|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: gre mi na živce
21.5.2009 12:11:47   
Anonimen
mene pa ne moti tolk, če se ktera po mojmu obeša, ker to lepo sam pošlihta..me pa grozno moti, če se po men hoče kdo ( neglede na spol), ker jaz mam pa zeloooo ozek intimni prostor, ma še frizer mi gre na živceuser posted image (sej se mi vidiuser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: gre mi na živce
21.5.2009 12:16:22   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Meni bi šel na živce moj partner, ki bi dopuščal, da se po njem vesijo ženske. Resnično. Ker če tega tvoj ne bi dopuščal, se tvoja "svakinja" tudi ne bi vesila po njem.

My point exactly!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: gre mi na živce
21.5.2009 12:33:29   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Žaka

Pozdravljeni !

Grozno na živce pa mi gre  od njegovega brata punca. Ko zagleda mojega, je takoj v njemu in kar skače prti njemu in se ga dotika. Še hujše pa je da ga kliče po mobiju. Npr. včeraj kliče pridi po meso.



A njegovega brata pa nič ne moti, da se njegova punca obeša po bratu? Mislim, al je slep alpa vse skupaj ni tako hudo?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: gre mi na živce
21.5.2009 14:38:12   
kamilija

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Meni bi šel na živce moj partner, ki bi dopuščal, da se po njem vesijo ženske. Resnično. Ker če tega tvoj ne bi dopuščal, se tvoja "svakinja" tudi ne bi vesila po njem.

My point exactly!



Točno tako!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: gre mi na živce
21.5.2009 18:58:10   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: mika

To so ful bedaste situacije, ko enostavno ne veš kaj naj rečeš, da ne ispadeš bedak.

Žaka, ob priliki ji na samem z nasmeškom reci, da ji boš polomila vse prstke na roki, če se ga še enkrat pipne. S takšnimi baburami se ne da na lep način.


Moj bi ze dobil jezikovo juho.... Njej pa... ne bi grozila. Prej bi na fino rugala njenega tipa, da kaj je narobe z njim, da se mora njegova punca po drugih obesat... njo, da je "rahlo" prevec zagreta za druge tipe... zenska je namagnetena, kaj ces...
Mojega bi morda mal tudi rugala, ce rabi obtezitev...  ipd...


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: gre mi na živce
21.5.2009 19:59:36   
Anonimen
Nimam kakšnega komentarja kot tole,da potem že paše obema.A si ziher,da se samo tak obeša naj ,da še kaj nimata onadva???user posted image user posted image

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: gre mi na živce
22.5.2009 2:23:52   
ronja
Prej bi na fino rugala njenega tipa, da kaj je narobe z njim, da se mora njegova punca po drugih obesat...

hm, samo s tem bi v svojo skledo pljuvala: namreč tudi tvojemu tipu bi godilo, da se ona obeša po njem... torej bi bilo tudi s tabo kaj narobe...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: gre mi na živce
22.5.2009 6:39:09   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Ja žensko vprašaj, če ima težave z ravnotežjem.
Tvojemu pa očitno že godi to obnašanje.


Se strinjam s tem. Drugače bi šlo pa tudi meni tako obnašanje na jetra.


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: gre mi na živce
22.5.2009 6:51:38   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

[
Mojega bi morda mal tudi rugala, ce rabi obtezitev...  ipd...



user posted image user posted image user posted image   ti si pa 'zlobna' user posted image user posted image user posted image .

moj itak ne bi vedel kam se naj obrne, če bi se katera še obešala po njem...če bi mu pa to rekla, bi najbrž spokal domovuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: gre mi na živce
22.5.2009 11:33:25   
čipka
Če mene vprašaš, sta si malo všeč.  Al sem žleht, ane?user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: gre mi na živce
22.5.2009 15:28:24   
selmaselma
direkt ji povej da te moti. mogoče se ona tega niti na zaveda.

fer pa bi blo od njega, da on to uredi. kontra mu daj, mogoče bo dojel kako se ti počutiš.

drgač je pa tut tista z ravnotežjem fajn varianta.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: gre mi na živce
22.5.2009 16:03:14   
Lenck

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Meni bi šel na živce moj partner, ki bi dopuščal, da se po njem vesijo ženske. Resnično. Ker če tega tvoj ne bi dopuščal, se tvoja "svakinja" tudi ne bi vesila po njem.


točno to. motilo bi me, če bi se katera hotela po njem obešat, če pa bi se, bi bila jezna predvsem nanj - saj bi bil on kriv. zakaj to dopušča, pa je druga stvar... in po mojem kar bistvena. brez žlehtnobe, ampak tvoj je kriv, ne bratova punca.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: gre mi na živce
22.5.2009 16:10:20   
Lenck

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Meni bi šel na živce moj partner, ki bi dopuščal, da se po njem vesijo ženske. Resnično. Ker če tega tvoj ne bi dopuščal, se tvoja "svakinja" tudi ne bi vesila po njem.


Očitno nimate s takšnimi ženskami izkušenj. moja tašča se je obešala po mojih stricih in mojemu očetu. Pa noben ni rekel  besede, nam je bilo  vsem nerodno, sploh moškim, ki so ostali brez besed. Kaj naj rečeš ženski, sploh pa moji tašči.  So se je pa v velikem loku začeli izogibat. Popizdil je tud mož in ji rekel, naj se umiri.

Ko sva midva z možem začela hodit, sem bila presenečena, ko so se njegove kolegice obešale po njem. Ampak jaz znam s pogledom ubijat ali pa spustim kakšno strupeno. Pol se ga pa nobena več ni upala pipnit.
Sam to je bilo res na najinem začetku in so mislile, da sem pač še ena, ki bo kmalu odšla. Ko so pa videle, da ostajam, pa je bil mir. Ena od teh je baje jamrala(enemu drugemu kolegu), zakaj se bo poročil, pol je pa celo nam poroko prišla pogledat. Ej....svašta so sposobne nekatereuser posted image .
Sicer je men dol viselo, nobenih scen nisem delala, se mi je pa zasmilila v dno duše

To so ful bedaste situacije, ko enostavno ne veš kaj naj rečeš, da ne ispadeš bedak.

Žaka, ob priliki ji na samem z nasmeškom reci, da ji boš polomila vse prstke na roki, če se ga še enkrat pipne. S takšnimi baburami se ne da na lep način.


Mika, če pa nima dedec toliko jajc, da bi povedal, da mu pobešanje nene babe nanj ni ok, potem pa ne vem, kako ima lahko jajca za kaj drugega. Resno. Ker takole ne le, da izpadeš, ampak si bedak.

Saj ne, da to vodi v to, da je potem kriva "ona druga, ****, ki je zapeljala mojega moža", mož, ki je seksal z njo, pa seveda ne, revež, kako pa naj bi se ji uprl, to je jajko nerodna situacija, kaj naj pa reče...user posted image

Sicer pa, po drugi strani... če bom jaz dovolila, da se kak slini po meni... saj me nihče ne bo grdo gledal, a ne, ker sem pač boječe dekletce... naj to moj fant uredi z drugimi, če slučajno kaj vidi. user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: gre mi na živce
25.5.2009 17:17:37   
Anonimen
To leto septembra se bova poročila.

Grozno na živce pa mi gre  od njegovega brata punca. Res mi gre na jetra.


Nikar, skodi zdravju in lepoti.

Ma po desetih letih, da si ne moreta povedati tako obicajnih stvari user posted image  

(odgovor članu Žaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: gre mi na živce
25.5.2009 17:30:55   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Lenck


da na lep način.


Mika, če pa nima dedec toliko jajc, da bi povedal, da mu pobešanje nene babe nanj ni ok, potem pa ne vem, kako ima lahko jajca za kaj drugega. Resno. Ker takole ne le, da izpadeš, ampak si bedak.
imaš definitivno pravico do takšnega mnenja. Ampak jaz nima za bedaka ne očeta, ne moža ne stricev. So mosški, ki skrbijo za svoje družine, za svoje žene in nihče ni varal. Očitno je  dovolj, da so se umaknili
Saj ne, da to vodi v to, da je potem kriva "ona druga, ****, ki je zapeljala mojega moža", mož, ki je seksal z njo, pa seveda ne, revež, kako pa naj bi se ji uprl, to je jajko nerodna situacija, kaj naj pa reče...user posted image
To nima veze z zgoraj napisanim. če moški s to žensko potem vara partnerko, je ravno tako  kriv, ker sami odgovarjamo za svoja dejanja.
Sicer pa, po drugi strani... če bom jaz dovolila, da se kak slini po meni... saj me nihče ne bo grdo gledal, a ne, ker sem pač boječe dekletce... naj to moj fant uredi z drugimi, če slučajno kaj vidi. user posted image

Tudi sama imam oster jezik, če pride do take situacije. Ampak jaz sem bolj gobčna kot moj mož, dovolj za obauser posted image

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: gre mi na živce
26.5.2009 6:39:19   
SINEJA
Punca draga,po vsem kar si napisala(brala tudi druge tvoje poste) se misliš z njim še poročit.Mislim,da bomo v roku enega leta brali tvojo zgodbo o razhodu z partnerjem(srčno sicer upam,da ne).Tvoj moški te že sedaj zanemarja,dopušča da se druge vesijo po njem.....po poroki se običajno stvari še bolj zakomplicirajo.Tako ,da ti svetujem,da se z njim temeljito pogovoriš in da mu daš vedet,da takšnega početja ne odobravaš. Postavi mejo in ne kimaj na vsako njegovo pi.....jo,samo zato,ker želiš nositi poročni prstan.Dobro premisli,ker ko so enkrat v tej igri prisotni tudi otroci,je vsa stvar veliko hujša.
Pa srečno in pamet v roke!

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: gre mi na živce
26.5.2009 7:14:16   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Prej bi na fino rugala njenega tipa, da kaj je narobe z njim, da se mora njegova punca po drugih obesat...

hm, samo s tem bi v svojo skledo pljuvala: namreč tudi tvojemu tipu bi godilo, da se ona obeša po njem... torej bi bilo tudi s tabo kaj narobe...



Podcrtano je precej diskutabilno. Sicer pa vsak ima vedno moznost odgovoriti. Za vse se pa najde "smiselen" odgovor, posebej pri "ruganju".

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: gre mi na živce
26.5.2009 7:18:36   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

[
Mojega bi morda mal tudi rugala, ce rabi obtezitev...  ipd...



user posted image user posted image user posted image   ti si pa 'zlobna' user posted image user posted image user posted image .

moj itak ne bi vedel kam se naj obrne, če bi se katera še obešala po njem...če bi mu pa to rekla, bi najbrž spokal domovuser posted image user posted image user posted image


Saj taksen je tudi moj. Ce bi se zgolj za trenutek zdelo, da mu ni dovolj nerodno, bi dobil nekaj v stilu napisanega. Red mora bit. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: gre mi na živce
26.5.2009 7:27:29   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Mika, če pa nima dedec toliko jajc, da bi povedal, da mu pobešanje nene babe nanj ni ok, potem pa ne vem, kako ima lahko jajca za kaj drugega. Resno. Ker takole ne le, da izpadeš, ampak si bedak.
imaš definitivno pravico do takšnega mnenja. Ampak jaz nima za bedaka ne očeta, ne moža ne stricev. So mosški, ki skrbijo za svoje družine, za svoje žene in nihče ni varal. Očitno je  dovolj, da so se umaknili


Svojemu svaku dovolim dosti vec, kot bi nekomu drugemu. Dovolim mu da jezika, pa ne zato ker mi je to njegovo jezikanje vsec, temvec zato, ker je od moza brat. Zavoljo njunega odnosa, sem bolj "nezna" in veckrat se naredim, da kaj nisem slisala ali da nisem razumela.
Tako lahko razumes tudi to situacijo - nerodno je kaj rec, zaradi "sorodstvenih" vezi in zavoljo ljudi, ki so ti pri srcu.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: gre mi na živce
26.5.2009 14:39:59   
Lenck
pa so to potem res dobri družinski/sorodstveni odnosi, če zavoljo ljubega miru ne rečeš, če ti je ravnanje nekoga oz. njegov odnos do tebe zoprn, neprijeten...? in kaj ima to opraviti z ljudmi, ki so ti pri srcu - ali ni bolje biti iskren vsaj do njih in tistega, kar se jih tiče? user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: gre mi na živce
26.5.2009 14:41:55   
Lenck

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Lenck


da na lep način.


Mika, če pa nima dedec toliko jajc, da bi povedal, da mu pobešanje nene babe nanj ni ok, potem pa ne vem, kako ima lahko jajca za kaj drugega. Resno. Ker takole ne le, da izpadeš, ampak si bedak.
imaš definitivno pravico do takšnega mnenja. Ampak jaz nima za bedaka ne očeta, ne moža ne stricev. So mosški, ki skrbijo za svoje družine, za svoje žene in nihče ni varal. Očitno je  dovolj, da so se umaknili
Saj ne, da to vodi v to, da je potem kriva "ona druga, ****, ki je zapeljala mojega moža", mož, ki je seksal z njo, pa seveda ne, revež, kako pa naj bi se ji uprl, to je jajko nerodna situacija, kaj naj pa reče...user posted image
To nima veze z zgoraj napisanim. če moški s to žensko potem vara partnerko, je ravno tako  kriv, ker sami odgovarjamo za svoja dejanja.
Sicer pa, po drugi strani... če bom jaz dovolila, da se kak slini po meni... saj me nihče ne bo grdo gledal, a ne, ker sem pač boječe dekletce... naj to moj fant uredi z drugimi, če slučajno kaj vidi. user posted image

Tudi sama imam oster jezik, če pride do take situacije. Ampak jaz sem bolj gobčna kot moj mož, dovolj za obauser posted image


seveda, če moški vara, sam odgovarja za svoja dejanja. tako kot odgovarja za to, da pač ničesar ne stori proti "obešanju" po njem, ne glede na to, iz katerega razloga tega ne stori. še vedno je on tisti, ki dovoli ali ne.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: gre mi na živce
26.5.2009 18:36:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Prej bi na fino rugala njenega tipa, da kaj je narobe z njim, da se mora njegova punca po drugih obesat...

hm, samo s tem bi v svojo skledo pljuvala: namreč tudi tvojemu tipu bi godilo, da se ona obeša po njem... torej bi bilo tudi s tabo kaj narobe...



Podcrtano je precej diskutabilno. Sicer pa vsak ima vedno moznost odgovoriti. Za vse se pa najde "smiselen" odgovor, posebej pri "ruganju".


Kaj pomeni obesati se, je diskutabilen pojem.

Jaz sem recimo tip, ki so mu dotiki blizu in ko se dobro pocutim, bi "izljubila" vse, ki so mi dragi. V stilu Preveret-ove Barbare, ki pravi ti vsem, ki jih ima rada. Samo niso vsi taksni in ce je nekdo diskretno na razdalji, ga ne izljubim user posted image , ampak se samo rokujem, pozdravim,...Velja tako za zenske kot moske.  Nekdo, ki mu dotik ni blizu, lahko tudi taksno ravnanje vidi kot obesanje po nekom.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: gre mi na živce
27.5.2009 6:11:15   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Kaj pomeni obesati se, je diskutabilen pojem.

Jaz sem recimo tip, ki so mu dotiki blizu in ko se dobro pocutim, bi "izljubila" vse, ki so mi dragi. V stilu Preveret-ove Barbare, ki pravi ti vsem, ki jih ima rada. Samo niso vsi taksni in ce je nekdo diskretno na razdalji, ga ne izljubim user posted image , ampak se samo rokujem, pozdravim,...Velja tako za zenske kot moske.  Nekdo, ki mu dotik ni blizu, lahko tudi taksno ravnanje vidi kot obesanje po nekom.


Ni prostora za tovrstno stalisce. Ona se obesa - **** je, on ce nic ne ukrene  - mu godi in kriv je. Kdo je ze rekel, da je brezveze komplicirat, ce je itak vse enostavno....


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: gre mi na živce
27.5.2009 6:30:14   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Lenck

pa so to potem res dobri družinski/sorodstveni odnosi, če zavoljo ljubega miru ne rečeš, če ti je ravnanje nekoga oz. njegov odnos do tebe zoprn, neprijeten...?  in kaj ima to opraviti z ljudmi, ki so ti pri srcu - ali ni bolje biti iskren vsaj do njih in tistega, kar se jih tiče? user posted image


Kdo je rekel, da so dobri? Sicer so pa dalec boljsi, kot ce bi bili nepotrebno resnicoljubni. Ne komuniciramo, vidimo se, ko moramo in takrat se prenasamo. Zavoljo mojega moza. On ima njega rad - brat mu je, ima mene rad - zena sem mu. In prav zato ker imam tudi sama mojega moza rada, svaku dovolim vec kot drugim.  Ja, se en razlog je -  moj sin ima svojega strica rad in uziva v njegovi druzbi.
Moj moz zelo dobro pozna moja custva o svaku kot svakova o meni in spostuje, da ne teram "mak na konac".  Moj sin o mojih custvih do svaka ne ve nicesar. In zakaj bi bilo bolje, da sem do sina iskrena in ga oropam za strica?

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: gre mi na živce
27.5.2009 6:56:56   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Lenck

pa so to potem res dobri družinski/sorodstveni odnosi, če zavoljo ljubega miru ne rečeš, če ti je ravnanje nekoga oz. njegov odnos do tebe zoprn, neprijeten...? in kaj ima to opraviti z ljudmi, ki so ti pri srcu - ali ni bolje biti iskren vsaj do njih in tistega, kar se jih tiče? user posted image


Iskren do koga? V mojem primeru do mojega moža ali tašče? Nerodno je bilo vsem, še najbolj pa mojemu možu. In da bi  dodatno kdo od stricev ali oče potenciral situacijo, bi mojega spravili še v večjo zadrego, ker je to počela njegova mama. Za naslednjič so pač vedeli, da je bolje da se je ognejo.

Uporabljaš logiko...če ni črno je pa belo. A še nisi ugotovila, da življenje ni takšno? Najbrž si, samo na netu se to tako fino pametno bereuser posted image

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?