|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 22:33:27   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Drage moje, jutri se verjetno ne bom utegnila oglasiti, zato vam želim prijetno soboto user posted image

Tudi vam želim lepo praznovanje.


A je še kakšen kandidat, ki bo jutri piknikiral??

Mi bomo v nedeljo.

Rada vas imam user posted image

Enakouser posted image

Mirno nočko želim vsem user posted image user posted image user posted image


Tudi vam



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 22:37:00   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Imam eno prošnjo: če kateri izmed vas ni prav, da imamo v naslovu teme hroščke, naj, lepo prosim, to pošteno direkt pove, da prosimo moderatorje, če lahko to spremenijo. Po odzivu na "tisti" temi sem šokirana, koliko ljudi tovrstno poimenovanje pravzaprav moti, se jim gnusi, jih intelektualno (ali kakorkoli že) žali,... Torej: če moti tudi katero od vas, lahko ukrepamo.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kaaaaaaaaaaaaaaaaj? Kje je bilo o tem govora??? Mislim v kaj se vse nekateri ne spuščajo!?!? Bom kar nehala pisati, da ne bom koga res inetelektualno užalila.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 22:40:06   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Drage majčice, žalostna sem user posted image Ne gre za osebno prizadetost, ampak za razočaranje nad soljudmi, preberite tole temo: http://www.ringaraja.net/forum/Mene_pa_nekaj_zelo_resno_zanima%25/m_4210819/tm.htm

Vsak se rad nasmeji, ampak tole se je izrodilo v tak posmeh in žaljenje, da mi je zaprlo sapo...

Npr. tale post:


IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Mislm da gre za bolezensko stanje, drugač si ne znam razlagat takih idiotskih poimenovanj otrok.

Ko pa vidim še razne krofEke, jajčEka, pa razna sma šla sma pršla mi je pa tko kot bi bral debate namenjene ljudem v razvoju....kašnem naj si pa vsak po svoje razlaga



Nimam besed pa tudi primernega smajilija ne.




user posted image user posted image user posted image



A to je to  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 22:43:18   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: bobika

Ne morem verjeti. Tudi Manca je prišla iz vrtca z vročino. Vse jo bili. Kot zgleda bo tudi ona dobila angino. Jojojojoj!!!!user posted image user posted image

lepo se mejte



Ojejuser posted image user posted image Bogauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

no, še tole slikco, da vam pokažem. na evin rojstni dan smo se šli slikat in nastalo je tole:
user posted image



Luštni steuser posted image

Suzy ja, kupon v Kik-u lahko koristiš večkratuser posted image user posted image Jaz sem ga včeraj in ga bom morda jutri še enkrat. Hijenca še enkrat hvala.

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Dober večer

Naj vam najprej povem eno veselo novičko
Danes sem dobila odločbo za vrtec in naša Mana je sprejeta, tako da gremo s 1.9. v vrtec .yeeeeeeeeeee ful sem vesela, ker sem pričakovala, da ga ne bomo dobili. Baje so dobili 150 vlog, odobrenih pa je bilo samo dobrih 50
Sicer sem malce žalostna ker so jo dali v drugi vrtec kot sem prvotno želela, ampak glavno je, da ga je dobila. Finta je v tem, da je ravno v drugo smer kot pa vsi ostali hodijo-mo v službo, ampak ker ima tašča po ne vem kakšnem naključju službo v tem kraju, jo bo po vsej verjetnosti lahko tudi ona vozila


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jeeeeej, kak fajn.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 22:52:59   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Mali frajer za svojo mizouser posted image
Današnja nova pridobitev.je tako navdušen,da stolčka za hranjenje sploh ne potrebuje
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Iiiiiii, kaki frajer.

Nia5 mogoče si mi kje že odgovorila pa sem žal spregledala - a si se pozanimala od kje je bila narejena vaša torta?

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

TJAŠA (martina25)
JULIJA (eole)
VSE NAJBOLJŠE ZA 1. ROJSTNI DAN!
 
user posted image



Se pridružujemo user posted image user posted image user posted image

Tilči
mi še pijemo AM.

Suzy a tako vam je všeč naš avtek?user posted image user posted image Vas vabim na testno vožnjo. Je pa tudi za atija prava igračka s tem daljincemuser posted image

Srčkegirlluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jana tudi ti čimprej okrevaj in user posted image user posted image user posted image user posted image ob izgubi prijatelja.

Edinaos kje so fotke? Kakšnega ste nabavili, a roza? Koliko je stal?

Špelin@ upam, da Gregi ponovi prejšnjo noč. Aja, pa še eno vprašanje - kako pripravljaš piščančji chopsuey?


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 23:54:42   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Čeruser posted image

Komajda uttegnem priti do računalnika v teh dneh.

Gal je od včeraj HB spet brez vročine. Jaz sem bila pa včeraj na GP in sva se menile okrog teh mojih izcedkov. Mi je sedaj vzela še en bris, da se prepričave, če ne gre slučajno za kakšen streptokok. Drug teden izvem za izvid, septembra pa me čaka spet PAP bris.

Sicer pa se počasi pripravljamo na nedeljski piknik in sem kar malce žalostna, ker vremenske napovedi niso nič kaj obetavneuser posted image user posted image

Bom sedaj šla malce brat še za nazaj in kaj pokomentiratuser posted image , je treba polniti 20.deluser posted image user posted image


držim pesti, da z G izvesta kaj te muči in da bo PAP jeseni ok!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 23:55:23   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
Suzy a tako vam je všeč naš avtek?user posted image user posted image Vas vabim na testno vožnjo. Je pa tudi za atija prava igračka s tem daljincemuser posted image

ja, ko sem mu omenla daljinca, je ratal čist navdušen user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
30.5.2009 0:00:30   
suzy85
špelin@ tudi naša evica je poimenovana s sto in enim vzdevkom! meni je to user posted image . se mi zdi, da ime otroka ne pove dosti, vzdevke pa po navadi iščemo takšne, da otroka opišejo. mucika se carta, knedlčki so sladki... user posted image
edino kar me moti pri tašči je, da evo večkrat pokliče EJA - tako jo je na začetku varstva klicala dobri 2 leti stara punčka


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
30.5.2009 0:02:29   
suzy85
vsi, ki ta vikend praznujete rojstni dan svojih hroščkov, lepo se imejte!kljub slabi napovedi vremena, upam, da bosta družba in razpoloženje user posted image tudi vsem ostalim lep vikend! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
30.5.2009 6:54:42   
mya26
Pozdravljeni!

Se že celo večnost nisem oglasila. Sem bila kar zaposlena. Pred dvema tednoma sem dobila služben avto in sem izkoristla, da imam avto in sva z Majem mal okol kofetkala s prijatelji user posted image

Maj je ta teden dopolnil eno leto, praznovali pa bomo čez 1 teden. Maj v bistvu že hodi brez opore. Mal je še opotekajoč, amapk vedno več hodi. Junij bo kar naporen, Lana ima 2 oz kar 3x plesne vaje ker imajo 11.6 nastop v plesnem teatru. Nato pa imam jaz 6 dnevno delavnico z našim indijskim učiteljem, nato pa predstavo 17. in še 21. produkcija plesne šoleuser posted image Sicer mi še ni jasno kako bom zmogla en del plesa, ki je zame kar zahteven (eni poskokci v počepu). Sem pa sicer kar pridna ker hodim zdaj 2x teden na powerplate, pa tud vems poskušam mal pošportat (smo šli šrejšni teden vsi na šmarno, pa v nedeljo rolat) in se pozna tud na tehtnici. Od začetka maja sem izgubila 3 kg, od feb ko sem kao začela telovadit in hujšat pa 5kg. Sem ful zadovoljna sama s sabo.user posted image
Man je ql če smo hroščki, une žensko so pa neki zakompleksane.
Jaz začnem v ponedeljek delat in v bistvu že komaj čakam. Mal sem tud živčna, ampak sej bo. V službi ful pričakujejo od mene, ker sem bila že prej uspešna. Zdaj se moram extra potrudit, da se ponovno izkažem. Bo že.


(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
30.5.2009 7:38:21   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Imam eno prošnjo: če kateri izmed vas ni prav, da imamo v naslovu teme hroščke, naj, lepo prosim, to pošteno direkt pove, da prosimo moderatorje, če lahko to spremenijo. Po odzivu na "tisti" temi sem šokirana, koliko ljudi tovrstno poimenovanje pravzaprav moti, se jim gnusi, jih intelektualno (ali kakorkoli že) žali,... Torej: če moti tudi katero od vas, lahko ukrepamo.



Eh lepo te prosim, če pa one gospe svojih otrok nikoli ne pokličejo sonček, miška... pol pa so one vsekane in bogi otroci, ki imajo politično korektne kvazi mame user posted image
Valda je ne bom pri 15 klicala mucika, ampak moja lubica bo pa vedno in to še ne pomeni da bo "butasta", mislim kretenizem za izvoz user posted image


Priznam, da sta se me tisto brezkompromisno žaljenje in prostaški posmeh dotaknila user posted image Ko bi punce vedele, kaj vse so moji otroci: od princev, princesk, žabčkov, žabic, pikic, miškov, mišk, muckov, muck, knedeljčkov, pikapolonic, piškov, bučk, zaklad(k)ov, srčkov, sončic, sončkov,... In to vsakodnevno. In javno.



Veš kaj jaz v tem vidim samo izkazovanje ljubezni do svojih otrok in to je tudi edino pravilno. Špelin@ naj ti ta tema ne seže do srca, ker je enostavno smešna in brezpredmetna!!!!!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
30.5.2009 7:38:24   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Imam eno prošnjo: če kateri izmed vas ni prav, da imamo v naslovu teme hroščke, naj, lepo prosim, to pošteno direkt pove, da prosimo moderatorje, če lahko to spremenijo. Po odzivu na "tisti" temi sem šokirana, koliko ljudi tovrstno poimenovanje pravzaprav moti, se jim gnusi, jih intelektualno (ali kakorkoli že) žali,... Torej: če moti tudi katero od vas, lahko ukrepamo.


Špelin@ mene osebno ne motijo ne hroščki ne krofeki in podobne zadeve, ker na to gledam samo kot naslov naše teme , ne pa na naše otroke. Ne razumem zakaj se tako spotikajo v take zadeve in potem iščejo v njih nek globji pomen, kjer ga enostavno ni. Glede na to kaj so napisale, bi mogle potem spreminjat tudi tikerje in celo naše poimenovanje otrok, ker princi, žabice pike, sončki , srake itd.....jih prav tako motijo.
Moje mnenje je naj se brigajo zase in čistijo pred svojim pragom, ker milo rečeno, če pogledaš v njihove podpise, so napisane prave packarije, ki pa tud niso okusne in kaj šele primerne za otroški portaluser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
30.5.2009 7:39:55   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: mya26

Pozdravljeni!

Se že celo večnost nisem oglasila. Sem bila kar zaposlena. Pred dvema tednoma sem dobila služben avto in sem izkoristla, da imam avto in sva z Majem mal okol kofetkala s prijatelji user posted image

Maj je ta teden dopolnil eno leto, praznovali pa bomo čez 1 teden. Maj v bistvu že hodi brez opore. Mal je še opotekajoč, amapk vedno več hodi. Junij bo kar naporen, Lana ima 2 oz kar 3x plesne vaje ker imajo 11.6 nastop v plesnem teatru. Nato pa imam jaz 6 dnevno delavnico z našim indijskim učiteljem, nato pa predstavo 17. in še 21. produkcija plesne šoleuser posted image Sicer mi še ni jasno kako bom zmogla en del plesa, ki je zame kar zahteven (eni poskokci v počepu). Sem pa sicer kar pridna ker hodim zdaj 2x teden na powerplate, pa tud vems poskušam mal pošportat (smo šli šrejšni teden vsi na šmarno, pa v nedeljo rolat) in se pozna tud na tehtnici. Od začetka maja sem izgubila 3 kg, od feb ko sem kao začela telovadit in hujšat pa 5kg. Sem ful zadovoljna sama s sabo.user posted image
Man je ql če smo hroščki, une žensko so pa neki zakompleksane.
Jaz začnem v ponedeljek delat in v bistvu že komaj čakam. Mal sem tud živčna, ampak sej bo. V službi ful pričakujejo od mene, ker sem bila že prej uspešna. Zdaj se moram extra potrudit, da se ponovno izkažem. Bo že.




Jutro!
 
Opa si pa pridna in vztrajna. BRAVO PUNCA, LE TAKO NAPREJuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mya26)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
30.5.2009 8:01:24   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

no, še tole slikco, da vam pokažem. na evin rojstni dan smo se šli slikat in nastalo je tole:
user posted image


user posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
30.5.2009 8:04:11   
Srčekgirll
Jutro!

Mi smo spali ok, vreme je zunaj pauser posted image . Včeraj je moj pikec čelno zaružu v rob omarce in ma zdej črto na čeluuser posted image , groza. Sm mislna da ne bo spet hotu hodt pa očitno ga ne gane in gremo gasa, sam bolj previdnouser posted image . Nč, grem jst na zajtrk in kofi kuhat.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
30.5.2009 8:06:42   
Srčekgirll


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
30.5.2009 8:52:51   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll



Čestitkam se pridružujem tudi jaz user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
30.5.2009 8:55:42   
špelin@
Dobro jutro user posted image

Samo na hitrico, se nisem mogla upreti user posted image Mi pakiramo, ne glede na vreme se bomo imeli odlično user posted image

mya26, madonca, tale tvoj ples je pa resna zadeva user posted image Pa velik user posted image tudi za - kile. Super si!!! user posted image user posted image


Glede une teme je pa že urejeno user posted image


UŽIVAJTE!!!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
30.5.2009 10:51:15   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Imam eno prošnjo: če kateri izmed vas ni prav, da imamo v naslovu teme hroščke, naj, lepo prosim, to pošteno direkt pove, da prosimo moderatorje, če lahko to spremenijo. Po odzivu na "tisti" temi sem šokirana, koliko ljudi tovrstno poimenovanje pravzaprav moti, se jim gnusi, jih intelektualno (ali kakorkoli že) žali,... Torej: če moti tudi katero od vas, lahko ukrepamo.


ah lepo te prosim, zarad enih neintelegentnih kur pa res ne bomo spreminjale naslova.. smo se same odločile za to, če jih pa kaj moti, pa naj ne berejo..

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
30.5.2009 10:51:17   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Imam eno prošnjo: če kateri izmed vas ni prav, da imamo v naslovu teme hroščke, naj, lepo prosim, to pošteno direkt pove, da prosimo moderatorje, če lahko to spremenijo. Po odzivu na "tisti" temi sem šokirana, koliko ljudi tovrstno poimenovanje pravzaprav moti, se jim gnusi, jih intelektualno (ali kakorkoli že) žali,... Torej: če moti tudi katero od vas, lahko ukrepamo.



Eh lepo te prosim, če pa one gospe svojih otrok nikoli ne pokličejo sonček, miška... pol pa so one vsekane in bogi otroci, ki imajo politično korektne kvazi mame user posted image
Valda je ne bom pri 15 klicala mucika, ampak moja lubica bo pa vedno in to še ne pomeni da bo "butasta", mislim kretenizem za izvoz user posted image


Priznam, da sta se me tisto brezkompromisno žaljenje in prostaški posmeh dotaknila user posted image Ko bi punce vedele, kaj vse so moji otroci: od princev, princesk, žabčkov, žabic, pikic, miškov, mišk, muckov, muck, knedeljčkov, pikapolonic, piškov, bučk, zaklad(k)ov, srčkov, sončic, sončkov,... In to vsakodnevno. In javno.


čuti se da jih imaš rada. da ti veliko pomenijo, ne pa da  moraš otroka strogo po imenu klicat men je to brezčutno, tudi svojega moža, ki ga imaš rada verjetno kličeš . lubi, dragi itd, ne vem no a so te ženske brez srca?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
30.5.2009 10:59:48   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll




user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Tudi Galu (Aurora 28) za 13 mesecev!!!!!!!!!
 
user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
30.5.2009 12:00:54   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Imam eno prošnjo: če kateri izmed vas ni prav, da imamo v naslovu teme hroščke, naj, lepo prosim, to pošteno direkt pove, da prosimo moderatorje, če lahko to spremenijo. Po odzivu na "tisti" temi sem šokirana, koliko ljudi tovrstno poimenovanje pravzaprav moti, se jim gnusi, jih intelektualno (ali kakorkoli že) žali,... Torej: če moti tudi katero od vas, lahko ukrepamo.



Eh lepo te prosim, če pa one gospe svojih otrok nikoli ne pokličejo sonček, miška... pol pa so one vsekane in bogi otroci, ki imajo politično korektne kvazi mame user posted image
Valda je ne bom pri 15 klicala mucika, ampak moja lubica bo pa vedno in to še ne pomeni da bo "butasta", mislim kretenizem za izvoz user posted image


Priznam, da sta se me tisto brezkompromisno žaljenje in prostaški posmeh dotaknila user posted image Ko bi punce vedele, kaj vse so moji otroci: od princev, princesk, žabčkov, žabic, pikic, miškov, mišk, muckov, muck, knedeljčkov, pikapolonic, piškov, bučk, zaklad(k)ov, srčkov, sončic, sončkov,... In to vsakodnevno. In javno.


čuti se da jih imaš rada. da ti veliko pomenijo, ne pa da  moraš otroka strogo po imenu klicat men je to brezčutno, tudi svojega moža, ki ga imaš rada verjetno kličeš . lubi, dragi itd, ne vem no a so te ženske brez srca?


A veš, da bi te ženske nekaj rada vprašala, pa je žal tema že zaklenjena: če so hodili oz. hodijo njihovi otroci v vrtec in katero skupino; gobic, metuljčov, zajčkov, medvedkov??????
Potemtakem jih nimajo v vrtcu, ker tam so skupine poimenovane po živalih, rastlinahuser posted image Hudooooooooooooooooouser posted image In celotno vodstvo vrtca ni usposobljeno za delo z otroki, ker jih tako grupirajo v take "živalske" skupineuser posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
30.5.2009 12:58:33   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll




tudi od najuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
30.5.2009 13:02:58   
Estrella*
SONČNICA SANDRA ČESTITKE!!!!!!!!!
 
user posted image user posted image user posted image 8000 POSTOVuser posted image user posted image user posted image
 

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
30.5.2009 14:55:17   
tilči
 

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll





user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?