|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
24.8.2010 10:42:08   
ledenka
dobro jutro user posted image  kavica?
user posted image

čajček?

user posted image

kako smo? dopust je že daaaaaleč user posted image  delo kliče! M. je v vrtcu, jaz tule, mam za delat, pa se mi seveda ne da. itak.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
24.8.2010 10:50:04   
Anonimen
mmmmmmmmmmmmmm

Ajsi tole si pa ornk sline pocedila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Zdej morš pa u Trzin pridt, da se zmenva za kofe user posted image

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
24.8.2010 21:30:30   
ledenka
še za lahko noč


user posted image



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
25.8.2010 6:57:14   
Anonimen
jutro
kako smo kej?


(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
25.8.2010 9:35:03   
~Biba~
jutro...oblačno...prav jesensko je zunaj...

mi pa čakamo user posted image , da začnemo z IUIuser posted image user posted image kakršnikoli napotki o pivu ipd., bi mi prišli prav.

larilu vidim da pridno rišeš...ledenka hvala za zalogo pijačkeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
25.8.2010 10:35:29   
ledenka
dobro jutro user posted image  upam, da ne bo več deževalo... dost je bilo za danes!

biba, preberi si tole temo:
http://www.ringaraja.net/forum/Napotki_za_IVF%2FICSI%2C_klomifenke%2C_IUI_in_vse_ostale/m_2696207/tm.htm

imaš napotke, kako izboljšat celice in endometrij.

larilu, lepe slike user posted image  

pa še neki za našo pinki pigi user posted image

user posted image

user posted image  je mela tole željo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
25.8.2010 12:31:56   
Anonimen
hvala punciuser posted image
jaz upam da bo zdej moj roza pujsek prišel kej večkrat na RR k jo zdej ni več na FB-juuser posted image

jaz se pa trudim da bi pikica sama zaspala tko da moji živčki delajo 100 na uro

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
27.8.2010 11:13:23   
ledenka
kaj zdaj, kje ste vse user posted image  

petek je, teden je minil, naslednji bo naporen, pol bomo pa dalje videli...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
27.8.2010 12:49:03   
~Biba~
ledenka hvala, ta link sem itak že predelalauser posted image trenutno bolj prisegam na odklop..kolikor jr to sploh mogoče.

res je petek, čeprav že cel dan mislim, da je sobota...tudi zame bo drug teden naporen...

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
27.8.2010 12:50:18   
~Biba~
kaj roza pujsa štrajka z fb-kom? to obdobje je pri meni že mimouser posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
27.8.2010 14:16:39   
Anonimen
perfektna ne vem kaj je bilo narobe da se je izbrisala dol iz FB-ja,poslala sem ji sms potem bom pa videla če bo kak responseuser posted image če ji je kdo zatežil bi ji pa itak me borke tistga nalomileuser posted image

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
27.8.2010 14:24:48   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: UnPerfect

ledenka hvala, ta link sem itak že predelalauser posted image trenutno bolj prisegam na odklop..kolikor jr to sploh mogoče.
jaz ti lahk povem, kaj sem jaz počela, sam itak je pri vsaki drugače... piva pa takrat nisem kaj dost pila user posted image

Moj recept za uspeh

malce sem se držala naših napotkov, ker sem se pač pripravljala na drugi postopek. probala sem se držat Montignaca, ampak mi ni 100% ratalo, sem pa v veliki meri črtala belo moko, pri sladkorju sem se tu in tam pregrešila. pila sem koprivin čaj, vsak večer pol litra, in še vsak večer čaj s cimetom in ingverjem, tudi pol litra (kupujem v Mullerju Yogi Tee, imajo take fine mešanice). jemala sem ene 3 Evitole na dan (E vitamin), pa selen+cink, Omega 3 (tudi 2-3), Q10 (2) in B kompleks retard, ki ima tudi 400 folne noter. tudi nekaj pirčka sem spila, ampak seveda ne preveč. in stres v službi in z začetkom postopka.

upam, da bodo kateri ti nasveti pomagali do pluska.

pogrešam našega pigija! larilu, bom držala tistega, ki ga boš nalomila user posted image

se mi spi, še uro in pol, pa grem domov... oz. po mulca in domov user posted image  


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
27.8.2010 16:09:16   
Serendipity
Ma, sem že mislila, da je samo mene skenslala - pinky piggy - kje si lubika? Potem se nam vsaj tu oglasi, če te tam ni .... user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
27.8.2010 21:36:33   
Anonimen
no da sporočim da se naša pinki pujsek potepa po Nemčiji in si ogleduje neke Ludvikove gradove,sam ne vem če ve da je Ludvik rad jedel pujskeuser posted image no bomo videl k bo prišla nazaj če mu je poslala kakšno sporočila v preteklost user posted image ma nekdo ji moral zatežit da je šla dol,tko da to mora pujsi še razložit k brez nje ni isto,saj pr men ni k nimam komu težit prek FB-jauser posted image

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
29.8.2010 22:20:12   
ledenka
smo padle nekam dol user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
30.8.2010 13:52:24   
~Biba~

user posted image malo sem prišla spucat toti prah tu dol.

drugače pa ledenka hvala za napotke...jaz sem se odločila, da prvo rundo ne bom nič komplicirala...se bom predala delu...nič razmišljala o papcanju vitaminčkov, pivcih in čajih ...pa če bo, bo.

larilu to si dobro povedala o ludviku, in njegovi jedačiuser posted image
upam da ni šla pujsi kolesarit do nemških gradovuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
30.8.2010 20:00:48   
jazzz27
a mene tud kaj pogrešate????

lubčka


_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
30.8.2010 20:03:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

a mene tud kaj pogrešate????

lubčka



JA JAZZZI!!!!!!!! Pa kje hodiš??? Kako kej B? Že hodi???

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
30.8.2010 20:54:38   
Anonimen
čer
jazzi itak da te pogrešam,ma jaz vse pogrešam  k mi razen ajsike (k je super da še vztraja poleg meneuser posted image ) dela družbouser posted image
zdej se mal ukvarjam z risbo k jo bom bratu podarila k se bo poročil pa se mi zdi lepa zamisel tko eno sliko pa uro,sam k mam občutek da glih ne bom dobila dober feedbackuser posted image k enim nč ne pomen če ti narediš neki sam

jutr grem v lj. k morm tičino kupit tko da če vidite mojo karjolco (bel star polouser posted image ) that's meuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
30.8.2010 22:21:50   
ledenka
ooooo, jazzzzika je prišla naokoli user posted image  

larilu, ideja mi je všeč user posted image  za darilo za brata.

jaz pa razmišljam, da bi mojmu bratu za 30 dala polet z balonom user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
31.8.2010 9:55:12   
miklarom
babike, da se vam malo javim, da ne boste misle da me je zemlja že pogoltnilauser posted image user posted image user posted image , vidim da se vam kar dogaja, tak je prav, mi pa zdaj čakamo da bo hiter december, da gremo po pingota

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
31.8.2010 11:46:05   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

babike, da se vam malo javim, da ne boste misle da me je zemlja že pogoltnilauser posted image user posted image user posted image , vidim da se vam kar dogaja, tak je prav, mi pa zdaj čakamo da bo hiter december, da gremo po pingota
uuuuuu, spet bomo navijale user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
31.8.2010 13:15:47   
jazzz27
oo kaj lepo..nisem še pozabljenauser posted image .

Živa..ja B že hodi...cca 2 meseca. Zdaj je mami mal bolj na frejuser posted image . Kako ste vi???? Ti si ok?

larilu...darilo se mi zdi čist ok. Ljudje smo ratali preveč obremenjeni z materialom....res je premalo vredno, če nekaj narediš sam in podariš. Jaz upam, da mu bo všeč....kakšna pa je tema?


ajsi..kako mali-veliki M? A bomo kaj navijale kmal?

mikla....decembri so čarobni za borke....držim pesti...do takrat pa sprostitev in uživancija...

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
31.8.2010 13:54:54   
Anonimen
Pozabljena pa NE!!! Nikakor!!!  Pridni ste... Jst po svoje že komaj čakam, po drugi strani pa se mi zdi, da bo potem še slabše user posted image Jst sem OK. V pričakovanju morfologije danes... Končno me je malo evforije zapopadlo za tole nosečnost... Me je že skbelo user posted image

Si že v službici pol? Kako pa varstvo? Gre B v vrtec?

Za ajsi pa lahko vsak mesec navijamo... Menda si želijo še enega, a? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
31.8.2010 13:58:01   
Serendipity
o pinky pujsi - potem pa kar uživaj! Samo, da te zaprejo v kakšen visok stolp in boš kot (hmm..??) Dolgolaska čakala, da ti lasje zrasejo in da lahko spustiš svojega princa k sebi! Na Fb, se pa le vrni, no. Drugače bi na tvojem mestu fliknila dol tsite, ki so kao ''prijatelji'' in so ti težili (če je to razlog user posted image )

jaaaaaazzzziiiiiiiii - miša, B je pa pravi korenjak! Z je še daaaleeeč do prvih korakcev user posted image Kako je mami? A nam častiš kašno slikco lepotca (na FB)?

ajsi & larilu - pridni pupi, da temo gor držita! user posted image

JustPerfect - sem mislila nate in držala pestke, ko si bila na laparo! user posted image Pikepoke za naprej! In seeeeveeeda si tudi ti pridna, ker brišeš prah po naših zaprašeni borbi.
Mikla -
naj december čimprej pridrvi in vama da vajinega otročka. December je res radodaren mesec! user posted image user posted image

živa -
kako Ž? Že korakca naokoli? (ne sledim glih kaj se kaj po svetu dogaja user posted image )


No, naša mala miss, je upihnila prvo svečko, hodi še ne - govori pa fuuullll -  se kar krepek repretoar pojavlja user posted image user posted image user posted image . Baje je po mami, ker nonstop šlefeče user posted image

Pa še majcko čokolade:

user posted image



< Sporočilo je popravil Serendipity -- 31.8.2010 13:59:35 >

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?