|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
17.5.2009 9:21:03   
sonček85
erin.pozdravite se čim prej user posted image user posted image
luna.welcome po dolgem času
beyba.vse naj naj  iz srca


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
17.5.2009 11:01:56   
miklarom
ŽIVA25 IN BEYBA - vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nova borba se pripravlja VI.
17.5.2009 11:03:15   
miklarom
no zdaj se še jaz tukaj pofočkam na tej novi temi kot srečkauser posted image , in navijam za vse da dočakajouser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
17.5.2009 14:04:08   
ledenka
sem misliila kaj napisat, pa se je M zbudil user posted image  ga krčki matrajo... punce, kako ste ve to reševale?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
17.5.2009 14:05:07   
ledenka
miklarom user posted image user posted image user posted image  čestitam! uživaj teh 8 mesecev!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
17.5.2009 14:53:06   
Anonimen
ajsi probala sm kapljice pa mu ni nič pomagal tko da smo pač mogl pretpet tm okol 6 mesecev,cel dan in celo noč v naročju k drgač ni šlo,la pa ti normalno kaka?drugače mu lahk za začetek pomagaš z hipp čajčkom za prebavo k enim že ta pomaga,drugače pa koroške kapljice ali pa avstrijske če bo kej pomagal k če pa to ne bo potem pa na žalost ne moreš pomagat.
beyba vse naj naj!!!

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
17.5.2009 14:57:49   
miklarom
ledenka - hvala in seveda bom uživala, ker sem tako srečnauser posted image

vi pa tudi uživajte v mladi družinici, in lepo cartajte

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
17.5.2009 19:39:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

sem misliila kaj napisat, pa se je M zbudil user posted image  ga krčki matrajo... punce, kako ste ve to reševale?


V Avstriji se dobijo ene HUDO DOBRE kapljice. So bolj gospe kot te ki jih lahko kupiš pri nas in delujejo skoraj da kar takoj... Enih 10 minutk in že so rezultati. Nevem pa kako se jim reče. Sem se tudi jaz že odločila, da si bom zalogo nardila predno rodim, ker pol ne bom po Avstriji letala in jih iskala. Menda če grem v lekarno in prosiš za kašljice za krčke prov te dobiš tko da ni panike.

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
17.5.2009 19:40:54   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

sem misliila kaj napisat, pa se je M zbudil user posted image  ga krčki matrajo... punce, kako ste ve to reševale?
kapljice bio gaja ,domači čaj iz kamilic,janeža in kopra,masaža trebuščka,in telovadba njegovih nogic k trebuščku in nazaj.Še 2 meseca in bo mimo ,je pa res otroček bodi k ga tkole matra.
Upam,da bojo čim prej mimo in da ne bo več tak bošček.Vem kako ti je k sem sama tudi v tem.

Kako ste pa ostale dale to skoz.beyba,sonček,spps,erin,....


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
17.5.2009 19:41:45   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

sem misliila kaj napisat, pa se je M zbudil user posted image  ga krčki matrajo... punce, kako ste ve to reševale?


V Avstriji se dobijo ene HUDO DOBRE kapljice. So bolj gospe kot te ki jih lahko kupiš pri nas in delujejo skoraj da kar takoj... Enih 10 minutk in že so rezultati. Nevem pa kako se jim reče. Sem se tudi jaz že odločila, da si bom zalogo nardila predno rodim, ker pol ne bom po Avstriji letala in jih iskala. Menda če grem v lekarno in prosiš za kašljice za krčke prov te dobiš tko da ni panike.

joj škoda k ne veš katere so ,bi jih jaz imela,A gre katera kaj v avstrijo user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
17.5.2009 22:29:39   
Erin


Kako ste pa ostale dale to skoz.beyba,sonček,spps,erin,....



Kot prvo sonček85 HVALA za lepe želje!

ledenka  - Mi smo imel kapljice proti krčkom iz Gorenjskih lekarn, po 1 tednu lahko tud pije od Hippa čaj(ne vem sicer kateri, mislim da je janežev), mi smo ga mel pa je to dvoje malce pomagalo.. če pa ni, sem ga pa tolažila tisto uro, največ se je crkljal na joški da je šla prebava naprej... so nam pa nagajal kar do 5 meseca..
Si mogoče ti kaj takega jedla kar bi ga zvijalo? Vedno ko bo imel krče mal preveri kaj si jedla, mogoče tega njegov trebušček še ne presnavlja najbolje..
Je pa muka gledat to bitje ko tako trpi..user posted image user posted image user posted image Naj čimprej minejo!user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
17.5.2009 22:31:15   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

špelka, luna, sonček33, aquica, erin, murkica, ajsika, jazzika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (brez zamere ostale-vas ne poznam....)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tudi tebi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
17.5.2009 22:32:16   
sonček33
Sonček85 - mi niso imeli velikih težav, nekaj pa vendarle. So pa pomagale kapljice sab Simplex. pa crklajnaje, šuškanje, priklop ... Držim pesti, da mine.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
17.5.2009 22:39:56   
Erin
sonček33 - jaz sem te pa dans vidlaaaaaaaaaaaaa...user posted image user posted image user posted image Smo se mim peljali ko ste šli na šetnjo do R. Mater ste bli fletni!user posted image


Evo pa še LEP POZDRAVČEK od dveh gorenjskih pozerčkov user posted image user posted image user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
17.5.2009 22:42:06   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

sem misliila kaj napisat, pa se je M zbudil user posted image  ga krčki matrajo... punce, kako ste ve to reševale?


Masaža popka s sivkinim oljem in topla plenička na trebušček...boljše kot kakršnekoli kapljice.user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 7:15:03   
sonček85
erin :hvala za odgovor .
Ujej ste bili pa bogi ,kar do  5 .meseca

hvala  tudi vsem dtrugim zanasvete.

No mi imamo te kapljice bio gaja in mu dam te  zjutraj ,potem čez dan pa še kake 3 kapljice sab simplek,trebušček mu pa namažem za vsako drugo previjanje z sivkino kremo od just

erin :kako lepe slikice


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 8:17:51   
sonček33
sonček33 - jaz sem te pa dans vidlaaaaaaaaaaaaa...user posted image user posted image user posted image Smo se mim peljali ko ste šli na šetnjo do R. Mater ste bli fletni!user posted image
 
Erin, a smo bli, ane? Itak, k smo pa tok srečni.





_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 8:37:31   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Erin



Kako ste pa ostale dale to skoz.beyba,sonček,spps,erin,....



Kot prvo sonček85 HVALA za lepe želje!

ledenka  - Mi smo imel kapljice proti krčkom iz Gorenjskih lekarn, po 1 tednu lahko tud pije od Hippa čaj(ne vem sicer kateri, mislim da je janežev), mi smo ga mel pa je to dvoje malce pomagalo.. če pa ni, sem ga pa tolažila tisto uro, največ se je crkljal na joški da je šla prebava naprej... so nam pa nagajal kar do 5 meseca..
Si mogoče ti kaj takega jedla kar bi ga zvijalo? Vedno ko bo imel krče mal preveri kaj si jedla, mogoče tega njegov trebušček še ne presnavlja najbolje..
Je pa muka gledat to bitje ko tako trpi..user posted image user posted image user posted image Naj čimprej minejo!user posted image

ojla!

jaz imam kapljice biogaia in kapljicec koroških lekarn-bistveno je boljše,res je pa tudi ,da se bližamo počas k 3-mesecom :D

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 8:38:29   
miklarom
jutro!

erin - joj kako smo lepi in tako se lepo smejčkamo, pa takšen frajer, to bodo babe za njim letaleuser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 8:48:52   
Anonimen
jutro!
erin a mi je sploh potrebno komentirat kej,ma tok je luškan da dol padeš nouser posted image

no kako smo kej?
mene tok čaka enga dela a kaj k se mi ne dauser posted image

(odgovor članu miklarom)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 9:21:03   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

sonček33 - jaz sem te pa dans vidlaaaaaaaaaaaaa...user posted image user posted image user posted image Smo se mim peljali ko ste šli na šetnjo do R. Mater ste bli fletni!user posted image


Evo pa še LEP POZDRAVČEK od dveh gorenjskih pozerčkov user posted image user posted image user posted image

user posted image

user posted image



Uh, kako lepe fotkice...mali je cuker...mami je pa čist po njemuser posted image user posted image

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 9:27:46   
jazzz27
Jutro!!!

user posted image

user posted image

beyba...malo pozno ampak vseeno...hepi brzdaj!!!!!user posted image user posted image  Kje se nam potepaš, nič se več ne javljaš....

Kako ste? Vidim, da so se nam javile stare borkice!!user posted image user posted image user posted image


Pa temo o kapljicah imate...menda bodo tudi meni prav prišle....sem že toliko odgovorov prebrala, da sploh ne vem katere naj si za vsak slučaj kupila...user posted image




_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 9:31:20   
sonček33
jazzz - hvala za fruštk

če bom rabila kapljice od koroškil lekarn, jih jaz podarim, ker smo ji dobili, pa nič uporabljali, ker so sab simplex delovale HB...sicer pa itak upam, da jih ne boste rabili...če je katera, ki jih potrebuje že sedaj, pa naj javi

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 10:29:51   
murkica
Samo na hitro pozdravček od mene... Se pripravljam na en izpit in zato nimam toliko časa. Upam, da ste vse lepo preživele vikend, midva sva uživala na polno, samo kaj, ko ga je bilo tako hitro konec :(

Erin- Komentar na slikce je pa res čist odveč!!! Ma morm vsen napisat cukr :))))))))))))))))))))))))))))


Bodite lepo in obljubim, da se od srede naprej kaj večkrat javim.


LP

Murkica

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 10:34:12   
Anonimen
jazzi dej ne me dražit s temi rogljički tlele k bi jih s takim veseljem vase spravilauser posted image
murki bom držala pesti za izpituser posted image
jaz sm zdele v bauhaus klicala matr sm se skor usrala,model k se je oglasil vam povem da ma še mrlič več življenja v seb k pa ta tip in na konc k ga vprašam če so že dobil tobogane oz. drče pa pojma ni mel ma mislim no v rit bi ga sunila,moj pa ves nestrpen k hoče tamavčiju nardit čimprej za igratuser posted image

(odgovor članu murkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?