|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najstnik
26.5.2009 14:51:38   
livia
Predlagam, da se poleg rubrik zanositev, nosečnost, dojenček, otrok    doda še najstnik ali kaj podobnega, kjer bi lahko starši razpravljali o raznih problemih malo večjih otrok.
Kaj storiti, če ga zavohaš, da kadi
Kako razložiti ko kdo umre
Anoreksije in podobne prehranjevalne težave
Spolnost
Večerni izhodi
Žepnine,....

Mi smo še daleč od najstnikov, a se mi včasih porodi kakšno vprašanje kaj bi storila v določenem primeru in vem, da nimam odgovora, pa bi mi prav prišel nasvet še koga.
V razmislek.
LP

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 26.5.2009 22:02:11 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NAJSTNIK
26.5.2009 16:34:23   
Isabellabina
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Predlagam, da se poleg rubrik zanositev, nosečnost, dojenček, otrok    doda še najstnik ali kaj podobnega, kjer bi lahko starši razpravljali o raznih problemih malo večjih otrok.
Kaj storiti, če ga zavohaš, da kadi
Kako razložiti ko kdo umre
Anoreksije in podobne prehranjevalne težave
Spolnost
Večerni izhodi
Žepnine,....

Mi smo še daleč od najstnikov, a se mi včasih porodi kakšno vprašanje kaj bi storila v določenem primeru in vem, da nimam odgovora, pa bi mi prav prišel nasvet še koga.
V razmislek.
LP


No jaz imam najstnico.......ja podpiram tvoj predloguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NAJSTNIK
26.5.2009 17:02:03   
uursa
Zelo dobra ideja - PODPIRAM!!!!!!

lp

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NAJSTNIK
26.5.2009 17:44:34   
Anonimen
Tudi jaz.Imam najstnico in bi mi se kako prav prisel kak nasvet.

(odgovor članu uursa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NAJSTNIK
26.5.2009 18:26:31   
matkica
ja tudi jaz imam doma dve najstnici in bi mi ta rubrika še kako prav prišla.Zelo podpiram idejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NAJSTNIK
26.5.2009 18:51:42   
sanja nk.
imam 2 najstnika in res zelo podpiram to temo user posted image ..končno ...je čas da se odpre 

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NAJSTNIK
26.5.2009 22:42:05   
Jerneja_
Se bomo pogovorili o vašem predlogu, verjetno je res smiselno, da se malo "razširimo" še v najstniško obdobje.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NAJSTNIK
26.5.2009 22:44:29   
Anonimen
pol pa mejmo še senior, kjer se bo lohk o taščah in babicah, dedkih debatiralo - to so tud zeloooo aktualne temeuser posted image

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NAJSTNIK
26.5.2009 23:01:25   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

pol pa mejmo še senior, kjer se bo lohk o taščah in babicah, dedkih debatiralo - to so tud zeloooo aktualne temeuser posted image



Pa jade user posted image ...še to se manjka...
sicer pa je tega dovolj na družinskih odnosih....tam je vsaka druga tema...."ne zdržim z taščo", "tašča me utruja"...in podobne..user posted image ...
starši najstnikom pa smo zelo prikrajšani user posted image ..za debate, ki pa jih je več kot o dojenčkih user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NAJSTNIK
27.5.2009 23:33:52   
Jerneja_
Z veseljem vam sporočam, da je forum narejen in čaka na vas user posted image user posted image !

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NAJSTNIK
27.5.2009 23:35:58   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

pol pa mejmo še senior, kjer se bo lohk o taščah in babicah, dedkih debatiralo - to so tud zeloooo aktualne temeuser posted image


Če boš 20 let na forumu, si boš kaj hitro zaželela tudi ta podforum, saj boš tudi ti enkrat tam...tako, da....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NAJSTNIK
27.5.2009 23:39:08   
Marogica
Aja,...drugače pa dober predlog in pametna rekacija, kogarkoli že od RR-teama. Generacija dojenčkov raste....in forum bo rastel samo tako naprej. SPloh, ko bo potrebno oddati "kvote" za povpraševanje tistih, ki bi radi reklamirali tukaj....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?