|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 11:38:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kokakola



barika, kako pa potem gledaš na invalide, ki imajo pse spremljevalce. In ki jih lahko spremljajo tudi v živilske trgovine. Naj invalidi potem ostanejo zunaj, ker se tebi psi gabijouser posted image . Naj vedno nekoga pokličejo, da jim prinese iz trgovine?
Res so čudna človeška razmišljanja user posted image !





A greš lahko še bolj v ekstrem?user posted image  Dajmo pobit še vse vrabce k letajo po trgovini. user posted image  Koliko invalidov s psom si pa že videla? Sicer pa, oni MORAJO it s psom v trgovino. In tudi tak pes se meni smili, da MORA it zraven. In mene še vedno motijo psi v trgovinah. Pri invalidih pa pač toleriram, da nimajo druge izbire. Pri običajnih zdravih ljudeh pa pač ne, ker nimajo te potrebe.
To je isto s podivjanimi otroci, ki se mečejo in derejo po celi trgovini. Ko je meni moj to naredil, sem pustila voziček in šla ven dokler se ni pomiril. Če se ne bi, bi šla domov. Tak otrok pač ne paše v trgovino.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 11:48:12   
Katey
Večino sem prebrala vse pa res ne pa bom vseen pokomentirala, ker sem sama lastnica psa.

Glede teh sprehodov po trgovinah s pasjimi ljubljenci je stvar vsaj zame taka, v prvi vrsti je vsaj v Lj. opaziti 'Paris Hilton' sindrom, kar pomeni da je določenim pes samo modni dodatek oz. dopolnitev k garedrobi k torbici in očalom in ko to vidim mi je slabo in ponavadi taki primerki hodijo s tem svojim 'dodatkom' povsod, mene sicer sam pes ne moti, se mi prej smili motijo pa me taki osebki v večini ženskega spola.
Za moje pojme pes ni za v trgovino, ker si ne predstavljam kako bi zgledalo, da našo kompletno pasjo druščino katerih teža se giblje od 40kg navzgor, peljem npr. v City park po nakupih. V bistvu bi se mi prej zasmilili psi, pa tudi po svojem zdravju bi se vprašala. Zato mislim da malo zdrave pameti pa se vse da.

Glede tega, da nekateri ne prenesejo psa v stanovanju, prav ga ne rabite imet, jaz ga imam ampak se ve kaj lahko in kaj ne, spi na postelji ne, ne leži na kavču in ne je s krožnikov, prosto pa se lahko giblje ravno kjer mu paše kadarkoli mu paše.

Pa še psi na plažah, mene ne motijo, sam s svojim pa se umaknem nekam na samo, če pa to ne gre ga peljem zgodaj zjutraj plavat in pozno popoldan ko ni več ljudi.

Se je pa potrebno v prvi vrsti zavedati tudi to, da naj bo pes civiliziran in vzgojen predno se ga pelje kamorkoli med ljudi.
Mi je pa včasih žal da to ne velja tudi za ljudi, da bi bilo priporočljivo marsikomu razložiti obnašenje oz. bonton in da niso mali bogovi, ki si lahko dovolijo prav vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 11:53:14   
Katey
Aha še to sem pozabila komentirat, beseda 'gabijo' se mi zdi v takem primeru mal prehuda, ker se svinjarije ki jih za seboj pustijo ljudje tudi v trgovskih centreih meni gabijo veliko bolj kot karkoli drugega. 

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   [Brisano sporočilo]
1.6.2009 11:59:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 12:17:18   
Anonimen
Koliko invalidov s psom si pa že videla?


Kar precej, glede na to, da imam sama invalidnega otroka!

Pa tudi mi imamo psičko-35 kilsko, ja in zaenkrat jo ne vozimo v šoping. Vendar, ker se šola, da bo v največji meri lahko pomagala mojemu otroku bo tudi z nami v trgovino hodila. Ne rečem, da bo to zdaj njena priljubljena destinacija, vendar bo pač tudi morala narediti.

Pa to niso nobeni extremi, ampak samo realno razmišljanje. Včasih je treba tudi iz drugega zornega kota pogledati.

Drugače sem tudi jaz proti temu množičnemu sprehajanju psov v šoping centrih, ki so se res pojavili v zadnjih časih, vendar se mi ne gabijo. Psi namreč.
Je pa res, da mi tudi vsi ljudje niso všeč. Ampak zato se mi še ne gabijo.


< Sporočilo je popravil kokakola -- 1.6.2009 12:20:49 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   [Brisano sporočilo]
1.6.2009 12:20:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 13:59:20   
mateyka
ne vem no, ampak zakaj so samo psi "problem" ali vprašanje. če bi dovolili psom v trgovino, bi morali vsem živalim, ki bi bile primerno "opremljene" (vrvica, kletka.. karkoli primerno dotični živali. jaz res ne vidim zakaj varnostnik ne bi smel spustiti notri stranko z aro na ramenu, če spusti psa. pa npr. hrčka v lepi torbici, pa mačko v lepi torbici, pa kako drugo žival, kako malo opico na vrvici.
no, ker sem fer - nobeni živali ne bi pustila v trgovino, ki ima živilski oddelek. meni se to ne zdi higienično.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 14:03:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

npr. hrčka v lepi torbici, pa mačko v lepi torbici, pa kako drugo žival, kako malo opico na vrvici.


krokodil gre pa lahko v trgovino, če je v torbici user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 14:07:08   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: kokakola



barika, kako pa potem gledaš na invalide, ki imajo pse spremljevalce. In ki jih lahko spremljajo tudi v živilske trgovine. Naj invalidi potem ostanejo zunaj, ker se tebi psi gabijouser posted image . Naj vedno nekoga pokličejo, da jim prinese iz trgovine?
Res so čudna človeška razmišljanja user posted image !





tii povem po pravici, da še v življenju nisem vidla invalida s psom - vsaj v našem invalidom neprijaznem mestu ne.

in lej, vsak ima svoj pogled na določene stvari, mene pač motijo živali v raznih špecarijah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 14:13:39   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: kokakola



barika, kako pa potem gledaš na invalide, ki imajo pse spremljevalce. In ki jih lahko spremljajo tudi v živilske trgovine. Naj invalidi potem ostanejo zunaj, ker se tebi psi gabijouser posted image . Naj vedno nekoga pokličejo, da jim prinese iz trgovine?
Res so čudna človeška razmišljanja user posted image !





tii povem po pravici, da še v življenju nisem vidla invalida s psom - vsaj v našem invalidom neprijaznem mestu ne.

in lej, vsak ima svoj pogled na določene stvari, mene pač motijo živali v raznih špecarijah.



Saj sem jaz tudi napisala, da ni prav, da se je to "šetanje" s psom po trgovinah tako skomercializiralo, ampak vseeno je včasih treba pogledati tudi iz drugega zornega kota.
Zato sem ti tudi zastavila tako vprašanje! Kako bi potem reagirala?

In sedaj si napisala, da te živali motijo, kar se čisto drugače sliši, kot pa da se ti gabijo.

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 14:19:03   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: kokakola


IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: kokakola



barika, kako pa potem gledaš na invalide, ki imajo pse spremljevalce. In ki jih lahko spremljajo tudi v živilske trgovine. Naj invalidi potem ostanejo zunaj, ker se tebi psi gabijouser posted image . Naj vedno nekoga pokličejo, da jim prinese iz trgovine?
Res so čudna človeška razmišljanja user posted image !





tii povem po pravici, da še v življenju nisem vidla invalida s psom - vsaj v našem invalidom neprijaznem mestu ne.

in lej, vsak ima svoj pogled na določene stvari, mene pač motijo živali v raznih špecarijah.



Saj sem jaz tudi napisala, da ni prav, da se je to "šetanje" s psom po trgovinah tako skomercializiralo, ampak vseeno je včasih treba pogledati tudi iz drugega zornega kota.
Zato sem ti tudi zastavila tako vprašanje! Kako bi potem reagirala?

In sedaj si napisala, da te živali motijo, kar se čisto drugače sliši, kot pa da se ti gabijo.


in zdej se boš obregnila v vsako besedo posebej...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 14:21:03   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

npr. hrčka v lepi torbici, pa mačko v lepi torbici, pa kako drugo žival, kako malo opico na vrvici.


krokodil gre pa lahko v trgovino, če je v torbici user posted image



user posted image user posted image user posted image   pa v čevljih tudi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 14:26:02   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77


krokodil gre pa lahko v trgovino, če je v torbici user posted image


user posted image user posted image user posted image brezmejna človeška neumnost in pohlepnostuser posted image


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 14:50:42   
Hope2
Imam psa, scrklanga do amena, doma je lahko povsod, na kavču, postelji, liže malega, poliže tudi kak krožnik.... ampak v štacuno pa ga ne bi vozila, četudi sprejmejo zakon.

Glede na to kolk gospodarjev ne puca za svojimi psi iztrebkov v parku, ob otroških igriščih...., puščajo da lulajo po igralih, peskovnikih..... ne upoštevajo zakona, da mora bit pes v javnosti privezan, bi to v štacuni bila ena velika katastrofauser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 1.6.2009 14:51:21 >

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 14:52:50   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Nikita***

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77


krokodil gre pa lahko v trgovino, če je v torbici user posted image


user posted image user posted image user posted image brezmejna človeška neumnost in pohlepnostuser posted image



A če imaš krokodila (ali kačo) v torbici si neumen in pohlepen? Jz bi temu prej rekla "preserancija" user posted image user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 16:32:26   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Mene pa motijo ljudje s takimi posti.  A je zdej prov. Ja, nadrkana sem, pa kaj pol.

Živali me ne motijo ne doma, ne v trgovini in ne nikjer.




Enako. Dosti bolj me motijo nekateri ljudje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 16:45:35   
Anonimen



in zdej se boš obregnila v vsako besedo posebej...user posted image user posted image

V vsako ne, tako, da ti ni treba zavijati z očmi. user posted image



(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 17:12:27   
Anonimen
Sem proti tebi, da se vozi živali v nakupovalne centre pa če gre za hrčeka ali za psa. Nimam nič proti živalim, ampak ste pomislile kak že žival počuti v gužvi neznanih ljudi. Me zanima kaj bi rekle, ko bi vam pripreljala rotvajlera v center, ki bi vam začel bolet in kazat zobe. Ma kako bi še le bilo, ko bi se dva psa stepla. In ne moreš psa primerjat z otrokom no..pa kaj vam je?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 17:15:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

Sem proti temu, da se vozi živali v nakupovalne centre pa če gre za hrčeka ali za psa. Nimam nič proti živalim, ampak ste pomislile kak že žival počuti v gužvi neznanih ljudi. Me zanima kaj bi rekle, ko bi vam pripreljala rotvajlera v center, ki bi vam začel bolet in kazat zobe. Ma kako bi še le bilo, ko bi se dva psa stepla. In ne moreš psa primerjat z otrokom no..pa kaj vam je?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 17:31:45   
kaya2007
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Mene pa motijo ljudje s takimi posti.  A je zdej prov. Ja, nadrkana sem, pa kaj pol.

Živali me ne motijo ne doma, ne v trgovini in ne nikjer.


mene tudi motijo taki ljudje, pa nisem nič nadrkana user posted image  me itak prej ljudje motijo kot pa živali, žal.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 18:13:17   
KIKI****
Mene pa moti, pa ne zato ker so psi, tud mi ga imamo, ampak zato, ker če bi jih vsi vozli v te centre pol to ne bi blo več normalno. Me pa moti to deljenje (eni lahko drugi pa ne).

Če bi vsak tretji psa pripeljal sabo bi bil pa itak popolni kaos.



(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 20:45:17   
Serendipity

Mene ne motijo in se na debelo podpišem pod Katey (pravzaprav pod obe njeni sporočili), ker se mi zdi še najbolj prizemljena med temi sporočili, ki sem jih zgolj preletela. (Ker roko na srce, v prave skrajnosti greste ene - ali je za ali kontra - eni primeri in vaše reakcije so nekak skregane z bontonom in zdravo pametjo.)


(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 21:04:57   
Ronči
največ škode, ogabnosti in ostalega pusti za sabo človek. Najbolj je onesnažil naravo...človek, najhuje zločine je povzročil človek, največje sovraštvo goji človek, in še in še....



_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 21:40:21   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: barika
Zadnje čase opažam vse več lastnikov psov, ki vozijo pse po nakupovalnih centrih, interspar, tuš, mercator itd


A res? Pa je to dovoljeno? Si predstavljaš, da greš z sendvičem iz delikatese do blagajne, pa hops,ostaneš brez njega, pa še česa user posted image . Kaj pa vem, lahko so psi lepo vzgojeni, šolani itd., ampak jaz nobenemu psu brez nagobčnika ne zaupam. Se dogaja, da domače napadejo, kaj šele kakšnega nepoznanega. Nikoli ne veš kaj se mu plete po glavi. Posledice pa so lahko usodne. Pa da tekajo po parku, brez povodca mi tudi ni prav. Sam kaj češ, ponavadi je tako, kakšen je lastnik, takšen je pes. Tako, da takšne jaz kar pri miru pustim. Ko je Mala miss bila še dojenček, sem jo peljala v vozičku na sprehod in od nikoder se pojavi pes in gobec direkt v voziček. Jaz kar zamrznila. Lastnik pa potem meni, sej nič ne naredi, je prijazen. Halooo?

Pa še to bi vprašala: zakaj pa vozite pse v trgovino za male živali? A zato, da si lahko kaj izberejo? Mislim, kot da tam ni vonjav, pa še razne živali imajo not od ptic do miši..., a to pa nič ne zmede psa?

No zgleda, da se vse modernizira, v starih časih so se psi vozili samo na sprehod, sedaj pa zgleda, kot da eni ne morejo niti na wc brez njih.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 22:02:55   
BUŠICA
po 4 straneh moram nekaj povedati: razen v ikei, nikoli pri nas nisem videla psa v trgovini. čisto zares.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?