|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 10:02:26   
TAMIKA3
OJLA!

STE PRIDNE ČVEKE, VAS ČLOVEK NE MORE DOHAJAT.user posted image user posted image user posted image
KAKO PRILIMATE SLIKICE, JIH IMATE TAKO LEPEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , JAZ BI TUDIuser posted image

EVO ŠE SVEŽI PODATKI NAŠEGA TRISTANA : TEŽA 9330G IN VIŠINA 65,5CM.
PA ŠE ZA PRVI MESEC 6620G IN 60CM.

MOJ ROJSTNI DATUM 20.4.1979

ZELO STE SE POTRUDILEuser posted image user posted image , VSAKA ČAST.
GREMO NA SONČKAuser posted image . SE TIPKAMO


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 10:11:54   
sunny24
Jutro!
Evo, naša Gajči je spala do 3h, pol si je zaželela nočni prigrizek (se sploh ne čudim če je nazadnje papcala ob 19h), sm jo jst nafutrala, pol je tatko pršu iz šihta in si je ona zamisnla, da bi se pa njemu malo smejala in se pogovarjala z njim in on itak pograbu in pol ga je najebu še za naslednjo uro...Pol ker ji mama ni dala nič za papcat, ji je mogu dat tata še eno mičkino rundo...Mama je pa spala ko pouhek! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   In pred 1 uro se je madam spet zbudila! user posted image Zdej ma pa težko debato z rožico in medotom...

tamika, uf, tolko kilc že ma tvoj Tristan? Uau...
slikice pa prlimaš tako, da greš na www.shrani.si tam si zbereš slike, označiš pod dodatne možnosti velikost slike 400, obkljukaš in pol daš shrani. Malo počakaš in ti vrže vn kode in enostavno prekopiraš ta 2. kodo sem na forum.

pupka, a si res malo odvisnika od RR ratala, a? user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   
Ej, sam pole ko boš živela na tem koncu se bomo pa kej dobile, ne?user posted image


< Sporočilo je popravil sunny24 -- 28.5.2009 10:14:12 >


_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 10:16:30   
Čebel@
sjmm,tamika........user posted image user posted image user posted image pridne ker sta sporočile mere.....tamika a tanovi podatki so za 3 mesece?
sjmm....jaz imam samo 1 desca pri bajta(moža)pa ga moram tudi še naučit marsikatero  zadevouser posted image user posted image user posted image user posted image

ena je včeraj spraševala koliko malčki pojejo.......Hana poje 180ml,ima pa 4 obroke......zdej ji dajem pred mlekom še vodo,jo popije cca.20ml(vsakič),ampak pol pri kupčku pa full bruha.....a mislite da naj bo več presledka med vodo in mlekom?
 
midvi sva pojedli(Hana),zdej pa čakam še hladilnik,da bova šle lahko na sprehoduser posted image

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 10:17:39   
Onasiss
Jaz sem že en virtualni krog po stadionu pretekla... Kok sede...user posted image user posted image user posted image

Sem zjutraj Vita peljala v vrtec, pol sem šla pa še po rdeč fredov obroč. Zdaj moramo pa to še čimprej sprobat. Moj Onasis me spet jezi s svojo neorganiziranostjo. Čist bom pošizla.user posted image user posted image user posted image user posted image  Se že vse zmenva, pa kliče sodelavc, če pride ob enih ponjga, on pa ja, ja ti kr pridm pome. JA HALO, KAJ PA NAJIN DOGOVOR...... hALO, KOT DA Se s STENO POGOVARJAM.

_____________________________

So what....

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 10:17:43   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24


slikice pa prlimaš tako, da greš na www.shrani.si tam si zbereš slike, označiš pod dodatne možnosti velikost slike 400, obkljukaš in pol daš shrani. Malo počakaš in ti vrže vn kode in enostavno prekopiraš ta 2. kodo sem na forum.

super razloženouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 10:18:39   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Jaz sem že en virtualni krog po stadionu pretekla... Kok sede...user posted image user posted image user posted image

Sem zjutraj Vita peljala v vrtec, pol sem šla pa še po rdeč fredov obroč. Zdaj moramo pa to še čimprej sprobat. Moj Onasis me spet jezi s svojo neorganiziranostjo. Čist bom pošizla.user posted image user posted image user posted image user posted image  Se že vse zmenva, pa kliče sodelavc, če pride ob enih ponjga, on pa ja, ja ti kr pridm pome. JA HALO, KAJ PA NAJIN DOGOVOR...... hALO, KOT DA Se s STENO POGOVARJAM.
ne sikeraj se.......škoda živcevuser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 10:20:58   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

OJLA!

STE PRIDNE ČVEKE, VAS ČLOVEK NE MORE DOHAJAT.user posted image user posted image user posted image
KAKO PRILIMATE SLIKICE, JIH IMATE TAKO LEPEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , JAZ BI TUDIuser posted image

EVO ŠE SVEŽI PODATKI NAŠEGA TRISTANA : TEŽA 9330G IN VIŠINA 65,5CM.
PA ŠE ZA PRVI MESEC 6620G IN 60CM.

MOJ ROJSTNI DATUM 20.4.1979

ZELO STE SE POTRUDILEuser posted image user posted image , VSAKA ČAST.
GREMO NA SONČKAuser posted image . SE TIPKAMO



tole pa so konkretne številkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 10:21:11   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Jutrooooooooooo...

user posted image


Hvala za kavicouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 10:21:12   
brkn83
Pozdravljene čvekeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Res ste prave čveke. Namreč en dan me ni, pa ste že kr na novem delu. No včeraj sem se javila še na starem, danes pa sem vas že komaj našla-user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Za nazaj vas ne bom brala ker se mi enostavno ne da. Sej če bi bila že zdrava potem bi še šlo. no danes je vročina že malo padla, tk da se mal bolš počutim, včeri je bila še kr 39.9, pa sem vzela lekadol pa ni nič pomagal. Upam, da bo tega kmal konec.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 10:25:01   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

OJLA!

STE PRIDNE ČVEKE, VAS ČLOVEK NE MORE DOHAJAT.user posted image user posted image user posted image
KAKO PRILIMATE SLIKICE, JIH IMATE TAKO LEPEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , JAZ BI TUDIuser posted image

EVO ŠE SVEŽI PODATKI NAŠEGA TRISTANA : TEŽA 9330G IN VIŠINA 65,5CM.
PA ŠE ZA PRVI MESEC 6620G IN 60CM.

MOJ ROJSTNI DATUM 20.4.1979

ZELO STE SE POTRUDILEuser posted image user posted image , VSAKA ČAST.
GREMO NA SONČKAuser posted image . SE TIPKAMO



tole pa so konkretne številkeuser posted image user posted image user posted image

A pa je tole sigurno letošnji februarček???? Moj Vito bo avgusta mel 4 leta, pa je mel tok kil pri enemu letu in poluser posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 10:26:19   
sunny24
majchy, kaj tolko poje Hana na obrok? Joj, Gaja poje po 130ml, je pa na 3 ure. Pa še to včasih pusti kej v flaši...

brkn, upam, da se čimprej pozdraviš!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 10:42:56   
Pikica_82
Čveke čvekaste user posted image user posted image
Men Aleks ful različno je, od 60-180ml na obrok, kak mu je. Sem si 3 dni prav pisala, da sem sploh končno cifro vidla. Ta je okoli 780-850ml na dan.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 10:48:29   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

majchy, kaj tolko poje Hana na obrok? Joj, Gaja poje po 130ml, je pa na 3 ure. Pa še to včasih pusti kej v flaši...


ja toliko poje.....no toliko ostane da je dno skorej pokrito......pa je na 3 ure

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 10:55:11   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

majchy, kaj tolko poje Hana na obrok? Joj, Gaja poje po 130ml, je pa na 3 ure. Pa še to včasih pusti kej v flaši...


ja toliko poje.....no toliko ostane da je dno skorej pokrito......pa je na 3 ure

A noč ti celo prespi??'

_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 10:56:13   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

majchy, kaj tolko poje Hana na obrok? Joj, Gaja poje po 130ml, je pa na 3 ure. Pa še to včasih pusti kej v flaši...


ja toliko poje.....no toliko ostane da je dno skorej pokrito......pa je na 3 ure

A noč ti celo prespi??'
ja........12 ur spi v kosu,pa še budi jo moram včasih

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:02:29   
sunny24
mlea, Gaja tudi prespi celo noč, razen učasih (mogoče 1x na teden) se vmes zbudi za nočni prigrizek...user posted image

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:02:59   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23
ja........12 ur spi v kosu,pa še budi jo moram včasih

Moja je začela zdaj par dni nekaj štrajkat. Včeri je šla spat že ob osmih (pojedla cca 160 ml) se zbudila ob 1 (pojedla cca 110ml), pa je bila ob pol štirih spet lačna user posted image (pojedla 100 ml) potem je bila ob 7,30 žejna, potem je pa prej ob 9-ih spet pojedla okoli 120 ml. Pa še ni konec dneva. Pa ful mi spije.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:03:01   
Katjusa
pa ve ste nore.....
najamem čistilko ker ne morem več spedit RR sicer sem pa do zdle spala ob pol9 smo jedl pašli nazaj spat Florjan je pa tak k babiki pobegnu..... zdej pa benjaminu nesem čaja in sem se tle ustavla da mal pofirbcam pa vidim en kup postovuser posted image ne vem kak nej vse to preberem če pa benjamin pravi EAAAA MAGA GUG AGU..... in ostale zloge s črko G in vse to pomen mami kje si dej mi že prnes mal čajauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: bad girl
katjusa.  spet mam še en Q zate:
kako narediš tiste lepe fotke ki si jih nalimala tko štiri  skupj..plis povej,,a rabš met kak program??

aha to jst delam vse z CorelDRAW ..... ma za mal dnarja vam vse zrihtam (pač mislim slikice uredim:))user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:03:50   
Deja
ojla punce... pa sej ne morem verjet kake čveke ste/smo... no prej berem drugi del, pa napišem post, pol pa ugotovim da ste vse na 3.delu... zato še enkrat tu objavljam odgovor za Majchy

Majchy sorry sem sinoči bla prijavljena na rr, sam me ni več blo zraven... glede opore piše da od 0m naprej.. Žiga že glavico drži super pokonci... je P rekla da že res fajn glavico drži...
Jaz sem zadnjič probala brez zaščite v lupinici, pa je blo vredu dokler ni zaspal... ko je buden itak gleda okoli in ga vse zanima, ko pa je zaspal, pa mu je glavica na stran padla. V tisti zaščiti od maxi cosija pa se tako poti  da ima vse mokro... v tem ovratniku pa se ne poti skoraj nič... tak da se mi zdi da je to bil nakup letauser posted image user posted image user posted image
Sploh pa zato ker gremo v četrtek na morje in mu ne bo tak fejst vroče...

aja danes sem bila v Hoferju imajo full dobre majčke s kratkimi rokavi za naše škrate... so po 3 v kompletu za 4.99€, pa body-e ko sta 2 not za 4.99€
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

nič... zdaj pa šibam malo na sprehod


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:04:25   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23
ja........12 ur spi v kosu,pa še budi jo moram včasih

Moja je začela zdaj par dni nekaj štrajkat. Včeri je šla spat že ob osmih (pojedla cca 160 ml) se zbudila ob 1 (pojedla cca 110ml), pa je bila ob pol štirih spet lačna user posted image (pojedla 100 ml) potem je bila ob 7,30 žejna, potem je pa prej ob 9-ih spet pojedla okoli 120 ml. Pa še ni konec dneva. Pa ful mi spije.

bo tzreba začet s kakimi mlečnimi kašicamiuser posted image
no ko se bo moj začel za lakoto zbujat okol 1-3 zjutri dobi zvečer večerjouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:04:55   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

mlea, Gaja tudi prespi celo noč, razen učasih (mogoče 1x na teden) se vmes zbudi za nočni prigrizek...user posted image

Kake 14 dni nazaj je parkrat tudi moji to uspelo, al pa se je enkrat zbudila.ZDAJ...............o kriza...

_____________________________

So what....

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:05:33   
Katjusa
deja super nakupuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:06:55   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23
ja........12 ur spi v kosu,pa še budi jo moram včasih

Moja je začela zdaj par dni nekaj štrajkat. Včeri je šla spat že ob osmih (pojedla cca 160 ml) se zbudila ob 1 (pojedla cca 110ml), pa je bila ob pol štirih spet lačna user posted image (pojedla 100 ml) potem je bila ob 7,30 žejna, potem je pa prej ob 9-ih spet pojedla okoli 120 ml. Pa še ni konec dneva. Pa ful mi spije.

bo tzreba začet s kakimi mlečnimi kašicamiuser posted image
no ko se bo moj začel za lakoto zbujat okol 1-3 zjutri dobi zvečer večerjo

Če po pravici povem, sem ji že dvakrat dala v flašo plazma piškot, ker ponoč ni blo miru.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:09:01   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23
ja........12 ur spi v kosu,pa še budi jo moram včasih

Moja je začela zdaj par dni nekaj štrajkat. Včeri je šla spat že ob osmih (pojedla cca 160 ml) se zbudila ob 1 (pojedla cca 110ml), pa je bila ob pol štirih spet lačna user posted image (pojedla 100 ml) potem je bila ob 7,30 žejna, potem je pa prej ob 9-ih spet pojedla okoli 120 ml. Pa še ni konec dneva. Pa ful mi spije.

bo tzreba začet s kakimi mlečnimi kašicamiuser posted image
no ko se bo moj začel za lakoto zbujat okol 1-3 zjutri dobi zvečer večerjo

Če po pravici povem, sem ji že dvakrat dala v flašo plazma piškot, ker ponoč ni blo miru.

kak pa to daš v flašo? in je pol spala?

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:09:28   
Onasiss
Bodiji na ta zadnji sliki so full hudi. Jaz najbolj rabm cot za mojga Vita, pa mi ni čist nč tam všeč, al pa že vse prodajo. Tudi v Kik-u ne dobim nč zanjga, če pa že je kaka majčka je pa cca 6€, v C&A pa 4€. Evita pa itak že full ma. Mogoče sem pa kje kako stvar, da ji kupim.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?