|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kače pod peskovnikom
20.5.2009 12:58:46   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

KAČICA


VOLGA  a je bla takauser posted image



Ameriška koralnica, nestrupena ljubka kačica, pogosto videna tudi v trgovinah z malimi živalmi. V 5. razredu sem jo kupila, še zdaj se spomnim: za 40.000 tolarjev, pa še popust mi je dal + terarij zraven, gratis. Peš sem jo nesla vsa vesela domov, pa sem prišla samo do vhodnih vrat, me je mami že s pospeškom poslala nazaj v trgovino. Kačo sem morala vrnit user posted image user posted image ...no, pa ne bi o tem, da sem tut krepko zaušnico fasala...(ker prej ko sem imela terarij s kačo v roki se me sploh ni upala niti dotaknit user posted image user posted image )



V 5.razredu si kupila  kaco za 40.000sit? kje si pa denar dobila?user posted image



šparala sem vso "žepnino"(za avto in hišo, že takrat, ker je mami skoz govorila, da dokler sem pod njeno streho moram plesat tko kot ona poje in sicer drobiž ki je ostal ob koncu tedna od nakupa fasnge, pa denar od rojstnih dnevov, denar od tetk ki so prišle iz tujine na obisk, denar ki mi ga je dala soseda, če sem zanjo skočila po čike in po pir v trgovino......pa nikol našparala. Na konc sem se za flat morala zapufat, mater.....
Sej mi je malo zmanjkalo za tisto kačico, zato mi je pa prodajalec dal popust in gratis terarij.... babici sem pa še dons jurja dolžna, k mi ga je takrat posodila (sem rekla, da grem kužka kupit, pa da mami dovoli) user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Kače pod peskovnikom
20.5.2009 22:14:38   
HuAnita
Meni so snejke mistejke lepe,če so ustrojene v torbico ali čevlje
Gravžajo se mi u iber. Glede zaščiitnosti teh živali pa - saj so še druge živali pri nas zaščitene, pa nihče ne zganja prevelike panike, če kakšno pokončajo
Jaz ko kakšno vidim, kričim do onemoglosti, me reši očd, ki jo z vilami pošlje toliko stran, kolikor je močan njegov zamah

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 7:14:00   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Meni so snejke mistejke lepe,če so ustrojene v torbico ali čevlje
Gravžajo se mi u iber. Glede zaščiitnosti teh živali pa - saj so še druge živali pri nas zaščitene, pa nihče ne zganja prevelike panike, če kakšno pokončajo
Jaz ko kakšno vidim, kričim do onemoglosti, me reši očd, ki jo z vilami pošlje toliko stran, kolikor je močan njegov zamah



user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 8:51:59   
madela
Jaz pa obožujem kače in to že od otroštva. Če je bilo le možno sem ulovila kakega slepca in ga vlačila po rokah(btw-tudi jaz nisem vedela,da so to kao kuščarji)
Sedaj imam doma svojega ameriškega goža. To so nestrupene kače...vgrizne te sicer lahko,vendar še ni nakazal,da bi kaj rad.
Moji trije otroci so na tega kačona čist nori in nobeden se ga ne boji.
Ta strah do kač nam je nekako privzgojen,da so kače nevarne in da se jih je treba bat.

Mene zdaj bolj skrbi,da bi kje v naravi srečali kačo,ker bi jo moji mulci,če bi lahko takoj prijeli v roko user posted image
Sicer smo se o tem pogovarjali,da se drugih kač ne dotikamo in upam,da bo zadostovalo.

Komaj čakam,da se v Celju odpre razstava,kjer bodo imeli 170 kg anakondo!
Se nam katera pridruži? Častim kavo!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 9:37:12   
Anonimen
Se nam katera pridruži? Častim kavo!


jst ziher pridemuser posted image

drugač pa otrokom probaj razložit vsaj razliko med strupenimi in nestrupenimi, da če jih zamika kačo prjet, si jo nej prej dobro ogledajo, se prepričajo da ni strupena. je pa res najboljš, da jih pri miru pustijo, pa itak, sej jih ni tko enostavno ujetuser posted image

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 9:59:34   
muki1
O morilke kač..... cvrite se v peklu.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 10:03:40   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Se nam katera pridruži? Častim kavo!


jst ziher pridemuser posted image

drugač pa otrokom probaj razložit vsaj razliko med strupenimi in nestrupenimi, da če jih zamika kačo prjet, si jo nej prej dobro ogledajo, se prepričajo da ni strupena. je pa res najboljš, da jih pri miru pustijo, pa itak, sej jih ni tko enostavno ujetuser posted image



No,super. Se lahko zmenimo za kako kavo.Mi bomo verjetno šli v soboto,ampak bo takrat verjetno najbolj gužva,tak da še razmišljamo... Sicer pa komaj čakam,da gremo user posted image

Saj sem jim razložila,kar se kač tiče. Po drugi strani pa sta mlajša še premala,da bi dobro razumela nevarnost kače,sploh,ker jo imata doma vsak dan v roki.
Naš 4-letnik jo je hotel kar v vrtec nest pokazat,češ kako je lepa kača. Vzgojiteljico pa je skoraj kap,ko je to samo omenil.
Najbolj zanimivo pa je,da se mož full boji kač in jih ne prenese pa mi jo je vseeno "dovolil" imet doma.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 10:05:45   
Anonimen
aha, no sej če sta še tolk mejhna, tko ni panike verjetno, ker kača bo zgasnila, preden bo jo sploh opazila, pa kot sem rekla - je niti ni tko enostavno ujet, pa tud na strupenjačo res redko natrofiš, tko da je ful ful mal možnosti, da bi kaj šlo narobe. k bosta pa večja, bosta pa tko razumela.

od kdaj do kdaj pa je točno ta razstava?

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 10:13:04   
madela
Rastava je od 22.5-24.5 2009 v Celju. Torej to je zdaj ta vikend,tak da neke velike izbire kdaj bomo šli tak nimam.
Drugač pa maš prav,da bi kača kar hitro pobegnila in se skrila. Še tele doma v teriju se ne morejo sami vzet ven,ker jim pobegne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 10:19:23   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

O morilke kač..... cvrite se v peklu.


Močen komentar......skor tko kot moja lopata.user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 11:01:15   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

O morilke kač..... cvrite se v peklu.


Močen komentar......skor tko kot moja lopata.user posted image


Tebe bi jaz tudi nekam z lopato. Morilka user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 11:44:28   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

O morilke kač..... cvrite se v peklu.


Močen komentar......skor tko kot moja lopata.user posted image


Tebe bi jaz tudi nekam z lopato. Morilka user posted image


user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 11:56:47   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: madela

Komaj čakam,da se v Celju odpre razstava,kjer bodo imeli 170 kg anakondo!
Se nam katera pridruži? Častim kavo!



Bejš ti s kavo, jaz bom ziher službeno morala tja!!!! Fuj & fej
Med prvo nosečnotjo me je oni nori Južnoafričan, ki v Cityju vsako leto razstavlja, posiljeval s tisto zeleno tanko kačo, ki ima rdečo konico repa (!!!), jo je imel okoli roke ovito, ko sva delala, majke mi, da se mi je še peklenšček zraven prikazoval

Je pa s temi kačami po moje tako, kot z večino stvari, ki jih mi, X Y ali kaj smo že generacija - v inat ali karsižebodi - tako vneto sprejemamo, ala gejevstvo, pa kače kot domače živali vzgajamo
uf, me srbi jezik, pa nam rajeuser posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 11:57:44   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: madela

Jaz pa obožujem kače in to že od otroštva. Če je bilo le možno sem ulovila kakega slepca in ga vlačila po rokah(btw-tudi jaz nisem vedela,da so to kao kuščarji)
Sedaj imam doma svojega ameriškega goža. To so nestrupene kače...vgrizne te sicer lahko,vendar še ni nakazal,da bi kaj rad.
Moji trije otroci so na tega kačona čist nori in nobeden se ga ne boji.
Ta strah do kač nam je nekako privzgojen,da so kače nevarne in da se jih je treba bat.

Mene zdaj bolj skrbi,da bi kje v naravi srečali kačo,ker bi jo moji mulci,če bi lahko takoj prijeli v roko user posted image
Sicer smo se o tem pogovarjali,da se drugih kač ne dotikamo in upam,da bo zadostovalo.

Komaj čakam,da se v Celju odpre razstava,kjer bodo imeli 170 kg anakondo!
Se nam katera pridruži? Častim kavo!


OOOOOOO, madela, klanjam se ti! Si ne predstavljam niti v najbolj norih sanjah, da bi se mi po fletu sprehajal gož. Ali pa visel kje s kakšnega obešalnika. A imaš terarij potem?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 11:59:00   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
uf, me srbi jezik, pa nam rajeuser posted image

Ja, saj to je pri tebi že poklicna deformacija malo. 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 12:04:13   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: madela

Mene zdaj bolj skrbi,da bi kje v naravi srečali kačo,ker bi jo moji mulci,če bi lahko takoj prijeli v roko user posted image
Sicer smo se o tem pogovarjali,da se drugih kač ne dotikamo in upam,da bo zadostovalo.



podpis


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 12:04:50   
madela
Huanita,takoj bi zamenjala s tabo,če bi lahko...,zdaj bom pa imela samo to veselje,da jih bom lahko gledala...pa nič dotikat user posted image

Zara,ja en velik terarij imamo in je večino časa kar noter. Ko je zunaj sem vedno zraven,ker tile goži so strokovnjaki za pobege. Ne vem kako bi moj spal,ko bi se v en kot zavlekel za par mesecev. Mislim,da bi se kar odselil user posted image


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 12:08:43   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
uf, me srbi jezik, pa nam rajeuser posted image

Ja, saj to je pri tebi že poklicna deformacija malo. 


Se ti že zdi, ne?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 12:11:20   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: madela
Zara,ja en velik terarij imamo in je večino časa kar noter. Ko je zunaj sem vedno zraven,ker tile goži so strokovnjaki za pobege. Ne vem kako bi moj spal,ko bi se v en kot zavlekel za par mesecev. Mislim,da bi se kar odselil user posted image

A res? Strokovnjaki za pobege? user posted image  A to gre skozi okno tudi, če je v nadstropju? Tvoj pa, predvidevam, ni navdušen ljubitelj kač?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 12:22:10   
madela
Moj se boji kač in gre v drug prostor,ko jo imamo z otroci zunaj.
Sicer pa bi tudi iz tretjega nadstropja,kjer smo mi hitro pobegnil. Čeprav bi prej,kot to zlezel v en kot(recimo za omaro)in tam čepel 2-3 mesece. Pojavil bi se,ko bi bil lačen.
Tole o strokovnjakih sem brala,da so te kače najboljši pobegljivci od vseh. Pri prvem terariju se mi je zmuznil skozi eno res malo luknjico na pokrovu terarija. Tam je bila napeljava za luč in sem morala cel pokrov razstavit,da sem ga dobila ven.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 12:49:04   
madela
user posted image


user posted image


Tule pa sta še slikici,kako se crkljamo! user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 12:59:21   
ZARA
Kako sta dobra user posted image . Na drugi sliki deluje, kot kakšnba ogrlica. Ampak barv je pa zelo lepih ta tvoj kačon. A je kačon? Koliko pa je velik?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 13:07:49   
madela
Ja,kačon je,vsaj tak smo se odločili,ko smo mu dali ime George. Drugače bi ga mogla peljat h kakemu,ki se na to spoznada bi bili ziher. Prodajalec je rekel,da se mu samo zdi,da je samec user posted image
Zdaj je star 10 mesecev in je velik cca 1 meter(ga je bolj težko merit,ker se sam zvija user posted image ),zraste pa tja do dva metra.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 13:31:04   
emaa
Zelo je lep madela, goža sem pa tudi jaz že imela po rokah, fletni so. Moj se kač boji, tako da se tudi dotaknil še ni nobene, ma jaz se pajkov, pa sem vseeno že imela ptičjega pajka na rokah, sem hotla vedet, če bom zdržala, ne da bi ga hotla zmečkat. Pa bi imela kačo doma, pa je moj ful proti. Smo pa s fantoma tud že močerada božal, pa krastačo, pa še živimo. Itak se jima je od božanja najbolj dopadlo to, da si je blo treba roke umit. 

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 13:56:20   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: emaa

Zelo je lep madela, goža sem pa tudi jaz že imela po rokah, fletni so. Moj se kač boji, tako da se tudi dotaknil še ni nobene, ma jaz se pajkov, pa sem vseeno že imela ptičjega pajka na rokah, sem hotla vedet, če bom zdržala, ne da bi ga hotla zmečkat. Pa bi imela kačo doma, pa je moj ful proti. Smo pa s fantoma tud že močerada božal, pa krastačo, pa še živimo. Itak se jima je od božanja najbolj dopadlo to, da si je blo treba roke umit. 


Hvala....sicer pa sem jaz mojga kar par let fehtala za kačo,na koncu pa je popustil. Dotaknil se je še ni in se je verjetno tud ne bo.
Pajkov pa je tud mene groza in kar bežim,če katerega vidim,pol pa mojga pokličem,da ga ven odnese user posted image
Jaz dobim panični napad,če mi kdo ptičjega pajka da v roke.Tak za steklom je v redu,na meni pa ne!
Ja otrokom se večinama te stvari oziroma te živali zdijo zanimive,saj so drugačne od tega kar so navajeni.


(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?