|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
29.7.2009 10:04:26   
Anonimen
gigi, tenk ju veri mač!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2001
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
29.7.2009 11:01:16   
gigi1
Malenkost user posted image . Matični mleček pa dobiš v Medeksu ali pri čebelarjih. Tukaj je link od enega kjer jaz naročam mešanico matičnega mlečka, meda in cvetnega prahu. Pošljejo po pošti - plačaš po povzetju.
http://www.boznar.si/
Mislim, da imajo v velikih mercatorjih tudi neke kapsule z matičnim mlečkom.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2002
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
29.7.2009 13:26:52   
Anonimen
Pa je ta matični mleček ok? Ne vem kje sem zasledila, ampak naj bi bil samo matični mleček, brez drugih sestavin. user posted image

(odgovor članu gigi1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2003
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
29.7.2009 13:51:01   
cukica
N74 iskrene čestitke,....
Mi smo sedaj 1 mesec po operaciji in se počutimo super,prvič tud že slončkali in moram povedat,da je blo fajn brez bolečin,...mislim,da je zdaj vse bp in,da se tako tudi nadaljuje. Imam še pregled pri svoji g 5.8. potem pa se septembra veselo prijavomo in gremo po zamrznjenčke,....
Skuštrana suzi matični mleček v kapsulah kupiš tudi v merkatorju,ravno tako lahko kupiš Q10 in vse ostalo kar potrebuješ,...
Lastovka dobrodošla,...
 
Ostalim dekletom pa en lep dopustniški pozdrav v petek grem mal ritko namakat potem pa še mal v hribe uživat,...
Aja pa letos so štorklje zelo radodarne v naši vasi je že 5 deklet user posted image in našo hiško obletujejo vsak dan dve tako,da upa,da nam letos rata,....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2004
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
29.7.2009 13:54:45   
mojca976
Hvala Gigi1 za odgovor in lep pozdrav

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2005
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
29.7.2009 14:08:15   
Rakica_80
Daaaaaan punceuser posted image
Lastovka79
dobrodošla med nami, naj bo 3 IVF uspešenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mojca976 to je normalno da čutiš špikanje , lahko, da boš še dolgo čutilauser posted image

Uauuu kak lep forum imamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj je sedaj, boste prišle na kakšnega Hajnija v Koper, al morem jaz vedno sama pituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mojca976)
Neposredna povezava do sporočila: 2006
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
29.7.2009 15:04:41   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: n74
Tkole, včeraj naredila dvakrat mini BC in sta bili dvakrat user posted image .
Danes šla v Adrialab dati kri in imam 34 dan ciklusa vrednost Bhcg 57.204.
ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Beta je ufffffffffffffff visoka.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




čestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2007
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
29.7.2009 15:05:36   
gloria
....punce moje lep pozdrav...vsak dan mislim na vas sam mi škratek da mal fraj user posted image ...

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2008
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
29.7.2009 19:50:41   
womanpolice
Živjo!

Kaj to berem N74... PA NE MORM VERJET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JA, ISKRENE ČESTITKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!! IN, JA, VPIJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Res vama privoščim!!!


Punce.... tolk ste naklofale, da ne bom šla nazaj vse brat...
edin KIWI... rada bi ti rekla, da mi je zelo žal, ker vama tokrat ni uspelo, vendar držim močno pesti, da prihodnjič pa bo.

Kaj je novega? V bistvu nič kaj... nič se ne dogaja... vse vsakdanje.. služba.. s tem vam ne mislim morit... jutr greva na morje po šihtu (delam do 18ih) in bova do nedelje večer.. greva na Krk tkod a še morm Pikovitko poklicat- je obljubila pivičko...

Kako pa kej vi? Ktera trenutn v postopku?

PINKI12... Imaš prav! Prvo sebe poštimaj... najprej tvoje zdravje. Vem,da je želja velika po user posted image .. te popolnoma razumem, vendar kaj bi bilo , če bi se zgodilo najhujše in bi vajina pikica bila brez mamice... Ne serji ga - poštimaj sebe da boš potem lahko uživala ob svojih otročkih...

In kaj je kej novga pr vam? Jst odštevam dneve, ko bo treba v šolo... zadnje čase se včasih vprašam "pa kaj mi je blo treba tega"... ampak vse je za nekaj dobr...

V petek ŽAL nism mogla v KONGO-TA... Spet, ja... če ste se slučajn dobile; bila sem namreč sama na Krku čez vikend; šla sem v petek po službi, in v nedeljo n azaj.. tko mi je žal, da že tolikokrat nism uspela oz.mogla... pa tko vas že pogrešam...

Kaj je novga pr men? nič kaj.. tale endometrium v desnem jajčniku me ob ovulacijah tko boli, da ni nič kaj prijetno... in posledično so tudi odnosi boleči... dajte mi povedati, ko bodo naši dohtarčki prišli iz dopusta ali bodo mi to takoj operirali in to spravli ven iz jajčnika al bom morala čakat? Je ktera že bla na takšni operaciji? če je, zaupaj kak to zgleda.. hvala..

Nč... to bo za dans  vse... jutr mam še en 12 urni šiht in sm mal utrujena..

p.s. barva tale mi je zelo všeč.. kr poživi

JONA3...Nič ne pišeš... te bom dans al pa jutr mal poklicala... Pridna bod!

lep pozdrav vsem sotrpinkam....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2009
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
29.7.2009 20:34:37   
aqua77
N74 iskrene čestitke!!!! Navijam za dvojčke!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 2010
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
30.7.2009 6:15:22   
Reby
Jutro! user posted image

user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 2011
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
30.7.2009 7:39:06   
loremi
Dobro jutro,

kako smo kej danes?

Jaz sem se zbudila s taaaakim glavobolom, no v bistvu me je že zvečer zelo bolela, pa prej po malem dva dni, ampak danes je pa preraslo v migreno user posted image  in sem posledično dans mal pod dozo protibolečinskih tablet user posted image .

Tko da dan ne bo nevemkolk lep, za kosilo bom nekaj na brzino vrgla skup, potem pa šla mal počivat. Ob takih dneh samu upam, da nebi blo kakšne nergavosti in živčnosti na šihtu.

Pa lep pozdrav vsem!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 2012
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
30.7.2009 8:42:36   
lastovka79
Daaaaaaaaaaaaan,
 
n74 čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in uživaj v naslednjih 9 mesecih

loremi upam, da bo tale migrena popustila, ti pošiljam en protimigrenski ščit user posted image

Reby hvala za jutranjo kavico, je bila res zelo dobra in pasala je

womanpolice uživaj na Krku

cukica super da je vse bp

kaj je pri meni novega? Še danes v službi, potem pa 14 dni odklop. Komaj čakam, da še preguram današnji dan, jutri priprave za na dopust, v soboto pa gremo - jupiiiiiiiii.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 2013
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
30.7.2009 9:36:07   
cukica
Dobro jutro vsem skupaj!

Womanpolice lepo se mej na Krku jaz grem tud tja v petek in do nedelje,mogoče se pa kje vidiva, :)
Lastovka ti pa tud uživaj na morju,...in naberi novih moči,....

Ostalim pa lep sončen dan kjerkoli že boste,....

(odgovor članu lastovka79)
Neposredna povezava do sporočila: 2014
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
30.7.2009 13:19:43   
Rožica82
Se opravičujem, ker vdiram v vašo temo. Imam vprašanje glede shranjevanja špric (Gonal,...). Jih je potrebno hraniti v hladilniku ali ne?
Hvala vam za odgovore

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 2015
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
30.7.2009 13:26:03   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica82

Se opravičujem, ker vdiram v vašo temo. Imam vprašanje glede shranjevanja špric (Gonal,...). Jih je potrebno hraniti v hladilniku ali ne?
Hvala vam za odgovore


Sploh se ne rabiš opravičevat.

Gonal moraš vsekakor hraniti v hladilniku.

Medtem, ko tista zdravila, ki jih je še potrebno zmešati (Menopur), ni potrebno. Prav tako ni potrebno shranjevati Suprafacta.

Za Cetrotid in za zdravilo za stopko se pa ne spomnim več.

(odgovor članu Rožica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2016
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
30.7.2009 13:41:21   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: miska73
Gonal moraš vsekakor hraniti v hladilniku.

aja? Jaz jih nisem.......user posted image . Pa tudi sestra jih je ven potegnila iz ene omarce...hmmmmmmmuser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 2017
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
30.7.2009 13:44:59   
Rakica_80
Ma jaz mislim, da zdravila ne smeš izpostavljat soncu in vročini, če pa zdravilo stoji na hišni temperaturi, tudi ni nič narobe, haldilnik, pa je dobrodošel, še posebej sedaj po tej vročiniuser posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2018
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
30.7.2009 13:50:59   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: miska73
Gonal moraš vsekakor hraniti v hladilniku.

aja? Jaz jih nisem.......user posted image . Pa tudi sestra jih je ven potegnila iz ene omarce...hmmmmmmmuser posted image


Meni jih je dala sestra iz hladilnika in mi dala navodila, da jih moram hranit v hladilniku.
Svašta... da so še tle različna navodila po različnih centrih.


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2019
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
30.7.2009 14:19:31   
Rakica_80
Miška73, res je povsod drugače,...meni je tudi dala iz omarice....jah kaj čmo, tam smo in ni nam drugeuser posted image
Kako si pa ti? Lep trebušček imašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 2020
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
30.7.2009 14:20:37   
gigi1
Ahoj

Suzi pri Božnarju oz kakšnem drugem čebelarju dobiš tudi čisti matični mleček. Meni so pri Božnarju priporočali to mešanico. Če želiš čistega, naročiš čistega user posted image

Glede hrambe terapije - jaz sem mnenja, da je za vse arcnije dobro, da se hranijo v suhem bolj hladnem prostoru (do max 25 st.). Je pa tako, da je mešanice (gonal) treba hraniti na hladnem, za vse kar je še treba zmešati (menopur, stopka, cetrotide...) pa velja zgoraj navedeno.

Lep dan vsem mojim srčicam user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 2021
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
30.7.2009 14:23:16   
miska73
Bebiii hehe... to je še stara fotka. Bom dala zdej en dan kej novejšga gor.

Ma jst kr dobr furam tole nosečnost. Tak da kr priporočam. user posted image

Pa ti? Kdaj spet startaš?
A imaš še kakšnega pingota al greš v nov postopek?

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2022
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
30.7.2009 15:49:19   
Anonimen
gigi, mi lahko točno poveš katero mešanico si naročila? Ker nikjer zraven nič ne piše.. user posted image  

(odgovor članu miska73)
  Neposredna povezava do sporočila: 2023
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
30.7.2009 15:50:11   
aqua77
Živjo babnice!

Kako ste kaj po taki vročini??? user posted image user posted image  Jaz delovno.... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2024
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
30.7.2009 15:59:43   
mismis
Dober dan,

še ena cvetka se javlja, ki bo pregorela od dela in vročine...

Hočem na morjeeeeeeeeeeeeeeee

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 2025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?