|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moram, enostavno moram skritizirat
18.5.2009 20:00:27   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Ne da bi opazila. A to ko že odpret Mojo Ringarajo ali kar tako?


Ne zraven napisa... zdaj poglej, ne rabiš nič moje rr  odpirat. Zdaj bi morala imeti pri napisu tako belo kuverto.


Aja pa res, o hvala, super.user posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Moram, enostavno moram skritizirat
18.5.2009 20:30:58   
BAMBINA_
Najbrž ukinjajo bližnjice in delajo vse te labirinte, zato da si umetno nabijajo klike user posted image

< Sporočilo je popravil BAMBINA_ -- 18.5.2009 20:33:49 >


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Moram, enostavno moram skritizirat
18.5.2009 20:48:51   
oka
Najbrž ukinjajo bližnjice in delajo vse te labirinte, zato da si umetno nabijajo klike user posted image


To pa vedno hočem vprašat, pa mi ne rata. Zakaj jim vedno te klike naprej mečete. Mislim kaj točno pa imajo od klikov?

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Moram, enostavno moram skritizirat
18.5.2009 20:49:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Najbrž ukinjajo bližnjice in delajo vse te labirinte, zato da si umetno nabijajo klike user posted image


To pa vedno hočem vprašat, pa mi ne rata. Zakaj jim vedno te klike naprej mečete. Mislim kaj točno pa imajo od klikov?



Vsakič, ko se stran naloži, se pojavi reklama. Kolikokrat se ti prikaže, toliko denarja. user posted image

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Moram, enostavno moram skritizirat
18.5.2009 20:54:32   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Najbrž ukinjajo bližnjice in delajo vse te labirinte, zato da si umetno nabijajo klike user posted image








user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Moram, enostavno moram skritizirat
18.5.2009 20:57:53   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: oka
To pa vedno hočem vprašat, pa mi ne rata. Zakaj jim vedno te klike naprej mečete. Mislim kaj točno pa imajo od klikov?


Ka- ching!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Moram, enostavno moram skritizirat
18.5.2009 21:08:36   
oka
Ah sooooooo!!! 

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Moram, enostavno moram skritizirat
18.5.2009 22:11:01   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Se z vsem strinjam, je res malo nadležno. Poleg tega me zanima, kako se pride iz ZS-jev direkt na forume, a obstaja kakšna povezava? Ker jaz moram zdaj pač na en ne vem kaj je to, kliknem zgoraj na otrok in potem imam spodaj opcijo forum. To je tudi zeloooooooooooooooo nadležno.



Ja, med drugim je tudi to brezveze. Nobenih "direktnih linij"..vse ko neki labirint..

ne vem no, zakaj take komplikacije, namesto, da je bistvo posodabljanja zs-jev čim enostavnjše in lažje za uporabnike, pa predvsem hitro..vse drugo se dela, samo ne tisto, kar je bistveno, jaz mislim za večino, vsaj večino na tem forumu. Fajn je imet ločeno, prejeta, poslana, da imamo smeške, da imamo imenik, če želimo več osebam hkrati poslat.


zakaj enostavno, čelahko komplicirajo user posted image user posted image user posted image user posted image


pa še nekaj me moti ... odprem "moja RR" in vidim, da ste dodali neko novo pogruntavščino dogajanje na rr ali nekaj takega ... mislim obup!! Ali se da to kako izklopiti ali pa da date ta nepotreben balast stran??? pa kaj me briga katero temo je  danes Volga odprla, no.

Predlog: preden karkoli prenavljate, dajte kakšno anketo naredit, če bi nam bilo to všeč.


(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Moram, enostavno moram skritizirat
26.5.2009 23:10:33   
Jaka RR
Tule smo šli res nekoliko nerodno oz. prehitro v živo. Nismo dobro predstavili, kaj pravzaprav želimo doseči.

Odgovornost za napako v celoti prevzemam nase. Želim, da se novosti uvajajo čimhitreje. Vendar bi morali več pozornosti nameniti temu, da jasno predstavimo, kaj je novega in čemu novost služi. V prihodnosti bomo delali ravno na tem, da vas bolje obvestimo.

Ves čas razvijamo v smeri, da boste vi uporabniki bolj zadovoljni. Nova ZS so bila zelo pozitivno sprejeta. Ne vidim nobenega komentarja, ki bi si besno želel staro verzijo ZS nazaj. Vemo, da so še pomanjkljivosti in odpravili jih bomo.

Veseli bomo vseh vaših predlogov in konstruktivnih komentarjev. Vseh ne moremo uslišati (nekateri so si tudi nasprotujoči) ali pa jih ne moremo uresničiti takoj. Ampak zagotovo jim prisluhnemo.

Potrudili se bomo, da boste še bolj zadovoljni s tem, kar vam ponuja Ringaraja.

Lep pozdrav in prijetno uporabo portala še naprej,

Jaka


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Moram, enostavno moram skritizirat
26.5.2009 23:13:35   
benika
JakaRR, sej ste sedaj fajn izboljšali.

Imem le eno mičkeno pripombico. Nekako vsaj mene osebno ne zanima, katera uporabnica je komentirala čigavo sliko, katera je odprla novo debato...A bi se to dal narest nekako tako, da bi spremljal le striktno svoje prijatelje ali kaj podobnega?



(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Moram, enostavno moram skritizirat
27.5.2009 9:00:14   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Jaka RR

Tule smo šli res nekoliko nerodno oz. prehitro v živo. Nismo dobro predstavili, kaj pravzaprav želimo doseči.

Odgovornost za napako v celoti prevzemam nase. Želim, da se novosti uvajajo čimhitreje. Vendar bi morali več pozornosti nameniti temu, da jasno predstavimo, kaj je novega in čemu novost služi. V prihodnosti bomo delali ravno na tem, da vas bolje obvestimo.

Ves čas razvijamo v smeri, da boste vi uporabniki bolj zadovoljni. Nova ZS so bila zelo pozitivno sprejeta. Ne vidim nobenega komentarja, ki bi si besno želel staro verzijo ZS nazaj. Vemo, da so še pomanjkljivosti in odpravili jih bomo.

Veseli bomo vseh vaših predlogov in konstruktivnih komentarjev. Vseh ne moremo uslišati (nekateri so si tudi nasprotujoči) ali pa jih ne moremo uresničiti takoj. Ampak zagotovo jim prisluhnemo.

Potrudili se bomo, da boste še bolj zadovoljni s tem, kar vam ponuja Ringaraja.

Lep pozdrav in prijetno uporabo portala še naprej,

Jaka






Jaka, serbus.


Vse lepo in prav ampak,

se mi zdi, da ste si nekaj zamislili, brez da bi sploh vprašali, če to komu odgovarja. Ok, želeli ste dobro, to razumem. Vendar, če resnično želiš kaj dobro izpeljati-treba  nardit eno konkretno anketo, zbrat čimveč želj, idej...izvleči rdečo nit in šele nato pričeti s spremembami, lepo počasi ampak v pravi smeri in pravilno...tako, da bo večina zadovoljnih. Jaz še vedno verjamem, da zs-ji ne potrebujejo ne vem kakšne novosti...predvidevam, da je ljudem pomembna preglednost, vidljivost in ažurnost..pa seveda malce razvedrila, kot so smeški. Ne vem čemu takšne komplikacije, ko bi to lahko pravzaprav bilo popolnoma enostavno...in tudi je bilo.
Po drugi strani pa razumem, da želite forum posodobit, da bi se razlikoval od drugih, da bi šel naprej s časom, da bi drugi jemali vaše zamisli..lepo in prav, samo to je treba znat in pravilno pristopit zadevi, po principu manj je več.


Kaj pa jaz ko sem se vživela?user posted image

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?