|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 10:53:31   
oktavija
Halo dekline!!

Me nekaj dni ni bilo in nisem čit na tekočem... user posted image
Na hitro se oglašam iz pisarne, saj sem začela danes spet delat...

Želim vam lep dan!!!!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 11:14:45   
BarbiG
Živjo punce. Vas samo malo pozdravim, potem grem pa počivat. Sem nazaj s punkcije. Imam 5 celic, transfer pa v soboto.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 11:44:16   
jazzz27
larilu...ja res omamno...se moram kar nazaj držat...jaz bi itak skoz sam nekaj mlela..user posted image


Barbi...pridi poročat kako je šlo danes na punkciji...držimo pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 11:46:02   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG

Živjo punce. Vas samo malo pozdravim, potem grem pa počivat. Sem nazaj s punkcije. Imam 5 celic, transfer pa v soboto.


Madona sem hitrauser posted image user posted image user posted image

ČESTITKE...tile so ziher maratonci!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  V soboto te bo čakalo vseh petuser posted image user posted image user posted image user posted image . Že zdaj stiskam pesti!!! Pa le počini in veliko vodike spij.

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 12:41:54   
Anonimen
Oj hoj!

Kako smo danes?


Meni je vroče za znoret, čerpav sem zdajle kar OK, ker sem se zaprla v stanovanje pa vse rolete sem spustila, da nebi slučajno kaj vročine notri prišlo user posted image user posted image

Že gledam klime, pa se ne morem odločit če ja ali ne user posted image

No midva upam da ta teden zdej resnično odrineva na dopust (ptuj) in sicer naj bi v petek direkt iz pregleda se odpeljala prosti Ptuju. Upam da bo vse OK in da ne bo spet zadnjo minuto moj dragi imel odpovedan dopust user posted image No menda se to ne bo zgodilo...

Danes bom pa mladega krompirčka pekla v pečici in paprike poleg, pa sem se ravnokar spomnila, da bi lih lahko tudi nafilala in tko spekla a? user posted image No bom še vidla... Kokr se mi bo dalo user posted image user posted image

Javite se kej... Zunaj je itak prevroče za sprehode user posted image user posted image

Aja BarbiG... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Še malo še malo..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil živa25 -- 18.5.2009 12:42:21 >

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 13:49:34   
Kliki
Oj punce.

Zunaj je res vroče za znoret, kar se pa mojega stanovanja tiče je pa pravi hladilnik k ma ta hiša tolk debele stene.


Živa upam da gresta res ta teden malo na dopust.user posted image

< Sporočilo je popravil Kliki -- 18.5.2009 13:50:49 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 14:16:24   
spelka12
barbi user posted image  za 5 celic
živa za klimo sem jaz 100% ZA.
fargi kje si se pa skrivala? Ti, ti. smajlikižuga

Jest sem spet ležečki, mal me bolečine matrajo. Upam da ni nč takega, bom probala z malo več mirovanja. Bebi že pridno brca, mami pa zraven uživauser posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 14:18:58   
pikica36
user posted image  za brcike špelkauser posted image  lepo napredujeta!!kar tako do konca!

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 14:24:37   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za brcike špelči user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Če so brcike pol so bolečine samo nekaj kar te hoče prestrašit user posted image user posted image user posted image   Le pogumno naprej... Še malo malo pa boste na polovički user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikica36)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 14:31:14   
Kliki
Špelči user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za brce.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 15:41:37   
ledenka
hvala za vse nasvete glede krčkov user posted image  zlate ste! zdaj imamo doma kapljice Biogaia, imam pa še nekaj iz Avstrije - Antiflat, nekako se daje po pumpici. samo ne vem, kako mu dat, če nič ne dodajam pijače? user posted image  no, bom najprej videla tele Biogaia, kako bodo pomagale.

sicer sva ok, se dojiva, previjava in počivava... čakam, da se plenice operejo, potem greva malo v posteljo user posted image  je pa res vroče, ven bova šla nekje po 6. ali celo 7. še dobro, da je v spalnici klima... ko greva ven, jo malo vklopim, da se malce ohladi.

špelči, ti kar lepo počivaj!

mejte se user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 19:54:45   
spelka12
a je pri vas res tolk vroče?????
Tuki sicer temperatura je visoka, ampak piha pa leden veter, tko da sploh ne upam ven, ker se bom kuj prehladila.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 19:56:41   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

fargi kje si se pa skrivala? Ti, ti. smajlikižuga



malo tu, malo tam...

sej sem vas brala vsake tolko...sam pisala nisem...user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
18.5.2009 22:23:27   
polaris
Ooooooooo klepetuljice, ste pa pridne. Borba VI. - ni slabo user posted image

Sem vas prišla sam na kratko pozdravit, slavljenkam čestitat za RD, našim mamicam in nosečkam zaželet vse lepo, vztrajnim borkam pa... saj veste, kmalu pride tud naših pet minutk user posted image


Objemček vsem user posted image


_____________________________

Človek ni nesrečen zato,
ker nima,
ampak zato,
ker se ne zaveda,
kako veliko je tisto, kar ima.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 7:45:14   
BarbiG
Dobro jutro vsem skupaj.

Špelka user posted image user posted image user posted image  za brce. Uživaj v teh magičnih trenutkih.

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 7:56:50   
pikica36
user posted image


jutro borke!!!

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 8:23:04   
Anonimen
jutro!!!!

(odgovor članu pikica36)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 10:39:59   
Anonimen
Mater smo zgovorne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No pa še od mene.... DOBRO JUTROOOOOOO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikica36)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 10:54:19   
miklarom
spelka12 - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za brce, kako je to lep občutek a ne, komaj čakam da jaz pridem tako daleč da me začne brcatiuser posted image

vsem ostalim pa en lep danuser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 11:41:52   
Anonimen
dan bejbe
evo mene je prej zmanjkal za eno urco k me je dete tko sunilo močno da mi je slabo postal in sm šla sam ležat,no to nisem vedla da lahk tok močno vžge da mi slabo rata ampak vidm da se mam še kej za naučituser posted image
miklarom ohhh ne skrbi ti ne bodo ušle brcike nikamor,boš videla kolk je fajn občutek k se spravijo nad mehuruser posted image
špelči čestitke za brcike,če ležiš potem te kr orng brca k si vsa umirjenauser posted image

(odgovor članu miklarom)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 12:50:17   
NATAŠA35
evo tudi sama se pripravljam na novo bitko, pa upam, da po treh user posted image ugledamuser posted image , čeprav nekako ne gre, ampak se ne dam

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 13:30:27   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG

Živjo punce. Vas samo malo pozdravim, potem grem pa počivat. Sem nazaj s punkcije. Imam 5 celic, transfer pa v soboto.
user posted image user posted image user posted image


živa:mi bomo tudi danes jedli mladega krompirčka user posted image user posted image user posted image
seveda bo na pregledu vse ok in potem gresta na dopust user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
špelka:za brcike user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image počivaj in bolečine bojo tudi minile.,To se maternica širi in malo boli.

mi se bomo pa jutri kopali user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 13:32:34   
trinity22
ojla ... da se malo javim po dooooollllgggem času
beyba in živa vse naj, naj, naj, naj ... pa čeprav malo pozno, pa vseeno iz srcauser posted image user posted image user posted image

Ledenka najprej iskrene čestitke za Maksauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pridno se cartajta in zdrava boditauser posted image user posted image user posted image user posted image

Se* ti si tudi že kar daleč .... še malo pa bouser posted image user posted image user posted image user posted image

oba sončka že pridno varvata svoje zakladkeuser posted image user posted image
spelka12 bravo za brcikeuser posted image user posted image user posted image tako daleč si že, pa se mi zdi da sem šele izvedela, kako čas beži, bravo, bravo le tako naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image
miklarom čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
NATAŠA tako je prav ne vdaj se in vstrajaj se splačauser posted image

Barbi user posted image user posted image user posted image user posted image  za 5 celicuser posted image user posted image user posted image

Fargi večkrat kaj na piši in ti si itaq  naslednjauser posted image user posted image user posted image

Pa vsem ostalim nosečkicam čim lepše počutje user posted image in ostalim borkam čim hitrejše črticeuser posted image user posted image user posted image user posted image  navijam za vas

Pa še eno slikco naše male Tiane pri dveh mesecih

user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 13:42:34   
miklarom
kak sem vesela da si se oglasla. pa tako lepo pupiko imaš, je pravi cukrček, bi jo kar k sebi stisnila, tak je cartana. in kako se počuti mlada družinica? uživajte v tako veliki sreči in se lepo cartajte user posted image

< Sporočilo je popravil miklarom -- 19.5.2009 13:43:06 >


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 13:46:07   
pikica36
user posted image  malika je taka princeska ko mamicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?