|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 9:56:16   
lillchy123
moj dan je čedalje slabši. na zastopništvu nimajo pojma o pojmu, bom prosila dva prijatlja, k gresta jutri v ikeo, da preverita kako in kaj..

edina svetla točka današnjega dneva je, da se bašem z mc'donaldsom user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 9:57:19   
blaža
Iii lillchi, a misliš, da bi jima blo v breme, če mi pogledajo za kuhinjo Lindigo, na kolko borokov se da pa po kolko? če ne tudi ni panike, sej greva čez dva tedna, ma sem prav nestrpna.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 9:59:41   
lillchy123
blaža, ti bom jst pogledala drug teden, prav? k njiju bom zdej že s temi vprašanji čist zbombardirala user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 10:01:16   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

blaža, ti bom jst pogledala drug teden, prav? k njiju bom zdej že s temi vprašanji čist zbombardirala user posted image


ma ne sej ni panike, ker greva z mojim, čez dva tedna.user posted image

Matija gre v Kromplac smučat z starši od mojga in ga peljemo dol, Blaž bo pa pri moji mami eno noč prespal in greva.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 10:02:54   
lillchy123
blaža, drugač mi ni problema. midva greva 22.user posted image  če greš kasnej, ti z veseljem pogledam, da se pol odločiš kako in kaj

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 11:28:46   
lillchy123
a ma ktera kakšen zobotrebc za posodit? mam še kmi oči odprte..user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 11:48:14   
Blacky*
evo lilči, ni zobotrebec mogoče pa pomaga

Bio Englez u Bosni u Misiji. Kada se vratio u svoju dragu domovinu, dosli mu prijatelji na caj u pet popodne. I, izmedu ostalih pitanja o navikama ljudi iz  Bosne, upitali su ga da li tamo u Bosni ljudi piju caj i koje vrste caja.

Englez iz Misije im je odgovorio da Bosanci takoder piju caj, samo ne u pet popodne, nego kad god im to padne na um. I dalje je razgovor tekao ovako:
"I have tried all kinds of tea there: camomile tea, linden tea, fruit tea, but there is one kind of tea that Bosnian people drinks very often and they mention it almost every minute, but I never managed to find it, to try it..."
" What is the name of that famous Bosnian tea? Do you remember?"
"Yes of course. It is called:
Yebo-tea!

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 14:00:57   
buči
DAn!

Najprej Blacky in Neni, hvala tudi vama!!!! user posted image user posted image user posted image

Ne boste verjele, da sem ponoči bruhala tudi jaz, zjutraj še malo driskala, sem totalno polomljena, spala sem skoraj celo dopoldne. Tudi moj je ostal doma, ker ga je želodec tako bolel, samo pri njem ni bilo hujšega. Je včeraj obiskoval wc bolj pogosto. Tilen še vedno driska. Aljaž je HB ok.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 14:40:07   
lillchy123
oh buči, naj se tole že enkrat neha user posted image

jst pa že odštevaamuser posted image  se mi dons tko nič ne da.. komi čakam, da gre škrat apat in jaz z njim
ja ja, sanja svinja kukuruzuser posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 14:56:41   
Blacky*
ojla bejbe in bejbon,

jaz pa bom počasi šibala domov, pa malo naokoli s pikcem

da se vam pa malo sline pocedijo si poglejte to:

http://jagode-zavri.blogspot.com



(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 16:22:24   
MetiLu
Dan!
Dones mam pa tud jaz tko težek dan, za popi****** komaj čakam da grem domov mojga miška stiskat user posted image  danes ga izjemoma pazi tašča, ker imava z mojim čist zmeštrane urnike user posted image

Zjutraj sem bila pa že pridna, sem celo stanovanje zglancala, pa cunje oprala, govejo župco skuhala ... sej zdej bo pa itak spet bomba, ko začne Janez ordinirat user posted image

No, mal sem se oglasila user posted image

Grem delat naprej, da bo čimprej ura šest in grem dam.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 16:45:43   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

ojla bejbe in bejbon,

jaz pa bom počasi šibala domov, pa malo naokoli s pikcem

da se vam pa malo sline pocedijo si poglejte to:

http://jagode-zavri.blogspot.com





res mega, ma poglej še tole:

http://grozdanka.coolinarika.com/slike?page=1

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 17:04:06   
buči
Blaža, imam že zate priptavljen CD z recepti. V četrtek, ko upam, da grem spet na šiht, ti pošljem.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 17:13:45   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

ojla bejbe in bejbon,

jaz pa bom počasi šibala domov, pa malo naokoli s pikcem

da se vam pa malo sline pocedijo si poglejte to:

http://jagode-zavri.blogspot.com





res mega, ma poglej še tole:

http://grozdanka.coolinarika.com/slike?page=1


Jagode sem že prej poznala, mislim, da je tudi na RR aktivna ta mojstrica, ampak tale Grozdanka je pa zmagovalka user posted image user posted image user posted image Sam kaj, ko mi je to bljak za jest user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 17:21:37   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

ojla bejbe in bejbon,

jaz pa bom počasi šibala domov, pa malo naokoli s pikcem

da se vam pa malo sline pocedijo si poglejte to:

http://jagode-zavri.blogspot.com





res mega, ma poglej še tole:

http://grozdanka.coolinarika.com/slike?page=1


Jagode sem že prej poznala, mislim, da je tudi na RR aktivna ta mojstrica, ampak tale Grozdanka je pa zmagovalka user posted image user posted image user posted image Sam kaj, ko mi je to bljak za jest user posted image


maš čisto prav. Jaz vedno bolj ugotavljam, da so domače torte 100x boljše od teh s tičino. Najbr bo letos za Blaža kremna torta, gor bom pa kako slikico z tičino nardila, ma bo res tako da se da tudi dol dat, minimalno .

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 17:23:52   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

ojla bejbe in bejbon,

jaz pa bom počasi šibala domov, pa malo naokoli s pikcem

da se vam pa malo sline pocedijo si poglejte to:

http://jagode-zavri.blogspot.com





res mega, ma poglej še tole:

http://grozdanka.coolinarika.com/slike?page=1


Jagode sem že prej poznala, mislim, da je tudi na RR aktivna ta mojstrica, ampak tale Grozdanka je pa zmagovalka user posted image user posted image user posted image Sam kaj, ko mi je to bljak za jest user posted image


maš čisto prav. Jaz vedno bolj ugotavljam, da so domače torte 100x boljše od teh s tičino. Najbr bo letos za Blaža kremna torta, gor bom pa kako slikico z tičino nardila, ma bo res tako da se da tudi dol dat, minimalno .


kaj boš pa za podlago dala user posted image Za figure mi je tičina všeč, sam za "oblečt" pa ne. Jaz bom dala definitvno kremno naredit user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 17:27:03   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: buči

Blaža, imam že zate priptavljen CD z recepti. V četrtek, ko upam, da grem spet na šiht, ti pošljem.


a se lahko še jaz prištulim zraven user posted image

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 17:41:05   
Blacky*
-
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

ojla bejbe in bejbon,

jaz pa bom počasi šibala domov, pa malo naokoli s pikcem

da se vam pa malo sline pocedijo si poglejte to:

http://jagode-zavri.blogspot.com





res mega, ma poglej še tole:

http://grozdanka.coolinarika.com/slike?page=1


Jagode sem že prej poznala, mislim, da je tudi na RR aktivna ta mojstrica, ampak tale Grozdanka je pa zmagovalka user posted image user posted image user posted image Sam kaj, ko mi je to bljak za jest user posted image


maš čisto prav. Jaz vedno bolj ugotavljam, da so domače torte 100x boljše od teh s tičino. Najbr bo letos za Blaža kremna torta, gor bom pa kako slikico z tičino nardila, ma bo res tako da se da tudi dol dat, minimalno .


meni pa ni slabo... je pa res da je ne pojemo ampak pustimo na krožniku... se mi pa zdi da je bila torta bolj sočna... lani smo naredili 2, eno s tičino eno navadno... torta s tičino je bila bolj sočna

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 17:44:01   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

-
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

ojla bejbe in bejbon,

jaz pa bom počasi šibala domov, pa malo naokoli s pikcem

da se vam pa malo sline pocedijo si poglejte to:

http://jagode-zavri.blogspot.com





res mega, ma poglej še tole:

http://grozdanka.coolinarika.com/slike?page=1


Jagode sem že prej poznala, mislim, da je tudi na RR aktivna ta mojstrica, ampak tale Grozdanka je pa zmagovalka user posted image user posted image user posted image Sam kaj, ko mi je to bljak za jest user posted image


maš čisto prav. Jaz vedno bolj ugotavljam, da so domače torte 100x boljše od teh s tičino. Najbr bo letos za Blaža kremna torta, gor bom pa kako slikico z tičino nardila, ma bo res tako da se da tudi dol dat, minimalno .


meni pa ni slabo... je pa res da je ne pojemo ampak pustimo na krožniku... se mi pa zdi da je bila torta bolj sočna... lani smo naredili 2, eno s tičino eno navadno... torta s tičino je bila bolj sočna



sej to je logično da je bolj sočna, ker ne "diha", ampak glih to, da se vse tist pol po krožnikih valja je men ogabno user posted image poje itak nobeden user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 17:49:01   
blaža
Ma pri nas jo kr pojejo, tičino, ma vseeno je ne jejo vsi z mano vred. Jaz je nikoli ne pojem. že če je preveč nenaravnih barv, me odbija, pa tudi če je smetana obarvana je ne jem.

no kakor komu. Šibam na telovadbo. Blacky kaj je zdej z ločevalno?

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 18:44:55   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: buči

Bamby, po kolikem času je zbolel Tim? 3 dni? Upam, da pri nas ne bo Aljaž! Ker v vrtcu so rekli, da je pri nas rotavirus, jih več kot pol manjka v Tilnovi skupini. Če imam kaj v spominu, je roravirus kar hitro prenešen na drugega. Upam na najbolje!


Anaja je prvič in zadnjič bruhala včetrtek zvečer, v soboto zjutraj pa se je konkretno pokakala in potem se je začela dvigovat temperatura. Tim pa je bruhal v nedeljo popoldne in dobil vročino naslednji dan. Si mislim, da gre tu le za virozo in ne za rotavirus. Sicer pa je bila Anaja cepljena, samo ne vem, koliko časa to cepivo drži user posted image  Verjetno le za eno leto, ali morda za dve user posted image . V tem primeru bi mogla bit še nekaj časa zaščitena, ker je bila prvič cepljena v drugem ali tretjem mesecu.
Je pa Anaja danes ponovno dobila vročino. Že ko sem jo prišla iskat v vrtec je bila tako rdeča v lička in se mi je zdela precej topla in doma sem z merjenjem temperature sume samo še potrdila. Zdaj se je moški del pozdravil in zdaj smo spet na začetku user posted image . Računam na to, da pride moja mama pazit nanjo, medtem ko se bova šihtala. Mož gre jutri ponovno delat, danes pa je bil s Timom še doma.

Super linki s tortami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 19:08:21   
buči
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: buči

Blaža, imam že zate priptavljen CD z recepti. V četrtek, ko upam, da grem spet na šiht, ti pošljem.


a se lahko še jaz prištulim zraven user posted image



Dobiš, sporoči mi na zs naslov.


Bamby, upam, da boste kmalu ok. Pri nas je Tilen popoldne spet bruhal, samo najbrž zato, ker je danes po dolgem času spet jedel, pa se mu je zaletelo, malo je tudi srkav, pa se mu je sluz nabrala. Bo ati na bolniški. Nama je zoprno, da stare starše obremenjujeva, kadar sta takole bolana, ker so potem vsi živčni.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 19:08:46   
buči
A ta mesec pade 200-tka in 3. del?

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 19:09:22   
buči
A ne bo imel Janez od vrtnice zdaj enkrat že rojstni dan?

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Februarski sončki 2008 2.del!
12.1.2010 19:09:42   
buči
Ma, mi ne rata na novo stran pridet!!!!! user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?