunco


user posted image user posted image user posted image jaz sem mal nazaj,me 2dni ni bilo.

(odgovor članu Tina 28)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
11.5.2009 0:07:00   
Tina 28
user posted image se mi je zdel, da te je Lunca okorajžla....no Lahko noč...jaz mam danes šiht po dooolgem času, ki je trenil minil kot bi mignil in res se mi zdi, kot da smo ves čas le lepo vreme čakali..pa da ati traktor zašvasa. Zgodil se je objoje ampak jaz moram na šihtuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
11.5.2009 8:12:56   
lunca14
user posted image user posted image sej sem vedla,da ne bo nič iz tega,une tete še ni,ampak + pa tud ni,tako,da bo kmalu prikorakalauser posted image ,no pa saj nisem žalostna,sam lepo bi pa blo,sem pa vesela zato,zate kleo,in da sem te opogumila,da si povedalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,upam,da je res,če kaže +,potem je +,in siuser posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
11.5.2009 8:27:00   
aleksandra silvija
Dobro jutro.

Javljam se na novi deluser posted image . Bravo punceuser posted image .

Kleo: ČESTITKE!!!!user posted image user posted image
Lunca-držim pesti za +. user posted image user posted image user posted image
Tina--tebi pa za 1. dan v službi po porodniški:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Za Mašo: user posted image user posted image user posted image


Pri nas ni velikih novosti. Na plano je pokukal 4. zobek. Lovro noče pojesti popolnoma nič po žlici, vse kar zaužije, hoče v usta nesti sam.
Še vedno se ponoči ene 2-krat zbudi in se malo pocarta pri meni.

Jaz "Tete s Krvavca" še nisem dobila in je zaenkrat nič ne pogrešam, niti ne potrebujem. Sem brez že od septembra 07.user posted image


Lovro bo čez poletje v varstvu pri moji tašči, septembra gre v vrtec, Jernej gre s septembrom v en drug vrtec, poletje bomo morali nekako "pregurati" v tem vrtcu.
V glavnem. Poleti nas čaka veliko nekih voženj sem in tja.

Sedaj komaj čakam, da se malo sprostimo. Da z možem ne počiva po šivih, gre ta teden on na jadranje, nato si bom nekakšen dopust, privošila tudi jaz. Ampak ne bom odpotovala.user posted image


Uživajte

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
11.5.2009 8:32:22   
aleksandra silvija
Lunca, pripelji se na obiskuser posted image , minil je marec, april, da ne bo še majuser posted image . Igrali se bomo na sončku.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
11.5.2009 8:44:26   
Anonimen
Dan

bravo za novi deluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kmalu se bomo selileuser posted image

Lunca- držim pesti za plusekuser posted image

Kleo čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala za pikepoke za Mašo, sem jo šla ravno sedaj gledat, pa se mi ne zdi vroča, bom videla ko vstane, sem jo pustila kar spati.

Samsa- mi smo danes vstali ob 7user posted image . Sem ji dala flašo pa ni hotela nazaj zaspati, potem sem jo dala v mojo posteljo, pa nič, ona luči prižigala, vstajala tako da sva bile danes zgodnje.

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
11.5.2009 8:44:51   
Anonimen
Tina naj ti današnji prvi delovni dan čim hitreje mineuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
11.5.2009 8:45:01   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija

Lunca, pripelji se na obiskuser posted image , minil je marec, april, da ne bo še majuser posted image . Igrali se bomo na sončku.


..........ja res bi se lahko,kdaj ti odgovarja,razen danes in petka?

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
11.5.2009 8:47:42   
lunca14
..............ninny in as. pluska ni,je pa danes že 39 dan,tako,da bi moglo kaj pokazat,če bi blo,tak,da,čez kako letouser posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
11.5.2009 8:48:43   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: ninny

Tina naj ti današnji prvi delovni dan čim hitreje mineuser posted image


se podpišem,pod to,pas saj drugače uživaš v svojem poklicuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
11.5.2009 9:30:48   
Anonimen
Žiga(lonapo) čestitke za 11 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil ninny -- 11.5.2009 9:33:57 >

(odgovor članu lunca14)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
11.5.2009 10:51:57   
Anonimen
Morgen
Midve sva s pregleda.Tamala je od utrujenosti zaspala.Injekcijo je dobila v ramo,je bila pa kar pridna,precej bolj kot zadnje parkrat.Razvija se super,vse kot je treba,za hrano je rekel,naj je nic ne silim,ce ji gredo koscki na bruhanje,naj miksam.Seveda po kaksno zlicko probam tudi bolj gosto....postopoma.
ima pa,10.240g,76.5cm dolga,46.3cmOG.
Nya,ce lahko popravis seznam,ali ti posljem na zs?

Ninny,AS,hvalauser posted image .
AS,super,da si bosta mal oddahnila.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tina,drzim pesti,za uspesni prvi delavni danuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
11.5.2009 11:03:01   
alea01
ola mamičkeuser posted image

najbolj vroče debate pa zamudim user posted image user posted image .

kleopatra- iskrene čestitkeuser posted image ...... tokrat moramo držat pesti za peba?user posted image

lunca14- Če ni ta mesec, bo pa naslednjiuser posted image


Meri- user posted image user posted image  za korajžo



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
11.5.2009 11:03:12   
RMRM
Dan.

Se samo na hitrco javim, greva pol na fizio.

Kleo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lunca, saj bo tud pri tebi user posted image kmal, držim pesti user posted image user posted image user posted image

Ninny da se čimprej pozdravite

Tina -  user posted image da ti čimlepše mine današnji dan

Vsem ostalim pa koš user posted image .

LP

Aja, še nekaj. A mogoče katera ve, kater program moram inštalirat, da mi bo odprl slikice od Mojce in Kaje? Zgleda da tega programa nimam gor in mi ne odprem. POMOČ, PLISuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
11.5.2009 11:09:43   
Anonimen
Alea,kako vesuser posted image .Samo po moje bo kar puncek,mi ni nic slabo,danes en kup mozoljev,sem kot pubertetnica,nic znakov se.Pri Meri jih tudi nisem imela.No razen,wc je aktualenuser posted image ,pa noge me tko fejst bolijo....mogoce ktera ve,da ni to kak slab znakuser posted image .Aja,danes sem si kupila folne tablete,maauser posted image
RMRM,ti ne znam pomagat,imam tudi sama tezave,ker slik vec ne morem posiljat iz maila,ceprav sem jih prej lahko.Nimam pojma,kaj moram nalozitiuser posted image .
Dobro se razgibajta z Lukasomuser posted image user posted image .

(odgovor članu RMRM)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
11.5.2009 11:21:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

user posted image user posted image sej sem vedla,da ne bo nič iz tega,une tete še ni,ampak + pa tud ni,tako,da bo kmalu prikorakalauser posted image ,no pa saj nisem žalostna,sam lepo bi pa blo,sem pa vesela zato,zate kleo,in da sem te opogumila,da si povedalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,upam,da je res,če kaže +,potem je +,in siuser posted image


Lunca hvala.
Si test probala,pa ni nic?Pol ti pa res dolgo izostaja,saj je pri moji sestri isto.Eni imaste pac bolj neredne M,sicer si jo pa ti mal nazaj sele dobiola,se ti mogoce se ni stabiliziralo.
Skoda Lunca,sem se ze veselila,da bova skupajuser posted image

(odgovor članu lunca14)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: junijski princi in princeske 2008-VIII.del
11.5.2009 11:42:31   
Anonimen
Dober dan.

Tiste jare kače na prejšnjem delu nisem prebrala - bom enkrat ob priliki.

Vidim, da mamo nove nosečke - ja čestitam. user posted image user posted image user posted image

Mali se je glihkar zbudil, tko da na hitrco se javim. Smo bli včer na solinah - je blo super. Res noro.

Tukaj bom zdej nalimala oba seznama - pa za popravke sporočite kr na zs. Hvala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




koliko otrok?
klavdijakauran

Koliko otrok si želite??

1 (7%)

2 (35%)

3 (45%)

4 (7%)

5 (3%)

ali več kot 5 (4%)


Število vseh glasov: 1322

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!