|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 17:25:57   
bobika
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: bobika

Hvala za pikepoke tudi ostalim user posted image user posted image user posted image Danes je že malo bolje vse skupaj. Zgleda ab hitro pomaga.

Nia si me ravno spomnila, da si moram tudi sama urediti zavarovanje.
Preden sem rodila sem imela zavarovanje preko občine in sem bila prijavljena na zavodu (brez socialne pomoči). Sedaj pa ne vem, ali se moram ponovno prijaviti na zavod za brezposelne, da bom preko občine zavarovana ali me lahko dragi zavaruje preko sebe, tako kot pri poročenih???
Ne da se mi za na zavod prijavljati, ker socialne pomoči tako ne bom dobila. Da pa moram tam vsak mesec hoditi na neke pogovore in nevem kaj vse mi pa tudi ni, ker službe mi tak ne bodo najdli.
Nemerav v letošnjem letu doštudirat oz. vsaj izpite narediti potem pa me čaka še pol letna praksa. Zato se tudi ne bi mogla nekje zaposliti, ker pred diplomo moram obvezno imeti še prakso.


Midva sva poročena in me je mož zavaroval po sebi. Predvidevam, da je pri zunajzakonskih zvezah enako.



ja

Tilči, moraš javit na socialno, da ni več v vrtcu in potem dobiš novo odločbo.


Hvala
Torej še to drži. So mi nekaj govorili, da naj ne bi bilo tako.
Kje pa moram to urediti? In kaj vse potrebujem?

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 17:27:16   
bobika
Ne morem verjeti. Tudi Manca je prišla iz vrtca z vročino. Vse jo bili. Kot zgleda bo tudi ona dobila angino. Jojojojoj!!!!user posted image user posted image

lepo se mejte

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 17:31:24   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: bobika

Ne morem verjeti. Tudi Manca je prišla iz vrtca z vročino. Vse jo bili. Kot zgleda bo tudi ona dobila angino. Jojojojoj!!!!user posted image user posted image

lepo se mejte



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 17:33:05   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Ravnokar sem klicala šefinjo.Začnem v torek,ker moram delati še v nedeljo 4 ure,ker imamo inventuro in to ravno na Nejčev rojstni danuser posted image ma,bo že.Tiste 4 ure oddelam,potem pa žuratuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a te daje kej panika glede šihta??

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 17:35:01   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: bobika

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: bobika

Hvala za pikepoke tudi ostalim user posted image user posted image user posted image Danes je že malo bolje vse skupaj. Zgleda ab hitro pomaga.

Nia si me ravno spomnila, da si moram tudi sama urediti zavarovanje.
Preden sem rodila sem imela zavarovanje preko občine in sem bila prijavljena na zavodu (brez socialne pomoči). Sedaj pa ne vem, ali se moram ponovno prijaviti na zavod za brezposelne, da bom preko občine zavarovana ali me lahko dragi zavaruje preko sebe, tako kot pri poročenih???
Ne da se mi za na zavod prijavljati, ker socialne pomoči tako ne bom dobila. Da pa moram tam vsak mesec hoditi na neke pogovore in nevem kaj vse mi pa tudi ni, ker službe mi tak ne bodo najdli.
Nemerav v letošnjem letu doštudirat oz. vsaj izpite narediti potem pa me čaka še pol letna praksa. Zato se tudi ne bi mogla nekje zaposliti, ker pred diplomo moram obvezno imeti še prakso.


Midva sva poročena in me je mož zavaroval po sebi. Predvidevam, da je pri zunajzakonskih zvezah enako.



ja

Tilči, moraš javit na socialno, da ni več v vrtcu in potem dobiš novo odločbo.


Hvala
Torej še to drži. So mi nekaj govorili, da naj ne bi bilo tako.
Kje pa moram to urediti? In kaj vse potrebujem?


Pri nas je tako, da sem le referentko, ki ureja otroške dodatke pisno obvestila, da sta otroka v vrtcu. potem sem domov dobila novo odločbo.

Ja in tudi Varja ima vročinouser posted image

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 18:58:09   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: bobika

Ne morem verjeti. Tudi Manca je prišla iz vrtca z vročino. Vse jo bili. Kot zgleda bo tudi ona dobila angino. Jojojojoj!!!!user posted image user posted image

lepo se mejte


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 18:59:00   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: kasso


Ja in tudi Varja ima vročinouser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 19:00:21   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Ravnokar sem klicala šefinjo.Začnem v torek,ker moram delati še v nedeljo 4 ure,ker imamo inventuro in to ravno na Nejčev rojstni danuser posted image ma,bo že.Tiste 4 ure oddelam,potem pa žuratuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a te daje kej panika glede šihta??


Ma ni panike.Itak bom prišla že proti koncu ,bolj za fato čistačicouser posted image .Šefinje mi ne bo treba gledati,to je pa že luksuz

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 19:01:19   
tilči
Hvala vsem za informacijeuser posted image .V ponedeljek bom najprej poklicala,pa če bo treba,bom pisno poslala

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 19:02:58   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Drage majčice, žalostna sem user posted image Ne gre za osebno prizadetost, ampak za razočaranje nad soljudmi, preberite tole temo: http://www.ringaraja.net/forum/Mene_pa_nekaj_zelo_resno_zanima%25/m_4210819/tm.htm

Vsak se rad nasmeji, ampak tole se je izrodilo v tak posmeh in žaljenje, da mi je zaprlo sapo...

Npr. tale post:


IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Mislm da gre za bolezensko stanje, drugač si ne znam razlagat takih idiotskih poimenovanj otrok.

Ko pa vidim še razne krofEke, jajčEka, pa razna sma šla sma pršla mi je pa tko kot bi bral debate namenjene ljudem v razvoju....kašnem naj si pa vsak po svoje razlaga



Nimam besed pa tudi primernega smajilija ne.




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 19:04:39   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: bobika

Hvala za pikepoke tudi ostalim user posted image user posted image user posted image Danes je že malo bolje vse skupaj. Zgleda ab hitro pomaga.

Nia si me ravno spomnila, da si moram tudi sama urediti zavarovanje.
Preden sem rodila sem imela zavarovanje preko občine in sem bila prijavljena na zavodu (brez socialne pomoči). Sedaj pa ne vem, ali se moram ponovno prijaviti na zavod za brezposelne, da bom preko občine zavarovana ali me lahko dragi zavaruje preko sebe, tako kot pri poročenih???
Ne da se mi za na zavod prijavljati, ker socialne pomoči tako ne bom dobila. Da pa moram tam vsak mesec hoditi na neke pogovore in nevem kaj vse mi pa tudi ni, ker službe mi tak ne bodo najdli.
Nemerav v letošnjem letu doštudirat oz. vsaj izpite narediti potem pa me čaka še pol letna praksa. Zato se tudi ne bi mogla nekje zaposliti, ker pred diplomo moram obvezno imeti še prakso.




Dragi te lahko zavaruje preko sebe, če sta prijavljena na istem naslovu vsaj 2 leti user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 19:08:19   
Srčekgirll
HVALA vsem zauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 19:12:09   
Srčekgirll
 
KLIKNI NA SPODNJO POVEZAVO IN REŠI....
PODZAVEST....
http://freeweb.siol.net/sg269111/podzavest.htm

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 19:13:18   
Srčekgirll
hja, kdo zna, zna:)))))
 
http://www.slovid.com/damjan+murko+kot+posebni+gost/22393/video

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 19:56:32   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Drage majčice, žalostna sem user posted image Ne gre za osebno prizadetost, ampak za razočaranje nad soljudmi, preberite tole temo: http://www.ringaraja.net/forum/Mene_pa_nekaj_zelo_resno_zanima%25/m_4210819/tm.htm

Vsak se rad nasmeji, ampak tole se je izrodilo v tak posmeh in žaljenje, da mi je zaprlo sapo...

Npr. tale post:


IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Mislm da gre za bolezensko stanje, drugač si ne znam razlagat takih idiotskih poimenovanj otrok.

Ko pa vidim še razne krofEke, jajčEka, pa razna sma šla sma pršla mi je pa tko kot bi bral debate namenjene ljudem v razvoju....kašnem naj si pa vsak po svoje razlaga



Nimam besed pa tudi primernega smajilija ne.




user posted image user posted image user posted image



A joj, ni mi jasno kaj pravzaprav so hotele povedatiuser posted image user posted image user posted image  Mislim, da je bilo Volgi spet malo dolgčas.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 20:49:21   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: bobika

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: bobika

Hvala za pikepoke tudi ostalim user posted image user posted image user posted image Danes je že malo bolje vse skupaj. Zgleda ab hitro pomaga.

Nia si me ravno spomnila, da si moram tudi sama urediti zavarovanje.
Preden sem rodila sem imela zavarovanje preko občine in sem bila prijavljena na zavodu (brez socialne pomoči). Sedaj pa ne vem, ali se moram ponovno prijaviti na zavod za brezposelne, da bom preko občine zavarovana ali me lahko dragi zavaruje preko sebe, tako kot pri poročenih???
Ne da se mi za na zavod prijavljati, ker socialne pomoči tako ne bom dobila. Da pa moram tam vsak mesec hoditi na neke pogovore in nevem kaj vse mi pa tudi ni, ker službe mi tak ne bodo najdli.
Nemerav v letošnjem letu doštudirat oz. vsaj izpite narediti potem pa me čaka še pol letna praksa. Zato se tudi ne bi mogla nekje zaposliti, ker pred diplomo moram obvezno imeti še prakso.


Midva sva poročena in me je mož zavaroval po sebi. Predvidevam, da je pri zunajzakonskih zvezah enako.



ja

Tilči, moraš javit na socialno, da ni več v vrtcu in potem dobiš novo odločbo.


Hvala
Torej še to drži. So mi nekaj govorili, da naj ne bi bilo tako.
Kje pa moram to urediti? In kaj vse potrebujem?


Pri nas je tako, da sem le referentko, ki ureja otroške dodatke pisno obvestila, da sta otroka v vrtcu. potem sem domov dobila novo odločbo.

Ja in tudi Varja ima vročinouser posted image


bobika da se zavaruješ preko občine, ne rabiš bit več prijavljena na zavodu, moraš pa izpoljevati druge pogoje! gledajo se dohodki zadnjih 3 mesecev za vse družinske člane v skupnem gospodinjstvu. če presegaš tisto mejo, si moraš zavarovanje plačevati sama ali pa če se zavaruješ po user posted image . če pa cenzusa ne presegaš, te zavaruje občina.

glede OD, pa sem jst mogla dat celo novo vlogo noter, ko sem javla, da ne hodi v vrtec. kljub temu, da sem dala novo vlogo januarja, ko sem sporočila, da sem zaposlena


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 20:50:15   
suzy85
no, še tole slikco, da vam pokažem. na evin rojstni dan smo se šli slikat in nastalo je tole:
user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 21:21:29   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

no, še tole slikco, da vam pokažem. na evin rojstni dan smo se šli slikat in nastalo je tole:
user posted image


Kakšna lepa fotka user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 21:22:17   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Drage majčice, žalostna sem user posted image Ne gre za osebno prizadetost, ampak za razočaranje nad soljudmi, preberite tole temo: http://www.ringaraja.net/forum/Mene_pa_nekaj_zelo_resno_zanima%25/m_4210819/tm.htm

Vsak se rad nasmeji, ampak tole se je izrodilo v tak posmeh in žaljenje, da mi je zaprlo sapo...

Npr. tale post:


IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Mislm da gre za bolezensko stanje, drugač si ne znam razlagat takih idiotskih poimenovanj otrok.

Ko pa vidim še razne krofEke, jajčEka, pa razna sma šla sma pršla mi je pa tko kot bi bral debate namenjene ljudem v razvoju....kašnem naj si pa vsak po svoje razlaga



Nimam besed pa tudi primernega smajilija ne.




user posted image user posted image user posted image



A joj, ni mi jasno kaj pravzaprav so hotele povedatiuser posted image user posted image user posted image  Mislim, da je bilo Volgi spet malo dolgčas.

Volga je samo začela, nekatere druge so pa tako zapopadle, da je dobesedno za zjokat user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 21:22:37   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: bobika

Ne morem verjeti. Tudi Manca je prišla iz vrtca z vročino. Vse jo bili. Kot zgleda bo tudi ona dobila angino. Jojojojoj!!!!user posted image user posted image

lepo se mejte


Boga reva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 21:23:16   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Ja in tudi Varja ima vročinouser posted image

Joj, a jo še kaj drugega zraven muči? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 21:30:14   
suzy85
vsem malim bubančkom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da se hitro pozdravijo!

grem zdaj likat - eva spi, user posted image je šel pa ven - mam mir user posted image

aja! sem danes šla v kik, pa mi je prodajalka tisti kupon od hijence vrnila! pol ga lahka še 1x uporabim, ne? user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 21:32:28   
Soncnica Sandra ***
Dober večer
 
Naj vam najprej povem eno veselo novičko user posted image
Danes sem dobila odločbo za vrtec in naša Mana je sprejeta, tako da gremo s 1.9. v vrtec user posted image user posted image user posted image .yeeeeeeeeeee ful sem vesela, ker sem pričakovala, da ga ne bomo dobili. Baje so dobili 150 vlog, odobrenih pa je bilo samo dobrih 50 user posted image
Sicer sem malce žalostna ker so jo dali v drugi vrtec kot sem prvotno želela, ampak glavno je, da ga je dobila. Finta je v tem, da je ravno v drugo smer kot pa vsi ostali hodijo-mo v službo, ampak ker ima tašča po ne vem kakšnem naključju službo v tem kraju, jo bo po vsej verjetnosti lahko tudi ona vozila user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 21:33:40   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

vsem malim bubančkom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da se hitro pozdravijo!

grem zdaj likat - eva spi, user posted image je šel pa ven - mam mir user posted image

aja! sem danes šla v kik, pa mi je prodajalka tisti kupon od hijence vrnila! pol ga lahka še 1x uporabim, ne? user posted image



jap, sam boš mogla pohitel, ker velja mislim da samo še jutri

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 21:34:06   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

no, še tole slikco, da vam pokažem. na evin rojstni dan smo se šli slikat in nastalo je tole:
user posted image



luštni ste user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?