|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 10:08:45   
ninček1
Nisem mogla čez te medvedke...samo ne vem , če se dajo pritrdit tudi na zibelko(nisva še probala z dragim)...no na posteljo se ziher dajo...
Imajo jih pa gori seveda 10 al 20 eur ceneje kot pri nas, pa so na daljinca, glasba in vrtiljak http://www.babiesrus.de/zu-hause/fp-traumbaerchen-mobile-371157.html

< Sporočilo je popravil ninček1 -- 23.11.2009 10:09:37 >


_____________________________

Tin, rojen 25.1.2010

(odgovor članu ninček1)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 10:20:04   
MATEJKA_
IZVIRNO SPOROČILO: ninček1

Nisem mogla čez te medvedke...samo ne vem , če se dajo pritrdit tudi na zibelko(nisva še probala z dragim)...no na posteljo se ziher dajo...
Imajo jih pa gori seveda 10 al 20 eur ceneje kot pri nas, pa so na daljinca, glasba in vrtiljak http://www.babiesrus.de/zu-hause/fp-traumbaerchen-mobile-371157.html


res lušno... mi smo imeli tisto zvezdico zaspanko, pa je ta malo vedno tak razkurla, da smo ji drugem poskusu zadevo umaknili. eno pa so celi srečni in pol lepo zaspijo, naša pa je pol začela noret in se kregat na tiste medvedke, ker ji niso odgovarjali... user posted image

ja, toys ima marsikatero zadevo cenej, nekatere pa tud dražje kot. midva sva v sobot ravno bila gor in kupla za našo ta starejšo (15m) motorično kocko, ki je bila v akciji iz 50 na 40€, pri nas pa jo dobiš v spletni trgovini za 60 €, redna cena pa 70€... in to ista zadeva... user posted image

< Sporočilo je popravil MATEJKA_ -- 23.11.2009 10:22:10 >

(odgovor članu ninček1)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 10:20:43   
protina
joj pa ve že res nakupujete, jaz pa le odlašam in čakam na predbožično vzdušje in gužvo.
Mislim da si bom premislila in začela že čez dva tedna, ker ta gužva in nova gripa ,hja je velika verjetnost da jo v tej predbožični mrzlici fašeš.
 
jada82 jaz imam tak občutek, da je mehur vnet ko pojem dosti sladkarij. Baje so to glivice me p mislimo o vnetju mehurja.
Jaz potem na drug dan pijem samo vodo ali pa nesladkan čaj pa mi pomaga.

V trgovini imaš tudi suhe brusnice vakumsko pakirane. Probaj pa bo lahko boljše.
 

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 10:25:16   
ninček1
IZVIRNO SPOROČILO: MATEJKA_

IZVIRNO SPOROČILO: ninček1

Nisem mogla čez te medvedke...samo ne vem , če se dajo pritrdit tudi na zibelko(nisva še probala z dragim)...no na posteljo se ziher dajo...
Imajo jih pa gori seveda 10 al 20 eur ceneje kot pri nas, pa so na daljinca, glasba in vrtiljak http://www.babiesrus.de/zu-hause/fp-traumbaerchen-mobile-371157.html


res lušno... mi smo imeli tisto zvezdico zaspanko, pa je ta malo vedno tak razkurla, da smo ji drugem poskusu zadevo umaknili. eno pa so celi srečni in pol lepo zaspijo, naša pa je pol začela noret in se kregat na tiste medvedke, ker ji niso odgovarjali... user posted image

ja, toys ima marsikatero zadevo cenej, nekatere pa tud dražje kot. midva sva v sobot ravno bila gor in kupla za našo ta starejšo (15m) motorično kocko, ki je bila v akciji iz 50 na 40€, pri nas pa jo dobiš v spletni trgovini za 60 €, redna cena pa 70€... in to ista zadeva... user posted image




Hehe Matejka, če bo naš mali tudi prišel v konflikt s temi medvedki, si jih bom pa sama pritdila na posteljouser posted image user posted image user posted image ...tak sem jih kupla ker so meni tko kjutuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ninček1 -- 23.11.2009 10:28:19 >


_____________________________

Tin, rojen 25.1.2010

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 10:46:46   
punsha
Fletni medvedki za nad posteljico. Jaz pa nisem še nič od kakih igrač kupovala. Tele stvari za nad posteljo so itak ful vredu, tak da bom kupila. Kar všeč mi je tudi tista stvarca, ki s svetlobo riše na steno in zraven poje pesmico, če veste kaj mislim. No čeprav je na začetku tole kar visi in je bližje otroku, seveda boljše. Glede ostalih igrač pa... saj gotovo ne rabim kaj drugega (mogoče kak medvedek, da ga gleda) al kako. Ali boste tudi še kaj kupovale?

(odgovor članu ninček1)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 10:46:50   
Lara73
jutro,

tudi meni trebuh otrdeva, ampak samo ob fizičnih naporih - telovadba, sprehodi.

spet sem imela ponoči moreče sanje: mi je voda odtekla, pa nobenih cunc še nisem oprala,...

zdej grem pa dol user posted image pogledat (v delavnico) kaj čara.

punce držte se!

čao

(odgovor članu ninček1)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 10:49:22   
MATEJKA_
ja meni je bilo to prav smešno no, kaj naj rečem. tisto zvezdico sva dobla kot darilo, midva sva pa jo kako leto pred tem tudi mojemu bratu za ta malega kupla. pa moževa sestra jo je tud imela, pa cel kup jih poznam, ko so jo otroci enostavno oboževali, ker ima lušno glasbo in luškane medvedke... no, pa smo jo namontirali naši pii in se je najprej menla z njimi, mi je bilo še vse normalno... pol pa se je najprej razkurla, ko se je tisto ugasnilo, da sem ji morala še enkrat vklopit. pol pa se je začela razburjat na boge medvedke, ker ji niso odgovarjali al kaj, kaj pa vem... no, kot sem rekla, smo pol zadevo umaknili, čez kakšen mesec spet probali in je bila še vedno ista reakcija user posted image user posted image user posted image

100 ludi, 100 čudi...

(odgovor članu ninček1)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 10:51:48   
MATEJKA_
IZVIRNO SPOROČILO: Lara73


spet sem imela ponoči moreče sanje: mi je voda odtekla, pa nobenih cunc še nisem oprala,...



no, nosečniške nočne more so pri meni že stalnica... že tak al tak vsako noč sanjam, da bi že lahko počasi kake scenarije pisala, v nosečnosti pa je še huje. po porodu pa se bo verjetno spet nadaljevalo, tak je tud bilo po prejšnjem, si pač sanjla, da pa je z otrokom bilo kaj narobe... in ta mala je zdaj isti sanjaček... včasih se kar naenkrat začne smejat, jokat al pa ploskat v spanju... še dobro pa, da ni to vsako noč...

(odgovor članu Lara73)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 11:21:50   
kora33
jutro...
sam, da se pofočkam...
mam kr neki slabo vest, ko vidim ,kolk že ene nakupujete...js mam pa doma zaenkrat samo šele ležalnik in par...ampak res samo par cunjic...kje so še pleničke...pa oblekce...pa postelja...voziček...potem so šele na vrsti igrače...čeprav s temi bom počakala, kaj dobimo od obiskov in če bom potem še kaj rabila pa nabavim....
lep dan in čaw čaw

_____________________________

sreča je

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 11:23:12   
zvesta
oooo, punce, pa smo naklofale 200 strani.... je skrajni čas, da odpremo drugi del... katera ga bo, da se preselimo tja?

(odgovor članu kora33)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 11:23:48   
mucica2

hvala vsem za čestitke user posted image

men so tud luškani ti medvedki, nekaj bo treba nabavit za nad posteljico (upam da mu bo to sploh všeč), če pa ne pa bo mojmu ziher (on zaspi sam da nekaj poje al govori zraven)user posted image user posted image user posted image user posted image
tako da če bo dete po njemu mu bo ziher fajn, če bo pa po men pa mu ne bo fajn (jst mam rada mir k grem spat, ne da nekaj brenči zravenuser posted image )

ja glede tistga potrdila o pdp-ju, men je moja G rekla da ona tega več ne daje, da vse urejam z materinsko knjižico, 60 dni pred PDP, kako majo pa še drugje pa ne vem, sam po en stran je res brez zveze neko potrdilo...tako da drugi mesec to vse uredim na CSD-juuser posted image



(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 11:24:56   
Lara73
oh ženske, kok sem sitna....

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 11:25:05   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

oooo, punce, pa smo naklofale 200 strani.... je skrajni čas, da odpremo drugi del... katera ga bo, da se preselimo tja?


jeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image 200. strani!!!!

glede tega da se odpre nov del, to bi jst kakšni bolj izkušeni prepustila user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 11:25:34   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: Lara73

oh ženske, kok sem sitna....


zakaj?

(odgovor članu Lara73)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 11:26:17   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: mucica2

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

oooo, punce, pa smo naklofale 200 strani.... je skrajni čas, da odpremo drugi del... katera ga bo, da se preselimo tja?


jeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image 200. strani!!!!

glede tega da se odpre nov del, to bi jst kakšni bolj izkušeni prepustila user posted image



že iščem seznamčke, da jih tja v prvi post prilepim...

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 11:26:42   
mucica2

zvesta: ti pa kr twixy še kak sms pošlji od nas vseh, da bo videla da mislimo nanjo in da ji stojimo ob strani ter upamo da bo vse ok

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 11:27:35   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: mucica2


zvesta: ti pa kr twixy še kak sms pošlji od nas vseh, da bo videla da mislimo nanjo in da ji stojimo ob strani ter upamo da bo vse ok



sem ji ga poslala včeraj zvečer.... preveč je pa ne upam gnjavit, ker vem, da ji ni lahko.... je pa res, da moramo pokazati, da nismo pozabile nanjo...

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 11:29:12   
punsha
lara ja kaj pa te matra? A hormončki delajo zmedo? Ma daj jih nekam pošlji... Pa nam malo pojamraj, boš videla, boš takoj boljše volje. Se bomo skupaj smejale tvoji tečnobiuser posted image

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 11:30:49   
punsha
No pa zapolnimo še tole stranuser posted image . O zvesta, ti pa si pridna, superuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 11:31:49   
zvesta
ja, ve kar polnite... jaz bom tacajt ravno nov del odprla :P

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 11:36:00   
slomak
no pa da se še jaz javim, da bomo hitreje na drugi strani :))
no moje nosečniške nočne more se tud dogajajo že cel tedn, ponoč sm sanjala da sm rodila punčko user posted image  ampak mi je sploh niso dal, pa so bli dojenčki kr raztavljeni kot po tekočem traku so se pelal mimo mamic user posted image user posted image user posted image ...kr neki...
hahahah... no midva tud še nič nimava, komi čakam soboto ker gremo v ikeo in bomo tam pogledal za pojstlco pa previjalno, voziček bo bratec kupil user posted image ...cunjice tašča za iz porodnišnice, no za previjalno se je tud javla..tud prov a ne...hehe...
no lep dan vsem user posted image

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 11:37:05   
zvesta
ne gre in ne gre mi :( noče prekopirat smajlijev :(

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 11:39:06   
ninček1
kje ti ne kopira smajlijev, pri pdp-jih?

_____________________________

Tin, rojen 25.1.2010

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: Februarke 2010 - 2. del
23.11.2009 11:49:43   
ninček1



 user posted image  PDP / NICK (STAR.)  ( , )   kraj, Spol
 

     
xx.2.                                 user posted image user posted image
user posted image Komarka (30)           (2,1)                ?                      user posted image                              
user posted image busybee882006(?)   (3,2)                ?                     user posted image                             
user posted image biina(?)                      (?,?)                 ?         
user posted image marjetica11               (?,?)                 ?                                                              

 1.2.
user posted image punsha(28)                (1
,0
)          Gorenjska             user posted image
user posted image brcko2                        (2,1)          Ljubljana               user posted image    

user posted image twixy (28)                 (3,0)          Tujina                     user posted image

2.2.
user posted image bili83 (25)                 (1,0)          Ptuj                         user posted image                
user posted image ninu                            (2,1)          Gorenjska               user posted image
user posted image bejbs                          (?,?)                 ?                        user posted image

3.2.
user posted image Lana08                      (2,0)                ?                         user posted image                
                               
 5.2.       
user posted image ToBoNi (?)                  (?,?)                ?                                          
user posted image elaaa (31)                  (1,0)               ?                          user posted image
                                                        
6.2.                           
user posted image bambi14 (?)               (2,1)               MB                       user posted image                              
user posted image MATEJKA_(28)          (3,2)               MB                        user posted image                               
 
7.2.         
user posted image Irsa (?)                       (?,1)                 ?                            

8.2.
user posted image Aja1(31)                    (2,1)            Dolenjska                   
user posted image Valentinčica(31)        (3,2)            Dolenjska               user posted image                  
user posted image rosa2(28)                  (2,0)             CE 
user posted image spelch                         (1,0)            Koroška                  
user posted image
user posted image bipi(31)                      (3,1)                 ?                         user posted image
user posted image bmwjka                       (4,3)            Polica pri Gros.      user posted image

9.2 
user posted image kanna(26)                  (2,1)                  ?                           
user posted image anemona(?)                (1,0)                  ?                            
user posted image ninček1(30)               (1,0)               MB                         user posted image                            
user posted image MANA 7(26)               (2,1)                 ?                          user posted image                  
user posted image ne_ja                           (?,?)                 ?                    

10.2.             
user posted image Zariya(?)                     (?,?)                 ?                                     
user posted image Cappy96(32)              (2,1)            Zasavje                  user posted image                  
user posted image Lara73(35)                 (3,2)            Gorenjska              user posted image

11.2.
user posted image niwci(25)                     (2,0)           NG, KK  
user posted image neja.mat(25)               (2,1)             NM                        user posted image    
 
     

12.2.
user posted image Nattasha(30)               (1,0)             MB                        user posted image                      
user posted image zirafa76(32)                (2,1)            CE, Bratislava       user posted image       
user posted image Kora33(33)                 (3,1)            Koroška                 user posted image

14.2.
user posted image plouse(29)                   (1,0)               ?                         user posted image                       

15.2.                          
user posted image Kati81(?)                     (3,1)               LJ                        user posted image       
user posted image Zofy(31)                      (2,1)             Ljubljana              user posted image
user posted image dskubin(?)                   (3,2)             Primorska


16.2.
user posted image Liagal(26)                    (?,?)                    ?                                                         

user posted image mucica2(26)                (?
,?
)              CE                  user posted image                     
 
17.2.                   
user posted image gapii27(28)                  (1,0)            Rogaška Slatina   user posted image user posted image      
user posted image katy_                             (2,?)                    ?
user posted image Dari(?)                          (3,2)             Gorenja vas
user posted image slomak                           (?,?)                                           user posted image
                                                 
 
18.2.
user posted image P1ka23(?)                    (1,0)                  ?                            
user posted image Jada82(27)                  (1,0)               Bled                     user posted image              
user posted image Zimska(32)                   (3,1)               LJ                        user posted image
user posted image tasa3(?)                         (?,?)                  ? 
                  

19.2.
user posted image julieb(31)                      (1,0)            Pomurje                user posted image        
user posted image tajab                               (2,1)             Kranj                    user posted image              

20.2.
user posted image silmarillion(?)                (2,1)                  ?                        
user posted image zvesta(30)                     (3,1)            Lenart                    user posted image               
user posted image vaney(26)                      (2,1)            Dolenjska              user posted image      
user posted image mamica(37)                   (4,3)            Dolenjska             
user posted image      

21.2.
user posted image Astralis(36)                   (3,0)             Praga                   user posted image          Brina  
user posted image seya(33)                        (2,0)                                          user posted image        
       

23.2.
user posted image smuki(29)                       (2,0)            Posavje                user posted image                
user posted image fiesta(28)                       (2,1)            Ajdovščina           
user posted image lily86(23)                       (1,0)            Maribor                 user posted image                 

24.2.
user posted image ursulina(29)                   (3,1)                   LJ                    user posted image                
 
25.2.
user posted image Rocio(28)                       (1,0)                    LJ                 
user posted image rožca26(26)                   (2,1)            Domžale                user posted image            

26.2.
user posted image lunca83(26)                  (1,0)                  ?                            

27.2. 
user posted image babajči(?)                       (2,1)                  ?                   
          
28.2.
user posted image JanaB(33)                      (1,0)                LJ                       user posted image                    
user posted image junehope(?)                   (2,1)                  ?           
user posted image Bauky(?)                        (1,0)               Dolenjska           user posted image
user posted image vita(?)                            (2,1)                PO                  
user posted image t*e*j*k*a(26)              (2,1)              Konjice          
user posted image protina(?)                       (?,?)                   ?    
user posted image mavo(?)                          (2,1)                  ?
  
 
4.3.
user posted image dreja80(29)                 (2,1)                   LJ               


18user posted image in 14user posted image 13user posted image

 
user posted image SKUPAJ FEBRUARSKE NOSEČKE  2010  = 73



Z nami so pot začele:

*dotika* z Ajdo rojeno 29.10.2009 ob 23.16, naš user posted image Ajda bo vedno v naših srcih.

**špela, skitnica, abundancija, binabina, Bacek, amelie010

 
 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:  
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
 
 
user posted image
 


 
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi v nosečnosti:
    PREGLEDI            
       
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                                      TUKAJ  

  •  
     



    _____________________________

    Tin, rojen 25.1.2010

    (odgovor članu ninček1)
  • Neposredna povezava do sporočila: 4999
       RE: Februarke 2010
    23.11.2009 11:50:49   
    ninček1
    skorajuser posted image user posted image user posted image user posted image , samo pri napačni temi, mislim, da jih bo treba posebej pri vsaki naredit

    < Sporočilo je popravil ninček1 -- 23.11.2009 11:53:41 >


    _____________________________

    Tin, rojen 25.1.2010

    (odgovor članu ninček1)
    Neposredna povezava do sporočila: 5000
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
    Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
    Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
    99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




    NOSEČNOST
    пеперутка16

    Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?