|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2010
8.6.2009 16:11:54   
twixy
Hello user posted image user posted image

Jaz sem prisla ravnokar iz sluzbe.
Sem prvo macko malo pocartala, je revici ful dolgcas ko me ni user posted image  Zdaj pa itak takoj na RR.. user posted image

Anonimnauser posted image  super,da je piknik uspel user posted image user posted image  Sicer pa je vseeno,ce je bilo pod sreho vazno da je bilo za jest user posted image user posted image

Oooo nincrli ja zdaj nama bo itak obema uspelo user posted image user posted image user posted image  Je pac leto 2010 bolj uspesno vsaj kar se tice na podrocju otrockovuser posted image  Hvala za cestitke- je bilo precudovitouser posted image

punsha ti vrjamem,da pogresas vse to.. Tudi jaz imam obcutek,da lahko pol sveta prehodil pa vse gore premaknemuser posted image  In se kar nazaj drzim in se opozarjam,da ne smem bit tako aktivna. In tako je tudi prav.. Vsaj na zacetku moramo bit bolj pazljive. Potem v 4.mesecu pa lahko zacnemo z kaksnim miganjem, cisto na easyuser posted image

ToBoni & binabina dobrodoslauser posted image user posted image

Grahek heej tudi tiuser posted image  Vidim,da bos ti tudi mamica 2010user posted image user posted image  Tako se dela bejba.. Srecno se vse do konca user posted image

valentincica30 super,da je dobro sprejel user posted image  In svaka ti cast,da si lahko tako dolgo skrivala user posted image user posted image  Jaz nisem tak tip cloveka in bom vsem povedala takoj,ko bo to mozno user posted image

Znaki so pri meni nespremenjeni..user posted image   Vse vas nekaj muci jaz pa sem cisto kul... No edino zaspana sem malo bolj. To pa je tudi nekaj,ne user posted image

_____________________________

Popolnost.

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Februarke 2010
8.6.2009 16:18:25   
twixy

 
user posted image
 
 
 
 
user posted image
 
 
 
 
user posted image
 
 
 
 
 
 
 
PDP NICK (starost)  (?user posted image ,?user posted image  )   KRAJ       PREGLED            NS
 
xx.2
Komarka (30)             (2.user posted image  ,1user posted image )     ?               ?
Valentinčica30(?)       (3.user posted image  ,2.user posted image )     ?               ?
busybee882006(?)     (3.user posted image  ,2.user posted image )     ?              ?
BOSTINA (?)                (?.user posted image   ,?.user posted image )       ?              ?
binabina (?)                  (?.user posted image   ,?.user posted image )       ?              ?
 
3.2
Anonimna (?)               (2.user posted image   ,1.user posted image )       ?              ?
 
4.2 
 twixy (28)                   (3.user posted image  ,0.user posted image )  Tujina       19.6.
 
5.2  
ninu  (?)                        (2.user posted image  ,user posted image )         ?            19.6. 
ToBoNi (?)                     (?.user posted image   ,user posted image )          ?                ?
 
7.2 
punsha (28)                  (1.user posted image  ,0.user posted image )      ?             26.6
 
9.2 
kanna  (26)                  (2.user posted image  ,1.user posted image )       ?             16.6
Anonimnauser posted image (?)        (2.user posted image   ,0.user posted image )        ?                 ?
 
10.2
Anonimnauser posted image  (?)             (2.user posted image  ,1.user posted image )        ?               ?
 
11.2
zirafa76(?)                     (2user posted image   ,1.user posted image )         ?             17.6
 
 
12.2
Nattasha (30)               (?.user posted image  ,?.user posted image )           ?               ?
 
15.2
Anonimnauser posted image (?)          (?.user posted image  ,?.user posted image )         ?               ?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:  
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
 
 
user posted image
 


 
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
     

       
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ  

  •  
     
    user posted image


    _____________________________

    Popolnost.

    (odgovor članu twixy)
  • Neposredna povezava do sporočila: 127
       RE: Februarke 2010
    8.6.2009 16:18:42   
    nincrli
    IZVIRNO SPOROČILO: twixy
    Oooo nincrli ja zdaj nama bo itak obema uspelo user posted image user posted image user posted image  Je pac leto 2010 bolj uspesno vsaj kar se tice na podrocju otrockovuser posted image  Hvala za cestitke- je bilo precudovitouser posted image




    Se popolnoma strinjam!!user posted image user posted image Drugače pa se ne sekiraj glede znakov, bojo še prišli, jaz sem bila super do 6t-7t, potem pa slabosti. Bruhala na srečo nisem pa tudi zdaj so minile, včasih mi je mal neprijetno v želodcu sam to ni nič v primerjavi s prej. Vse še pride boš videla.user posted image
    Srečno user posted image !!


    _____________________________

    Optimism always works!!!
    Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


    (odgovor članu twixy)
    Neposredna povezava do sporočila: 128
       RE: Februarke 2010
    8.6.2009 18:56:52   
    valentinčica30
    Imela sem zelo majhen trebuh. Tiho pa sva bila enostavno prvič zaradi tega, ker sem bila še na faksu, skregana z mojimi in pri mojemu doma živela samo v eni sobi. Enostavno nisva hotela poslušat očitkov, kaj vama je tega treba itd.  In si predstavljaš, da povem možu za tretjega, pol je pa test negativen, drugo pa tudi način mora bit pravi. Že tako imava ogromno drugih skrbi, prihaja sezona turizma, ko delamo ko zmešani, imamo še svoje podjetje in en kup načetih zadev, ki jih je treba dokončat.
    No sedaj je zadeva vsaj toliko drugačna ker imava svojosvojo hišo, recimo da dovolj denarja tudi za tretjega, čeprav neplanirano.

    (odgovor članu nincrli)
    Neposredna povezava do sporočila: 129
       RE: Februarke 2010
    8.6.2009 19:14:38   
    Anonimen
    Valentinčica30 kapo dol!!! Moraš imet kar pogum za kaj takega. Si kar predstavljam vajino stisko pri vajinemu prvemu otroku. Pa ta materialna stiska verjetno ni bila tako grozna kot to njihovo razmišljanje in obenem še psihiranje samega sebe zaradi njih.
    Mislim, da moraš biti ful močna osebnost. Lepo, da si med nami!
    anonimnauser posted image

    (odgovor članu valentinčica30)
      Neposredna povezava do sporočila: 130
       RE: Februarke 2010
    8.6.2009 20:10:47   
    Anonimen
    Dober večer bejbe. Kako ste?

    Twixy - bodi srečna, da nimaš tistih pravih nosečniških znakov. Jaz sem bila v prvi nosečnosti super, niti enkrat slabosti, skoz aktivna,... kot da ne bi bila noseča. Še trebuh me ni motil, ker je bil res majhen.
    Zdaj bo verjetno pa druga pesem glede na to, da sem šele v petem tednu in me že nekako slabi, skoz sem zaspana, ma čist brez energije... user posted image  

    Sem se pa danes naročila na pregled, ki ga imam 22.6. Še dva tedna moram zdržat, da nobenmu ne povem. Samo glede na to, da sem nikakva, bodo verjetno že prej ugotovili....

    Valentinčica - res, kapo dol. user posted image


    (odgovor članu Anonimen)
      Neposredna povezava do sporočila: 131
       RE: Februarke 2010
    8.6.2009 20:11:49   
    Anonimen
    IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

    Dober večer bejbe. Kako ste?

    Twixy - bodi srečna, da nimaš tistih pravih nosečniških znakov. Jaz sem bila v prvi nosečnosti super, niti enkrat slabosti, skoz aktivna,... kot da ne bi bila noseča. Še trebuh me ni motil, ker je bil res majhen.
    Zdaj bo verjetno pa druga pesem glede na to, da sem šele v petem tednu in me že nekako slabi, skoz sem zaspana, ma čist brez energije... user posted image  

    Sem se pa danes naročila na pregled, ki ga imam 22.6. Še dva tedna moram zdržat, da nobenmu ne povem. Samo glede na to, da sem nikakva, bodo verjetno že prej ugotovili....

    Valentinčica - res, kapo dol. user posted image




    sem se pozabila podpisat user posted image .
    anonimna user posted image

    (odgovor članu Anonimen)
      Neposredna povezava do sporočila: 132
       RE: Februarke 2010
    8.6.2009 20:36:30   
    binabina
    IZVIRNO SPOROČILO: twixy


     
    user posted image
     
     
     
     
    user posted image
     
     
     
     
    user posted image
     
     
     
     
     
     
     
    PDP NICK (starost)  (?user posted image ,?user posted image  )   KRAJ       PREGLED            NS
     
    xx.2
    Komarka (30)             (2.user posted image  ,1user posted image )     ?               ?
    Valentinčica30(?)       (3.user posted image  ,2.user posted image )     ?               ?
    busybee882006(?)     (3.user posted image  ,2.user posted image )     ?              ?
    BOSTINA (?)                (?.user posted image   ,?.user posted image )       ?              ?
    binabina (24)                  (1.user posted image   ,?.user posted image )       celje              19.6
     
    3.2
    Anonimna (?)               (2.user posted image   ,1.user posted image )       ?              ?
     
    4.2 
     twixy (28)                   (3.user posted image  ,0.user posted image )  Tujina       19.6.
     
    5.2  
    ninu  (?)                        (2.user posted image  ,user posted image )         ?            19.6. 
    ToBoNi (?)                     (?.user posted image   ,user posted image )          ?                ?
     
    7.2 
    punsha (28)                  (1.user posted image  ,0.user posted image )      ?             26.6
     
    9.2 
    kanna  (26)                  (2.user posted image  ,1.user posted image )       ?             16.6
    Anonimnauser posted image (?)        (2.user posted image   ,0.user posted image )        ?                 ?
     
    10.2
    Anonimnauser posted image  (?)             (2.user posted image  ,1.user posted image )        ?               ?
     
    11.2
    zirafa76(?)                     (2user posted image   ,1.user posted image )         ?             17.6
     
     
    12.2
    Nattasha (30)               (?.user posted image  ,?.user posted image )           ?               ?
     
    15.2
    Anonimnauser posted image (?)          (?.user posted image  ,?.user posted image )         ?               ?
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
    Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:  
    PRVO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

    DRUGO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

    TRETJE TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE
     
     
    user posted image
     


     
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
     

       
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ  

  •  
     
    user posted image


  • (odgovor članu twixy)
    Neposredna povezava do sporočila: 133
       RE: Februarke 2010
    8.6.2009 20:42:14   
    binabina
    Hvala za dobrodošlico! ja no to bo moj prvi otročiček, sploh se še ne morem dojeti da bom mamauser posted image . No pregled imam 19.6.09. Po moji izračunih pa naj bi bilo okoli 5.2.2010. bomo videli kako in kaj! Čeprav me je majčkeno strah pa en vem zakaj! Upam pa do vse ok, in da bo šlo vse po sreči! Vsem ostalino nosečkam pa želim lepo nsečnost!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu twixy)
    Neposredna povezava do sporočila: 134
       RE: Februarke 2010
    9.6.2009 8:51:50   
    Anonimen
    Jutro. Še spite? Jaz že pridno delam. user posted image

    Meni danes na srečo (še) ni slabo. Včeraj sem bila pa res čist zanič.
    Zdaj se kot nalašč hčerka hoče skoz crkljat, skoz bi plezala (skakala) po meni,...

    anonimna user posted image

    (odgovor članu binabina)
      Neposredna povezava do sporočila: 135
       RE: Februarke 2010
    9.6.2009 9:25:36   
    komarka
    Jutro, punce!

    fajn da ste tok zgovorne user posted image Js sem pa tok brez enrgijeuser posted image ze tako sem malo lenobica po naravi, sedaj pa še to... ma skos bi spala, vse delam s hitrostjop lenivca ... upam,d a bo tole kmalu mimo.

    Nekaj mi ni jasno - v katerem tednu pa vaši G naročajo na 1. pregled? Mene je naročila 8.7. čeprav naj bi po njenem imela rok 29. 1. Hm...user posted image

    Punsha-ja et štekam. sama sicer nisem neka huda sportnica. Ampak sva pa za poroko dobila dobra treking kolesa in jih nisva takoj "sprobala" na kakšni turi, ker sem takrat s edelal diplomo pa to, potem zima...no pozimi je pa naša prva pikica ratala...sem s epočutila prav blesavo ampak je blo najbolj zal da ne bova mogla na kolesarjenje med prvomajskimi...

    Sva bla pa(potem med prvomajskimi) na peš romanju - cel vikend, in je bla marsikera punca prej upehana kot jaz...tko da boš lahko še migala če bo vse vredu, v drugem tromesečju!!!

    Pa da vam povem še eno luštno. Kak teden nazaj moj dragi najinemu sinčku pove,da dobimo še neega dojenčka in pokaže da je v moji maternici. To je blo vse. mlai je gledal nič reagiral... Včeraj smo pa po kosilu skupaj ležali ni kavču in ga mož v praša: kje je odjenček: in mali (21mesecev) takoj pokaže na moj trebuh in začne božat!!! Fuuul je blo lepo!!!!!

    Lep dan vsem!user posted image

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 136
       RE: Februarke 2010
    9.6.2009 11:07:02   
    valentinčica30
    Pozdravček!

    Komarka tudi mene je ginekologinja naročila šele v 9 tednu na isti dan kot tebe, pa tudi v prejšnjih nosečnostih je bilo tako, sicer pa sama najbrž že veš da je prvi pregled zgolj samo potrditev nosečnosti in določitev roka.
    Binabina, kar brez strahu otroci znajo bit pravi angelčki pa tudi normalna nosečnost je čas ko lahko uživaš v sebi.

    Moj dragi je včeraj zvečer s terena prišel s celim šopom vrtnic in medotom. Čist se mu je utrgal, tamale dve sta mislile da sta že kak rojstni dan zamudile. Odločila sva se da jima bova povedala tako kot vsem ostalim na poroki, saj če bi jima prej bi bilo to ravno tako kot če na radiju objava.user posted image
    Sicer pa se mi zdi da je vsaka nosečnost drugačna. Pri tej npr. me kar mal tišči v spodnjem delu, slabosti zaenkrat nimam, mal sem bl zdelana sam po moje bol tokrat mela ogromen trebuh, tako da bom pokala, ker me je že sedaj tako napuhalo, da komi kavbojke zapnem. Trenirka mi je zakon.
    Ker se poročiva 1.avgusta, sem se odločila, da si bom obleko dala šivat zadnih 14 dni (bo bolj ziher, da mi bo provuser posted image )

    Punce uživajte v svojiuser posted image .

    (odgovor članu komarka)
    Neposredna povezava do sporočila: 137
       RE: Februarke 2010
    9.6.2009 11:10:42   
    valentinčica30


     
    user posted image
     
     
     
     
    user posted image
     
     
     
     
    user posted image
     
     
     
     
     
     
     
    PDP NICK (starost)  (?user posted image ,?user posted image  )   KRAJ       PREGLED            NS
     
    xx.2
    Komarka (30)             (2.user posted image  ,1user posted image )     ?               ?
    busybee882006(?)     (3.user posted image  ,2.user posted image )     ?              ?
    BOSTINA (?)                (?.user posted image   ,?.user posted image )       ?              ?
    binabina (24)                  (1.user posted image   ,?.user posted image )       celje              19.6
     
    3.2
    Anonimna (?)               (2.user posted image   ,1.user posted image )       ?              ?
     
    4.2 
     twixy (28)                   (3.user posted image  ,0.user posted image )  Tujina       19.6.
     
    5.2  
    ninu  (?)                        (2.user posted image  ,user posted image )         ?            19.6. 
    ToBoNi (?)                     (?.user posted image   ,user posted image )          ?                ?
     
    7.2 
    punsha (28)                  (1.user posted image  ,0.user posted image )      ?             26.6
     
    9.2 
    kanna  (26)                  (2.user posted image  ,1.user posted image )       ?             16.6
    Anonimnauser posted image (?)        (2.user posted image   ,0.user posted image )        ?                 ?
     
    10.2
    Anonimnauser posted image  (?)             (2.user posted image  ,1.user posted image )        ?               ?
    Valentinčica30 (30)       (3.user posted image ,2.user posted image )    ?            8.7
     
    11.2
    zirafa76(?)                     (2user posted image   ,1.user posted image )         ?             17.6
     
     
    12.2
    Nattasha (30)               (?.user posted image  ,?.user posted image )           ?               ?
     
    15.2
    Anonimnauser posted image (?)          (?.user posted image  ,?.user posted image )         ?               ?
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
    Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:  
    PRVO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

    DRUGO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

    TRETJE TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE
     
     
    user posted image
     


     
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
     

       

  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC


  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ  


  •  
     
    user posted image

    [/quote]

    [/quote]

    (odgovor članu binabina)
  • Neposredna povezava do sporočila: 138
       RE: Februarke 2010
    9.6.2009 11:11:47   
    valentinčica30
    mal sem se premaknila po seznamu  in dodala podatke

    (odgovor članu valentinčica30)
    Neposredna povezava do sporočila: 139
       RE: Februarke 2010
    9.6.2009 11:29:03   
    punsha
    Hojla punce!

    Najprej čestitke nosečkam, ki jih je vsak dan več user posted image

    Jaz se pa odpravljam malo ven, je tak lep sonček, da je prav škoda biti notri.
    Glede znakov pa ni nič posebnega. Prsi me bolijo kar močno, kakih hujših slabosti pa nimam. Na čase mi je malo čudno tam po želodcu, kot da bi bila mala slabost ampak ni nič posebnega. Ugotovila sem le, da ne smem prav veliko hoditi, ker začne boleti tam spodaj. Poleg ogromnega trebuha, ki je še od postopka in hiperce pa se ne počutim prav nič nosečo user posted image

    (odgovor članu komarka)
    Neposredna povezava do sporočila: 140
       RE: Februarke 2010
    9.6.2009 11:40:59   
    miklarom
    pozdravljene februarčice. vidim da vas je že kar veliko, saj tako je prav, naj bo velikouser posted image , želim vam vsem skupaj lepo in mirnouser posted image

    punsha - kako si mi kaj draga moja, vse vredu kako napredujete. pri nas je vse o.k. hvala boguuser posted image

    _____________________________

    1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

    (odgovor članu punsha)
    Neposredna povezava do sporočila: 141
       RE: Februarke 2010
    9.6.2009 12:33:49   
    Anonimen
    jaz imam pregled 22.6.

    anonimna user posted image

    (odgovor članu miklarom)
      Neposredna povezava do sporočila: 142
       RE: Februarke 2010
    9.6.2009 13:18:36   
    kanna
    Živjo punce, kako ste kaj user posted image  Jaz sem bila danes s snekom že na enem dolgem sprehodu, tako da je postal že fajn siten in sem na koncu že skoraj šprintala domov. Sem ga prinesla gor čist zadihana in se potem spomnim, da zdaj bi se pa blo fajn mal ahtat user posted image  ne pa takole ...

    punsha a tebe pa že prsi bolijo, jaz se tudi kar naprej šlatam, če mene že tudi kaj, pa še vedno nič user posted image  Se mi pa zdi, da so me v prvi nosečnosti začele boleti v kakem 6 tednu, tako, da mislim, da še mam malo časa user posted image  Vem pa tudi, da so me kar naenkrat nehale bolet user posted image

    valentinčica tako lepo, te je dragi presenetil  user posted image  sem ti kar malo fovš. Moj pa sploh ni neki romantični tip. Rože mi prinese glih ene dvakrat na leto. Pa tako, se mi zdi, da sploh ne zna. Recimo niti za rojstni dan me ne zna presenetit, pol mu pa težim, kak je to grdo naredu pa ono, ... potem mu je pa žal in kaj hitro nadoknadi. Samo, da bi se pa kaj sam od sebe spomnu, ... ah kje

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 143
       RE: Februarke 2010
    9.6.2009 13:43:15   
    punsha
    Oooo miklarom, ja kolk te je lepo brat tukaj! No vidiš, sem zelo vesela, da si vredu in lepo napredujete user posted image . Jaz sem tud super. Komaj čakam prvi UZ, pa me je tako pozno naročila, ker imajo gužvo user posted image . Sicer mi je pa prav všeč, da je malo kasneje, se bo vsaj vse dobro videlo. user posted image tale pikapoka je pa zate user posted image . Uživej v nosečnosti user posted image

    (odgovor članu kanna)
    Neposredna povezava do sporočila: 144
       RE: Februarke 2010
    9.6.2009 13:53:39   
    Anonimen
    Valentinčica - res te je lepo presenetil. user posted image  Moj pa ni romantik. Nima smisla za to. Sem bila pa včeraj jezna nanj. Cel dan mi je bilo slabo, pridem domov iz službe, gospod ležijo na sedežni, tamala se je nekaj igrala, o kosilu ne duha ne sluha, naredil popolnoma nič, pa je bil cel dan doma (je imel frej). Mu potem rečem, da zakaj ni skuhal, pa zakaj ni pobral perila, ki je viselo na balkonu,... In gospod odgovorijo, da ni imel časa, ker je šel na kolo. user posted image user posted image user posted image  Sem bila res jezna.... Mogoče je bil čuden dan...

    anonimna user posted image

    (odgovor članu kanna)
      Neposredna povezava do sporočila: 145
       RE: Februarke 2010
    9.6.2009 13:58:12   
    punsha
    vav, valentinčica, lepo od tvojega možeka. Veš kanna, pač fantje so si takooo različni. Moj tudi ni kak romantik. Nekateri pač ne znajo in so jim te stvari čisto mimo. Ampak če ti sprejmeš, da to res ni ravno tako pomembno, da ti prinaša darila, in se zavedaš da to ni povezano s tem, koliko mu pomeniš in te ima rad, je takoj bolje. V skoraj 6 letih jaz od mojega nisem dobila niti ene rožice. Sedaj pa sem v 2 mesecih dobila 2 vrtnici. Odtrgal jih je na vrtu, ampak jaz sem bila tkooo vesela user posted image . Tud meni je tako lepo, ko sem ter tja preseneti, vsaj s čokoladko ko pride iz službe. Res je tak fin občutek.

    (odgovor članu punsha)
    Neposredna povezava do sporočila: 146
       RE: Februarke 2010
    9.6.2009 14:25:04   
    komarka
    joj to o romantičnih tipih... MOj zna zlo lepo presenentit-sam nikoli na kako obletnico, praznik in nikoli na kalsičen način...
    moram počakat na kak njegov preblisk pol me pa čsit "zasuje".user posted image

    mi je bla pa zanimiva teorija da obstja 5 jzikov s katerimi si izkazujemo ljubezen: darila(rožice, bonbonjerce) so samo eden od njih. usluge pa spet samo en drug... obstajajo torej še trije drugi.
    Men recimo je najpomebnejši dotik in pa če si vzame čas zame (pogovor, stiskanje, kaj skupaj počet)
    Hm kateri je pa tapeti?user posted image Evo se ne spomni. Mi že ni pomebenuser posted image user posted image

    user posted image Toliko o romantikiuser posted image

    (odgovor članu twixy)
    Neposredna povezava do sporočila: 147
       RE: Februarke 2010
    9.6.2009 16:34:00   
    binabina
    Holjauser posted image . Jaz sem pa popoldne v službi, pa je dolgčas,....
    Me pa zanima eno kdaj je staršem povema za to novico, no njegovi so malo bolj na easy, ko moji pa niso pa me je malo strah povedat to novico , ker ne vem če so glih pripravljeni na to da bi bili stari starši. Za babico pa vem da bi bila čisto iz sebe ko bo zvedla da bo dobila pravnuka no ali pravnukico , čeprav sem gledala po enem koledarju nej bi bil fanttek , čeprav moj cila na punčko,....ampak jst bom tako rekla ni važno kaj je punčka ali fante, čeprav bi rada par amapk pomembno mi je le to da bo zdrav. Čeprav sem kolegici povedala da je bil tesst pozitiven je kr skakala od veselja. No čeprav sem ji rekla da je še pod vprašanje da bi rada počakala na ginekološki pregled pa da ginekologinja pove kako in kako. Čeprav sem pa jaz in moj zelo vesela !!! Da bova imela mladinouser posted image user posted image user posted image user posted image .



    (odgovor članu valentinčica30)
    Neposredna povezava do sporočila: 148
       RE: Februarke 2010
    9.6.2009 18:46:55   
    punsha
    binabina - To bosta morala pa kar sama s fantom presoditi kdaj povedat. Midva sva povedala takoj, ker so že tako vsi pričakovali rezultate - sva bila na umetni oploditvi in je bilo težko pričakovano. Drugi povedo po prvem ginekološkem pregledu, ko se prepričajo da je vse vredu, spet tretji počakajo prvih 12 tednov, dokler je največja možnost splava. No kot vidiš, nekateri povedo pa še mnogo kasneje. jaz sicer že na splošno nisem tak človek, da bi nekaj skrivala, tako da zelo hitro povem naprej, sploh pa tako veselo novico. Nikoli se ne obremenjujem, kako bodo drugi to sprejeli. Če meni tako odgovarja in sem sama s tem zadovoljna, tudi drugi vidijo da mi je kul in se zraven veselijo. Sama s fantom najbolje vesta kako in kaj, kakšne poogoje imata, zaradi česa vaju bi bilo strah povedat. Nekateri starši, ponavadi tisti nekoliko bolj strogi, malo bolj debelo pogledajo, ampak prav kmalu se pa vsi veselijo. To je vajino življenje, vidva bosta skrbela za malega mulčka in ponosna bodita na to.

    (odgovor članu binabina)
    Neposredna povezava do sporočila: 149
       RE: Februarke 2010
    9.6.2009 18:49:05   
    valentinčica30
    Binabina ne sekiraj se zaradi tvojih.  Se je čist vseeno če sta pripravljena ali ne, važno da si ti. Enostavno jima povek ko čutiš da je to to, ob kakem kosilu ali pikniku, boš videla kako hitro se navdušijo, pol so pa orengi tečni. Če si gledala kitajski kolendar naj ti povem da ni čist 100%. Kolegica bi morala imeti fantka pa ima punčko, tako da raje počakaj.  Sej moj ni vedno tak romantičen, sam sedaj sva se oba odločila da bova v tej nosečnosti uživala kot v nobeni prej. To bo najino letouser posted image user posted image user posted image user posted image .
    Zanima me koliko časa ste skupaj s svojimi preden ste postaleuser posted image ?Midva sva skupi 15 let in prvega user posted image  sva dubila po 6 letih, ko sem bila stara 21 let.
    Pa še to boste vprašale za spol.

    (odgovor članu binabina)
    Neposredna povezava do sporočila: 150
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
    Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
    10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
    Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




    Plenice.
    пеперутка16

    Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?